• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
děťátko zas oživlo, tak se mu jdu věnovat. zatím pa
20. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
ahoj holky,
hlásím se po celým dnu stráveným v práci, meeting se trochu dost protáhl až do 4 odpoledne, myslela jsem že bude jen do 12. naštěstí emi v pohodě, část prospala, v bdělém stavu ležela na dece, hlídal kolega a kolegyně, a taky já jsem k ní odbíhala samozřejmě pomuchlovat, pomazlit a nakrmit. ted už se muchlujeme od tech 4, musím jí to vynahradit :slight_smile: je to zlatíčko

až budu mít chvilku, kouknu na lezoucího štěpánka, emi naštěstí taky neleze, prvenství se zoubkem nám stačí, nemusíme mít všecko :dizzy_face:

ad židlička-zatím jsem negooglovala
autosedačka - stopro romer nebo maxicosi s isofixem
20. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
já mám dneska šípkovou růženku...jestli je to tím že tak často jí, je asi sytá a líp se jí spí, nevím :sweat_smile:
si už fakt připadám jak továrna na mlíko, ale pokažená. věřím v lepší zítřek :slight_smile:

kaca: to seš fakt dobrá že s Emi stíháš pracovat, že to tak pěkně zvládáte :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
holky, prosím Vás, v čem teď koupete? jako co přidáváte do vody. My jsme měly Linolu, došla, zvažuju že si necháme napsat Balneum...
20. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
mau: my přidáváme do vany trošinku mořské soli (když jsem byla malá, měla jsem ekzém a pomáhlo mi to), tak myslím, že mu to určitě neuškodí. A pak občas trošku oleje od Hippu. A faldíky mydlím mýdlem Sebamed.
20. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
My se právě většinou koupeme spolu, tak si tu mořskou vodu užijem oba :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
mau. dneska to byl záhul, takhle by to teda každej den nešlo ani náhodou. to bych jí nemohla udělat, ani sobě. musím se s ní furt šmrdlat, dneska jsem si jí moc neužila

do oleje máme linolu
20. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
saru: jj, prý je ta sůl na AE výborná. My jsme se koupali spolu včera prvně, měli jsme tam bylinkou koupel Mariol, taky fajn :slight_smile: Karolí je trošku suchá, tak pro nás je asi lepší něco olejového. Věci od Hippu mám ráda - krásně voní :dizzy_face:
20. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
kaca: a budeš v té Linole pokračovat nebo si necháš napsat něco jiného?
20. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
mau: linola zatím vyhovuje, tak nebudemě měnit. ty to máš na předpis? já to normálně kupuju :confused:
20. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
kaca: jo, stojí to míň, když máš recept :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
no já se na to mudry právě ptala, jestli mi to může napsat, dětská mi řekla, že mi to může předepsat kožní, kožní že mi to může předepsat dětska... tak si vyber :wink:
20. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
já to mám od dětské a v pohodě :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
a kolik to stojí na recept?
20. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
já nevím, páč jsem toho kupovala víc a neměla jsem lístek :sweat_smile: ale zítra se zkusím zeptat :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
nee, to nemusíš:slight_smile:
20. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
jako asi by to nepředepisovaly, kdyby to vyšlo dráž nebo šul nul, aspoň doufám :grinning:
20. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
maus:no nevím - otázka nosnosti

saru: no to se právě bojím :sweat_smile:

hele ..a neumí už počítat ..jako nic velkého ..jenmalou násobilku? :grinning:
20. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
hup...násobilku možná ne, ale do deseti počítat už štěpíno určo umí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
:grinning: saru nás nebude mít ráda, že tak rýpeme :grinning:
20. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
do vody dáváme tymián od justu - je tona posílení imunity

jinak ondar je dneska úplně mimo ...ješt, že takový nebyl na tom srazu- bych si to rovnou šla hodit
je úplně blbě naložený
plačtivý
střídá eto s hodinovými hysteráky

no a korunu tomu nasadil manža,který mi odpoledne oznámil,že musí jít pomoct jednomu kolegovi a tak nepříjde domů
jako bych já pomoc nepotřebovala
a jako třešnička, že teda ani chleba, který jsme bylidomluveni, že koupí nedonese - teda donese, ale až večer
takže jsme měladvě možnosti s tím bulícím prckem - jet do obchodu (u nás už byly všechny těsně po zavíračce), což bylo pro mě nemyslitelné a nebo si upéct
takže jsem si napekla dalamánky
nebo jsem ho taky mohlautěšovat hladová, že
(a jen pro dokreslení - pondělky máme domluvené jako dny, kdy mám v podvečer oraz - oraz = napeč si se řvoucím dítětem)
:angry:
20. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
TEdy Saru???? No kam ten malej spěcháá. To je fakt šikulka. Jedna známá to také tak měla a vpůl roce jí stál v kočáře. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My máme taky úspěch, prvně to vypadalo bledě,ale už se snaží. Snad už paseme, mám důkaz místo slibů :wink: hodím to hned do albíčka

Ad židlička mám,e po Daníkovi dřevěnou polstrovanou, tak nám postačí

sedačka taktéž po Daníkovi
20. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
hup: to je na ťafku :unamused: jako manželovi, Ondrášek za to nemůže. třeba to jsou taky zuby :confounded:

sklen: no vidíš, Vojtík je šikovnej :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Hup. to máš dobře zařízenééé :wink:

My jsme také sami, taťka jel na noc
20. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Mau: no doufám, že mu to vydrží a začne něco dělat je to lazar malinkej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: fotečky jsou tam
20. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
maus: jako taky jsemměla codělat, abychmu jednu nedala :sweat_smile:

sklen: závidíš, co :grinning: :grinning:

holky, ještě vám řeknu perlu na závěr - přišel a říká mi, já měl tak těžký den
hele maus, to jsem fakt měla co dělat, abych mu ji nedala :angry:

jinak jídelní židlička se mi líbí tato http://www.ondalek.cz/produkt/jidelni-zidle-prima-pappa-diner-2009
20. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
sklen: mi nevydí být sama
mi vadí spoléhat se na domluvu, která neklapne
20. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
ta k konečně mi jde net, to jsem ráda. my máme dneska taky plačtivou.. dá mi práci mu najít nový podnět, občas prostě svlečem plínu a funguje to. ale fakt se mi zdá, že ty plíny moc nechce, dost brečí, když mu dávám plínu :confused:
20. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
hup: to seš dobrá, že jsi se ovládla :sweat_smile:
židlička moc hezká, ale na mě drahá :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
hup: no ani moc nééé, když je manža doma, tak mám celkem klid pořád :wink: :wink: :wink:

Luci: my jsme taky raději bez
20. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.