• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
No hůůůůůůůůůráááááááááááááááááááááááááááá ahoj mis

Booobánek, alespoň někdo z toho má radost, mě teď psala kamaráka, že jim nejde od 6 el. Prý doma sedí s tátou při svíčkách jak trumpety :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Saru: a jinak je malý celý po tobě, tam jak nemáš brýle, tak jste opradu jako kopie :wink: :wink: :wink:
23. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
sklen: ahoj. dík, já vím že v tom nejsem sama, ale lekla jsem se a mrzí mě to kvůli malé :unamused:

Jinak mlíčko pořád nic moc, odpo jsem kojila pořád a bída. Teď jsem nakojila a ještě se malá dojedla 90nutroše. Tak nevím, jestli se to ještě zlepší...

tady před chvilkou spadlo asi 5kapek, to bylo asi všechno.
23. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Hollllllky, nám se ta buřina vrací, zase se začal zvedat vítr, ach jo, to bude mazec

mau: to je mi líto, ale uvidíš, třeba jo, no a když to k tomu nebude, tak se svět nezboří. Snahu jsi měla. :wink: :wink: :wink: :wink:
23. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
A Karolí bude jistě v poho, kdyby se něco dělo, poznáš to hned :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Zdar ženy, tak jsem dítě uondala, okoupaná a jdu se na vás kouknout a dočíst (zda to bude v mých silách)
23. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Hoj holky, to je den, samý špatný zprávy :cry: , jak vy? U nás bouřka proběhla tak, že spadlo 5 kapek a zas je dusno, na teploměru 27 mazec, malej nemohl usnout, ale už chrní.

Skle: hoj jsi na ICQ?Tuhle jsem prala vnitřek kočárku, šlo to, jen to manža musel rozšroubovat už ho nemáme aspoň jak prase :grinning:
23. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Holky já asi mizím, je to tu a nechci, aby mi zase shořel počítač :unamused: :unamused: :unamused:
23. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Hoj Jani, držíššš?!!!! :grinning: :sunglasses: Já zatím jo....dneska to šlo samo :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Kett, teď jsem odtud odešla, raději to zabalím. Nechci zase přijít o pc. je to moooc korunejk, tak papapa
23. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Kett: co držíte ženy
23. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
skle: jj pádi, no co asi, dietu ne :sunglasses:
23. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ad kapky) nám je Dr. předepsal při první návštěvě u ás doma Vigantol 1kap denně a K vit - co týden do 3 měsíce a od 3 každý měsíc jednu. Při každé návštěvě se ptá, zda máme a nechybí

add kalmetizace - nikdo nic neříka a nikde nás neposílali
Ad) krev - nenabíral nás nikdo
ad) očkování a TT - byla měřená a byla položená otázka, zda nekašle....
23. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
holky neblbněte s dietou, když kojíte, nebo budou pít mrňata jedy, fakt :wink:
23. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Kett- nedržím dle svých představ, zapisuju a děsím se. Nasrání stále probíhá :angry: . Zíta kojo - nekojo jdu na orbitrek
23. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahojte ženy,
tak jsme ten další horký den přežili, ufff, ale tedka večer malý spustil hysteráček a nechtěl se zase přisát, tak jsem po troškách odstříkávala a tatka "kojil přes lahvičku", tak jsme nakonec vypili rovných 200ml, to teda čumím, myslela jsem, že vypije tak přes 100ml, vydojil mě řádně :grinning: Nevím, jestli je moje mlíko také tak echt...už abych se poohlížela po Nutráku asi, co? :angry:

Na mateřskou jdu také nna 3, i když to na 2 také není špatný nápad, akorát náš tatka ještě neví, že chce další dítě, musíme ho zpracovat :grinning: takže to neklapne a půjdu na 3 roky...navíc tam u těch dvouje myslím ještě podmínka nějakého vyššího základu mzdy ne? Na to asi nedosáhnu...
23. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
mauš: stále přibírám...
23. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
jani, fakt? Jakto? To já ne-e, ale ani nehubnu, páč se pořád dusím něčím sladkým :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Luci: u nás na dobrou noc je velký hit Mraveneček (od Svěráka)a pak taky jedna místo modlitby (katolici :grinning: )
23. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
holky neblbněte, vždyť kojíte, to pak bude dobrý, uvidíte :slight_smile:
23. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
maus neboj, my to zas tak nehrotíme, zatím, já jsem jen omezila sladký a pečivo, jinak své dítě nešidím, neboj se nic, ono by na mě zavolalo sociálku, kdybych mu nedala pořádně najíst :grinning: :wink:
23. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Mauš: nepapám sladký, papam zeleninku, často...stejně jako Káta jsem dala dolů 20 kg před porodem a to pohybem. Moc mi chybí kolo, běh...takže jsem dnes a včera psala jídlo a půjdu počítat kalorie, ale dle mých předešlých zkušeností nedělám nějakou základní chybu..snad jím víc pečiva než dříve. Ach jo
23. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
jasně, na mě ji dítě taky brzo zavolá, když ji zhazuju z gauče :unamused:
23. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
maus fakt?To jsem nepostřehla a dobrý??? :confused:
23. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
jj, snad dobrý, žádnou bouli ani nic jsem nenašla, smála se pak, vypadala v pohodě, teď už spí...
23. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
ale nezhodila jsem jí, jen neuhlídala a ona se sesunula :unamused:
23. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
maus: já mám Toma taky na gauči a říkám si, že už ho musím hlídat aby se mi nezkulil, on se teda ještě tolik nehrabe ale náhoda je blbec, ale vždycky odběhnu (WC) a tak a pak si říkám já blbec, jde o mžik, no hlavně že se nic nestalo!
23. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
jo, přesně tak, jsou to vteřiny. Ale snad dobrý, to je důležitý

jdu spinkat, dobrou :slight_smile:
23. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
nic, jdu se tulit...dobrou.

Jo a chtěla jsem pochválit malou. Po očkování žádná reakce, vysmátá a jen déle spala. Mám moc hodnou holčičku. Dobrou Hvězdy
23. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Maus-mojí nej kámošce spadl chlapeček v 6.týdnech z gauče v závince, tehdy byla na nervy, uplně psych.mimo, jela na vyšetření do nemocnice, naštěstí vše v pohodě....taky říkala, ty bys věřila, že může šestidenní drobek točit se? ne, ne, ale může to zkusit poprvé...taky se snažím dávat bacha, často ho nechávám na posteli, ale snažímse vprostřed. Bude to dobré, uvidíš :slight_smile:
23. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.