• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: jj ... dle mého to je to nej, co jsem o dětech četla (a že jsem too četla hodně :slight_smile:)
27. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
jitu: týý jo ..by mě ranilo
27. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
hup: dík za doporučení, na Tvůj názor dám. co se týče knížek, většinou co tu napíšeš, tak jsem buď četla taky nebo o tom aspoň přemýšlela :wink:
27. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
jitu: tak to by mě kleplo :unamused:
27. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jsme se s hup shodly :wink:
27. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
jitu: asi bych o tom vypnutí taky přemýšlela :unamused:

u nás teď v baráku rekonstruují jádro, zatím nedělají kravál, ale to přijde. snad se to protáhne - příští týden se jedu dovolenkovat k našim :sunglasses:
27. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
jo a zapoměla jsem vám říct....byli jsme na neurologii (kvůli tomu zaklánění a luku), tak nás poslali na sono hlavy a paní doktorka se mě ptala "a malému už bylo 7 měsíců nebo ještě né" tak jsem na ní koukala a že teda jsou mu tři a něco, tak zas ona koukala na mě, zda to myslím vážně, že už má skoro zarostlou fontanelu a že to ještě neviděla, a den předem jsme byli na kyčlích a pan doktor říkal, že už nemusíme chodit, že kyčle máme líp vyvinuté než 6 měsíční mimi, tak jsem to té doktorce na sonu říkala tak se na to mrkla a pak se mě položertem zeptala - a jste si jistá, že jste ho nepřenášela dýl, tak třeba o tři měsíce??? :grinning: Prý ty kyčle máme ukázkové. No tak jsem to tak říkala doma manžovi a když si to vyslechl a přidal si k tomu, že nám rostou chloupky na kouličkách, tak se mě ptal, kolik že vlastně Lukáš má roků, a nejlepší bylo, že měl zrovna Luki na tvářičce takovou ošpicu (do druhého dne zmizela) vypadala jak beďar, takže mi máme puboše, to jen aby jste věděli

Jo a říkáme mama - ale ukázkově
uvažuju že zavolám na družstvo co s tím (přece to je jednou družstevní byt) a třeba i na policajty, nebo už fakt nevím, ale ráno by bylo skoro do pláče
27. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jitul: No teda to je malej přímo hvězdneeeej :dizzy_face: :grinning: :grinning:

Jako já vám řeknu, my takhle když s Maťkou někde jsme, tak se všichni strašně diví, jak je na svuj věk šikovnej a blablabla, ale když to tady tak čtu (Saru, Jitul, Kaca se zubem :grinning: ), tak to skoro vypadá, že je ale řáádně opožděnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Petu...kámoška tvrdí, že někdy během našeho těhu musela bouchnout min. atomovka, za prvé když kouká na Lukiho s jeho asi už 67 cm, tak nechápe a to jí tvrdím, že Lukáš je průměrný, že jsou i větší děti a některé mají už i zub (teď budu tvrdit že zuby dva). Holka o vchod dál to má o měsíc starší a to dítě vypadá opravdu jak mimi a né jak ten náš "puboš", přidám asi fotky z Hukvald a jak jsme byli na skalách
27. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jitu: No asi na tom fakt něco bude čoveče, protože máš recht - už jenom tolik velkých dětí (tady jsou snad skoro všechny daleko nad průměr), teď se začíná ukazovat, že i šikovných, no nechápu, nechápu... :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
jitu: ondrovi taky začaly obrůstat - jestli ono to ení nakažlivé :grinning:

na kčlích jsme byli taky - vše ok - sranda byla, když se jim snažil přelézt ten žlab, ve kterém to dělají :grinning:
27. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
si začínám připadat ochuzená, že mi Luki tak rychle roste a už to asi jiné nebude :cry:
27. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
pet: no v tom přpadě by sedalo asi diskutovat o tom průměru - všechny děti nadprůměrné jaksi být nemohou, že :grinning:

ale asi ty nae jsou hvězdné, že :grinning:

jak jsme byli na tom koupáku, bylo tam miminko asi o ti týdny maldší než ondra a oni - noo chlapeček je o hodně starší ..a já:nooo my už budeme mít v sobotu 4 měsíce ..a oni na mě vykulili oči - nějak nechápali, jak to, že tam už půl hodiny pase a snaží se vzpírat na zápěsí a do toho celou dobru brouká :grinning:
27. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Hup.... :grinning: :grinning: :grinning: , ale ta inkubačbí doba skoro dvou týdnů :grinning: :grinning: :grinning: , Luki snad už nikoho nenakazil (zejména doufám že holčičky né)
27. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
jitu: ondra má dokonce i takové drobounké chloupky pod nosem :grinning: (to by bylou holke horší :grinning:)
27. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
jitu: Luky je taky nějaký pokrokový dítě, ne? :confused: Karolí je asi pěkně opožděná :grinning:
natoč nám jak říká mama, to by mě zajímalo :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Hup...vás dočítám, tak Lukáš drží taky basu, dost brečí, včera jsme měli hysterák ve vaně, byl ve vodě všehovšudy 4 minuty (a to jsme měli ke koupání naplánované i "vaničky" čili tak 20-30 minut ve vodě) a nešel uklidnit ani mlíkem...se ubrečel do spánku ani večeřu nechtěl a dnes ráno to probuzení (já to na to probuzení svádím), ale třeba by taky byl nas...i bez toho. My totiž neumíme klasicky brečet, Luki rovnou řve a mám 10 sekund abych pochopila co se děje neboť pak plynně přechází do hysteráku a to je na dlouho, hlavně pak ta uklidňovací fáze, to kolikrát ještě i 20 minut pkňourává a lapá po dechu
27. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
holky, máme my to tu ale hvězdy, co? :wink: Teda náš prcek máma ještě neříká, občas řekne voda, nebo holiday, ale manža říká, že prý si to namlouvám, tak teda nevím :confused: :grinning: :grinning: Ale už fakt dělá pápá, snažila jsem se to o víkendu ntočit, mával mé mamce, ale na foťák opět zvysoka pekl :slight_smile: To vždycky nahodí ten svůj přechytralý pohled a vážně kouká :grinning:
27. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
mau...to bude těžší, u nás to je otázka vychytání, on se může chlamat od ucha k uchu, ale jak zmerčí foťák tak po úsměvu ani ťuk - to víš tvrďák, mám málo fotek kde se směje a když vidí foťák, tak přestane i žvatlat, člověk aby ho pomalu prosil aby se vůbec jeho veličenstvo smělo vyfotit, ale zkusím to, musím jen nastudovat, jak se na ten foťák nahrává, ještě jsem to nedělala. Já vůbec nějak zaostávám. Kámoška už má album, píše se co kdy a pomalu v kolik, jako kdy se převalil, kdy se poprvé usmál, každý měsíc dělá otisky nohy barvou na papír, dokonce má schované i ozvy z porodnice a tak. V tom jsem fakt barbar :frowning2:
27. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
ad kyčle - taky je prý už máme vyvinuté jako půlroční dítě, ale to se nedivím, protože 1) já je mám taky takové, že je dokážu rozcapit úplně doširoka, zdědil to po mně, všichni se nás ptaj, jestli nosíme široké balení, že je má tak volné, ale on se s nima tak už narodil, 2) když se ve všem chová jak půlroční dítě, tak proč by zrovna kyčle měl mít 4měsíční, že
27. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
vidím, že více dětiček nechce být dokumentováno

Jdu dělat žemlovku
27. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jůůůůůůůůů Jitul, pošli mi kousek :wink: :wink: :wink:

No tak my se také do tabulek nevejdeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nám nejde vůbec nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale konečně začal pást koníky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Koukala jsem se do deníčku Daníka a ten to uměl už v 10 týdnu :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Holky fotečky máte nááááádherný, jsou to prostě hvězdy :wink: :wink: :wink:
27. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
sklen: no vidíš, on si to stejně bude dělat, až sám bude chtít :wink: Je to přece osobnost :grinning: A buď ráda, víc si užiješ ležící miminko :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
holky, taky se vám některé stává, že vám tipujou málo let? Mně už se třikrát stalo, že nějaká paní obdivovala v kočárku mého "bratříčka" :grinning:
27. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
jitul: jj, Karolí se taky nechce předvádět do foťáku :slight_smile:

Byla tu sousedka, mají štěně, vždycky ho dají na balkon a on ječí. A že ho musí nehcat samotného doma a kamsi nutně jet, tak že jestli mi nebudí malou. Je hodná že jí to není jedno, naštěstí pes za chvilku zmlknul :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Sklen...dělám tvarohovou

Saru...si myslím, že ty děti, co šli císařem, mají s kyčlema daleko menší problémy, ale je to jen můj názor

No ale nepaseme, jen občas a s hrozným breptáním, jsem se minule usmála jak nadával, ale hlavu nezvedl....holt beran

Jo holky a jak řešíte ruce v puse???? Začíná ji tam mít skoro furt...vlastně si tam cpe kde co (což mi tolik nevadí pokud to není špinavé), ale ty ruce mě štvou...mám to řešit nebo ho nechat??? Ono se to ani moc nedá uhlídat, by člověk u něho musel být pořád a pořád mu je vytahovat z pusy.....spíš mu JI vytahovat z pusy, cpe si tam jen levou a i dost do hraček bouchá levou, žeby se u nás už vyjasnila strana která bude rozvinutější???
27. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jo Saru, ono to není tak horké, ono se mu nelíbí vůbec nic, fišerka jen chvíli, h razdička jen chvíli.... na dece ho nechat?? No to je nemyslitelné, ale v náručí se nosit, no to je fajn práce, ale co ty moje záda, ach jo. :confused: :confused:

a strašně mi jde do sedu, vůbec nechce ležet, on snad nebude umět lézt, ale sedět jo, no nevím.

JInak album a deníček jsem taky začala dělat až teď a to jen na váš popud :grinning: :grinning: :grinning: pořád se k tomu chystám, ale nějak nezbýval čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.