• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mau: vím, že ti to říká každý, ale uvidš, netrap se tím, tohle prostě neovlivníš. To že přestaneš kojit z tebe macechu nedělá :wink:
24. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
sklen: ale aspoň máš dobrý že má manža pravidelnou prac.dobu, ne? To můj teda v žádným případě. Dělá od nevidím do nevidím a vlastně nikdy neví...to mě štve nejvíc. Jinak uši: byl tam snad milionkrát, už má čtvrtý antibiotika, ale teď to vypadá že už to snad bude dobrý, ťuk ťuk ťuk, jedno ucho už je dobrý a druhý se lepší, už slyší, tak doufáme, že už tam nepůjde.
A co dělá tvůj manža, jestli se můžu zeptat.
24. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
sklen: já vím, že to ze mě macechu nedělá, ale připadá mi že to vypadá jak kdybych si to vymyslela nebo vsugerovala nebo nevím co. Uvidím co o víkendu a kdyžtak bych začala kombinovat UM a MM pravidelně, jedno kojo MM a jedno UM a uvidíme, jestli to půjde :slight_smile: a díky za podporu :slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
bram - ja jsem taky blazen na fotky, albumy mam asi 3, jen se musim dokopat zajit vyvolat fotecky

knizku mam od Anne Geddes - ta co foti tak nadherne fotecky miminek, pomalu zapisuju, abych nezapomela. Je tam dokonce takova obalecka na praminek vlasu a prvni zoubek

Maus- vzdyt muzes porad kojit a prikrmovat,ne???nebo chces radikalne skoncit s kojo a prejit jen na UM???Ja taky kojim co to da a kdyz je malo tak prikrmuju. Neni to sice kazdy den, ale snazim se porad kojit. Malemu to nevadi, umi se pekne prisat jak na prso, tak pije krasne pres lahvicku, takze pokud alspon nejake mlicko mam, tak mu ho dam

Tak jsme byli na tom sraziku s maminama s tehu classes. Chtela jsem vam poridit nejake fotecky nebo video, ale tem babam se to moc nelibilo, kdyz jsem vytahovala fotak, takze nemam zadnou.
Bylo nas tam asi 10 maminek a 2 tatuldove, jeden z nich byl muj :grinning: .
Nektere deti byli fakticky masivni, by jste neverili. Jedna mamina mela 7-tydenni mimi a rikala ze zacina s prikrmama :sweat_smile: , jako nechapu. Pry mu dava nejakou baby rice...
A kdyz jsem se zeptala, kolik z nich koji, tak jsem zjistila ze jenom ja + jedna mamina se snazi, ale moc ji to nejde.
24. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
maus - jo ja si precetla teprve ted posledni prispevek
24. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
magisa: jj, když to nepůjde tak to zkusím kombinovat. nechci to zabalit úplně, jak píšeš, když tam je tak jí ho dám :slight_smile:
Anglánky jsou divný, některý jejich postoje fakt nechápu :confounded:
24. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
magi: možná ta baba myslela nějaký rýžový vývar, to se prý dává miminům, když je málo mlíka nebo mají průjem, ale těžko říct, co myslela
24. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Mau: můj manža je tiskař, dělá střívka na salámy. Když si koupíš stryptýzky nebo párky na kterých je nápis Svlékni mě, tak si na ně vzpomeň, to dělá on :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak jak říkáš, má pracovní dobu stále stejnou, jsem moc ráda,

jasná věc, kombinuj to a je to, uvidíš, že budete spokojené obě dvě, žádné strasy a strachy :wink: :wink:

Kočky mažu do hajan, bolí mě hlava jako čert, tak se tu mějte krásně a klidou noc
24. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
sklen: ty má manža rád :grinning: tak to jó :slight_smile:
Taky jdu spát, dobrou
24. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Mag- a co to je ten váš spolek, taky z nějakého chatu jak jsme my? A proč nekojí, to je jen takový boom u nás? Příkrmovat tak brzy, to je masakr...JO, já mám v té knížce taky kolonku na pramen vlasů, otisky a tak, dokonce jsem tam lepila i pásek z porodnice, pomaličku už do té knížky vpisuju, abych nezapomněla, dokonce jsem si plánovala v těhu, že si budu psát deníček, ale ze začátku jsem to nechtěla zakřiknout a po tom už jsem nevěděla jak začít psát...škoda no.

Mau, náš tatka také pracuje od nevidím do nevidím, to je blbé, také si nemůžu nikdy naplánovat třeba nějaký den pro sebe nebo tak...ani s pomocí s ním nemohu moc počítat, někdy závidím maminkám, co chodí s tatínky na procházky i přes všední den....ale někdy jsem ráda, že je bručoun v práci :sweat_smile: to jak má tu "svou náladu" urýpanou a snaží se důležitě doma uklízet a srovnávat věci....
24. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
bram - no jsou to baby z predtehu classes, meli jsme asi 4 sezeni pred porodem. Ony ani nevi, ze nejake diskuze na netu jsou. Vzdy jak reknu, ze chodim na forum a povidame si s maminama o detech a beznych problemech tak na me civi s otevrenou pusou.
Ony dneska probiraly mezi sebou,kde by soupli ditka, aby mohly jit v sobotu ven za zabavou :rolling_eyes:

Otisky jsme malemu uz delali a reknu ti, ze si uzijete loool. Porad nechtel otevrit dlanicku, kroutil se sebou jako kapr na suchu a u nozicek porad krcil prsticky. Ale nakonec se povedlo a uzili jsme si u toho hodne legrace.
24. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz
mismar - ale ona nekoji, takze nedostatkem mlika to nebude. Spis spadla z tresne a proste dava miminku v 7 tydnech prikrm. Ale vsak co, je to jeji vec, jen me to celkem zaskocilo
24. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
dobre ranko,

to jsem dneska prvni?????
Nevim cim to je, ze posledni dobou nam Wili vstava uz ve 3 rano na kojo. At hod dam spat driv ci pozdeji, pokazde se vzbudi ve 3 rano. A to i presto, ze ho na vecer zavinuju podle Karpa.
25. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahojki, tak u nás to je jak počasí, trošku ukňourané dopoledne. Před chvílí tu byla bouřka a praštilo to někde hodně blízko, málem jsem si čurla do gatěk, fujky :slight_smile:
Magi- my jsme otisky už dělali, v 6 týdnech takovým fialovým sajrajtem, co se s ním popisují mimísci po narození, chudáček byl ještě ttýden fialový a to ségra říkala, že to zaručeně jde smýt olejíčkem, houbelec! Jo, mám pravdu, sranda to byla, byl fialový on, mamka i koupelna... :grinning: měla jsem v plánu dělat jako odstupem času další, ale myslím, že stačí jeden otisk.
To jsem nepochopila, malý ti vstává až ve 3 ráno na kojo? My chodíme spát kolem 20hod. a vstává jak kdy, kolem půlnoci, jedné, jak byly ty vedra, tak vstal ve 3, ale to byl div! Mě zase štve, že si začíná zvykat na to vstávání kolem 6. Vždycky přemlouvám....ještě chviličku, adýsku, ale ne-e, začne do mě štouchat a kecat nahlas a je po spánku! V 7 jsem venku z lůžka, ale třeba kolem půl 9 už by zas dřímal, děljíé vám to prcci taky tak?
25. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
bram - no ja jsem mela doma sipkovou ruzenku, porad spinkal. Ale po ockovani ve stredu se nejak neciti ve sve kuzi. Chodi spat kolem devate a ve tri je uz vzhuru. sice jen nakojim a haja dal, ale predtim se vetsinou budil az v 5 nebo v 6. nas rekord byl spat s prestavkama na kojeni do jedne odpoledne. to jsem tehdy byla tak vdecna, protoze jsem zrovna byla nemocna a citila jsem se strasne slaba jako caj.

ted jsem vytuhla s malym na gauci, jsem si pekne na hodinku zdrimla. nebylo to sice v planu, chtela jsem udelat kolacek, ale co, ten mi neutece.
25. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma z dovči... Cesta byla super, kousek přes 4 hodiny... Tak jsem ráda, že jsme dojeli v pořádku.
Už máme i vybaleno a jdu prát... :slight_smile:
25. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
Čau kočky

tak mi měli noc nic moc. Vojta zase teploty, čípky nezabírají a sirup mi plive. Dnes je to to samé, pořád se v tom plácáme. Snad to zítra bude lepší, jinak si hodím mašli.

Nikul: no to je super, že jste v pořádku doma, hlavně,že jste si to užili. :wink: :wink: :wink:
25. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
Skleni, to má po očkování? My jdem v pondělí na druhou hexu... :unamused:
25. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
JJ má, ale asi ho spíš bolí nožička po tom Prevenaru, sestra říkala, že to bolí víc, tak teď sjem mu na to dala do kapesníčku tvaroh, prý to vytahuje bolest,tak snad to bude dobré, nechce ani prso,ale čajík si dal 40 ml, tak alespoň něco. Je hodně spavej, bobánek malej
25. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
Nazdárek hvězdičky :wink:
Tak mi se rekreujem na Vysočině, dneska je tu teda totálně aprílový počasí. Štěpula se plazí a válí po celém přízemí, má tu o dost víc místa než my v bytě a náležitě toho využívá. Naši nestačí koukat, co se zase naučil :slight_smile:

Máme pár nových usměvavých foteček, tak můžete mrknout:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/vikend-v-ubusinku

niki: to je fajn, že jste v pořádku doma a dovču jste si užili :dizzy_face:

skleni: tak ať už to Vojtu nebolí :wink:
25. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Saru: no fotečky boží, já se nastačím lámat nad těmi vašemi komentáři, to opravdu nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Malej je fakt skvělej

Vojtík už spinká, je fakt hotovej a já dnes taky, začala mě tak neskutečně bolet hlava, že si raději půjdu lehnout.
25. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahojte holky,
tak já se pomalu loučím, pže odjíždím na dva týdny na chatu a net tam mít nebudu, tudíž asi budu raděj dýchat čerstvý vzdoušek... :grinning: snad mě nebudou svrbět prsty :grinning: Mám už dlouho rozečtenou knížku a tak doufám, že budu mít šanci jí dočíst!
Mějte se tu hezky. pááá
25. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
holky tak mi dneska byli na Helfštýně na nějakých šermířských hrách "dobývání hradu" a pěkně jsme zmokli, fakt aprílové počasí.
Jo jinak se u mě zastavila kámoška kadeřnice a jsem ostříhaná a skoro blond
25. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahojky Hvězdičky, tak já aspon na chvíli jdu na vás juknout. Malá je tak uťapkaná, že ne a ne unavu usnout..táta to šel vzít do vlastních rukou :wink:
25. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jak vás tu tak dočítám, tak i já se dala na cvičení na orbiteku (my máme držší od Kettlera, ale jako sám fakt necvičí :grinning: ) a dala jsem půl hodiny a dneska jsem z toho docela přejetá, jsem měla problém vylézt i takový ten kopeček na Hukvaldy (ty jo teď mě napadlo, žejsem psala, že jsme byli na Helfštýně, tak né byli to HUkvaldy)
Ale já patřím k těm, které už cvičit můžou.
Ad golfky - dokud malý stoprocentně neudrží hlavu a nebude umět sedět, tak sporťák nebude a mám tří kombinaci, tak jsem zvědavá, jaký ten sporťák je. JInak matroš taky neprodyšný a dávám v sedačce plínku
25. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Zdravím. U nás to samé jako u Janči. Karolí přetažená, usnula až teď, no hrůůůza :unamused: a já jdu žehlit :rolling_eyes:
25. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
No u nás se taky ještě nespí, spal v kočáru na hradu (ty cesty ho tam pěkně udrnkaly), takže jsem zvědavá jaké to usínání dneska bude. A žehlila jsem předevčírem a normálně nemám ani ťuk na žehlení a na praní tak půl pračky, takže si užívám bez těchto povinností (aspoň na chvíli než se to zas nasbírá)
25. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Luci: viz ukolebavka - jmenuje se to Mravenčí ukolebavka: ..Sluko šlo spát za hromádku klád, na nebi hvězdy klíčí. Už nepracuj, Mravenečku můj, den byl tak těžký. Pojd lůžko máš rozestlané v plátku od macešky. ...Nespinká sem, s maminkou je tam tykadlama ho hladí....

Jinak holky, vy které kojíte plně a máte hodně mlíčka. Dávate čajíky nebo tak. Jedna maminka se na mě divně koukala, jako že nedávám čajíky...
25. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
mauš: ble, ble žehlení. To mám naštěstí za sebou, jdeme koukat na televizy u které usnu
25. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
jannca: to je taky naše oblíbená ukolébavka, pouštím mu ji na youtube :wink:
25. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.