• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
niki: Avent 1, pak mám ještě tu třírychlostní, podle toho jak se natočí, ale z té to karolí teče všude, takže ta1 jí vyhovuje. Ale já jsem měla na mysli jestli jako pasuje průměr té savičky, víš, ne velikosti dírek. Jestli když koupím MAM lahev, tak jestli an ni bude pasovat Avent savička :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
niky- ja pouzivam porad c 1, mam od aventu. Mam sice koupene i c 2, ale zatim to malemu nechci usnadnovat. Se mi zda ze v tech jednickach je jenom jedna dirka a v tech dvojkach jsou 2, takze to tece rychleji
24. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
maus- a proc nezustanes u aventu lahvicek???
24. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
jsou dost drahé, se mi zdá že široký NUK nebo MAM vyjde levněji. I když prý ty Avent déle vydrží. nevím, jen tak přemýšlím :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
ja jsem koupila 2 lahvicky 125 ml za 150 Kc a pak 4 lahvicky 280ml za 240 Kc, jak to vychazi u vas?? jo a nahradni savicky jsem koupila 2 v jednom baleni za 90 Kc
24. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Maus, já jsem docela opálená, jak lítám po zahradě pro prádlo a s kočárem :grinning: se savičkama nevím, ale nedivila bych se, kdyby nepasovaly, to by výrobci lidi nutili kupovat další výrobky..
Nikulko, právě jsme vyměnili 1 za 2,už to teče líp. na těch pár ml čaje to je akorát. s 1 se už trápil..jo je to větší díra. zkus si to sama, překlop lahvičku se savičkou a uvidíš, že z 2 víc teče.
24. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
260ml, 2kusy za 300,- tak to je u Vás teda fakt levný, to bude asi tím, že je to anglická značka :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
maus, náš pil z NUK lahviček pokaždé čaj, jak nám ho známá "půjčila". mám sto chutí tu láhev koupit.. my máme taky avent. Magis, já mám aventky z MMB za pár korun, ale dudlíky byly docela drahé!!! Magis, a tys to kupovala v čr nebo v a.?
24. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
luci: v nějaké diskuzi jsem četla že snad MAM na Avent pasuje, tak možná že i naopak :wink:
24. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Maus, já tě pochopila, ale zajímala mě i ta velikost... Fífovi to právě z tý 1 blbě teče - myslim čajík... Tak nevim, jestli to nevyměnit za 2... Kojení to už nezkazí, tak bych mu to v těch vedrech ulehčila..

Čekáme, až se Fifín vyspí, pak ho nakojim, dam babčám a pujdem s manžou vylézt na Sv. Kopeček... Obloha už se konečně trochu zatáhla, tak to pujde :sunglasses:
24. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
niki: aha, tak to jo :slight_smile: klidně bych mu tu 2 dala, když bude spokojenej :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
luci - kupuju tady v Uk. V Cechach jsem uz nebyla rok, ale uz se mi dovca blizi jeste mesic a pul a jedu za rodinou huraaaa
24. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Nikul, vyměń. já jsem ráda, když do sebe Máťa vůbec nějaký čaj dostane, tak mu pomáhám.
JO tak to jo, Magis, máte tam docela fajn ceny!!
24. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
Kdo ví, co je s tou Hupczou? že by tak dlouho slavila,?
Kdo dáváte videa na youtube, do jaké kategorie to dáváte,
24. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
luci: tuším je tam nějaká obecná, dávala jsem jen jednou, tak se nepamatuju
Zkusím napsat Hup SMS :wink:

Tak Karolí teď slavnostně vypila 40 :unamused:
24. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme dnes byly na neurologii, dr. byla skvělá, moc hodná, co s Nelou prováděla, jsem nestačila zírat a největší maso bylo, když ji chytla za kolínko a otočila hlavou dolů, Nelči to vůbec nevadilo, snad se jí to i líbilo :wink: , no tak Nelča opravdu preferuje výrazně pravou stranu, tak nám dala nějaké rady, co s ní doma dělat, příští týden jdeme na sono mozku a na krev, aby se vyloučily nějaké věci (to ale jen pro jistotu) a taky začínáme příští týden rehabilitovat pomocí Vojtovky..... a Nelča včera při pasení poprvé povolila dlaň

maus: s tím golfáčem jste to vřešili perfektně, přemýšlela jsem nad tím a myslím, že je praktičtější mít kvalitní golfky, sice máme taky kombinaci, ale golfky kupovat budu, protože přece nebudu tahat autem vždycky celý kočár, když budu potřebovat jet do města, nakoupit, k dr. apod......
24. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
nejela Hup na nějakou dovolenou?
24. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Mis, tak hlavně ať to malé jde to cvíčo a ať jí to baví a prospěje. to by nás Hup informovala ne?
24. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
mis: tak to je Neli statečná holka :slight_smile: určo jí to půjde a brzy to bude dobré :slight_smile:

Hup se zatím neozvala :unamused:
24. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
maus: tak to vypadá, že mlíko fakt končí, co? myslím si totiž co ty, týden je fakt dlouhá doba, ale i tak držím palce.....

luci: jestli to byla akce "Z", tak Hup nestihla napsat
24. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
mis: když je navíc takový vedro, tak to není úplně objektivní, tak pořád doufám. Ale díky :slight_smile: Prý max 10dní, tj. zítra se to rozlouskne
24. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
maus: jasně, že to bude dobré, i dr. říkala, že to nemá úplně zafixované, že s tím půjde něco dělat velmi lehce....

jo a jak mi ukazovala to držení za kolenou hlavou dolů, tak to bylo kvůli tomu, že děti i v náručí jsou velmi neposedná, a že když budu malou držet na prsou zády k sobě, tak ji nemám držet pod nožičkama, ale obejmout ruku kolem kolínka právě kdyby chtěla vyskočit, takže za to kolínko ji prý bez problémů udržím.... no bylo to fakt zajímavé, dokonce by se mi i líbilo, kdybychom tam mohli být déle, že by nám toho ukázala ještě víc.....
24. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
holky, podívejte, co ten náš mrňous předvádí. člověk neví, jestli si hraje nebo se vzteká :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=8S61eDYg7Fo
24. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
luci: jako naše Karolí, taky kolikrát neví jestli se smát nebo vztekat :grinning:
24. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
luci: tohle když dělá Nela, tak to se na 100% vzteká :wink:
24. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
psala Hup. Jeli na prodloužený víkend do Losin. Prý je to tam fajn, ale není tam net, což netušila. V neděli tu je jako na koni :slight_smile:
24. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahojte holky, tak jsem se vrátila z vejletu, už jsme doma, už jsme tu :grinning: Nechávám skoro každý měsíc dělat fotky přes drogérku pro celou rodinku, tentokrát jsem koupila i album, už máte některá album? Nebo zapisujete malýmu do nějaké knížky věci na památku, mě koupila tchyně už v těhu předtištěnou knížku, kde se snažím vše zapisovat, ale album mu udělám taky, jsem trochu maniak na fotky a v pc mi to nestačí!

Dneska byl fajn den, malý byl moc milý, akorát jednou mi bylo ouzko, pže jsem se stavila v práci a moje bývalá kolegyně přes 30, moc milá holčina, se snaží už x let otěhotnět a tak malého muckala a pak mi říká trochu se slzama v očích, že rozmlouvá s tím nahoře a že už při každé menzes nepláče, jen mu řekne, že už ji sakra nepřekvapí!!! :frowning2: Bylo mi z toho smutno a zároven jsem si říkala, JAKÉ MÁM ŠTĚSTÍ!!!! A že jsem P-píp, že si někdy stěžuju na zlobivé dítě... :sweat_smile:
24. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Baru: jj, to je pravda, kolik mamin by za to dalo viď?? Je mi jich fakt líto, když víš, že ty můžeš a jiní se snaží a nic. Nebo nechápu, jak jim může někdo ublížit. Já vidím dnes našeho bobánka jak je hotovej a raději bych trpěla za něj. Já album mám, zrovna jsem ne chala vyvolat fotečky, zítra pro ně mažu, tak jsem zvědavá a hned to budu lupat do albíčka. Knížku jsme dostali od pojišťovny, je krásná. Tak píšeme tam.
24. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
sklen: ty máš manžu na noční, viď? Já jsem taky slaměná vdova, manža to nestihl domů, tak jsme tu sami :unamused:

Taky jsem moc vděčná za to že mám zdravé krásné mimčo a že ho vůbec mám :dizzy_face: Je to nespravedlivé, že ti kdo moc chtějí tak často nemůžou a kdo nechce a nezaslouží si to tak to má ani neví jak :angry:

Album zatím žádné netvořím, ale asi budu. Máme nějakou knížečku z porodky, ale je nic moc, měla bych jinou představu, tak uvidíme.

Karolí povečeřela MM a asi 100nutroše a už chrupká. Holky já to pomalu balím, myslím, že už je to dlouho a že už se žádné zlepšení nedostaví :frowning2:
24. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Mau: jj jel, celý víkend, to je hrozné, já tak ty dlouho týdny nesnáím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: no snad se tu nezblázním.
hele co ten tvůj manža s těma ušima??? Jak to dopadlo??Je dobrý??
24. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.