• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
JItule , tak já taky cvičím...dnes jsem byla vzorná i s papaním.
25. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
ahoj holky po dlouhé době... :slight_smile:
mám na vás dotaz, jak to máte s menstruací, už ji máte, ptám se hlavně plně kojících,
já zatím nemám a jsem z toho nervózní, asi bych měla být ráda, ale ono je to nějak nepřirozené, minule jsem ji dostala docela rychle a teď zatím nic...
tak napište dík. :wink:
25. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
DAdu: já začala krvácet dva dny přek koncem šestinedělí. Na GYn mi řekl, že to není slizniční...pak se to zopakovala cca 2X v době, kdy měl být cyklus, ale dle teplot žádná ovulka...a už mám skoro měsíc klid, ani nešpiním. Vyčetla jsem, že když kojím 6x a víc denně, tak ovu nemá šanci proběhnout, tedy ani nedozrává sliznice...ale nesmí to klesnout..pak hrozí těhulkování.

Mimochodem, mám kamarádku,která u 4 měsíčního miminka je opět těhu
25. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
jannco, my máme dost mlíka, jen kojím a čajíček nechce ani v hycech, zkoušela jsem láhev, lžičky, stříkačku, všechno vytlačuje jazykem a tváří se jako u mučení, i různé druhy čajů jsem zkusila a nic,
nechávám to na ni, ona pije jak potřebuje a všimla jsem si (protože kojím podle hodin), že když má žížu tak pije jen 2min jako by mezi jídly,
jak mi taky poradila jedna chytrá koníkovka, už vím jak vypadá dehydrované mimi, naše je ok, tak to zatím neřeším
25. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
jani a ta kámoška jen kojí???
25. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
dadu: máme to stejný, když je žíža ucucne si tak 2-3 minuty a je klid. Jenže já jsem čajík ani nenabízela. ale nebudu to řešit.
25. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
JO, jo...taky mě to vyděsilo.
25. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
daduda - ja jsem jeste periodu nemela a doufam ze jeste ani dlouho nedostanu. Moje svagrovka kojila do 10 mesicu a teprve potom ji prisla

cajiky nedavam, zaprve u nas nejsou nejake silene vedra, jsem rada kdyz jeden den nezaprsi a alspon na chvili vyjde slunicko
zadruhe - jsem cetla ze u plne kojenych deti neni treba davat cajiky, staci vice nakojit, jako na zizu
25. črc 2009 ve 23:58  • Odpověz
Krásné ráno všem, dneska to vypadá na sluníčko! My budeme mít tůze dlouhý den, protože Amálka poslední dobou vstává před šestou, ale Nellísek pěkně vychrupkává!Taky budeme slavit Nelušky 3 měsíce, i Amálce jsem do roka dělali co 3 měsíce po čtvrtce dortíku a nejspíš se pokusim i o otisky. Mám bezva hmotu, která pak krásně sama vyschne.
Tak si užívejte neděli a já pak přidám fotečky!
26. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
hojte

Kami...a jakou a kde jsi tu hmotu koupila??? taky uvažuji o otiscích
26. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
kami: čupr fotky, hlavně Nellinka vyfešákovaná na svatbu, ta je bezvadná :wink:
26. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
kami - bezva fotečky, Nelli je fešanda a Aminka hérečka :grinning: :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
ohledně saviček, ty užší pasují na všechny užší láhve, tam u těch různých láhví je pak jen problém s tou objímkou, vypadají stejně, ale sem tam nějaké objímka na jiné lahvičce trochu teče, ale ty savičky pasují do všech užších objímek. Z těch širších mám taky avent, ale přestala jsem používat, protože 1 teče už sama (já používám na mlíčko natekoucí savičky, je tam taková křížek a né dírka a malý holt musí sát, jsem mu to odmítání prsa holt nedala zadarmo) a čili když mu dám čaj do té aventky co teče sama, tak se pak šprajcuje u pití mlíčka (bo tam musí tahat) a radši pije čaj, takže jsem aventky schovala napozdějc, oni totiž savičku s křížkem nemají
26. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Holky díky, jsem ráda, že se můžu o fotečky s vámi podělit, jsem s těch holčiček pořád nějak naměko :slight_smile:
Jitu ta hmota je od koh-i-nooru a jmenuje se KERA plast - 300g za 43,- a koupila jsem jí normálně v papírnictví- Do druhýho dne to máš suchý a když jí nezděláš celou, tak v uzavřeném prostoru (v nějaké krabičce) klíďo vydrží. Já jsem nejdřív Amince otiskla nožičky a ručičky asi až za půl roku, až neměla pořád zatnuté pěstičky a v poho :wink:
26. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=lcAzPsOOl40

Ahoooj kočky, jukněte, já normálně našla video Vojtuly z porodnice a konečně je to vidět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak u nás den už pohoda, Vojtík je zase Vojtík, tak jsem oc ráda. TEď už krásně spinká, bobánek maljem

Janča: gratuluji k výdrži, já jsem se až do teď držela a zase jsem to po.... ach jooooooooo, se nepolepším :angry: :angry: :angry:
26. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jinak u nás noc hrůůůůůůůůůůůůza, Vojta usnul v sedm, vstával v 20 01 05 06 vstával a konec se spaním :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
ahoj holky, jsme zpátky z víkendu. snad vás stihnu dočíst, kdyby ne tak mi to snad prominete :wink:
emi už spinká
mám jen jednu novinu, klube se nám další zoubek, už prosvítá pod dásničkou a má to pěkně nateklý, takže tu bude druhý dolní kamarád cobydup :wink:
26. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Kaca: no tak to je rychlost, gratulujeme :wink:
26. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
děkujueme sklen :wink:
koukám saru ty už máš štěpulu ve sportáku?
26. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
kaci: nene, jenom, když jedeme k našim, tak abysme nemuseli převážet kočár, tak ho dáváme do nejnižší polohy ve sporťáku. Vždycky jedem jen na krátkou procházku a býváme tam tak dva dny, takže je to v pohodě. Na rehabce nám teda říkali, že už se toho nemusíme bát, vzhledem k tomu, co už umí (protože je fakt hodně napřed), ale já zatím chci nechat korbičku :wink:

A gratulace k zoubkum :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahojky děvčata. Hlásím šťastný návrat z Chorvatska :sunglasses: Až budu mít chvilku přidám pár foteček. Jinak super,Alička byla strašně hodná,prostě poklad. :grinning:
26. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ahoooj Vla, tak to je moc dobře, hlavně že jsste dojeli ok. Těšíme se na fotečky.

No nic, tak já mažu, všichni asi spíte, tak pa
26. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
vla tak na chorvatsko jsem zvědavá, taky se rozhodujeme, jestli pojedeme. zvládla to malá v pohodě???
26. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Dobrééééé ranko

Ju, já jsem první?? U nás noc zase normoš, vstával dvakrát, už si na to pomalu začínám zvykat.

Dnes to vypadá na sluníčový d en, tak si ho pěkně všichni užijte. pááááááááá
27. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahoj holky,

Dadu, já to dostala minulej tejden :frowning2: - je to k vzteku, myslela jsem si, že budu mít pokoj aspoň po dobu kojení :sweat_smile: a prdlajs. Kojim plně a je to tu, nefalšovaná menstruace :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Ale zas třeba jak se říká, že během menstruace prckům mlíčko nechutná, tak jsem žádnou nespokojenost u Matýska nezaznamenala, hltal pořád stejně :grinning: - tak aspoň že tak.
A celkově to mam úplně "jiný" než před těhotenstvím - mívala jsem to málo se strašnýma bolestma - teď bolest žádná (jenom první den trošičku, že jsem to podle toho i čekala) a měla jsem to strašně silný, ale fakt hodně.
No, toť moje zkušenost :sweat_smile:

Vla, vy jste byli s prďolkou na dovče? Tééda, to smekam, já bych se bála... To je super, taky pak mrknu na nějaký fotky, až hodíš :slight_smile: .
27. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
dobré ranko

tak my jsme po prodlouženém víkendu, který jsme ovšem zkrátili, jelikož v sobotu chčilo a chčilo, takže se nám nechtělobýt zavřenina pokojia ondrovizačaly růst zuby - takže žádný med

ale čt apá byl zlatý - zvládl cestu ve vedru,koupák, výšlap na rejvíz atd.
noale zubaky začaly v sobotu - čula jsem v kostech, že bude hůř, takže jsme to odpolko zapíchli - a čul jsem to dobře :sweat_smile:
27. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
hup tak koukám, další pizizubka mezi dubnátky :slight_smile:
nám začal růst v sobotu druhej, samozřejmě jsem sebou neměla na víkend Calgel, tak jsem zpanikařila a koupila v lékárně druhej, co kdyby se neklid zhoršoval, čekala nás sobotní noc na chatě a tak. Zpanikařila jsem zbytečně, naštěstí Calgel nebyl potřeba, tak máme dva. Jeden bude nastálo v Eminky kosmetické taštičce, abych to už doma nenechala...

nikul....všechno nej filípkovi k čtyřměsíčninám. to to těm našim prdolům letí co? emi dostane interaktivní hrazdičku, teda jestli nám jí dneska pošta doručí :unamused: a uděláme si nutrilonovej mejdan :slight_smile:

jinak dneska jsem se rozhodla, že musím porazit svou váhu. nevím čím to, jim normálně, žádný orgie a prostě dolů to nejde, naopak třeba dneska ukazuje o půl kila víc než v pátek. nechci to svádět na antiko, ale možný to je. to by mě štvalo.
od porodu už jsem byla kilo od svojí původní váhy a ted jsem zase dvě a půl kila nad :unamused:
tak ještě vymyslet plán jak na to, a bude :wink:
27. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahojky hvězdičky :wink:
My včera krásně zvládli cestu zpět z Vysočiny. Povolala jsem si tam kámošku kadeřnici a za 50 Kč mi to zkrátila na kraťoučký mikádo, tak bude zas chvíli pokoj :dizzy_face: Jinak malej se stále zdokonaluje ve svém převalování a lezení, včera večer jsem si došla na záchod a plazil se mi naproti na chodbu :sweat_smile: I po té únavné cestě neměl dost, byl už sice navztekanej, ale přesto tu cestoval. Trošku se mi něco podařilo natočit, ale když on to prostě na foťák odmítá předvést :stuck_out_tongue_closed_eyes: Až to zmenším a nahraju, tak to sm hodím :slight_smile:

hup: gratulace k zoubkům, i když nevím, jestli je k čemu gratulovat, viď? :slight_smile: Fajn, že jste si to užili :dizzy_face:

vla: taky se těším na fotečky :slight_smile:

Jo, a ten náš úchyla má novou zábavu - když je nahatej, drží se jednou rukou za palec u nohy, druhou za pindíka šíleně u toho vzdychá :grinning:
27. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
kaci: tak u nás to má dost dramatický průběh
holt chlapia bolístka, že
27. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
hup: a už mu kouká nebo teprv leze?
27. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.