• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
holky by jste nechapaly na co se ted divam. hraje nejaky dokument, v jakem veku je pozde mit dite..Normalne baby 70-ti lete maji mimca. Je to tocene v Indii. Jako nechapu, privedou na svet mimi a pak si klidne zemrou. To je nezodpovednost :angry:
23. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz
ahoj holky, dočíst asi nestihnu, dneska jsem byla zase dopolko na jednom meetingu, venku vedro jak v sauně, naštěstí v kanclu i autě klimča.
ještě jsem stihla vyprat 2 pračky, pak sebrat před deštěm, pověsit znovu po dešti a ted vyžehlit
uf uf
zítra odjíždíme ke známým grilovat a v so ránu na chatu. v neděli zpět

holky trošku z jinýho soudku.. kdy budete dávat sporŤák? já už o tom docela přemejšlim, jednak se emi ráda roztahuje, což v korbě nejde, na dýlku je OK, ale na šířku tam prostě nemá dost prostoru (když jí vždycky vyndám ven a položím na zem, tak se protahuje jako kotě :slight_smile:) a jednak se mi furt zvedá (chce vidět ven). tak uvažuju, že zprovozníme sporták
jak vy?
23. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
ahojte holky, :slight_smile:
tak využiju chvilky, kdy mi dítě spinká na balkoně v košíku a já snídám, malej včera za celý den skoro nespal, v tom vedru to bylo úmorné, v noci byl chudáček uplně zpocený, ráno se vzbudil, ale jindy je vysmátý a ukecaný, dnes očička ospalé, tak jsem ho po půl hodce znovu uložila, pže taky začal už kňourat, venku je jak přímořské počasí mi příjde, slunko peče a vítr fouká, fakt to počasí je divné toto léto, samé extrémy.

včera jsem se znovu přesvědčila, že dítě opravdu není cvičená opička, v posledních dnech už byl často miloučký a hodný a tak jsem se těšíla, že se hezky "předvede" před návštěvou-kamarádkou zatím bezdětnou. Ale ono ne...krom třičtvrtě hodky dopol. nespal, takže byl správně protivný a uplakaný, ve správné vzpurné náladičce a kámoška dokonce rozpačitě pokukovala, že se ještě asi necítí býti matkou :slight_smile: Chvilkama jsem si říkala, že jsem byla stejné telátko...miminek jsem se bála, přišlo mi to celé jako věda...jako ono je, ale už menší... :grinning:

Kači- Adýs leží povětšinou jak placka a tak nám sporták nehrozí...ručičkama rád rozhazuje, ale v kočáře většinou spí, takže u nás je asi brzy tato uvažovat...ale pokud myslíš ty, proč ne, zkusit to můžeš... :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:
Noc byla v poho, Karolí po tom Nutrošu spala jak miminko :slight_smile: a teď si hraje na dece, tentokrát na zemi :sweat_smile:

barca: jj, ona je to fakt vteřina a jednou se jim to musí povést poprvé :unamused:

magisa: no úplně souhlasím, tak starý lidi by už neměli mít děti, je to nezodpovědný :angry:

kaca: my už máme dlouho koupené super golfky http://www.autosedacky-kocarky.cz/kocarek-inglesina-zippy-kolekce-2008/ zatím jsem v nich vozila malou jen po bytě, aby usnula. Dám ji do nich až bude sedět a až jí bude malá hluboká korbička. Možná že bude sedět a hlubokej kočár jí ještě vadit nebude, tak v něm bude dýl. no uvidíme :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
Nazdar maminky a děti!
včera od pěti tu byla děsná buřina, nebo spíš vítr!!!!!! byli jsme bez proudu 5 hodin :confounded: . Krom toho nám vítr shodil pár tašek ze střechy!!! málem jsem nestihla pozavírat střešní okna, úplně jsem s tím větrem bojovala! sice jsem nemohla udělat večeři a měli jsme jen housky, ale zas to byla romantika, všude tma. malý mi spal už od 7 hodin, tak jsem se šla vysprchovat a ještě v pyžamu jsme šli s manžou obhlídnout další domy. venku bylo super, trochu se ochladilo. v domě jsme měli furt 27 stupňů.

Mausko, to bude dobrý. mně zase včera málem spadl prcek z přebalováku, přes hlavu!!!! byla jsem jen 3 kroky od něj, rovnala jsem prádlo!!! díky bohu jsem to stihla. už ho tam nemůžu nechávat.

Kači, malý se mi naučil v kočárku spát, stači jet 5 minut po našich kotárách a je tuhej, takže sporťák ne, hlavně kvůli zádům na to spěchat nebudu. ale v půl roce se už možná do korby nevejdem. jak ji máš dlouhou ty? My asi 76 cm. ale dá se dát do sedu.

Holky, fakt pozor na diety, Maus má pravdu, vše jde do mlíka a prckům to pak nechutná, i po sportování. sportovat hned po kojení, aby se to mohlo odplavit.

Mausko, to není špatný nápad mít kočár v bytě, když je třeba venku hnusně a nedá se jít ven! malý by mi v něm asi usnul.
24. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Magis, no ten pořad by mi zvedl mandle! trochu jsem naštvaná i na Gotta, že má dvě malé děti, ale zas on je zabezpečí a maminka je poměrně mladá, ta se určitě znova vdá..

Maus, to jsou docela drahé golfky!
24. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Jani, to je to Polámal se mraveneček?
24. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
luci: včera už jsem malu před koupáním dala na zem, ne na přebalovák jak jsem byla zvyklá. Už si to netroufám riskovat. Golfky jsou sice drahé, ale výborné. žádný tintítka, jsou pevné, prostorné, odpružená kolečka, prostě super, fakt :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Maus,úplně tě chápu,mně to včera taky pěkně vystrašilo. takže malého dávám vykopat nahatého na zem, na hrací deku a na je nepromokavá podložka s plenkou.

Holky, nepaří se vám děti v autosedačkách? myslím, že ten umělý materiál není nejlepší na pocení. Používáte nějakou plínu do sedačky nebo něco jiného? Mám chuť do pleny udělat díry a nechat ji tam..
24. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
luci: já tam malé dávám plínku, ale stejně je zpocená, se nedá nic dělat, když je takové horko :confounded:
24. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
maus - moc hezky kocarek, ja mam kocar z mother care a je jakoby 2 v jednom. Z korbicky muzu udelat golface, takze jiny kocarek zatim neresim

No ten porad vcera jsem fakticky nechapala.Byla tam jeste jedna stara pani ze Spanelska, ktera jela do Ameriky se nechat umele oplodnit. Lhala ze je ji o 10 let min, ve skutecnosti ji bylo 65 let. Oni ji oplodnili a narodila se ji dvojcatka, 2 kluci. ted jim bylo asi 3 roky a te pani zjistili tumor, rakovinu a do 2 tydnu zemrela, jeste pri nataceni. Takze chudaci deti, ani nebylo receno kdo se ted o ne bude starat. Je to trosku na palici, aby 70-ti lete baby meli deti.. matka priroda vedela jak to ma zaridit, tak proc do toho zasahovat??!
24. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
je to nezodpovědné a proti přírodě :angry:

Já mám k té svojí hluboké herce i sportovní nástavbu, ale je to příšerný, to jako fakt ne :grinning:

manža byl s toho golfáče nadšenej (kromě ceny, teda :grinning: ) s ním drandil po bytě jak divej. no jo, řidič profesionál :grinning:
24. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
magis, jsem ráda, že u nás je to asppoňn trochu omezeno. věřím, že takhle staré babce by to u nás neudělali, z morálních důvodů i zdravotních. Pojištovna to myslím platí do 39 let.
24. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahooooooooooooooj kočky, tak máme po. Dostal obě, jak Hexu tak i Prevenar :frowning2: :frowning2: :frowning2: Když jsem se ptala, jestli se to smí, tak mi řekla, no samozřejmě.. dnes byla nějaká podrážděná. :angry: :angry: :angry: :angry: Jinak vojtík plakal jako blázen, až se zalykal, ale po chvíli se zklidnil a okamžitě usnul. Doma dal jedo prsíko a usnul zase. Zatím bez teplot.

Kočky tak to vám držím pěstičky. Já jdu do toho také. Včra jsem zkusila orbitrek a slezla jsem po pár minutách, jsem normálně nemohla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Mau: kočárek krásnej, ale cena je fakt masakr. :confused: :confused: :confused:

My asi také půjdeme do sporťku, protože než mi vrátí opravevný podvozek, tak se mi tam malý nevejde. Ale on je stejně v téhle staré šunce moc spokojený. :wink:
24. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
sklen: no je drahej, ale zase za hlubokej jsem dala jen pár kaček, tak to v závěru není moc :slight_smile:
Vojtík je statečnej, určo to bude dobrý :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Mau: jj, jasné, také jsem prvně o tom uvažovala, že bych nekupovala nový a pak si koupila pořádný sporťáček, ale na konec jsme se rozhodli tak to, no i když envím, jestli to byl dobrý obchod, když je po třech měsících v opravně. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Jinak se Vojta teď vzbudil a zápasí s hračkami na hrazdičce, tak snad to bude OK
24. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
sklen: my jsme se právě dlouho rozmýšleli co a jak, ségra taky přidala svoje zkušenosti. Nakonec jsme koupili nový hluboký kočár, ale obyčejný, krásně houpací, prostorný za 3500,- s tím že investujeme do pořádných golfek, že nechceme žádný drncátka. Takže jsme moc spokojení a finančně to není žádná hrůza, jak kdybybchom koupili kombinaci za třeba 15000,- a pak ještě nějaký golfky, třeba za 3000,- že?

karolí se taky zrovna probudila, ale ještě nekomunikuje :wink:
24. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
NO u nás zase změna veliká, Vojta kňourá atd.............. je mrzutý, bobek malej,. no snad to bude jen dnes a zítra to bude ok. Už se na to těším, asi si s ním půjdu pak lehnou, manža usnul, jde dnes na noc a Daník také leží. Vojta se dnes rozhodl, že v půl 6 je super čas na vstávání, takže jsem tak trochu grogy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
sklen: karolí taky vstávala už v 6, měla kakání, ale přebalila jsem, nakrmila a ještě do 7:30 jsme spaly, aspoň tak :slight_smile:
Asi půjdeme ven, dneska už se to dá :slight_smile: i když ne na dlouho, páč v kuse kojím :unamused:
24. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
jo a po tom prvním očkování byla taky protivka, neboj to bude dobrý. tak se držte :wink:
24. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky holky!
My teda měli snad nejhorší noc od porodu :confounded: Papal ve 21.45, 01:20, 3:45, 5:00, 7:00... Pak jsme vstali, páč mě to už nebavilo... Nasnídali jsme se a jeli na výlet do Rakouska... Ty noci tady mi fakt dávají zabrat... Doma spí v pohodě, tady je to masakr... Je tu totiž šílený vedro... Sama spim jen ve spodnim prádle, bez deky a jsem zpocená až mě to budí... Co pak Fífa :unamused:
24. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Já mám pocit, že náš malej vypává ten včerejšek ještě, s malýma přestávkama, kdy je viditelně unavený a protivnoučký spinká skoro celý den. Dneska je to fajn, až se vyspinká, tak asi uvážu šátek a pojedu na menší výletek Mhd, naše premiéra, tak doufám, že se bude líbit, pže ten zas.....kočár už nmě přestává bavit....já chci zpátky svůůůůůj!!!

Skle- taky, taky??? :sweat_smile: Už se těším, až bude spravený ten podvozek....

Mau- taky jsem takhle uvažovala, ale nakonec jsem ráda za trojkombinaci, pže autosedačku sjem zvyklá vozit na podvozku, máme dost kus parkoviště, už tedka mám ruce jak opice vytahané, jak ji nosím, na tom podvozku je to žůžo!
24. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Bram: taky taky, už to bude 14 dní, tak jsem zvědavá co to bude, četla jsem diskusi na téme mého kočárku a některé mamči psali, že jim dali rovnou nový podvozek

Trošku jsem si s malým schrupla, chvíli kouká, napapá se a spí, teď zase, vzbudil se, krknul tak jsem mu šoupla tu druhou, potáhl a usnul.

Sestřička mi říkala, že ten prevenar bolí a že mu mám koupit na to tvaroh. Ten prý vytahuje bolest, tak pro něj dojdu hned jak se trochu probere.
24. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
jsem to zakřikla, už je vzhůůůůůůůůůru

jj, taky jsem zvyklá vozit autosedačku na podvozku, je to sepr, ale teď, sakrááááá
24. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
ja si neumim predstavit tahat autosedacku v rukach, maly+ tiha autosedacky to bych nedala :grinning: .

Zrovna jsem byla ukamaradky co se vratila z Krety, je nadherne opalena a ja vypadam jak reditel vapenky, a ten oskar ne a ne vylezt

Dneska mame sraz s holkama z tehu classes, tak se nemuzu dockat na vsechny ty deticky. Pokusim se udelat nejake fotecky at vam ukazu klasicke anglicke mamicky :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
magis, já opálená jsem ale prcek je jak tvaroh... on je asi bledoučk ý od přírody. no a samo že ho mažu, když jde na slunko. máte doma taky bledulky? akita ne, Adámek je krásně snědej, to jsem viděla. :sweat_smile:
jo a jsem zvědavá na ty fotky, magis. pak dej vědět, kolik z těch mamin kojí.
24. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
My se teda ze sedačkou taháme, ale brzo to skončí, páč ji neuneseme :sweat_smile: akdyž bereme i kočár, tak tam tu sedačku prostě naložíme a je.

byly jsme venku, je tam docela dobře, pofukuje, Karolí se prospala...

Holky prosím Vás. Jak je to se savičkama na láhve? Funguje to tak, že jsou dva typy lahví - klasická a široká a dva typy saviček a jdou mezi sebou kombinovat značky? Jakože třeba avent má široké lahve stejně jako MAM, tzn. můžu dát Avent savičku na MAM lahev? Jediné co vím, tak že na ty klasické lahve pasují všechny klasické savičky, tak se mi to zdá logické. Si říkám, proč by dělali deset rozměrů. Nevíte některá?moc díky :slight_smile:

Taky jsem jak stěna, mám opálený jen trochu ruce a sandály (to je moc pěkný :grinning: ) A malá je tak normální, nic extrémního

To kojo je u nás fakt na budku, vypije max.70 z obou prs a pak má hned hlad. nevydrží ani dvě hodiny. UM jí dávám zatím jen večer, ať se jako dojí, pořád doufám že se to ještě upraví, ale už je to dýl jak týden :unamused:
24. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jaký savičky používáte? Pořád č. 1? A třeba je 2 je i větší díra?
24. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
luci- tak s tim kojo si myslim, ze asi budu jedina kojici. Ony uz na tech classes rikaly ze nechteji kojit. Necham se prekvapit.
24. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.