• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
niki: je jí akorát :sweat_smile: je to váleček, no :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
hup - jako že spala tak dlouho? jo to by se mi taky líbilo každý den, u Tomáška to bylo normální:
okoupaný do 8
kojo do 9
spinkání do 6-7
jo jo to bylo zlaté miminko

Nelinka už je jiná, ale taky si neztěžuju

ten srazík bych taky osobně nechala až budou větší, učitě bych musela s manžou i s Tomíkem, no a nevím nevím, ještě nemáme to nové auto, takže bez klimy bych nedala tak dlouhou cestu, vlastně ani asi s miminkem

ale záleži na většině :fearful:
27. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
tak mě je ten srazík celkem jedno, kdy by byl. pokud by ale byl celovíkendový a rodinný, tak se mnou nepočítejte. Ačkoliv jsme velmi společenští a skoro každý víkend jsme někde, na sraz s holkama koníkovkama bych martina asi nedostala :slight_smile:, nepřestává se divit, co tady jako furt můžeme probírat :grinning: :grinning: :grinning:

jinak se hlásím od našich, snad mám všecko sbaleno, to uvidím, jestli něco bude chybět
holky berete některá antiko Cerazette? já jo, ale včera jsem začala špinit, trošku mě i pobolívá břicho jako bych to měla dostat, a i se cítím tak nějak nafouklá.... co to sakra je? když beru cerazette, tak by MS být neměla, ne?
27. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
dadu: no tak to byl zlatíčko .... ale ondří je zlatíčko zase v jiném směru

včera jsme byli na plavání a instruktorka mi něco vysvětlovala ..a onda na ní koukal a celou dobu na ní něco broukal ....a já říkám- je hrozně ukacaný, že ..a ona: no po kom to asi tak má ..
co já vím? :sweat_smile:

kaca: no tak alespoň by to pochopil :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
Káčo, ten můj to občas chápe, když s vámi vyřeším nějaký problém :grinning:

dnes jsem se pokusila šátkovat, teda hlavně uvázat kolíbku, ale zdá se mi, že to mám volné, musí se to pevně uvazovat? mám elastický šátek Moby. jo a jakým způsobem dáváte do kolíbky dítě? připadám si přitom děsně nemotorná.. :frowning2:
27. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
kaco, já beru cerazetky a už je mám vyzkoušené od minula. Není pravda, že nemůžeš mít menzes, klidně ho můžeš mít už pravidelně a nebo ho dostaneš jednou a pak až třeba za 3 měsíce, je to hrozně individuální....
já jsem z těch tableteček špinila 2 dny, ale teď už je vše při starém a mám zatím klid.. :sweat_smile:

jinak maža mi někdy přes rameno čte přízpěvky, když jsem byla v nemocnici, tak do jedné k´´i napsal zprávy, tady tu nenašel nebo ji nezaregistroval
ale nejsem si jista, jestli by chtěl semnou jet???? :confounded:
27. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Kaci, Cerazette mam na poličce, ale zatim jsem to nezačala brát... :slight_smile:

Filípkovi se v těch vedrech zhoršilo zase to očíčko, tak asi budeme muset jet na to oční :frowning2: Asi bude potřebovat propláchnout ty kanálky. Snad ho to nebude bolet :pensive:
27. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
27. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
Tak mě by prý manža taky nanejvýš odvezl, ale jinak by se asi styděl či co :grinning: A taky sem chodí šmírovat a kontrolovat co píšu, se asi bojí že ho pomlouvám :sweat_smile:

Cerazette myslím brala ségra a musela přestat, páč špinila v kuse, prostě jí to nesedlo a stává se to často. někomu ta nízká hladina hormonů nesedí a špiní...

Hup: rozhodla jsi se pro nějaké to ergonomické nosítko? Taky začínám o nějakém uvažovat, ale nevím, je to dost peněz...

niki: ať máte brzy zdravé očičko, snad to nebude bolet :unamused:

Karolínka koukám opravdu vede, macíček :grinning:
27. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
tak asi jsem fakt hvězda :grinning: uvázala jsem kolíbku a podle návodu na www.vbavlnce.cz tam umistila dítě. nejdříve se zdálo, že se tam nevejde!! pak protestoval a řval a ejhle!!! už mi tam spí i s dudlíkem. je to bezva. ale na delší nošení se to asi pronese.. kdo máte šátek, máte ho uvázaný celý den a občas do něj mimi šupnete nebo si ho znova vážete a sundáváte?
27. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
koukala jsem do tabuličky, pěkně se nám to plní!! akita tam má rozměry, ale sem nechodí.. Adámek moc nepřibral od porodu - jen 65 dkg..
27. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Akita mi pdala včera do IP.

Já vážu kříž s kapsou na nákupy. Doma nešátkujeme... Zatim... Kolíbky mi nejdou :confounded:
27. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
holky ..no to jim musíte politicky vysvwětlit ...přece tam nebudou slepičit se ženskýma, ale můžou zkecnout ostatníma chlapama ... no ne :slight_smile:

nik:vy se s tím perete od narození, co :sweat_smile:

maus: vybráno nemám ....ale objevila jsem http://www.nositka.cz/....je to v ově - mají všechny tři o kterých uvažuju, takže tam sjedu, vyzkouším, případně půjčím domůvšechny tři ... a uvidíme

luci: já to sundávám ..mi osobně v tom je dost teplo, takže v něm nechodím zamotaná jen tak, když je ondra mimo

nik: já si oblíbila tu kolébku z kapsou ...je to jednodušší než v tom kříži a při tom to dobře drží a mám dojem, že má iondří lepší rozhled (nosím i ven)
27. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
mau, koukám, že 60cm holčiny máme jen my, že by na moravě byly vyšší holky - ne dělám si srandu, sama jsem pikolito :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
tak koukám do tabulky ..a náš ondráš, co se týká váhy, drží basu spíš s holkama :grinning: :grinning: :grinning:
alespoň na délku je chlap :slight_smile:
27. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
hup já zase mám ověřeno, že když něco řeknu já tak je to blbost, nebo se mu to nezdá, ale když za pár dnů přijde na tu samou věc on tak je to skvělý nápad

takže vím, že ho to musí napadnout samého, i když ho do toho většinou nenápadně vmanévruju, ale jsem spokojená, protože on si myslí, že na to přišel sám a já mám hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
dadu: no tak v tom jsou asi někteří chlapi všichni stejní :grinning:
pak je ale třeba ocenit jeho nevšední inveci, když přišel s tak úúúúúúžasným nápadem ... no ne :grinning:
27. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
hup svatá pravda - to by chtělo vytesat někam do skály.. :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
holky dneska jsem si uvědomila hroznou pravdu, před 5 lety jsem měla o 18 kg méně, mě trefí šlak, to bude fuška zase se dostat zpátky, ale když vidím ty moje 2 broučky tak to stojí za to, budu muset máknout až dokojím :angry: :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
dadu: ale co mě to stálo času a nervů, než jsem tohle pochopila :grinning:
ženské by tohle měly mít jako součást genetické výbavy :grinning:
27. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
holky, já toho mojeho synka hryznu
leží v kolíbce (taková ta látková) v karpovi s tím, že má konečně spát (spal naposledy v noci + dopoledne asi 15 minut)
a už bylo ticho, tak jdu na něj kouknout a on očiska dokořán
tak mu říkám ondráš, tady se čeká, že budeš spát ....a on se mi začal chlamat
no tak jakou já mám autoritu! :confused:
nechci vidět tu pubertu :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
dadu: taky mě ta váha děsí, ale to škvrně za to stojí, snad se mi časem povede a bude chtít s tím něco udělat :sweat_smile: Jo a já jsem taky škvrně, malá to má nejspíš po taťkovi :wink:

hup: a o kterých třech uvažuješ? Já bych asi chtěla buď manducu nebo Ergo, ale manžovi se to zdá drahý, takže asi nic nebude...

Jsme byli i s Michalem venku s Karolínkou, v obchodě a pak v květinářství, jsem si koupila nové křáčí do vázy v obýváku. Je to pěkný, 250,- v čudu :sweat_smile:

hup: malej je prostě osobnost už teď :grinning:

Karolínka se posledních pár dní už hezky směje a začala pěkně broukat a brblat, to bude ukecaný děcko, taky nechápu po kom :grinning:
27. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahoooooooooj kočky, jsem tu jen na skok. S tím srazem je mi to jedno. Hlavně, aby měl manža volníčko, pak je mi to fuk.

Zítra máme kontrolu v šestinedělí, jak vojtulka tak mamka :wink: Tak na nás myslete. Taky máme nožičky, vše při jednom. To bude chudák zmordovanej.

Tak se zase mějte krásně a klidnou noc. My jí tentokrát neměli :angry: :angry: :angry: :angry: Zítra písnu víc. páááááá
27. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
maus: taky ergonebo manducu..no a kámoška má i to beco a nevypadá to vůbec špatně
ono se to chlapům kecá - ale s kočárem je člověk dost omezený ... hle ...já sito koupím, přijedu k vám, on mi bude závidět a koupí ti to taky :grinning:

maus: no osobnosti jsou všechny miminka ..jen bych řekla, že ondří je opravdu beránek ..žádná ovečka :grinning:

sklen: no tak to byl opravdu pidiskok :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky
Luci chodím sem, ale jen čtu, ke psaní se většinou dostanu až když zde nikdo není a to se mi nechce, povídat si sama se sebou :grinning: :grinning:
Jinak Adam přibral opravdu jen tak málo, ale já jsem ráda i za to neb to skoro vypadalo na umělou výživu. Prve jsem měla moooc mlíčka, ale to panáček neměl hlad, tak mlíčko zmizelo a mladej zjistil ( to už nevážil ani 4 kila ), že je třeba jíst. Tak jsem na doporučení mudr šla koupit Nutrilon ( který teď bez jedné dávky musím hodit do popelnice ) a protože jsem se nechtěla kojení vzdát, koupila jsem zároveň i homeopatika na podporu kojení, která zabrala na 100%, takže tahle pohádka měla dobrý konec. Ale psycho, které je vytvořeno kolem kojení, jaký je na to kladen důraz apod. mě stresoval od porodnice a myslím, že to dost maminek hodí na dno. Aspoň já si připadala jako vrah pokud se nerozkojím...no ale to jen tak mimochodem..
Ještě dlužím info o porodu, což asi nikoho dnes, kdy se slaví měsíční "narozeniny" , nikoho nezajímá, ale jen tak pro info...můj porod byl super, rodila jsem přirozeně až do 8cm, ale s epidurálem, tzn naprosto bezbolestně, ale pak naznal pan doktor, že je třeba císařského řezu a udělal dobře neb malej byl velkej :confused: a hlavně celej zamotanej do šňůry. Takže jsem ráda, že jsem to měla domluvené v naší maloměstské nemocnici ( na Vsetíně ), měla svého osobního lékaře a navíc jsem rodila sama, takže jsem měla i svou porodní asistentku a nakonec po návratu z JIP i svůj třílůžkovej pokoj, takže já o porodu jen samá pozitiva. Největším pozitivem je samozřejmě Adam, který je neuvěřitelně hodný, spí od prvního dne krásně i v noci ( dnes například 7,5 hod )..prostě jsem spokojená jak želva. Takže to jen tak ve zkratce pro ty, kdo si na mě ještě vzpomene :wink:
27. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahoj akit, tak ten porod jsi měla dost podobný jako já, skončilajsem na 8cm, taky s epiduaralem, ale bolestně, mě totiž nezabral, Nela sice velká nebyla, ale drala se na svět obličejem, takže taky bylo dobře, že nakonec dr. rozhodl o CŘ
a taky jsme měly problém s kojením a přesně jako ty budu vyhazovat Nutrilon bez jedné dávky :wink:
27. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
akit: jj ...to je pravda jak píšeš s tím kojením ..mamča jak chodí na ty poradny, říká, že většinou si s těma ženskýma jen pokecá, odblokujejejich psychiku a mlíko z nich za půl dne crčí proudem ...prostě ten tlak jetotálně blokuje ..do toho "dobré rady" tchýněk a matinek ..a je zaděláno, že :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
akit, to je fajn, že jste oba v pořádku :slight_smile: jinak holky, já koupila nutrilon na MMB do zásoby, kdyby něco :confused: , přál si to manža. takže vy tam nutrilon zase můžete prodat ne? vím, kolik to stojí, je to škoda vyhodit.
jinak k mlíku.. dneska mladej sosá divně, ke konci si s prsem jako "hraje",pouští se a pak se vzteká, nevím, jestli to souvisí se spurtem, nebo s jeho povahou :confounded: a když se pustí, tak to mlíko občas pěkně stříká, že ho má i ve vlasech :sweat_smile: jsem ale ráda, že to tak je, protože prostě po císaři je to rozkojení horší..
27. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Akit, Adámek je rozkošnej.
Hup, k tomu kojení, svěřovala se mi sousedka, jak zničehonic po půl roce přestala kojit.. furt jí chodila na návštěvu tchyně, do baráku, do pokoje a pak na ni čuměla, i když to sousedka neměla ráda a říkala to, takže z toho stresu přišla o mlíko :astonished: na mě taky občas kouká - nejvíc švagrová od dvojčat, ale to mi vůbec nevadí. horší je kojení, kde jsou chlapi, teda pak když to kojení skončí a má se zastrčit koza..
27. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.