• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: jenom temně vrčím :grinning:

sklen: to já mám imrvere vzrůůůůšo :grinning:
20. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
hup...teda to bych se asi neovládla a pára by šla ven
20. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Hup, no to já taky syčím, když něco není podle domluvy :confounded:
Skleni, on si mi asi navykl na jednorázovky, měli jsme je u našich :angry:
Jo a židlička je nádherná, byl by to luxusní dáreček :wink:
20. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
kači: já si kápla krizoé kapičky ...a ono to trošku sedlo..ale bez nichbych mu asi nakopala pr* :grinning:
20. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
No, tak právě dočítám - vy rýpalky jedny, však uvidíte, oni nás ti vaši drobečkové brzy doženou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Prďousek usnul, tak si půjdu asi číst, manža teď uspával a já si zacvičila jógu, takže pohodička :slight_smile:

hup: židlička super, ale docela drahá :sweat_smile:
ad manža - to bych asi nevydýchala a už bych prudila. Já prudím zásadně potichu, zato o to víc ostře :grinning:

luci: díky za tip na naše stránky :dizzy_face:
Tak pa zítra, hvězdy :dizzy_face:
saru: jako není nejlevnější ..ale ségra jí má taky (což jsem zjistila až po pracném výběru :grinning:) a kubu unee i teď s jeho skoro 18 kg .... takže si říkám že je na dost dlouho
20. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
20. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Unás taky maras, ještě tedka bulí a nejde mu nějak usnout...tatka uspává

Hup-to taky nesnáším, že je někdo děsně unavený....ještě tak psí oči a lituj mě...chlapi jedni zatracení....

Saru- Teda malý je šikovnoučký, uplně čumím...za chvíli ti uteče :wink:
20. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Saru, mrŇous je fakt borec :slight_smile: rychlík pořádnej. ale zas to vypadá, že tobě už je dobře ne?
20. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
luci: jojo, je :dizzy_face:

hup: tak to zas vydrží dost, no, uvidíme :wink: Dík za tip :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Hup: jj, viděla jsem ho, vzhledov nic moc. Tak to ti to vzrůšo nezávidím, my ho máme jen v posteli :sweat_smile: :wink: :wink: :wink:
20. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
já vrčím zásadně na hlas, dost jasně a hooodně vyčítavě...
Jsem udělala Karolí Nutrilon, ať se jako na noc nají, když je mlíčka pomálu, no a kdyby jste viděly ty ksichty co u toho dělala, jak kdyby to byla břečka největší, takže šla spát hladná, no co mám dělat, že :unamused:
20. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
tak náš malej to zalomil po skoro hodinovém krmení, tak snad bude klid. ať se miminko na zítra pořádně vyspí, když je to očkování..
a jako v čem je ten kočár bio? to bude nějaký reklamní trik :confused:
20. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
jako kočár se mi nelíbí, ale tu kokosovou matraci bych brala. my máme jen v postýlce. jo Maus, představ si, před týdnem jsem malému taky dávala Nutrilon a on to nechtěl!!§ vždycky mu to dělal manža i ho krmil, tak asi tentokrát protestoval, že jsem si dovolila já :grinning: tak to máme nastejno, máme chytrá miminka, chtějí prostě pořádné mlíčko. jinak to ale vypadalo, že zapomněl cucat z dudlíku..
20. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
ona z něj pít umí, ale viditelně jí to nechutnalo. Tak si podudlala obě prsa, vypila prd a šla spát...
20. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
mau uvidíš, že bude v phodě, já piju meltu, zkusilas jí??
20. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
sklen: jj, včera litr, dnes 0,5. je to čím dál horší, jsem fakt úplně vypitá, tak jsem zvědavá co zítra
20. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsme zase na pár dní s holčičkama u našich, snad už bude od zítřka hezky, ať se může Aminka pěkně čachtat, vodumilka naše!
Saru Štěpulka je úchvatnej, jsem zvědavá na Nelušku, ale ve srovnání s Amálkou, když byla malá, mi přijde trošičku šikovnější, uvidíme.
Jinak židličku bude mít Nellísek po Melince - Jané Activa - je bezvadná. Typově jako ty klasické dřevěné se stolečkem, ale je plastová spolstrováním a má tři polohy, když ještě mimčo úplně nesedí. A Amálka jí rasí ještě teď a má plusmínus 15 kg.
A autosedačku budeme kupovat stejnou, jako má Amínek - Strochenmühle 9-36 kg a můžu také vřele doporučit. Schválně si jí najděte, je to firma, která se zabývá jenom výrobou autosedaček, takže to mají vážně vymakaný!
A fotečky vás všech jsou bezvadný, máme prostě hvězdný miminka!
20. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
to se zlepší, Maru, hlavu vzhůru :wink:
20. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
bram: už aby to bylo :slight_smile:
dnes jsem fakt kojila celej den...
20. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
saru teda to čumim,malej je fakt šikovnej. ale že se nestydíte, má chudák rozečtenou knížku a vy mu jí berete :wink:
20. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Mau: určitě jo :wink:
20. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Dobré ránko dubnovky,

tak včerejší prohlídka dopadla super, máme 60cm a 5,45 kg, dostali jsme včeličku, skoro jsme nebrečeli, nejhorší bylo to čekání v čekárně, 2 hodiny je s takhle malým prckem fakt dost.

A jak se všechny ostatní máte, koukám, tady už se vybírají autosedačky :slight_smile:

Tak hezký den všem :dizzy_face:
21. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno, hvězdy a hvězičky :wink:
My měli zase naši normoš noc - vstávání sice už ve4, ale večer usnul brzičko, takže super :dizzy_face:

kaci: jojo, bereme mu rozečtenou knížku, chudákovi :grinning: Mmch - je fakt dobrá, téma síly myšlenky, něco jako Secret, jestli některá znáte. Čtem ji s manžou na střídačku spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Děláme to ta vždycky, abysme si o tom mohli pokecat :slight_smile:

mis: díky za tip :dizzy_face:

kett: to je fajn, že jste dopadli dobře :wink:

mau: snad se mlíčko rozjede :slight_smile: Držím palečky :wink:
21. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
dobré ranko

tak pokud jsem si myslela, že včerajší noc byla nejhorší za celé 4 měsíce,netušila jsem, co mě čeká :sweat_smile:
budil se s odstupem max. hodiny (spíš 3/4)
nevím, proč, protože pít nechtěl
k tomu kolem druhé chytil hysteráček
bezváááááá :confounded:

kett: tý jo ...jakto, žetak dlouho :-O
vás neze na konkrétní hodinku, že max. čekáte na předchozí jedno dvě miminka (podle toho, jak předchozí bulí :slight_smile:)

kaci: ten titulek článku mi příjde fakt dost tupý ...už jsem ho četla dřív ... prostě izofix je dobrá věc, ale když si někdo koupí levnou as od nerenomovaného výrobce, je jasné, že mu nepomůže ani if :sweat_smile:
ale v kategorii srovnatelné co do ceny, co do zkušenosti výrobce atd. je prostě izofix bez pochyby velmi dobrý prvek
21. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
noc u nás šla, ale od rána zase bojujem s nedostatkem mlíčka. ani přes noc se to nezlepšilo. byla jsem si půjčit váhu, abych viděla kolik ze mě malá vycucne, tak jsem zvědavá. řekli mi že je to běžná laktační krize a spurt a že musím vydržet. dneska je to pátý den, tak nevím jak dlouho ještě.

hup: a přes den taky? tak se drž, kočko :unamused:

kett: to má teda ta doktorka blbě udělaný. nás si vždy objedná a čekáme maximálně pár minutek...
21. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
dobre ranko maminy

u nas je pocasi opet pod psa, vkuse prsi a vypada to spis na podzim nez na leto :angry: :angry:

noc v poho, usnul kolem 8 vecer a vzbudil se v 6 rano na kojo a ted opet haja :dizzy_face: , oprava uz ho slysim jak si povida nahore v posteli :sweat_smile:

Maus - ja s tim mlickem to mam taky na prd, zkus koprovou omacku, fakt mi pomaha, nekdy ji jim i 3 dny v kuse a pred par dny jsem si koupila vineu, nekde jsem cetla ze pomaha a taky mi pripadlo, ze se mi ty kozajdy vice nalily

padim za drobcem, uz me vola 'mami kde jsi???' hi,hi
21. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.