• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
taky jsme byli na kalmetizaci 4x z toho 3x mačkání a 10dní framykoin....příští týden jdeme na 4.měs KO tak jsem zvědavá jestli ho naočkuje...pořád se mi to nezdá....
22. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
holky, my taky byli na plicnim a tam řekli, ať s očkováním Dr. ještě počká, i když hnis už neměl. Ale měl to ještě červené. U nás na plicní chodí každý preventivně, prý když se to pořádně nezahojí, tak bývají těžký reakce :wink:

Takže se přidávám k hup a to jmse pod antibiotikama nebyli :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Ale teď na 4měsíční už nám to píchnou asi určo, už to má krásně zahojené :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
holky jake je to ockovani do raminka??tady se to nedela :sweat_smile:
22. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
magi: TBC, píchaj to hned v porodce :wink: Alespoň u nás to tak bylo.
22. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
hup: ad lezení - to jsme se asi s paní Dr. shodly, co? :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
saru: ha ha ..no to je sranda, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: :grinning: Holt jsme ženy moudré :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Tak my jsme na kontrole ramínka byli v kalmetizačním centru, taky nám přišla pozvánka. A Matýsek ani nemuk´ ani při píchání, ani při mačkání toho hnisu, a že ho tam měl požehnaně - no je to statečnej chlapák :dizzy_face: :dizzy_face:

Ale teď teda fakt nevim, fakt mi jako přijde divný, že někdo chodí na ty kontroly a někomu se na to nepodívá ani dětská :astonished: , to je dóóst zvláštní.. :astonished: :astonished:
Každopádně my na tý kontrole byli a stejně asi k ničemu, má tam jasnou bouličku a pod ní určo hnis, takže podle mě bejt očkovanej neměl :frowning2: . No, nevim, 10.8. jdem znovu na tu kalmetizaci a jsem zvědavá, co nám tam teda řeknou...

Jo a to očkování najednou - naše Dr. očkuje Prevenarem při druhý hexa, při první ne právě kvůli reakci - kdyby byla, tak aby bylo jasný, nn co prcek reaguje. A jelikož pak ty další vakcíny jsou stejný, tak klidně se může očkovat ten Prevenar k tomu - teda tlumočim naší Dr.

Stejně je to bordel, co, všude všechno jinak.. :rolling_eyes:
22. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
taky jsme byly na plicním na kalmetizaci, u nás chodí úplně všichni ve 3 měsících, nás dr. poslala na KO dřív, protože Nelča měla to ramínko čkaredé, takže jsme tam byly celkem 4x a z toho nám to 2x píchali a mačkali, hexu nám dr. nepíchla, prý až přijdeme příště

maus: držím palec, a když to s tím mlíkem nedpadne, tak se taky nic neděje, kojila jsi dlouho..... ale rozumím moc dobře tomu, že se nervuješ, znám to :wink:
22. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
pet: pravda, je to zvláštní, že všude je to jiank :astonished:
22. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
holky, fakt moc díky za podporu. Si připadám jak blázen a vy mi pomáháte :dizzy_face:
22. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
takže nás na kalmetizaci nikdo nepozval.. na druhou stranu vím, proč nám brali tu krev. Děti mají ve třech měsících úplně nejhorší krevní obraz v životě, a pokud by tam byly nějaké hraniční hodnoty, tak by Dr. předepsal železo. my to máme dobré.
22. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
nám ani krev nikdo nebral :fearful:
22. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
nám brali i krev i z prstíku, ale nevím proč, myslela jsem, že je to standard, tak jsem se neptala... ale zeptám se
22. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
proč by měl být ve třech měsících nejhorší krevní obraz v životě? :astonished: ...to jsem v životě neslyšela...
22. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
Pebi, tak se zeptej doktora, ale je to u všech mimi. ten náš dělá obraz preventivně, není to povinné.
22. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
petu: já nevímjak u vás, ale my byli už podruhé a ještě půjdeme zase - dokud to nebude dobré
a tím pádem nás ani nebudou očkovat
příjde mi to takhle dost logické

taky nám krev nebrali

a taky jsem stejně jako pebi neslyšela o tom nejhorším obraze - tohle mi mos smysl nedává :sweat_smile:
22. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
luci: mi to příjde jako nesmysl ... přece když pak někoho skládtí v padesáti nějaká hnusná choroba, nemůže nytom být líp než zdavý kojenec :sweat_smile:
22. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Hup, nevymyslela jsem si to. ale klidně se zeptej vaší doktorky, ať víme, jak to je.
22. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Hup: No my jsme taky pozvaný podruhý, na kontrolu - a řekli nám tam, že pokud se to doktorce bude zdát OK, že ho oočkovat může. A jí se to OK zdálo, tak mu to lupla :unamused: :unamused: . Nebo že by to bylo proto, že má v srpnu dovolenou a nechce si to komplikovat?? :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Ad. krevní obraz: Asi jsi to, Lucko, nějak špatně pochopila :wink: . Pokud je ve třech měsících u miminek krevní obraz "nějakej" a mají to tak všechny miminka, tak už je to standardní a nedá se mluvit o nějakým nejhorším obraze, že, opravdu je to nesmysl :wink: .
22. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
pet: no to bych ji pleskla :angry:
22. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
jsme si udělali dnes večer doma kino a zkoukli Dobu ledovou 3.....opět nezklamala :grinning: dobrej biák...viděla jste některá?
22. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
Hup...my měli taky TBC píchnuté dodatečně a né v porodce a rozhodně jsme na žádném plicním nebyli
22. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
a krev nám ve 3. měsících teda taky nikdo nebral, to je fakt bordel, že je to všude jinak. Asi tak jak s těma kapkama vit K. Dáváte to některá, mě to nikdo nepředepsal a naposled to Lukimu dávala při KO po šesti týdnech a od té doby nic
22. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
Enzo..teď jsi měla jinou fotku a teď koukám, a tam úplně něco jiného. Dobu ledovou 3 jsem neviděla, kde se to dá sehnat?? Asi se mrknu na net a když tak stáhnu, ale až zítra dneska jdu hajat
22. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
jitu já si tu hraju s fotkama a zkouším dávat jinou :grinning: .......taky to máme stáhlý z netu....dobrou
22. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
Jitko, vitamín K dávám jednu kapku měsíčně. Myslím, že se to dává do půl roku.
e-nz. neviděla jsem ani jednu, ale věřím, že to stojí za ato :grinning:
22. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz
Dobre ranko...

tak nam taky krev nikdo nebral, ale na kontrole s ockovani TBC jsme byli take.

Jitul - pokud mam dobre informace od svi DR. tak vitamin K se dava jen detem kojenim, detem na UM ne, protoze se nachazi v UM. Aspon to tak bylo u nas, my sme ze zacatku trosicku kojily, tak nam jeste prvni mesic vit. K davala.

Luci - my jsme na Um kuli tomu, ze jsme mely malo mlika a tet uz zadny...

Hezky den vam prejeme..
23. črc 2009 v 07:07  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:
Ahoj Jalko, tak to mě mrzí s tím mlíčkem. ale asi jste to už přežili a teď se máte dobře ne? to je prima, že se tady už občas ukážeš :slight_smile: :slight_smile:
Tak nevím, co se malému stalo, ale naposled jsem ho kojila včera ve 23:15 a pak už v 1:30!!!!! Další v 5:30 a 7:00 a teď tam leží sám a hraje si s peřinou.
23. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.