• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
lucy: vitam Te mezi nama :wink:
maus: kontrolovali je nejdriv v porodce, pak jsme byli minuly tyden a ted jdem az v cervenci. Nastesti je ma v poradku :slight_smile:
18. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
saru: tak to máte jak my, tak fajn :slight_smile:
18. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
saru: díky. Četla jsem, žes měla nějakou horší aklimatizaci, tak doufám, že se to lepší a vše bude ok :slight_smile:
18. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
Taky nám kontrolovali kyčle v porodce, teď jdeme a pak někdy ve 4. měsíci... Mohli jsme jít už minulej tejden, ale volnej termín se nám kryl s termínem u pediatričky.

Lucy, vítej :slight_smile:
18. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
lucy: hezky vyjadreno :grinning: Jojo, uz se to ale lepsi. Nejdriv to byla horsi aklimatizace na tehu, a pak na to, ze uz tehu nejsem :grinning:
18. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
ten nas lenoch se desne flaka se zvedanim hlavy. Nejhorsi je, ze ja vim naprosto jiste, ze kdyz chce, zvlada to perfektne. Porad u toho heka funi, chrochta, rve, dela chudacka, jako ze ma tezkou hlavu. Ale pak se obcas zapomene a drzi ji krasne. Ovsem my potrebujem, aby to v patek predvedl u doktorky :grinning: On ji vzdycky zvedne, za vterinu s ni flakne na ruce a zacne si silene hlasite cucat prsty, rve si do pusy celou pest a pak se davi :grinning: :grinning: Vzdycky se u toho s manzou narehtame, ovsem aby ten nas lenoch nemusel pak na rehabky, kdyz to u doktorky nepredvede :unamused:
18. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
hlavne, ze se pretaci, to mu jde skvele, ale na to ma cas, kdyby radsi delal to, co je potreba zvladnout driv :angry: :grinning:
18. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
Lucy, ahojky. Kdy se malá narodila?
18. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
saru, malej dělá to samý... když chce, tak jí drží krásně, ale když to jdem dělat cíleně, je línej... dneska se na mě z toho bříška smál a pak jí trochu zvedl :wink: snad se to do 3měsíční kontroly naučí pořádně... Dr. nám řikala, abysme mu tlačili na zadeček, když to zkouší...
18. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
niki: jenze nase Dr. je trochu akcni, jdem na kontrolu ted po tydnu a kdyz ji nebude vic zvedat, chce nas poslat na rehabky :unamused: Prijde mi, ze to trochu hroti, podle me ma jeste cas :confused:
18. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
saru, taky si myslim...počkala bych do těch 3. měsíců... on jí zvedne i přetočí, chvilku udrží... jen ne tak vysoko, jako někteří jiní... dyť mu nejsou ani 2 měsíce...
18. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
nas ji udrzi rovne, ale jen na par vterin a ona by chtela, aby uz ji aspon 10 vterin udrzel :unamused: No, uvidime v patek.
18. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
maus: no my jdeme na to šestitýdenní, jelikož měl dr. dovču

hele - fakt za tebe nikdo nechce žehlit ..no to vážně nechápu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nik + saru - jako tabulky jsou fajn ..ale stejně je každý individuál ...jako ondří jede jak pila, otočí hlavu už i ve vzpřímení, drží i několik minut, když ho zaujmeme..ale má chvilky, kdy namě peče a leží jak placka :slight_smile: ...no a ...taky se mi někdy nechce, proč by měl být jiný
18. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Jasný, taky jsme každý jiný, taky nejedeme podle tabulek. Někteří doktoři to přehání...
hup: fakt ne :grinning: taky to nechápu :sweat_smile:
Karolínka zvedne hlavičku taky jen když je v dobrém rozmaru, ale nevydrží moc dlouho, pak se rozplácne a intenzivně si cumlá ručičku :slight_smile:
18. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
no tak já ondru už soro nemůžu masírovat na zádech ..zvedne hlavinku ...ale jak už je večer unavený, tak se bombilá a já mám strach, že mi slítne z přebalováku :sweat_smile:
ale že by ji položil, to ani omylem ...už je velký a nebude přece ležet jak mimino, že :grinning:

jako já si myslím, že prcek musí hlavně dělat pokroky, ale jakým tempem je jedno (pokud to není úplně extrémní)
18. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
luci: Narodila se 15.4. ve 38tt

Anýž zvedá hlavu taky jen když se jí chce a zpravidla když je hodně hodně naštvaná, třeba když má prdy - vypadá to jako když jí to pomáhá k lepším výkonům :slight_smile:
Když se spokojená, tak si pěkně leží jako prkno a zívá...
18. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
Holky, děláte prckům nějaký deník nebo něco podobného?
18. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
na kyčlích jsme byly v měsíci a další návštěvu máme ve 2 měsících a taky je kontrolovali v porodce,no máme to trochu jinak než vy, ale snad je to OK

Nelča taky zvedá hlavu když chce, uvidíme,jestli se u dr.předvede nebo se na nás vykašle :wink:

ahoj lucy, Anežka je hezounká :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
lucy: deník neděláme,na tyhle věci jsem nepořádná :frowning2:
18. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
lucy: koupila jsem takovou tu knížku ....ale je toho trošinku málo ... :sweat_smile:
no a pak občas píšu tohl http://holisce.svetu.cz/
18. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Mis: díky:slight_smile:
Hup: úžasný fejetony :grinning: - klobouk dolů, na tenhle žánr musíš mít fakt talent!

Já mám taky knížku - takovou tu klasiku jak všichni známe. Už poctivě vyplňuju..
Asi půjdu do hajan, před chvílí jsem malou uspala, což je fakt zázrak, protože s tím máme večer a v noci fakt velký problémy. Přes den bych mohla střílet a nic by se nedělo, spí jak zabitá. No jo no, každý mimčo má svý
:sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Lucy, my dostali taky pěknou knížečku. jinak se chystám na zapisování "příhod", ale zatím není o čem psát :grinning: Ty dvě pokakané příhody si zatím pamatuju :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
lucy: jej ..díky..to mě překvapuje, že se ti to tak líbí ...píšu to pro ondru ..aby pak něco měl :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
ahojky to zas máme počásko :frowning2: nic se mi nechce dělat.
19. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahojky,
Lucy vítejte mezi nás. :slight_smile:
Holky prosim jak ste říkaly,že se jmenuje ta mastička na ty hnusný femeroidy? :unamused:
19. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
Chtěla sem napsat hemeroidy :grinning:
19. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
dobré ranko ¨taky u vás byla taková průtrž

u nás boužilo, blýskalo ..a co myslíte, že na o ondra ...čekala jsem, že bude neutrální a nebo se bude trošku bát
ale ne - on se normálně chlamal při každém zalesknutí - je to malý rarach :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Dobre rano :wink:
Nas prdoch bourky zasadne zaspava. Kdyz je hezky, je vzhuru a pri bource usina :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
vla: preparation H

saru: no tak tahle se zaspat nedala :sweat_smile: ..vzbudila i mě ...spíme navíc přímo pod střešníma oknama
19. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
cau holky, to ba zase noc. dítě mám u prsu...chvile, kdy nekřičíme. začínám nemoct a začínám vrčet- což se projevuje mlčením.spaly jsme dnes 4 hodiny- po hodině.něco je špatně, nebo dělám špatně. ach jo
19. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.