• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: nonekouká ...právě mě dsí, jak dlouho to bude trvat :sweat_smile:
půl dne je zlatíčko a půl dne je protivný s tím, že občas bulí ...ale jako tk ltostivě, kulají se mu slzy jak hrachy

jediné, co pomáhá je kostka ledu zabalená do plíny - a tu si cucá, takže to chladí
on byto žužlal furt - jenže mám strach, aby si nepřivodil zase angínu :sweat_smile:

no srand kopec
27. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojky, tak sem přidala pár fotek do alba,jestli budete chtít tak se mrkněte.
Kaci: cesta byla uplně v pohodě,tam sme jeli v 9 hod večer tak malá spala až do 6 do rána to sem ji nakojila a spinkala až do cíle.Jeli jsme 12 hod. :wink: No a domu první 2 hoďky čučela pak usla na hoďku to sem jí ale v 9 hod zbudila aby se napapala a spala, až když sme zastavili ve 4 hod ráno před barákem tak se vzbudila na papání :grinning: A u moře byla taky zlatíčko,přes poledne jsme chodili domu to spinkala v posteli a na pláži byla v lehátku nebo ji taťka vozil v kočíku ve stínu a já sem se mohla opalovat :grinning: Prostě idilka moc sme si to užili :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Vla to jsou super fotečky, je opravdu vidět, že vám tam vůbec nic nechybělo! Alička je krásný spokojený mimčo!
Možná v září taky s holčičikama něco podnikneme!
Jinak Hup taky gratulace k zoubečkům, já u Aminky našla rovnou oba spodní najednou, byla tak zlatá, že jsem to ani dřív nepostřehla!
27. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
hup: tak tohle dělá náš Štěpán už asi dva týdny - teda abych mu nekřivdila, má i dny, kdy je zlatej celou dobu. Ale zuby pořád žádný, i když dásně jsou zarudlý a taky mu ulevuje, když mu je chladím nebo masíruju, tak teda nevím :sweat_smile: Ale taky občas spustí až se mu koulej slzy, tak uvidíme, co se z toho vyvrbí :wink:

vla: fotečky jsou úúúžasný, moc vám to tam všem slušelo :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
Bré ranko!
Gratulace všem přítomným zubům a Emmince k 4měsíčninám :grinning: :grinning: :grinning:
Já doufam, že Fífa bude po mně a první zub vykoukne tak v roce :grinning: :grinning: :grinning:

Vlasti, super fotky! Malá je šikulka! Moře bylo teplý, že ani neplakala? :wink: Nám stačila ta cesta na Moravu, tam 5 a půl hodiny, zpět 4... Malej byl sice zlatej, ale bylo mi ho líto, jak je zmáčklej v tej sedačce :sweat_smile:

Fífínek dnes poprvý spal v pokojíčku a poprvý přes noc v postýlce. Do košíku se za chvíli nevejde, tak jsme si řekli, že to zkusíme. Kdyby plakal, hned bych ho brala k sobě, ale on tak spokojeně spinkal... Sice vstávačka na jídlo po 3 hodinách, ale jen si cucnul a hned zas spal... Tak už máme velkýho kluka ve svym pokojíku :sunglasses: (i když se může stát, že tam dnes nebude chtít být).. On to teda takovej rozdíl neni, je jen asi o 3 metry dál - z ložnice mam do pokojíčku dveře dokořán, takže slyšim, i když vyplivne dudlíka :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
teda vla ty jsi mě ted tak navnadila, že fakt asi taky pojedem. vypadá to na super pohodičku, koukám, že i malá se koupala v moři? moc vám to sluší
kde přesně jste byly? připadá mi to skoro jak makarska :slight_smile:, ale ta je dál, takže asi někde na istrii ne?

hup...já myslela, že tyhle chlapíky BOLÍTO z nich dělají maminky, ale asi to fakt mají chlapi v krvi. když něco bolí, tak to prostě bolí. hele ale musí je to bolet, to nezpochybnuju, prdelky malinký...
zkoušela jsi ten calgel nebo něco podobného?
taky existují kousátka, co se daj do lednice nachladit a mimča to pak koušou. sice to chladí, ale nepolykají studený jako když cucají led. to bych se bála angíny taky

my jdemem v pátek na první hexu, se bojím jak blázen...
27. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Holky moc děkuju,opravdu sme si to tam užili.
Kaca: jmenovalo se to tam Drage je to asi 10km od Biogradu na Moru takže střední Dalmácie asi tak 850 km.
Jinak taky moc gratuluji k zoubečkům :grinning:
27. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
kaci: ty použí váš ten calgel ..je tam napsáno od 5 měsíců.. :confused:

vla: drage - tam jsem byla :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
kaci: to kousátko máme ..ale moc ho nechce :sweat_smile:
27. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
hup, mám koupený mundisal gel, calgel jsem koupila jako záchranu v sobotu, kdyby bylo nutný něco použít, páč mundisal zůstal doma v lednici.
zatím jsem nepoužila ani jedno, ale kdyby býval byl v sobotu v noci pláč, bolest zoubků, asi bych lehce calgelem mázla.
kousátko emi taky moc nechce...
27. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
hele já nechápu nic - alespoň, že štěpula rží basu

fakt jsou vaše děti takoé zlatíčka, které ani nezapláčou, i když je vlečete přespůl evropy, i když jim rostou zuby, i když ...
si říkám, že buď kecáte :grinning:
nebo jste k nim tak nekritické, že je považujete za zlaté i když jsou prdelaté :grinning: :grinning:
nebo jste tak geniální matky,že vyhmátnete každou jejich nelibost tsně před tím, než nastane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
maus: vidím, že jste měli prvn nehodu :sweat_smile:
a co papání -jak bojujete
27. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
no hup je to tak:slight_smile: jako emi zapláče o tom žádná, ale proplakané noci apod. zatím prostě neznám. tukám na všdchno kolem sebe.

když jsme jeli na slovensko - 600 km, tak cesta tam uplně v poho, při cestě zpátky jsem od brna, což je do phy 200 km seděla s ní v zádu a bavila jsem jí.
když pominu to, že mi jí taky bylo líto, že je v tej sedajdě furt, tak ona byla v poho.
na každé zastávce jsme jí vyndavali do kočárku, nebo aspon na sedačku v autě, aby se protáhla.

a první zoubek jsme si z těch tater přivezli, byla tam jeden den trošku nevrlá, jinak zlatá
no a ted poplakávala v sobotu dopolko, odpoledne už v pohodě. ale ten druhej ještě není prořízlej, tak uvidíme, jak to bude

nikul s tím pokojíkem...téda to vás obdivuju. taky jsme o tom začali uvažovat, ale nějak se mi nechce, emi by to asi zvládla, ale já bych asi měla problém. ale brzy to taky uděláme, podle mě to pro ní bude lepší ted, když usíná a spinká v pohodě, než když bude starší a bude z toho mít rozum. když se jí to nebude líbit, přestěhujeme jí zpátky do ložnice. máme to jak vy, v podstatě bude spinkat hned vedle, jen za zdí :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Kači, nám nic jinýho nezbývá. Do ložnice se postýlka nevejde a z košíčku skoro odrostl... Má tam aspoň klid, neruší ho TV, na kterou rád kouká... A když to nepujde, budz tam spát s nim... _Chci, aby si pomalu zvykl... Já s tim mam taky prblém, Fífa ne :wink: Hlavně, kdy na Moravě jsem ho měla celej tejden jen v posteli :sweat_smile:
27. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
ad proplakané noci - tu jsme zatím nezažili, víckrát než 2krát za noc ještě nikdy od narození nevstával :dizzy_face: Noci jsou prostě dokonalý. Teď spáva do 5, 6, hodin. Ale přes den si poslední dny občas zabrečí.
Takhle včera večer cestoval po dece, vlastně po podlaze, po 4hodinové cestě z Vysočiny a těsně před jídlem, takže měl hlad. Nechápu, kde bere tu energii :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=bcvNHkbyC60
27. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
No že já sme lezu cóóó :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak náš Matík má taky zrovna "své dny", hádam to taky na zoubek, chudinka malej...

Jinak máme nový album, kdo chcete mrknout tak zase http://lukesovic.rajce.idnes.cz/ , přihlašovací údaje pořád stejný (lukesovic - matik) :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
petu: super fotky :dizzy_face: Nejlepší je, jak si manža hraje pod hrazdou a Matýsek chrápe na pohovce. Hele, ty si ještě riskneš ho nechat ležet na pohovce? Zůstává Ti tam v klidu? Tohle já udělat, tak je za vteřinu na zemi :sweat_smile: No jo, no, ne každý děťátko je tak šíííleně akční, jako náš miláček :slight_smile: Matýsek je fakt rozkošnej :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Náš prďous během hoďky procestuje postýlku, takže ho dáme spát a když jdem spát my, tak je buď hlavou v nohách nebo úplně naštorc a nohy mu koukaj ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
kaci: no probulenou noc taky neznáme ...klep klep

no s tím cestováním - ondra po cestě nechtěl ani do náruče - jen volnost - na dece, hlavně už žádné omezení :grinning:

nik: ondra tak čuč na tv, kde může ..malý tv maniak :grinning:
27. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
ad TV - přidávám se do party, kdekoliv ji zapnou, nic ji od ní neodtrhne :grinning: Tak doma mu aspoň pouštíme Eurostport, my na něj s manžou hodně koukáme, tak si říkám, že je to lepší, než nova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
saru: já se zas přidávám k postýlkovým cestovatelům
27. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
:slight_smile: Televizní maniací... :slight_smile: Ještě, že nejsme sami :grinning: Fífa sledoval hl.tenis s manžou :grinning:
A se mnou kouká většinou na ČT24 a na Přátele... Copa z něj asi bude? :sunglasses:

Petu, krásný fotečky! Matýsek je taky kusanec :slight_smile:

Taky klepu, že probulenou noc neznam...
27. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Včera odpo jsem dala Fífu do postýlky a během pár minut byl úplně naštorc :grinning:
27. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Saru: Tak Maťka ještě neni tak akční jako Štěpánek :grinning: (mimochodem skvělý video :dizzy_face: ) - zatim se otáčí jenom z bříška na záda, ze zad na bříško se mu to ještě nepovedlo. No a na tom gauči když ho nechávam, tak k němu stavim stůl, aby nespadl na zem, a nacpu tam ještě polštáře, aby se nalajznul do kebulky :sunglasses: - ale když je takhle až vzadu opřenej, tak nemá moc šancí se skutálet, on je ten sedák toho gauče z toho jeho místa totiž do kopce :wink: .
Je tam ale málo, většinou je na zemi na dece (nebo mimo deku, když se mu zadaří :grinning: ) - třeba na přebalováku atp. jsem ho nenechala nikdy (ani když mu bylo pár dní a nehnul se), aniž bych si ho jistila rukou, na to jsem extra opatrná - jsem si na to teď tak vzpomněla, protože nedávno jsem nakukla a někdo tu psal (nevim kdo :sweat_smile: ), že "už" prcka nenechává na přebalováku bez dozoru, že "už" se bojí - tak to mi přišlo dost "neopatrný".. :sweat_smile: :sweat_smile:

Štěpíno je ale fakt akční, to je něco :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
niki+hup: asi bychom měli založit partu trojčat, jaksi se nám kluci opičí :slight_smile: Jen teda doufám, ve vašem zájmu, že se nezačnou opičit v tom lezení, plazení a válení, neb to je den ode dne čím dál hustší :grinning:
27. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Fifín chrápe v hacce a zase má přes obličej usínáčka... Dělají to vaši prckové taky? Se bojim, aby se neudusil...
On si ho tam vždycky přehodí a usne.. I v kočáru
27. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
petu: jj :slight_smile: A to ještě na videu to nikdy nepředvede pořádně, vážně je schopnej se během 5 minut převálet skoro do druhý místnosti (na chodbu). Takže pořád vysávám a vytírám :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je jasný, že pokud není Matýsek ještě tak úplně akční, tak když ho takhle obrovnáš, nemůže se nic stát :dizzy_face: Náš troubík by to všechno skopal na zem, přeplazil by se ke kraji a buchnul na zem, je už to s ním fakt veselý :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Saru, to lezení u nás nehrozí :slight_smile: My jsme trochu lenoši :grinning: I když kdo ví... Třeba to cvičení to urychlí :sweat_smile:
27. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
hele ...ondrovi je fakt blbě
už podruhé dneska spinká
vždycky se probudí, napapá, popláče si
no alespoň, že umí usnout a není ještě k tomu přetažený z pláče
kdyby ještě neuměl usnout asi by mě ranila mrtvice

saru: včera si tak štěloval nožky a ruce - zdá se, žepřichází na princip :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
niki: nikdy nevíš, Štěpán taky nechtěl zvedat hlavu, a pak se to najednou zlomilo a je o 3 měsíce napřed :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Teda dle doktorských tabulek, který já stejně neuznávám :sweat_smile:
27. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.