• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tfuj tfuj tfuj to mám v sobě asi jen decku BLÝSKNOUT !!!!
21. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
saru my taky máme do hněda spojený s kuchyní, která je hnědobílá, sedačky koženkové bílá káva, takže design hnědo-bílá barva u židličky je OK
21. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
si tu povídám sama??
21. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Kači, tomu se říká MONOLOG :grinning:
21. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
ale jde Ti to :wink:
grrrrrr :angry:
tak dobrou, hvězdy :slight_smile:
21. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
no dobrou saru... jitul tak párty začala a ty tu taky nejsi? nebo už si nalejváš třetí dvojku??? :wink:
21. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
No nic, asi také půjdu hajnout, abych zas nenaříkala, že jsem nevyspaná...papa hvězdičky a bacha na tetu-kocovinu :wink:
21. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
No holky vy nám dáváte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Baru s ena to vyprdneme co?????
21. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
jitul už to taky zabalila, já dososnu tu dvojku a půjdu taky spát :wink:
21. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Já jdu takéé, ten náš malý velký aktivista vstáal v šest, :grinning: :grinning: :grinning: Tak dobrou kočky
21. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
a už mám v hlavě...jde to rychle, když člověk prakticky rok skoro nepil......je mi tak nějak lehce či co :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Kači...taky piju chardonnnnnnnnnayyyyyyyyy
21. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Kači ještě je ve hře tato.....já jsem vysazená na oranžovou, ale mají ji i v jiných barvách a taky je nabízejí i v havířově, tak bych nemusela platit za dopravu a mohla bych si je porovnat live
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19357695&tab=1
21. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
jitul už jsem myslela, žes mě v tom nechala samotnou :slight_smile:
21. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
jo tak ta je taky dobrá, tak porovnej a dej vědět. já pak objednám co vybereš:slight_smile:
oranžovou já ne, tu barvu mi zkazil paroubek :wink:
21. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
né nenechala, koukám na ty židle, jsou už ve hře, když chci začít s tím přikrmováním za měsíc
21. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
jj, u mě taky tak, radši už jí mít doma :slight_smile:
čím začneš přikrmnovat? já asi Hami první lžička
21. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
paroubek mi nemůže nic zkazit, mám na něj vlastní názor a ten odpovídá jeho inteligenci, takže barva v tom nehraje roli, protože kdybych to měla tak brát, tak bych nesměla pomalu používat žádnou barvu. Já na oranžové ulítávám, mám i oranžový kočár, je ale fajn že je to barva neutrální
21. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
no psala jsem na ty odkazy, zda se můžu na židličky jít kouknout někam osobně, nějak mi přijde že jde jen o internetový obchod, tak jsem zvědavá co mi na to odpoví, hlavně kde mají sklady, aby sídlo neměli sice v havířově, ale židlu mi neposílali ze skladů v praze nebo hradci
21. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
uvažuju o Hami nebo Hippu, ještě v tom nemám jasno

Jo jinak mě už před víc než měsícem došel dopis, že mi přiznali nárok na porodné (jsem si ho vyřizovala těsně po šestinedělí), ale peníze ještě nedošli....jak dlouho to trvalo než vám to poslali???
21. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
no nic, jsem tu už sama, mám v sobě druhou dvoudecku a jsem "na šrot" takže jdu hajat, manža usl u televize, takže ho budu muset vzbudit, bude milejší než když vzbudím Lukiho. Takže dobrou
21. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
mě porodné přišlo poměrně brzy
jsm tu taky, hledala jsem v archivu novy střepiny, prý tam byla reportáž o porodu
viděla jste to některá? nenašly jste to na netu?

tak dobrou jitul
21. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
jee holky zavidim, vinecko bych si taky dala :dizzy_face:

nas zitra ceka ockovani ve 12-tem tydnu, tak snad to zvladnem v poho, minule jsem to obrecela vice nez maly :sweat_smile:

Maus - koupila jsi ty homeopatika??Promin, ze jsem ti neodpovedla jak se jmenuji, ale byla jsem cely den u kamaradek s Wilikem, holky byly z neho uplne unesene, jen se na ne smal a povidal si s nema :dizzy_face:

Holky vubec vam nezavidim ty hysteraky, ja nevim co to je, ani nepamatuju kdy naposledy maly plakal. Je maximalne spokojeny. Jen at to nezakriknu. chvilemi si rikam, jestli je to vubec normalni, aby miminko neplakalo.

Zmenila jsem cteni vecernich pohadek na cteni Karpa, jeste jsem tu knizku nedocetla, tak ji malemu ctu na dobrou noc a on se u toho tvari, ze tomu rozumi :grinning: :grinning:

Porad koupeme jen 2 x do tydne, nekdy 3 x. Pridavam do koupele kapicku olivoveho oleje jinac zadnou jinaci kosmetiku nepouzivame.
21. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
tak holky, vy jste tu měly fakt párty! a já se přidávám, manža mi přinesl černé pivo, víte na co :grinning: židličky vám závidím, mě se taky moc líbí ta od Jitule!
21. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz
Baru, fotečky jsou super :slight_smile:
21. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
Dobréééééééééé rankoooooooooooooooo hvězdy

tak u nás noc hrůůůůůůůůůza a děs. Prvně začal Vojta, po papkání usnul a byl klid, do toho přišel Daník, že potřebuje pít..., dostal nabumbat a šel, za hodinku řev Daník.... hysterák......, tak tam letím a on že viděl bubáka.... šel spát tedy ke mě. Za další hodinu Vojta papání.... pak zase usnul no a za půl hodiny byl vzhůru zas. Ach jo, dnešní probuzení bylo v 6:15, fakt děs, to budu na palici.

Ty jo, zítra máme jet na očkování, asi to přeobjednám, má být na chcípnutí, pardon za ten výraz, bobánek nevím, jak to bude snášet... a do toho horko....

přeji vám krásný sluníčkový den
22. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
Barčo fotečky jsou fakt super, je to šikula. Už aby nám to šlo také tak pěkně :wink:
22. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
Dobre ránko maminkam i miminkam :wink:

Tak jsme jen na skok nakukla, kym to zatim jde, princezna si hraje, tak mam chvilku cas.. Koukam ze tady resite autosedacky a zidlicky..
Tak o autosedacce zatim nemam ani sajnu, ta nam doufam jeste neco vydrží, ale nevím nevím :zipper_mouth:
Jinak jídelni židličku máme už doma, koupily mi ji kolegyně z prace, a je moc hezká, aspon me se líbi, akurat se tam nedaji vyskove nastavit nožičky... ale jinak to jde..
http://www.detatko.eu/Zidlicky/
my mame tuhle
http://www.detatko.eu/zbozi/4865/Zidlicka-Babypoint-Fabula-2009-11-c--Cervena.htm

a co se tyče prikrmu tak taky jeste radej počkame, malinka je sice na UM, ale myslim si že zatim ma jeste cas... Pokud po nim pribiva krasne, tak si myslim ze je zbytečne nekam spechat..

Co se tyka očkovani, tak mi budeme az ve 4 mesícich, protože malinka jeste nema zahojeny ramínko po očkovaní, tak si musime počkat, ale kdyz jsme tam byly na problídce v 3, tak tam udelala takovou scenu, jak kdyby ji doktorka minimalne dvacetkrát píchla... :grinning: Nemá rada když ji nekto vzbudí.. :angry:

JInak všechny miminka jsou uplně boží:wink:

Tak vam prejeme všem hezký den!
22. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.