• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hojte ženské,
tak my se právě probudili, malý spal od osmi do čtyř, rychlé najezení cca do 15 minut, hned zalomil a probral se až teď
23. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Jalko...aha to mě nenapadlo, asi máš pravdu, hned kouknu na krabici nutrilonu
23. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
hezké ráno :slight_smile: zase pařák :sunglasses:
U nás mírné zlepšení. Večer karolí vypila 120Nutroše a trošku z kozy, pak kojo ve 3, v 6:50. A spaly jsme do 7:45. takže snad se to zlepší a nejsou to jen zásoby z večera.
Dneska zkusím jen kojit, dokud nebude řvát hlady, třeba už bude dobře :slight_smile:

Dobu ledovou jsem viděla 2díly a SUPER prča :grinning:
23. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
tak to je super Maruš a i to, že už ji jede i ten Nutrilon

Já sháním ohřívačku na láhve která jde i do auta, tak jsem našla jen tuto http://www.malvik.cz/Vse-ke-krmeni/ohrivace-192/Chicco-Ohrivac-na-lahve-Home-Car a je super, že je to i na přesnídávky (myslím jako ty skleničky kde do budoucna bude mít klasické jídlo)
23. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahojte hvěždičky,
včera jsem vás večer akorát dočetla, ale neměla jsem ani sílu už psát...to byl zas den! Malý byl fajn, dopoledne jsem se byla ve spravce ptát na ten náš podvozek a dozvěděla jsem se, že stále nic, a dokonce jsem byla obviněna, že si za to můžu sama, jelikož jsme kolečka foukali kompresorem od tatky, že ty kočárky nejsou dělány na foukání na benzínce atak...dobře, zní to logicky, ale co to musí být za kvalita, že to silnější foukání zdeformuje rafky u koleček....samo to nefoukali žádní amatéři(já např.), ale chlapi, tudíž by to nějak šíleně nepřefukovali.....no nevím....tak dlouho jsem vybírala kočárek až jsem přebrala :frowning2: hlanvě at tam něco spraví a já budu jezdit i s křivými, co se dá dělat!!!

Odpoledne jsem vyrazila na delší vycházku (Luci, do Běláku, ale přímo od nás), ještě jsem si klepala na rameno, jak jsem to vymyslela, že v těch pařák nechodím po sídlišti....malý hezky chrupkal, na zpáteční cestě už jsem byla trošku zpocená a začal nálet komárů, takže mám od kolen dolů asi 20 štípanců, ruce taktéž, malý začal plakat, měla sjsem pokus sednout si na lavičku a nakojit....NEMYSLITELNÉ, jak jsem viděla ta hejna....v nejbližší dbě kupuju repelent a sít na kočárek!!! blé, dobelhala jsem se domů, poštípaná, ti komáři jsou dneska nějací zmutovaní, některá poštípaná místa mám tvrdá jak kámen....a doma? Prej jsem hysterka od pár komárů....to je na pěst....tak jsem hodila sprchu, předala dítě a jela do obchodu doplnit zásoby...večer jsem akorát padla do křesla a otupěle čuměla na notebook...

Uplně jsem na tu kontrolu zapomněla, kámoška na to taky byla, ale nám nic nepřišlo, mám se zeptat Mudry?
S tím očkováním máte pravdu, naráz se to nedělá ani u nás...dostali jsme hexu ten min.týden a když jsem se zeptala na očkování na toho meningokoka, tak mi dala letáček na Synflorix a že jestli se rozhodnem, tak za 14 dní, at to není najednou...akorát jsem se k tomu přečtení ještě nedostala, jaký je rozdíl mezi Synflorixem a prevenarem?
23. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
jitul: no snad už bude dobře, trvalo to dost dlouho :slight_smile:
Ohřívačku měla ségra Philips, taky byla i do auta :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Barčo, to jsem nevěděla, že se dá jít i od vás do běláku :slight_smile: to očkování myslíš pneumokoka ne? ale meningokok je nebezpečnější, toho bych určo očkovala. a s těmi komáry, my jich doma máme taky dost!!!!! na noc se mažeme repelentem, i malého!!! má pokousanou hlavičku..
23. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahojda dvojmamky, tak jsme nakonec očkovaný konečně ve středu byly a Nela má 5180g a 58cm a Verunka 5270g a 60cm, takže sestru prcek pěkně přerůstá :sweat_smile:
No a za měsíc na přeočkování a naušničky, ale nevím jestli jim je nechat píchnout nebo nastřelit :unamused:
23. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
zanet: ahoj, holky pěkně rostou, co? :dizzy_face: my máme naušničky nastřelené a absolutní spokojenost :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky :wink:
Noc bájo, vstával až v půl6, ale přes den je teď poslední dny docela protivka. A já asi zjistila, čím to je. On jak už se převaluje, tak se najednou začíná nudit, protože válet sudy už ho omrzelo, to už zvládá levou zadní, kousat hračky už je taky nuda, hrazdička s hrající želvou je taky nuda (přece pod ní nebude ležet nebo před ní pást, když se může odplazit o 4m jinam) a pokud na něj někdo nemluví a neblbne s ním, tak se vzteká :unamused: A fakt ho nechci navyknout, aby si nevystačil aspoň chvíli sám, takže ho prostě občas necháváme se vztekat, protože je zcela jasný, že už je to vypočítavost. Jak k němu někdo přijde, culí se, jak měsíček na hnoji :grinning: Když byl malinkej, věděla jsem, že brečí, protože něco potřebuje, ale teď už brečí proto, že chce bejt u někoho a s někým blbnout. No jo, prostě jsme ve všem napřed, tak se nemusím divit. Ale řeknu vám - na období, kdy už nevydrží na místě ani chvilku se teda netěšte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jasně, teď jsou ještě ty hice, to k tomu hodně přispívá, ale je to vyčůránek, to je zřejmý :grinning:

Byli jsme kousíček na procházce, ale je fakt na padnutí, v 9 ráno 30 ve stínu, to bude asi den :unamused:

zanet: krásně holky rostou :dizzy_face:

bram: to byl teda den :sweat_smile:

mau: tak už to snad půjde k lepšímu, viď? :wink:
23. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
saru. no snad už to bude lepší. Ráno dala teda jen70, ale vypadala že jí tos tačí. Štěpa je teda vychytralej :grinning: si ještě užijete. jsem ráda, že karolí ještě leží :slight_smile:
Taky nepůjdem ven, kdyžtak až k večeru, páč to je děs, nechci malou uvařit :sweat_smile:
23. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
mau: jj, užívej si, dokud je Karolí ležící, pak to bude podstatně veselejší :grinning: On se mi ten lumpík plazí po dlaždičkách do kuchyně, takže už nastává období každodenního vytírání, nejen vysávání :sweat_smile: V lezení se teda zdokonaluje rychlostí blesku. Koukala jsem včera do diskuze ledňáčků, tam teprv začínají lezení řešit :stuck_out_tongue_closed_eyes: No to by mě klepla pepka :grinning:
23. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
saru: kdyby byl pozadu tak by tě to štvalo, buď ráda, že je tak šikovný :wink:
23. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
mau: já vím :dizzy_face: vždyť já jsem na něj taky strašně hrdá, spíš si z toho dělám srandu, protože ono je to občas fakt na palici, obzvlášť teď v těch vedrech. Nějak jsem se nestihla připravit na pohybující se dítě, přišlo to trošku nečekaně brzy :slight_smile: A myslím, že on sám je z toho překvapenej, proto se tak vzteká, protože se vlastně nudí proto, že neví, co dřív. Zní to trochu jako protimluv, ale fakt myslím, že to tak je :wink:
23. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
si můžem podat ruce - ty řešíš kojení a já lezoucího cvrčka. Můžem si sloužit jako vzájemná antidepresiva :grinning:
23. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
saru: byste mohli pomalu začít s tou malou násobilkou, jak psala Hup :grinning: :grinning: :wink:
23. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
mau: asi se do toho dáme, ale obávám se, že by to byla další činnost, u které by se nudil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
holky, vím, že už se to tu řešilo, ale do kdy my musíme žádat o ten rodičák a co je k tomu vše potřeba? Plís, že mi nějaká dobrá duše napíše shrnutí, já a papíry, to je konec, jsem v tom analfabet :sweat_smile:
23. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Saru. trochu se zpožděním , ta vesnička jsou Rozsochy :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
market: já jsem teda bydlela druhým směrem, ale hned vedle Rozsoch, v Kundraticích, máme příbuzné :wink:
23. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
dobre ranko,

tak my jsme spali az do ted :grinning: , ale vecer nechtel moc zabrat, celkove byl vcera takovy jiny po tom ockovani. Nam vcera pichali i meningococcal C, za to se u vas musi platit,ze??? No ale naopak nam nepichli TBC, tady se to nedela

maus - takze uz jsi na tom s mlickem lepe???Ja si vcera vystacila taky s materskym mlickem, nemusela jsem dokrmovat :dizzy_face:

market - co tchyne??porad te sleduje, nebo uz dala pokoj ?
23. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj saru!!!
Tak to máme stejné, Jurda s tímhle bojuje už 14 dní. Přesně tak se vzteká, no jak píšeš.
Včera jsem scháněla info o tom jak požádat o rodičák. Musíš mít vyplněnou příslušnou žádost / pokud chceš na méně než 4 roky/, potvrzení že si brala těhle 6 měsíců podporu/to teda nevím proč/, doklad o totožnosti / i tvého partnera/. Podává se to na úřadu práce
23. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
magisa: téda, vy musíte být vyhajaní :dizzy_face: U nás je asi líp. Ráno dobrý, pak dala sváču-70 a po dvou hodinách hlad-120, tak snad tam na další jídlo něco bude. Ale jsem klidnější, když vím, že baští ten Nutroš, že kdyby náhodou tak jí mám co dát :slight_smile:
Tady je hrozný vedro, i v bytě. jsem si vařila jen krupičku a jsem úplně slitá, fujky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
byhc se tak jela vykoupat... :sunglasses: Asi si s Karolí napustíme vanečku na balkoně :grinning:
23. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
micha: dik :dizzy_face: A nevíš, do kdy nejdéle o to můžeme zažádat? Ten formulář asi musí být potvrzen zaměstnavatelem, ne? A jelikož já pracuju v ZUŠ, tak tam budou až koncem srpna :unamused:
23. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
mau: jasně, my včera zase měli pláž na balkóně :wink:
23. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
sar: říkala, že až to přinesem, tak podle toho nám začnou vyplácet. Tak bych to viděla, že nejdéle to podáme do příštího měsíce. Já mám na účtu, že to chodí ze správy soc. zab. zkusím tam zavolat, ale vídím to taky na zaměstnavatele. Ale zdá se mi to naprosto zbytečný, vždyť to si můžou ověřit samy :rolling_eyes:
23. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Holky vy už cachtáte s mimčama?
23. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
mich: my jen v takovým malým bazénku, dám mu tam pár cm vody a čvachtá se :wink: Už jsem sem dávala jedno video a teď nahrávám to ze včera, tak to sem pak hodím :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
maus - normalne rozmyslim jestli nejsem prespana :grinning: :grinning: jsem myslela ze se mi to s mimcem nemuze stat :grinning:

u vas je zas tak teplo?jak ja zavidim, tady sice neprsi, vyjimecne, ale na nejake to koupani to vubec nevypada
23. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
magis: vážně není co závidět, tohle už je hrůza, dnes hlásí až 36 stupňů, doporučujou ani nevycházet. Tuplem s prckem je to asi jasný. Byli jsme na mžik už ráno a fakt se to nedalo :unamused:
23. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.