• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: však to je jasný, u vás to nebude trvat dlouho, to už jsem říkala, minulý týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
nik: na gauči už nenechávám dlouho - stejně mám vedle gauče hrací deku, takže to je i snazší

jak jste na tom s fišerkou a autosedačkou?
mám dojem, že mu z toho trčí nohy :sweat_smile:
nechápu, co budeme dělat do těch 9 měsíců
27. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Štěpulovi sedačka už asi nevydrží ani měsíc, musíme se brzy rozhodnout :slight_smile: A ve fišerce odmítá být, chytne se hrazdy a přitahuje se do sedu, pak se pustí a musí nanovo - a u toho se vzteká :grinning:
27. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Nik: Taky dík :dizzy_face: - a s tim usínáčkem, Matýsek se naučil minulej tejden dělat to samý s plenkou, už to zopakoval asi čtyřikrát - hraje si s ní, pak si jí hodí přes čumáček a během chviličky spí :grinning: Udusit se nemůže dle mýho :wink: , kdyby se mu blbě dejchalo, tak ho to probudí, přece si to nenechá líbit :slight_smile:
ad plína na hlavě - při usínání skoro vždy :slight_smile:
Zdravím :slight_smile:
petu: ta neopatrná jsem byla já :sweat_smile: ale mám hodně velkej přebalovák 85x75, tak proto. Ale jsem macecha nezodpovědná, já vím :wink:

vla: krásný fotečky, určitě jste si to krásně užili :dizzy_face: závidím :slight_smile:

saru: Štěpa je šikovněj jako vždy :dizzy_face: a copak to má na papulce za flíček? Nějaké bebí?

hup: gratuluju k zoubkům :slight_smile:

A velká gratulace k čtyřměsíčninám drobků :dizzy_face:

Jinak s kojením pořád bojujeme, je to čím dál stejně blbý, takže kojím fakt často, Karolí vypije prd, asi tam ani víc není a na noc dostane kozy a Nutroš. Asi už to lepší nebude, mám pocit. Byla jsem za tou laktační poradkyní, tak se jí ta moje situace zdá fakt dívná, ale prý každá kapka dobrá :slight_smile:
Víkend byl bezva, v sobotu u ségry a pak u našich a v neděli grilovačka u tchánovců. :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
mau: jj, potřebuje být asi správnej chlap s jizvou, tak se v noci drápnul :grinning: Ale ono to jen vypadá, je to docela tlustý, ale jen povrchová kůžička, takže jizva nebude :grinning:
A jestli ty jsi macecha, tak to už tady asi každá :wink:
27. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
onda si plínu zase zmuchlá v náručí a ulí se k ní :slight_smile:

maus: my je zatm nemáme - jen se tlačí
přeju pevné nervíky ..nějak to zvládnete - jste holky šikovné :wink:
27. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Maus: Nebylaaa, teda možná jsi to mohla psát, ale od Tebe jsem nic takovýho nečetla, Tebe si pamatujuuu a pamatovala bych si, Hvězdo :slight_smile: :grinning:

Holky čtyři měsíce joo, no to je něco, jak to letí, mně to vůbec nepřijde... Za chvíli budou prnďata sedět v jídelních židličkách, budem je krmit mrkví... :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Joo a já jsem taky macecha, hlásim se do klubu, já včera Maťku plácla, ale jako dost :rolling_eyes: :rolling_eyes: Bylo mi z toho na nic, chudinka řve, něco ho bolí, a jako bonus dostane od matky přes prdel, no chápete to.. :frowning2:
27. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
petu: no fakt já, Karolí mi spadla z gauče a to jsem seděla vedle ní :unamused:

My si buď muchláme plínu nebo tričko a jinak cucáme všechno co jde: ruce, plínku, tričko, laclíček, hračku. A u toho mega slintáme :grinning:

hup: no gratuluju ke klubání :wink: to taky zvládnete :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Nazdárek Mamči, tak i my dorazili domů z chaty, včera před jedenáctou :angry: na vozíku jsme vezli dřevo na zimu, takže jsme jeli max. 80 km v hod. malý byl z toho nervní, že jedem tak pozdě, tak jsem seděla s ním vzadu a po pěti písničkách zabral, chudáčik. dneska je pořádně mrzutý, vzteká se a pořádně nespí, ani v kočárku, to mu už tak skvěle šlo..
vla, už se těším na fotky, o chorvatsku taky uvažujem, ale až v září.
Jani, tak tu ukolébavku bohužel neznám, škoda..
Niky, ať si filda pěkně zvykne, určitě už užije víc místa a bude ti putovat po postýlce :grinning: našemu se to dost líbí.
Maus, tak to je divný s tím kojením... a necítíš, že by se ti nallívaly prsa jo?
Magis, co jsi v Anglii dělala než jsi otěhotněla a jak dlouho tam už jsi?
27. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
maus: no jo ..už u nás jsem si všimla, jak jsi na karolí hnusná ...hned jsem chtěla volat sociálku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty jsi truba :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
jinak malý si rád hraje s plínou, usínáček zatím nezabral. zato se mu líbí i plína, na které leží a tahá si ji do pusy :grinning:
27. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Fífa miluje toho usínáčka Myšku z DM... Toho taháme všude :grinning:
I manža si s nim občas schrupne :slight_smile: http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Mikulov/#IMG_3515.jpg

Sedačka nám zatim je, my nejsme moc do dýlky, spíš do šířky... V sobotu Fífa měřil 68 cm... To měl Štěpánek ve 3 měsících, ne? :grinning:
27. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
maus: tím tozačalo - strkal do pusiny vše
včera tomu nasadilkorunu
u přebalování mi sebral svrchňáky a narval si je do tlamičky
když jsem mu říkal, e to fakt ne, nechpavě na mě koukal a drapnul konec bydýčka a šup s nim do pusiny
27. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Maus: Já když byla malá, tak jsem "prej" vypadla z postýlky "přímo na hlavičku" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - a taky mě neuhlídali, se prostě stane, no což...
27. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
niki: Štěpán měl pár dnů před 3 měsícama 67 cm :wink: A přijde mi, že se teď hrozně natahuje, už má menší faldíky a bříško (jak se teď tak moc hejbe), tak jsem zvědavá, jak na tom bude s mírama. Jdeme příští týden :slight_smile:

fotečky supr :dizzy_face: :grinning:
27. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Fífa teď hrozně rád háže nohy z kočáru :grinning: Přes sebe nemůže mít nic, páč to lítá metr vysoko :grinning: :grinning: :grinning:
holky nečetly jste respektovat a být respektován
výborná knížka o výchově dětí
fakt doporučuju
když jsem se nad tím zamyslela, 80% toho, co je psáno si pamatuju z dětství (co se týká prožívání a reakcí dětí)
no a těch 20% ne že bych si pamatovala jinak - prostě jsem nezažila
sedí to jak prdel na hrnec
ale dost to popírá standardní model výchovy, takže to asi každého nebude tak brát
hup: jj, to jsem celá já :grinning: :grinning:
jinak cucání všeho: :grinning: :grinning:

luci: Marťa se určo adaptuje, třeba to chvilku potrvá :slight_smile:

Sedačka nám zatím je, úzká, ale je. Tak ještě vydržíme. Jinak Karolí má asi 67cm :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
hup: tu knížku už se nějakou dobu chystám zakoupit :wink: Takže stojí za to?
27. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Saru, to bude dlouhán :grinning: My za ten poslení měsíc vyrostli o 6 cm a přibrali přesně 1 kg - t.j. 7,75 kg včera večer
27. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jo a Karolí začala dělat "mosty" odšprtává se na zádech nožičkama a zvedá zadek :sweat_smile:

hup: to může být zajímavá knížka :slight_smile:

petu: já myslím, že hodně z nás je "praštěných" :grinning:
27. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
niki: to jste taky pěkně vytáhli :dizzy_face: Jo, já jsem zvědavá kolik budem měřit, ale myslím, že teď už to tak nepoletí, hlavně váha, jak se hýbe :wink:
27. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tady je knížka o spánku.. Ještě jsem to nečetla, ale chystám se na to...
Musim to dnes vytisnkout... http://www.subory.sk/download/145425/Spanok.pdf
27. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
mau: tohle Štěpán taky dělal a kvůli tomu jsme museli chvíli cvičit, vychyloval si trochu páteř do boku, ale to už bylo před hodně dlouhou dobou, v tomto věku už to třeba problém není :wink: Hlavně když je to občas. A třeba už taky začne cestovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
saru: nestraš, zatím cestovala jen z gauče dolů, ještě se zatím nekoulí :slight_smile: Dělá to jen občas, tak snad to bude dobrý :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
mau: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak určitě to bude v pořádku :dizzy_face: A neboj, cestování už se taky blíží a rozhodně nemyslím to z gauče dolů :grinning:
27. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
Zdravím holky, tak u nás noc hrůza, ale né kvůli Lukáše. Sousedi co s nima máme společnou zeď (v ložnici) mají už třetí den puštěnou hrooozně nahlas televizi od 5:20 - 7:20, pakárna, mají to asi jako časovač či budík, bohužel jsou na dovolené, nevím co mám dělat, když jim vypnu hlavní jistič, tak jím vymrazím ledničku, ale budí nás to a dneska už to probudilo i Lukiho, byl pak jak střep v prde...
27. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.