• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mich: takhle jsme plavali minulý týden :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=l7lyXDEt_5I
23. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
a to druhý nahrávám, bude za chvíli :wink: Vždycky mu tam přidám malinko mořské soli a jeho děsně baví kopat a stříkat tu vodu ven :slight_smile: Včera se hrozně nahlas řehtal, když jsem vždycky zaječela, jak to na mě stříknul, ale jak vzal manža video, tak nahodil kamenný výraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
magis: jak píše Saru - klidně by mohlo být o 10C míň, fakt :unamused:

Jinak ten papír Vám asi zaměstnavatel nepotvrdí, mě s tím účetní vyhodila, že to neví, že mi to musí vypsat ten kdo mi to vyplácí, tzn. sociálka. takže tak u mě :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
a tady je včerejší video, je to horší kvalita a trochu přesvětlený, je to točený jen foťákem :slight_smile: Ale sledujte malýho kamennej výraz, chvilku předtím se fakt řezal nahlas :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=pOTnJW6XCik
23. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
mau: ty už to vyřizuješ?
23. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahoj holky,,,,

saru super video... jo a super postava, samozřejmě tvoje, taky bych ctěla takové bříško :frowning2:

my včera byli u kámošky - mají velký bazén, tak manža i Tomášek se osvěžovali, teplota vody 26 a já malé strčila do vody jen konce nožiček a to byl kravál, pokud není voda jak polívka tak do ní nejde... asi bude po ... mě :grinning:

my máme náušničky normálně propíchnuté a super... má to krásné, zatím žádné hnisání...
23. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
saru: byla jsem u účetní, ta mě vyhodila, takže nemám vyřízené nic. Ale chtěla bych co nejdřív, abych něco nezmeškala. Chci na dva roky a tam se nesmíš s žádostí zpozdit, nevyplácí to zpětně u téhle vyrianty, teda aspoň co jsem pochopila

Štěpa je dobrej :grinning: voda nevoda - otáčíme se :grinning: Příště mu napust víc vody, ať se může potápět :wink:
23. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
jo a ty papíry už mám vyřízený, na sociálku jsem to posílala už v pátém, přišlo mi to za měsíc, - to potvrzení, no a pak jen žádost a jeden formulář a šla jsem tam - pak začnou fronty, kvůli přídavkům a to se mi tam nebude chtít čekat, nebyl tam nikdo - paní řekla, že jsem tam teda s předstihem, že první peníze mi příjdou v říjnu za zíří, ale to neva, hlavně, že to mám z krku :wink:
23. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
mau: jj, ale to se naštěstí otáčel jen skoro, to bylo spíš ležení na boku :grinning: On se o to totiž snaží i ve velký vaně, proto se většinou koupu s ním :slight_smile:

A formuláře mi daj při žádání o porodný, viď? Manža mi tenkrát ztratil tu občanku :grinning: , tak jsme to zatím jaksi nestihli. Ale příští týden už si zažádám.
23. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
dadu: to potvrzení je ten papír, kde máš napsanou výši mateřské? Ten mi nedávno přišel ze sociálky do vlastních rukou, to bude možná ono :wink:
23. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
saru: jj, mě je dali s žádostí o porodné :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
saru, jo bylo tam napsané kolik je denní vyměřovací základ, tam vlastně hned vidíš, jestli si můžeš vybrat variantu na dva roky, min. denní vyměřovací základ musí být 380 kč, jestli je míň tak máš smůlu..
no já jsem stejně chtěla na tři, tak pro mě to byla jen zajímavost.. :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
dadu: já chci taky 3 roky :wink:
23. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
diky za rady, hvězdy :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
tak to jsme v poho, no apak půjdeš zase rodit ne? :grinning:
23. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Já jdu tady myslím jako jediná na dva roky a Karolí do jesliček. Druhý zatím neplánujeme, manža zatím nechce, tak tomu dáme čas...
23. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Maus, já taky na dva roky!! ale mě žádný papír k porodnýmu nedali, ani k mateřské :angry:
23. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
luci: no hurá, aspoň někdo. A Malého dáš do jesliček nebo kam? Mě přišel papír jen k porodnýmu, jako že mi vznikl nárok a že ho mám v blízké době očekávat. Ale k mateřské nic...
23. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Maus, i Hup jde na 2. ale asi budeš jediná, kdo dá malou do jesliček, my obě chcem brzo druhé dítě. Takže s malým zůstanu doma.
23. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
čau Micha, nemáš nové fotečky? jo a co míry ve 3 měsících?
23. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
luci: Hup jde myslím na3, ale bude pracovat i s ním. Mě malou nemá kdo hlídat, určitě ne pravidelně, takže u nás jsou jesličky jediné řešení. Třeba se do té doby něco změní a pořídíme Karolí sourozence, ale zatím o tom nemůže být řeč...uvidíme uvidíme uvidíme :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
no holky já v tom ještě nemám jasno na kolik půjdu, ale už bych se měla rozhodnou co??? Co když se mi nepodaří otěhotnět do termínu (jsme s tím měli trochu problém), přijdu o dobrou mateřskou, která by se mi vypočítávala jako teďka a jít třeba na dva měsíce do práce a pak přijít na to, že jsem těhu....by mě zaměstnavatel asi neměl moc rád a v havířově ani nejsou jesle.....no tak vlastně jsem si už odpověděla, takže já asi taky na tři, stejně po cíaři by se nemělo spěchat, být brzo těhu po císaři se nevyplácí a ještě do toho třeba zvedat Lukáše, protože bude mít třeba rok a to je to období, kdy děti začínají chodit a tak je třeba furt zvedat a už neváží jen 6 kg ale takových 12

Saru...super videjko
23. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
holky já ještě nedostala ani porodné a to jsem o něj žádala těsně po šestinedělí
23. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
jitul: to je asi někde chyba, mě přišlo porodný dřív než mateřská :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
Maus, držím palce, abyste dospěli k tomuto řešení :grinning: ať karolí není sama.
Jitule, taky jsem to řešila, a moje švagrová na to kápla :slight_smile: Když budu těhotná v době kdy se mám vrátit do práce, tak si nechám napsat rizikovku, klidně od začátku těhu, budu skoro o dva roky starší než teď, tak s tím jistě dr. nebude mít problém (teď jsem byla od 6. měsíce na rizikovce). přiznám se, že po změnách, co jsou v naší práci, se mi ani vrátit moc nechce.. měla jsem super práci, ale po mě to dali "ředitelovi" a já bych teď musela dělat pod ním. Je to fakt debil :angry:
Jitule, zavolej si na ten ÚP, kde si žádala, je to divné. my to dostali do týdne.
23. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
mi ale už asi před víc jak měsícem došlo, že mi schvalují nárok na porodné a bla bla bla.....ale na účtu ještě nic není, tam budu muset zavolat
23. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jejda Maus.....já až teď zjistila, žes mi psala do IP, no já už tu Chicco objednala....bohužel
23. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj holky,

mrkla jsem a koukam, že řešíte ten rodičák - já dostala ty papíry taky když jsem byla odnést na úřadě žádost o porodný.

Akorát mi řekli, že ten jeden papír si musim jít nechat potvrdit na sociálku (Pražskou spr.soc.zab.) a to teda fakt nevim KAM, páč i najít jakýkoliv telefonní čístlo tam je nadlidskej úkon (jestli si pamatujete na tu mou story s babou, co na mě ječela). Pražandy, kam s tím pojedete??
23. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ježiši co je zase tohle :sweat_smile: , Jíťo co Ti přišlo za vyrozumění o porodným?? Mně přišlo na účet, ale papíržádnej teda..
23. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Petu, já už mám kontakt na sociálku ohlendě mateřské, protože mi to furt chodí pozdě. tak se jich poptám i na to potvrzení rodičáku. mmch vám chodí mateřská vždy ve stejný den? mě za květen přišla až 30.6. a za červen zatím nic.. :angry:
23. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.