• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: taky bych chtěla tu židličku v bílém provedení, bude se na tom lépe vyjímat Nelčino malířské umění :grinning:

maus: zkus hooooodně pít, aspoň 4 litry, třeba to pomůže... a kolik teda Karolí z tebe vycucá? naposledy jsi psala, že 90ml....
21. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
tak pán se v polospánku nasosal, ještě chvíli spal a teď je vzhůru a zlatej, hraje si na hrazdě. kdy mám čekat další reakci na očkováníů?
21. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
mis: pak asi 55 a teď 40, a to vždy po 2hodinách. jen ráno těch90 bylo po třech hodinách. Od rána už jsem vypila asi 2,5litru a pokračuju...aspoň že malé stačí do bříška aspoň ta troška a že nepláče...

luci: my jsme byly po očkování spavá protivka až do večera, tj. celé odpoledne
dneska jdem taky na očkování, tak to aspoň nebude tak dlouhé :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
maus: no to je drhá věc, že já bych to nedala :sweat_smile:

bram: to nen o traumatu jako takovém ..ale souvisí to se sebedůvěrou, ne/závislostí atd.
21. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
maus: držím palec, ať se ti to mlíko zase objeví :wink: , Karolí je vážně hodná, když jí to stačí
21. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
maus: a nějakou tu poradkyni jsi zkoušela? ....odpolko se staví mamka - prý na kiole ...ha ha :grinning:
zkusím se optat :wink:
21. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
mis: díky
ono jí to asi taky zmáhá, vzbudila se 12:40 a teď zase usnula :frowning2:
21. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
hup: díky, budu ráda za jakékoliv info. jak jsem byla pro tu váhu tak tam mi radily, že prý laktační krize a spurt, prý naprosto normální a běžné a prý se mi to zdá, že nemám mlíko. když malá vypije z obou prs 40, tak se mi to asi nezdá, mám dojem...jinak mamce to kolo nezávidím, teda, jak pojede zpátky? :grinning:
21. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
maus: no na kole :grinning:
stejně si myslím, že doraz autem :grinning:
21. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
hup: no víš jak to je když jedeš někam na kole nebo jdeš pěšky - zpět se ti nechce :grinning:
tak se jí prosím poptej co by nám poradila. Za necelou hodinu jdeme k doktorce, tak jsem zvědavá co nám poví ona.
21. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
mis: jj, právě, krásně na tom vyniknou všechny přikrmy. Ne, ale vážně - když bude chtít něco za...., tak to udělá stejně, takže ji prostě někde seženu v bílé barvě. Já, když byla malá, měla jsem taky bílou, a máme ji u našich dodnes :wink:
21. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
maus: jááá to věděla ...dorazí autem :grinning:

saru: no na to se už těším ...
jo jinak ondra byl ty dva dny asi jen nasr... na štěpánka ..dnes už je v pohodě ....a naštval se jen u pokusu o lezení :grinning:
jinak je celý den ok (i plavčo na jedničku)
21. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
21. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
tak jsme šly ven něco koupit, je tam šílené horko, Nela ne ane usnout, tak jsem ji vzala zase zpátky domů a už spí jako miminko :wink:

saru: skvělý nápad s tím dortem, to je vážně´úžasný :slight_smile: , přemýšlím, pro koho bych ho vytvořila, asi počkám do listopadu a udělám ho pro ségřino mimčo :grinning: , dovolím si ty fotky ukrást pro vlastní potřebu (jen do PC, nikde je vystavovat nebudu)
21. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
saru: to je dobrýýý :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
mis: jasně :wink:
21. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
tak náš očkovánek chvíli blbnul na hrazdičce a pak jsme šli do kočárku a po 5 minutách drncání usnul. to je paráda :sweat_smile:
Saru, dort je parádní, ale štěpino si asi nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
luci, dá, dá, ale na prdelku :grinning: A do uší :wink:
21. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Saru, teprve teď jsem se podívala pořádně :grinning: jsem si říkala, co to tam jsou za proužky :grinning:
21. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
luci: :wink:
21. črc 2009 v 16:03  • Odpověz
tak jsme taky už po očkování. Plakala snad víc než minule, miláček můj :frowning2: pak chvilku ležela naštvaná v kočárku, ale usnula a teď už je dobře, aspoň zatím.
Jinak jsme se nedozvěděly nic nového, prostě laktační krize a basta, všechno je vlastně fajn, dokud dítě neječí celej den hlady, asi. Máme vydržet. To už jsem slyšela asi milionkrát. A mám být klidná, to se lekho řekne, když se to zatím jen horší a zlepšení nikde :rolling_eyes:
Pro jistotu a klid jsem koupila obyčejný Nutrilon, když ten HA nechce a uvidíme, třeba enbude potřeba.

A dobrá zpráva, do koupele jsme dostaly Balneum Hermal (něco jako Linola) ale je toho 500ml a platí se jen 30,- za recept. Takže máme koupel která stojí 240,- v podstatě zadara :slight_smile:

Bezvadnej dortíček :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
Mausko, dobře děláš :slight_smile: a říkala jsi o tom nutriolonu doktorce? mně se vždycky ptá, jestli plně kojím, tak říkám, že jo, dokrmovali jsme fakt asi 3x..
Jéé, napíšu si název toho do koupele :slight_smile: Jinak malá je statečná a nejlíp je to zaspat :slight_smile:
21. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
luci: neříkala, nemyslím, že by jí ta informace nějak prospěla :slight_smile: tak ymá všude napsané že je malá plně kojená, což platí, budu jí informovat až to bude aktuální :wink:
Teď dala 70ml, ale po asi 3hodinách. Žádná sláva, ale aspoň něco.

Jo a s tou koupelí - nevím jestli se to neliší pojišťovnama, my máme Ministerstva vnitra :slight_smile:
21. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
No holky, my budem zavádět příkrmy už za necelý měsíc, takže já potřebuju polohovací židličku. Kdy mají děti už držet normálně hlavu???? Takže já si vybrala něco takového
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19686328&tab=0
21. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
Maus, tak to jsme na tom stejně, myslím, že těch pár dávek nemá na nic vliv, aspoň doufám. musím říct, že malý je po tom očkování jak vyměněný, nejdřív spal skoro 3 hodiny ateď je zas moc hodný!!§ skoro nepláče :sweat_smile: Jo my máme OZP, tak kdo ví, jak je to s tím přispíváním.
21. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
Holky vliv to nemá, já ze začátku dávala vždy na noc nutrilon, bo jak jsem ještě neodstřikávala "do sucha" tak večer jsem už moc mlíčka neměla a Mudra mi říkala, že pokud je to jen jednou denně a pravidelně, tak se to má jako že je plnně kojená

Maus...taky si ten název napíšu, my sice nepoužíváme do koupele vůbec nic, jen sem tam trochu tekutého mýdla od Hippu na pokakanou dupku, ale pokud je to den, kdy nekakal, tak jen čistou vodu (pokožku máme v poho, není ani mastná ani vysušená), ale už jen tak kvůli sobě bych tam něco chtěla přidávat, tak zkusím jak půjdu za měsíc na přeočkování se Mudry zeptat
21. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
Malá má trošinku sušší kůži, tak jsou ty olejové přísady fajn. A mají takovou jemnou vůni :dizzy_face: a dobrý je, že už se pak nemusí ničím mazat. Já mažu tak obden, obdva, hlavně kolínka, kotníčky, tam je malá vysušenější :wink:
21. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Jitule, ta židlička je moc pěkná :wink: no teda, vy na to jdete brzy. ale Kača a Micha asi taky, když už nekojí, no a Enza taky :slight_smile:
21. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Děti an UM se mají začít přikrmovat od ukončeného 5., nebo ne?
židlička je fajn, ale já asi stejně půjdu do té z Ikea :slight_smile:
21. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.