• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
luci: a co ty plímky?
20. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
nehtíky stříháme ...a to za zcela bdělého stavu bez kojení atd. - zatím se nám daří ...říkám si, že je líp ho to učit bez šidítek hned, kdy se dá relativně lehce zpacifikovat, jelikož mi neníjasné, co bych si s ním počala až bude mít třeba rok, dva :slight_smile:

jani - tu heru rozpoustíš s vodou a přivedeš do varu, takže škvařit se to nezačne
ta svařenina to je označení pro tu svařenou směsku, kterou jsi nejprve dolila do sklenky bokem před přidáním vajíček a mouky
dá se to šupnout na velký, pak je tenká, ale dělala jsem ji i na menší vyšší pekáček a dopadlo to taky dobře, prostě byla jen vyšší :wink:

saru: jj ...to mě napadlo taky ...ale u nás nejsou zas tak dramaické výkyvy
ale faktem je, že třeba před bouřkou si dycinky popláče
20. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
hup: třeba mu stačí i to málo, tady to jsou výkyvy teda šílený :unamused:
20. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
holky mám dotazy:

1. - máte už vybranou jídelní židličku? jakou?
2. - a autosedačku do pětší děti?
3. - látkařky - které svrchňáčky používáte a jak jste s nima spokojené? budu potřebovat dokoupit další velikost, tak se třeba insiruju :slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Saru, krev na krevní obraz před hexavakcínou. Vám to nedělali?

Hup, židličku asi zdědíme a nad autosedačkou jsme ještě nekoumali. co se týče svrchňáčků, Popolini jsou moc fajn, i s obrázkama, ostatní mám noname. zatím jsem nejvíc spokojená se zapínáním na sucháče, ale až na to mrňous přijde, tak asi přejdem na patentky. :wink:

Jani, tady je odkaz na itti bitti
http://nappyparadise.co.uk/index.php?main_page=product_info&products_id=23&zenid=7c9a77d6012ce12a980f2f4f04aa3da6
20. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
luci: nene, prý to berou jen hubeným dětem, u kterých by mohlo být podezření na chudokrevnost :confused: Tak to jsem z toho jelen, protože to Martínek není, viď? To asi jak kde. Nám ji teda budou píchat až začátkem srpna, ale minule už nám ji málem píchli, jen pak rozhodla, že ještě radši necháme to ramínko trochu zahojit :slight_smile:

hup: židličku ani autosedačku zatím nevíme, ale budem to muset začít brzy řešit :wink:
20. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Hup: díky jdu si to hned dopsat do receptu, bo jsem inteligentní holka, že?

odpovím na 3) nadmíru jsem spokojená s Imse Vimse organick a pak není špatná Hapa a vlňáčky
20. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
tak jsme po prochajdě :slight_smile:

očkování: nám žádnou krev nebrali, tak nevím

nehtíky: stříhám obvykle kleštičkama jen tak nebo u kojení, ale teď jsem zkusila skleněný pilníček a bylo to bezva, nemusela jsem se bát že jí ublížím když se cukne, ona totiž furt těma rukama nohama šermuje :slight_smile:

hup:1.koupím z ikea tu antilop, myslím že úplně stačí, je levná, nenáročná
2.téměř jistě romer bez isofixu, jen ještě řešíme jaký typ
3.ségra skončila s látkováním, tak podědíme opět bambinoMio a Bummies - ségra si je moc chválila
:slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
hup:
ad 1 - chci koupit takovou tu klasickou skládací i se stolečkem (ségra má tu z IKEA a říká, že teď by se jí pro Laru hodil právě ten stoleček, a ta z IKEA je blbá na místo, má celkem velkou rozteč nohou, v jídelně máme místa dost a stejně jsem o ni několikrát zakopla :wink: )
ad 2 - taky Romer, ale řešíme jakou, myslím ta kila, jestli 0-18 nebo 9-25 atd........???
20. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
my řešíme jestli King, Lord, Eclipse, atd... jinak budem brát 9-18kg, nemám ráda věci "vše v jednom"
20. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
holky, a odkdy byste chtěly dát dítě do té "větší" autosedačky?

maus: tak v tom se ještě neorientujeme :slight_smile: , myslím ty názvy... no a my s tou váhou jsme na štíru, do 9 kg Nele zbývá ještě víc jak 3,5 kg :grinning:
20. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
mis: Karolínce je asi fuk co chceme my a stejnak si poroste po svém :grinning: no prostě až jí bude vajíčko malé a až bude sedět :slight_smile:
20. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahojte holky,
dnes byl moooc plodný, byla jsem v centru, přemluvila babču na výlet a zašly jsme do CA, chtěla jsem mu koupit nějaké ponožky bez gumek a taky čepku, nějaký klobouček nebo kšiltku, tak jsem odešla ze 4 bodýčkama, doma mám ještě od víkendu od rodiny z Jíž.MOravy 4letní soupravy, tak jsme vyzbrojeni až do konce léta minimálně....Ted jsem doma, piju kafčo a přemlouvám samu sebe na žehlení.....nebo čistění králíka nebo úklid kuchyně....nebo mytí oken....mám doma totiž výjimečně už tatku, ten se mazlí z Adýskem a tak se není nač vymluvit.....ale nechcééééé se mi!!!!

JInak my a nechty, to je horor!!! MInule jsem ho střihla, pže jsem zkusila metodu kleštiček.....tekla mu krev a řval, jak bych mu usekla ruku přinejmenším....tak poslední způsob jak na to?! byl v šátku a při spánku....
20. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
bram: taky na mě čeká žehlení a podlaha, a taky se mi ukrutně nechce :sweat_smile:
karolí se právě minule o ty kleštičky sekla jak škubla ručičkou, tak jí i malilinko tekla krev. no a dvakrát už jsem jí štípla, trošku. Ten pilníček je bezpečnej, fajn :slight_smile:
20. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
jani: v poho ..já to napsala taky trošku chaoticky :wink:

maus: není ta ikeácká krapet nestabilní? příjde mi to takové hebelko oproti jiným ....jako že to je lehounké ...

romerku chceme taky
duo plus asi
maus: proč ne s izofixem -kvůliceně a nebo zjiných důvodů
mis: taky to mám jakou mauska - pěkně na každé období jednu - ty kombinované jsou v testech na chvostě

maus: právě o těch jsem uvažovala
jani: no tak to používáme úplně stejnou sestavu :grinning:

mis: má se tam dát až samo sedí ....ale beru to spíš ekonomicky - vydyndám lepší cenu, když vezmu kočárek, autosedačku a židličku naráz :grinning:

nehtíky stříhám obyčejnýma manikůrovýma nůžkama
s dětskýma bych šlehla jenom raz, kleště jsem nezkoušela
ale s těma dospěláckýma to je raz dva hotovo a úraz jsme neměli ani jeden:slight_smile:

jinak jsem vytočená - ani jednou mi ještě nevykvetly pěkně petunky - vždycky jsou obsypané poupaty, pak do toho nachčije, tak ulámu pohnilé pupeny, otrhám nakvetlé a potrhané, olámu nalomené a čekám
zase to obrazí, nasadí a zase déšť ....
fakt hnus ty moje letošní truhlíky :angry:
20. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
hup: s tím izofixem, je to drahý a nemyslím že o tolik lepší. I v TV byla reportáž že to není až tak dobré. A manža někde četl, že je to fajn jen proto že minimalizuješ riziko že to blbě upevníš, jinak prý žádné extra výhody nebo větší bezpečnost. Ještě uvidíme, ale asi fakt bez.
A ta židlička mi právě nepřijde nijak nestabilní, právě proto že je hodně "rozčaplá" jak psala mis. nechce se mi dávat za židličku třeba 3tis. ségra i švagrová ji mají a jsou spokojené.
20. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
hup: a ta židlička když je testovali, tak prošla, že je stabilní, takže já se nebojím. Jako převrátit jde asi každá, když se dítě hodně snaží, ale nemám v plánu v ní nechat malou dělat stojky bez dozoru, že :slight_smile:
20. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
tak se nám konečně podařilo natočit Štěpína při plazení, dělá to totiž vždycky nejrychlejc, když si myslí, že ho nevidíme :grinning: Ale tady je to aspoň trochu vidět :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=jSE2mReAkOc
20. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
maus: no já to četla ty testy ..některé s izoficem nedosahují kvalit bez izo
mi to vychází na duo

docela mě udivuje super hodnocení toho kiddy - je to sice levné ....ale když jsem kukala do diskusí, dost to lidi strhali
a nejvíc mě dostalo, že je z polystyrenu - čemuž bych věřila, když váží cca 5 kg a ty ostatní přes 10 kg
jako nechápu, jak může mít taková skořepinka takové hodncení (vyšlav testech nejlíp)
navíc místo pásu pultík mipřijde minimálně zvláštní
nechápu, že to může být pezpečné, přece když do tebe něco šustne, pásy tě udrží v sedadle celou, ale pultík tě tam zarazí a ohneš se nad něj ...
nechápu

ad židlička - cena -ono jezase na úvahu, jak dlouho se dá používat tato a jak dlouho ty dražší ....
jako jasně, že tam asi nenecháš karolí samotnou ...

což mi připomíná - nečetli jste teď o těch rodičích, co si uvařili ty své děti????
šli do práce a zpomněli je na zadním sedadle
jako u chlapů jsme si říkala, že to jsou holt workoholici
ale když se to stalo i ženské - fakt nechápu:angry:
jasně, že nemůžu říct, že se mi nikdy nestane, že bych neuhlídala své dítě aono se nezranilo ...ale s jistotou vím, že jej na půl dne nezapomenu ve 30st vedrech zavřenéhov autě
20. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
jo saru - už vám nezávidíme, že si hraje s těma hračkama, ondra to začal dělat taky :slight_smile:
raději nepíšu, že závidím, že leze ..... aby se nestalo něco neplánovaného :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak štěpula je borec - tohle se ondovi podaří spíš nahodile, ale že by takhle systematicky postupoval, navíc pořád dopředu (ondra občas zařadí zpátečku - teda častěji než dopředu :grinning:) to fakt nee
20. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
hup: ta španělka pobouchaná, že, nno to je něco. taky bych ji zavřrla do vypeklého auta :angry:
a myslíš že ta antilop židlička se bude používat kratší dobu?
na to duo mrknu

saru: Štěpa je fakt machr :dizzy_face: kdy jdete kupovat tu tašku do školy? :grinning:
20. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
hup: prý je normální že děti nejdřív couvají :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
mau: ty škodolibče :grinning: :grinning: :wink:
hup: neboj, Ondří brzy taky začne :wink:

Já už teda nevím, jestli jsou dneska nějaký erupce, ale já už asi týden dělám na malýho pápá, jakože zamávám rukou, ale spíš proto, aby si na to zvykl. A on to po mně začal dneska opakovat. Normálně zamávám, řeknu pápá, a on mi rukou zamává a tlemí se u toho. Jestli se mi to podaří někdy natočit, tak to sem dám. Protože já už mám pocit, že mi to nemůžete věřit, ale ono ho asi fakt něco nakoplo a jede jak utženej z řetězu :sweat_smile: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
hup: a jakou židličku se chystáš pořídit ty? :wink: Ráda bych měla co nejvíc tipů :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
saru: to je asi závist :grinning:
a když ještě napíšeš, že dělá pápá, tak se fakt nemůžu nezeptat :grinning: No je megašikovnej, tak se s tím musí počítat :wink:
20. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
Holky, ještě prosba: vyhlásili jsme na našich stránkách takovou soutěž :grinning: , tak vás prosím, abyste si taky tiply. Slibuju, že když se nejvíc přiblížíte, tak vás se výhra týkat nebude :grinning: :grinning: Ale chci, aby tam bylo co nejvíc tipů a spouta známých je teď na dovčích, takže zatím nic moc :unamused:

http://www.jandlovi.estranky.cz/

Díky
20. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
mau: myslím, že to není závíst, ale škodolibost, viď? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chtěla bych si ještě užít ležící mimčo, ale samozřejmě jsem ráda, že je šikula a zdravej :dizzy_face:
20. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
saru: ne-e, fakt :wink: jasně, hlavně to zdraví. třeba se unaví a na všechen ten pohyb se vykašle :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
mau: taky si myslím, že se někde trochu sekne :wink:
20. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
a dekujeme za tip :dizzy_face:
20. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.