• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jitu- až objevíš ještě beďar, tak máš doma puboše :grinning: :grinning: :grinning: My máme chlupatý zadek, to je taky sranda...

Tedka co jsme přijeli, tak spí, několikrát sice zaplakal, ale tak nějak ze spánku, se zavřenýma očičkama....

Jo, málem bych zapomněla....asi nám taky rostou už zuby....něco jsem mu řvoucímu objevila na spodním ďasnu...mamka zkoušela lžičkou, ale nic, prej to vidím jen já, možná to taky prý může být nějaký kok ze špinavých rukou a dudlíků, mamka říkala i název...tak nevím....
21. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
čauuuuuuuuuu kočky

no holky jak to děloáte,že máte ty děti tak aktivní................. my se sotva udržíme

Jinak den celkem super, Danda zlobí jako každý den a Vojtík je prostě vojtík, má svééé dny. Dnes e probudil se řvací a drželo ho to až do koupání. Je přesný jako hodinky, on prostě pozná, že se má o půl sedmé koupat tak nedej bože, že bych to přetáhla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jitul: já jsem to našla taky, má chlupaté kouličky, takové bílé chmíříčko, je to srandovní,

Mau: drž se bude zase dobře
21. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Hup: já bych zájem měla

My jsme přikrmovali na polštáři, byl pěkně podepřený v polosedu a pololehu a baštil jako o život
21. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
hup...přímá souvislost plačivé dítě = neurotické asi neexistuje, je to jen můj subjektivní pocit a čerpám ze zkušenosti, znám dvě holčičky, co byly uplakané až až, máma z nich nervozni a s holčičkama se to veze až doted a to je jim už 7 let :unamused:
stejně tak podle mě neexistuje souvislost plačtivé dítě = aktivní, společenské

veškerý vývoj je individuální

ad židlička, taky bych radši polohovací

bram...tak at zoubky nebolí. naší emince už je krásně vidět při úsměvu :slight_smile:

hup) já prosím o rady ja zavádět příkrmy. díky.
21. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Bram....manža je Rak a je místy tak brutální flegmoš, že bych ho za to fakt střílela. Třeba dneska, malý se přesunul na kraj gauče a vypadalo to, že každým okamžikem spadne a s manžou to ani nehlo i když jsem ho na to upozornila, tak mi na to s klidem řekl že prý "ještě nepadá"
21. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
ondří má jemné bílé chmýříčko pod nosem ..asi mu rostou vousy :grinning: :grinning: :grinning::grinning:

kači: jj ..tak s tím už souhlasím - je to kus od kusu :slight_smile:

no ona to bude prča s těma příkrmama - kdybyste viděly, jak se ondří dneska sápal mámě na sušenku - drapl ji za ruku a táhl si ji k pusince a když ji měl skoro u rtíků, začal se olizovat
jako pokud bychom mují daly, určo by ji zbaštil - taková růžová - plnáéček abarviv - mňamka :grinning:
21. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
jo jinak mudra mi řekla i jsem se to dočetla na víc místech na netu, že děti co jsou na UM by se měli od začátku 5. měsíce přikrmovat. No a vzhledem k tomu, jak jsme se na srazu bavily s Hupi mamkou, tak naše mámy nás přikrmovali už od druhého měsíce a jsme více či méně v poho, takže já asi budu pomalinku s těmi příkrmy začínat v tom pátém měsíci, třeba jen lžička mrkvičky a pomalu postupovat
21. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
jitu: to je dobrý - to ještě nepadá
ony ty cvodní znamení jsou všechny takové "proplovací" - tedyv některých směrech

jo - mamka říkal, že se to dělalo ..ae bach - není toho zastáncem :wink:
21. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Bram....Caro je dobrůtka, já to piju už dlouho, ještě před těhu, klasickou kávu nemusím a už ani preso a ani nesku, prostě káro a půl na půl mlíko a vodu a lžičku medu do toho....mňamka

Malý zalomil....uff....mi už z toho hrabe, jsem si nalila vínko a surfuju. Uvažuju, že se opiju
21. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
holky - mailíky do ip - většinou na vás nemám uložené
21. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
no nevím, já jsm rak a flegmoš nejsem tedy alespoň si to myslím :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
jjitul taky surfuju :slight_smile: sport musí být
takže ty začneš přikrmovat od poč. 5tého?
21. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
já se chci taky opíííííííííííííííít, dala bych si šampíčko :wink:bublinky do hlavy
21. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Hup...já ti maila napsala do IP.
JInak já jsem taky vodní znamení - štír a s flegmatikou nemám vůbec nic společného, naopak bych se okomentovala jako cholerický pesimista se sklonem k melancholii....hmm....to zní dobře. Né rozhodně jsem výbušná, akční, dost věcí vidím už černě ještě než se to stane, prostě normální štít se vším všudy a neumím být tak v klidu v některým situacích jako manža, bych ho za to fakt škrtila
21. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
To asi taky bude kus od kusu :grinning: navíc chlapi RAci jsou určo jiní....měla jsem kámoše Raka a byl uplně jiný než já...Já taky flegmoš nejsem, spíš občas nervák, ale to asi budou geny, můj tata je choler jak malovaný :sweat_smile:

Jitu-já taky slyšela od ukončeného 4.měs na UM, mamka mi říkala začínat polívčičkama nebo mrkví, pak teprv sladké, zatím nic moc nevím, to bude rodeo, už to vidím, kámoška židličky vůbec neřešila, krmila ve Fisheru, lehátku a židličku má až skoro od roka. Já bych chtěla tu nízkou, obyčejnou, jak se dá udělat bud vysoká anebo nízká se stolečkem...at má prostor...mi ty moderní přijdou, jak byly kdysi dětské u holiče :grinning:
21. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Bram: tak to sedí, jsem stejná :wink:
21. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Skleni, ani nemluv, minule jela teta z chaty na nějakou akci a říkala, že se naloží do rumu :grinning: ne, že bych byla alkáč, ale něco bych si dala, ty bublinky já také ráda, něco mírně do hlavičky :wink:
21. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Kači...no nechám si poradit od Mudry a těch co už v tom mají praxi, ale fakt jsem se to dočetla skoro všude, prý ta UM už od toho 5. měsíce nemusí prďolům stačit a myslím, že když začnu pomalu a s rozumem a nebudu ho hned od začátku navečer cpát kašema, tak nic nezkazím. Rozhodně začnu zeleninkou a asi mrkvičou a v poledne a třeba jen jednou lžičkou a budu třeba celý týden zvyšovat dávku o lžičku a nebo to nechám třeba jen na třech a po týdnu přejdu třeba na špenátek (musím se dočíst, co vlastně od toho 4. měsíce smí a co né). A pak ho dokrmím zase mlíčkem, prostě po troškách. Něco už jsem o tom přečetla a přijde mi to rozumné.
21. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Tak první sklenička bílého padla, jdu si dolít :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
jitu: to je charakteristika :grinning:
já jsem lev kombinovaný s rakem
termín porodu jsem měla na raka, narodila jsem se dva dna po termínu 40 minut po půlnoci, na první lví den
lva mám pracovního - ale jedu i hodně zvtah na pracovišti a rodinu, což je spíš raččí
jsem optimista - jediné, co se nedá vyřešit je smrt :slight_smile: - když už něco vzdám, já, je jisté, že to fakt nejde :slight_smile: - prý tím dost lezu na nervy :grinning:
a založením spíš cholerik..ale čím jsem starší, tím víc zpracovaný cholerik, co vylézá jen ve vypjatých situacích (viz to, že jsem třeba včera manžu nepropleskla :grinning:)
21. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
hup: tak to se těš, jakmile Ondří přijde na ty ručičky a na pricip, že musí zabrat křížem - tzn. levá ruka, pravá noha - tak už poleze taky. A myslím, že to nebude trvat dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
saru: no chuť by byla ...al nejde mu to chuáčkovi ...
ale však on na to příjde :slight_smile:
má hroomadu času...žádné nebude trvat dlouho ..já ti dám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
nene, věř mi, takhle Štěpula začínal a co dělá teď :grinning: Dočkáš se brzičko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
jitul jsi pro tu židličku rozhodnutá, mě se taky líbí, hodila by se nám i barevně do interiéru :slight_smile:
hele naleju si taky dvojku, bude sranda :slight_smile:
21. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
saru: nezlob ...nech mě žít v iluzi, že ještě dvaměsíce bude jen ležet :grinning:

hele - normálně mám taky slunu ... svádíte mě k nepravostem :angry: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
mnaaaaaaaaam chardonnayyyyyyyyyyy :wink:
21. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Hup- to je dobrá charakteristika :slight_smile: také znám jednu holku, co je zas opačně, ona je Rak, ale je narozená v 7.měsíci, takže se spíš cítí na Lva, dokonce i její povaha sedí na Lva.

Přidala jsem nové fotečky
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3053058&vReferer=
21. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
jitu: dík za odkaz :dizzy_face: mně se židlička taky líbí - a máme obývák do hněda, takže hnědá by se, stejně jako bílá, taky hodila :slight_smile:
21. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
holky v pátek jedeme ke známým na noc na grilovačku, mám chut se blísknout dobrým zákuskem - našla jsem recept a asi udělám broskve v šampaňském želé ...
21. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.