• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
DObré ráno, u nás teda nic moc. V noci kojo o půlnoci, ve3, v5,6,7 :rolling_eyes: a mlíčka je pořád míň a míň. Mě z toho asi hrábne. Každej říká, vdrž, nestresuj, ale jak dlouho ještě???

baru: krásný fotečky, Adýsek je fešák :dizzy_face:

jalka: pěkná židlička, a ta cena - DÁREK :dizzy_face:

Jinak po očkování nebyla žádná reakce, ani čípek jsem nedávala. Teď je malá trochu protivka, ale to bude hlady. A nechce ani ten obyčejný Nutrilon. Prostě jí to nechutná, začně sosat s chutí a když zjistí co pije tak hodí brutální škleb a nazdar
22. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Zdravím holky,
tak u nás noc paráda, uspali jsme kolem té deváté, malý ve tři chtěl napít a pak v šest, ale vše tak pětiminutovky u kterých spinkal, ale vypil pod tlakem dost a probral se před dvaceti minutami a teď si brblá pod hrazdičkou. Asi věděl, že mamka pila a potřebuje vyspinkat, zlatíčko. Že by se ty hysterické dny přestaly???? No už by bylo na čase, no uvidíme. Ty čtyři deci mi fakt včera bodli, jsem perfektně spala a teď mám naprosto čistou hlavu a dnes i super den, v jedenáct si pro malého přijde tchýně a půjdou ven a pak ji odpoledne venku vystřídá manža a budou tam až do večera a já si uklidím, pospím, dám kafíčko, možná znova vínko, přečtu časáky, no už se těším, ale zase o víkendu budu sama, manža jede do rakouska na vodu, ale to snad zvládnu a malý bude už super.
22. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
ahoj holky,
jste tu? Chci se poradit.....máme jet na tu Moravu a zjistila jsem, že tam s námi bude i sestřenka, která se včera vrátila z USA :frowning2: .......bojím se, aby něco nepřitáhla a chci to odpískat......co myslíte jsem jen hysterka? Vojtí navíc není ještě očkovaný.....radila jsem se s mudr. říkala, že by se nemělo nic stát pokud není nemocná, ale jestli to není nutné ať je dohromady nedáváme.............
22. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Maus...no to je teda, tak malej nějak nad tím nutrilonem nefrfňal a ten nutilon comfort co jsem dávala proti těm kolikám je hořký a že jsem po ochutnání hodila škleb i já. Já už dávám úplně ten obyčejný co je v těch velkých krabicích, snad tím nic nezkazím, když nedávám HA.

JInak Maus on ti nikdo ohledně toho tvého mlíčka neporadí, nikdo nebude vědět, zda ti dochází a nebo to je jen přechodné a pokud ani, tak kolik dnů to bude trvat, bohužel opravdu musíš počkat jak se to samo vyvine. Odstřikáváš????? Já být tebou tak odstřikávám a dávám na dokrmení, v lednici to může být i dva dny, ale dřív než to tam dáš to nechej dvě hodiny stát tzv. vychladnout. Mělo by se ti tím odstřikáváním dělat víc mlíka, pokud né, tak by to ukazovalo na to, že už asi z kojením pomalu končíš, ale nevěš hlavu, mě trvalo asi týden, než se tím odstřikáváním (4x denně navíc) udělalo víc mléka
22. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Enzo...né hysterka nejsi, stát se může cokoliv a pak si to budeš vyčítat, že to šlo udělat jinak a podle toho co mi říkal manža o té "chřipce", tak to není žádná prkotina, prý z toho bude docela velká pandemie. Nevím jak dlouhá je tam inkubační doba, ale pokud se vrátila včera, tak bych to o týden odložila. Spíš by mě zajímalo, zda ji na letišti nějak vyšetřovali (což by měli)
22. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
dobre ranko,
tak mi meli noc taky v poho, kojo ve 4-6-a ted.
Za chvili jdem na ockovani, opet dva pichance do nozicek. Minule byl s nama tatulda, ted to budem muset zvladnout sami

maus - jak si pripravujes tu meltu?Me vcera kamoska trochu odsypala, ale nevim jak si ji mam udelat
22. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Nazdárek, přejeme krásné ráníčko!! Naše zlatíčko se sice vzbudilo už ve 3:30 :astonished: , pak v šest, ale pak zalehnul sámv postýlce ještě do osmi, pak jsme si ho vzala k sobě a do devíti jsme spinkali :sweat_smile: takže jsem krásně vyspaná v nové posteli, ještě jsem si teda nezvykla na novou matraci, je poměrně tvrdá, ale je mi fajn. s malým jsme si pak povídali a před půl desátou jsem teda vstala :grinning: Po ránu je fakt zlatej, chtěla bych ho natočit. Pusinku má od ucha k uchu a krásně se protahuje!
Jalko, ahoj, to je dost, že se ukážeš! Jsi na UM? Kojení nešlo?
Enz, máš recht, já bych to taky vzdala... navíc jak ti lidi, co přiletí z USA ani nedodržují karanténu :angry:
Mausko, mě se od včerejška fakt začaly nalívat prsa!!!!! Nevzdávej to :sweat_smile: To přijde, i když to trvá pár dní. Hlavně že malá neřve hlady. A je to šikulka, po tom očkování. Náš je HODNĚJŠÍ než dřív!!!!! že by mu píchli něco jiného :confused: Jinak mám fakt šikovného manžu, včera přivezl novou postel i s rošty a matracemi a za dvě hodiny to smontoval - místo televize :wink: jelikož jsem taky nevydržela sedět, když on byl tak pilnej, tak jsem vyklidila jeden pokoj, kam právě pak přišly ty staré postele - bude to prozatím pokoj pro návštěvy, později druhý děcák :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Magis, stačí lžičku melty přelít horkou vodou, dej si jí do sítka, ať v tom pak neplavou kousky. Lžička cukru a trochu mlíčka a je to bájo!! Já si to dělám do termosky s cukrem, pak naleju do hrníčku teplou a cvrknu trochu mlíka a mám meltu na celý den.a fakt mi to chutná.
22. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
díky za názory...jsem ráda, že jsme za jedno :grinning: ...už jsme to zrušili......a Kačka na tom vydělala, páč pojede k babičce, když už má zbalený ten kufr :wink: má tam spoustu kamarádů už od školky, takže je radši...........se v sobotu vrátila z tábora a už zase odjede na 14dní...ještě, že mám toho Vojtíška :dizzy_face:
22. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj hvězdičky :wink:
My měli noc opět stejnou jako vždy, vstával sice ve4, ale včera taky usnul už v 19 hod. :dizzy_face:
Byli jsme na 20 min. venku, dokud se tam dá ještě dýchat, ale už teď je to děs, to zas budou hice :unamused: V pátek asi zas vyrazíme k našim na Vysočinu, tam se trochu zchladíme. I když je tam vedro, je tam čerstvější vzdoušek :slight_smile:

Včera večer jsem se naprala tím popcornem, pak jsem si ještě dala mrože a ráno mě pěkně bolela bříško, že jsem se ani nemohla narovnat. Ha, dobře mi tak :grinning: To jsem vám totiž předtím neřekla dost podstatnou věc - večeřela jsem meloun :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže docela hezkej mix :wink:
22. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Saru ty máš ale c hutě, no i když já udělala to samé. Akorád já bych potřebovala shodit.
:grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky, takže doba po očkování..zatím probíhá vše normálně. Je dokonce hodná. Jen máme jiné trápení...panu doktorovi se nezdá její stranění tělíčka na jednu stranu. Takže začínáme mnohem víc cvičit. Oni mi to už říkali v porodnici, že je hodně šouplá na pravou stranu.

Saru: kam na vysočinu? Já jsem se tu přivdala...a je tu hicanda jak hrom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Jani určitě to bude dobré. Je to šikulka :wink:

Jinak tady je taky na umřenííííííííííííííííí, taťka spinká, Vojtík spinká, Dandula je venku a já umírám doma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Hup: buchta se zdařila. Nakonec jsem tam dala jen necelý hrnek cukru a šlo to. Jen jsem si těsto neurovnala, takže to co jsem tam nalila mi steklo pod upečenou buchtu.
22. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Hmmmmmmmmm, dala ych si hned. Já udělala v neděli perník a byl ještě ten den pryč :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
jani: je to taková vesnička u Bytřice nad Pernštejne :wink:
22. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
22. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Sklen: pan doktor říkal, že se jedná o to zda bude nebude mít skoliozu...jo a rehabilitace je až za měsíc, takže se musím snažit sama.

Začala jsem dělat lečo na zimu, plody ve skleniku už řvou...byla jsem dlouho imun :sunglasses:
22. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
saru: takže od nás docela z ruky
22. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
ahojte holky, už jsme po první prochajdě, malý spinkal včera jak zabitý snad od 18 do půlnoci, pak se vzbudil ve 3, 5 a to už jsem ho měla v lůžku do 7. Je nějaký osypaný po pusince, zdá se mi od dudlíku, ale nevím, mazat to něčím??? Si notujem :grinning: jsem zas samý bedar a dokonce mi vyrašil i pod obočím, vypadám, jak kdybych dostala pěstí :rolling_eyes:
Tedka leží nahatý pod hrazdičkou a já odmražuju ledničku( v tom horku je to sice maras, ale je poměrně prázdná, než si nakoupím zas zásoby).
Odpoledne bych vyrazila na delší procházku do lesa, kde enbude pařit...už abych byla zase na chatě :sweat_smile:
Od pondělka budu moižná vkuse 2-3 týdny, už se TĚŠÍM

Enzi, jsem také pro to zrušit, za to to nestojí!!!

Jitu-ten den ti závidím...ještě jsem takový neměla...akorát na chatě mi jednou ségra vzala malého kecajícího už v 6, ale stejně jsem bez něj nemohla spát dýl jak do 8, sjem jeblá asi! :confounded:
22. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Skus levandulovým...kvalitním olejíčkem
22. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Janca: aháááá, tak hlavně, aby vám to zabralo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jj, plody, taky bych si dala něco na zub ze zahrádky, ale kvůli mé lenosti jsm to všechno zatravnili
22. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
jitul: neodstříkávám, není totiž co. Malou mám u kozy co hodinu, takže je i tak za pár cucnutí sucho :frowning2: Už mě to fakt s**e, se jinak už nedá říct :rolling_eyes: Teď jí zkusím jedno kojení nedat kozu, zkusím teda odstříkat a dám jí UM, třeb ato bude chtít, když bude hlad.
Nevím jak to bude postutpovat dál, ale zatím to jde z kopce a mlíčka je čím dál míň a míň a malá začíná být víc a víc protivná a mrzutá :unamused:

melta: mám porcovanou, v sáčcích jako čaj, takže příprava je snadná, dělám to půl na půl s mlíkem. A koupila jsem si i Caro.
22. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky,

jéžiš, Maus, nějaký trable s kojením? :frowning2:
22. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
petua: jj, asi laktační krize/spurt, aspoň to každý říká. V reálu mám čím dál míň mlíka už asi sedmej den :rolling_eyes:
22. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Maus: A jak jsi to "poznala", Karolí brečí hlady? No, já mam poslední dobou úplně měkký prsa, prostě takový "vypitý", vložky do podprdy už nenosim tejdny, nejsou potřeba - ani v noci, jak dřív. Ale Matýsek je spokojenej, hlad nemá, prospívá a je vysmátej, takže OK..
To se srovná samo určitě, uvidíš :wink:
22. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Manža dostal super nápad, prý jí mám to mlíko osladit, aby jí chutnalo :rolling_eyes:
Holky, myslíte, že je možný že by ho nepila ani kdyby měla fakt velkej hlad, že by jako ten odpor byl tak velkej že bude radši hladná?
Já už začínám být zralá na konzultace u cvokaře, fakt. Ten všemi doporučovaný klid mi přestává jít :angry:
22. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Bram, to je blblý s těma beďarama :frowning2: nebereš antikoncepci? mně se to pak vždycky zlepší :grinning:
Maus a zkoušela jsi na UM stříkačku?
Jani, tak to je mi moc líto, vážně může mít malá takhle brzy skoliozu? Jinak bydlílš na Vsetínsku, ale odkud jsi ty?
22. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
petu: začlao to tím, že jsem si všimla že mám měkký prsa, čím dál víc. Karolí se začala ke konci jídla kroutit a mrčet a častěji jíst. No a tohle všechno se stupňuje. karolí je čím dál protivnější, prsa mekčí a kroutí se už asi po půl minutě - páč neteče.
včera jsem ji vážila, abych zjistila kolik vypije a je to bída: 55, 40, 70. To je po dvou hodinách z obou koz dost málo, myslím. Ale ségra mi říká že to řeháním, že to určitě není tak zlé a že dramatizuju. Takže jsem histerka :confounded:
22. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
luci: nezkoušela, jí flaška nevadí, ona z ní umí pít, ale jak zjistí co v ní je tak hodí škleb a pak už to plive. začne pít s chutí, páč má hlad, ale jak jí to steče do krku tak je zle...
22. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.