• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jejda holky, ted jsem byla v me druhe diskuzi, kam chodim, 'porod v Anglicku' a jedna holcina tam pise, ze ma i se svou dvouletou dceruskou tu zakernou swine flu - praseci chripku :frowning2: :frowning2:
Ja se ji bojim jak cert svecene vody....
23. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
Ježíši Magis, to je blbý, vůbec si to neumím představit!!! jak k tomu přišly??
23. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
Holky tak mě zase mateřská chodí normálně a včas, respektivě kolem pátého za daný měsíc, čili pátého jsem dostala už za červenec, takže teď už dostanu za srpen - no aspoň myslím, bych se mohla podívat do výpisů jestli to chodí pozadu a nebo na daný měsíc

Petu...já zas nedostala papír o výměru mateřské, prostě mi chodí nějaká suma, ale denní vyměřovací základ jsme si musela vypočítat sama - kupodivu to na dny sedí, takže mě neokrádají
23. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
jitul: nic se neděje :wink:
magis: proboha, fuj, no tak hlavně že se léčí, mělo by to být dobrý, ne?
23. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
Na tu sviň.... (prasečí) bohužel zemře ještě dost lidí
23. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
lucie - psala, ze byla u nejake kamaradky a ta ji o tyden pozdeji volala, ze chytla tu chripku. A zrovna pozorovala ze ona i jeji dcera maji zvysenou teplotu a bylo jim nejak divne. A to chudak v nedeli ma jet do CR na mesic na dovcu a resila, ze se te praseci chripky boji a ze na letisti radeji bude mit rousku a ze si s malou zahraje hru na Michaela jacksona, jako ze i ona ji nosil..
23. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
maus - psala, ze se uz leci, ale nenapsala jak...chudak holka a mala, je tak rozkosna. doufam, ze se z toho brzy dostanou a budou obe v poradku tfuj, tfuj
23. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
magis: no hlavně že se na to přišlo a léčí. držím moc palce, ať je to OK
23. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
Holky, jaké ukolébavky zpíváte dětem? já znám jen indiánskou a jednu kostelní. chtělo by to změnu :slight_smile:
23. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
luci: já znám asi jen klasické "halí belí" a "princi můj malinký spi" :slight_smile:
23. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
Ćauky holky,
teda to je vedo, až je to humus... :unamused: Malej spí v hacce, já si taky zdřímla. Ožijeme až večer. Dali jsme jen 2hodinovou procházku po městě dopoledne.. Teď nejde fakt nic dělat... :angry:

Četly jste tohle? http://aktualne.centrum.cz/report/nehody/clanek.phtml?id=643205
To je děs...
23. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
petua: já si nejdřív na sociálku zavolám, protože jestliže měl zaměstnavatel více než 25 zaměstnanců tak to proplácí on či co. Vůbec tomu nerozumím, ale oni taky ne! Takže jako vždy na našich úřadech. Dohledej sám. Na internetu bude určitě adresa na soc. správu v Praze
23. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
saru: super videa, půjdem do toho taky:slight_smile:
Luci: mám se dobře, ale malýmu skončili prdíky a pro změnu je nedočkavý cokoliv dělat. Takže žádná změna, stále řev:slight_smile:
Ve 3m. jsme měli přes 7 kilo:slight_smile:
23. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
mich: to musí být docela síla, mně teď Štěpula řve pár dnů a už jsem z toho na hlavu. Jinak je zlatej, a kňourá, jen když se mu fakt něco děje :sweat_smile: Vyzkoušejte bazén, ten se mu určo bude líbit :wink: A s váhou jste na tom podobně, co? My měli 7, 05 kg a 67 cm :slight_smile:
23. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
micha: prý od nového roku to platí sociálka všem...

Holky, Karolí spadla z gauče :cry: :cry: ve vteřině se skulila na zem, řvala jak tygr, asi se lekla. já jsem se taky příšerně lekla, ale pláč přešel a vypadá že jí nic není. si připadám jak macecha :frowning2: vím že takových pádů ještě bude, až bude větší, ale dostalo mě to :cry: :cry:
23. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
maus - jejda, snad Karoli nic nebude...ja maleho taky sem tam nechavam na pohovce, ale asi zacnu byt opatrnejsi
23. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
magis: to je tak strašně rychlé, že i když jsem byla hned kousíček od ní, nestihla jsem nic udělat, byla to fakt vteřina :frowning2: Jako nemá ani bouli, ani nic. I se smála a tak, snad to bude dobrý. K doktorce asi nepůjdem, když nebude mít žádné změny v chování či reakce. Nebylo to vysoko, snad to bude dobrý...
23. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
mau: neboj, určitě to bude dobrý :dizzy_face: Ale věřím, že ses lekla.
23. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
nebo myslíte že bych ji měla nechat prohlídnout?
23. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
mau: já bych to asi nechala, pokud reaguje normálně. Máte koberec?
23. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
saru: spadla na lino
23. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
mau: to taky není nijak tvrdý. Já nevím ,ale pokud je v pořádku, reaguje jako vždy, tak bych to nechala. Pozorovala bych ji, ale k doktorům bych asi hned neletěla. Myslím, že plakala hlavně z leknutí.
23. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
no já doufám. člověk to ví, tísíckrát si opakuje jak se musí mrně hlídat, ale prostě jsme jenom lidi. Bych nepřežila kdyby se jí něco stalo, ale vypadá v poho...snad to bude dobrý :unamused:
23. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
mau: určitě jo :wink: A máš pravdu, jsme jenom lidi a takových karambolu ještě bude. Určitě bys poznala, kdyby se něco stalo, neboj :slight_smile:
23. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
kde se dneska toula Hup???? ze by na lepsim? :grinning:
23. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
ahoj holky

rodičák si volím na 2 roky a modlím se, že se mi podaří znovu otěhotnět tak v pohodě, jako teď

formuláře na rodičák už mám vyplněné, jen je musím odnést na ÚP v místě bydliště, ten jeden formulář (výši mateřské) jsem si musela nechat potvrdit na OSSZ, kam spadá můj zaměstnavatel

maus: Karolí je OK? pořád dobrý?
23. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
mis: jj, díky, je dobrá, teď papá :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooooj kočky

tedy to byl den, fakt na padní

Mau: pokud ti nezačne nějak výrazně zvracet nebo více ublinkávat, než jsi třeba zvyklá, tak je to ok. Já jsem už vychovaná z Dandy. Stalo se mi to 2x, když mu byl přesně půl roku a to hned za sebou. Taky jsme hned jeli a tam se na mě koukali jako na debila, který se neumí postarat o své dítě. Pak si nás tam nechali a myslela jsem, že na mě pošlou sociálku, fakt hrůůůůůůůůůůůůůza, takže kamkoliv jdu, tak Vojtu obkládám polštářema, nebo ho beru sebou a nebo přitáhnu postýlku. Je to jistota :wink: :wink: :wink: :wink: Takže nevěš hlavu, nejsi jediná..... Jen jí hlídej

Saru: no to je bomba videiko, je to prostě šikulka. Vojta také začíná být vyčůůůůůůůůůůraný, když ho dám do lehátka, nebo naznačím, že ho odložím, tak spustí, to samé dělá, když leží, začne řvát a jen naznačím, že ho zvednu tak je okamžitě klid.

Dnes je unavenej, už spinká, byl z tho hotový, doma jsme měli jako v sauně, tak jsme seděli za barákem ve stínu, bylo tam moc fajn, krásně to tam pofukovalo, tak jsem ho vyslekla z plenky, sedli jsme na houpačku a on tam v klidu usnul. Doma vůbec nemohl.

Před chvílí tady byla taková čina, že jsem si dokonce běžela uklidit můj jediný květináč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A teď?? Jako by tu vůbec nic nebylo. Zase dusno

Na očkování jdeme zítra, tak jestli mi to bude chtít píchnout vše najednou, tak se ohradím, když se to nesmí jsem zvědavá, co mi řekne :wink: :wink: :wink:
23. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
No kde jste kdo???? Já jsem přijdu po takové době a buď tu nikdo není, nebo mi nikdo neodepisuje :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
sklen: zvykej si :grinning: , já si už zvykla :grinning:

jinak u nás byla krásná průtrž s šíleným větrem, silnice je poseta větvemi, z čehož je náš pes nadšenej :wink:
23. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.