• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: to jsi asi nečetla, když jsem psala, že sjem byla označena za děcko a komu prý to vozím. nebo když u nás byl pán s Tmobile a já těhotná, on se ptá Už Vám bylo 18? :grinning: Mě se to stává fakt pořád :grinning:
27. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Saru: tak mě vůbec, podle lidí už mám 30 :unamused: :unamused: :unamused:
27. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
JItul: ňamka, honem sem s ní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
JItul: o tom mi nemluv, on je schopný se tím udávit, až stáhnu video, tak vám ho sem šoupnu, je to maniak, hračku do ruky n evezme a když jo, tak je okamžitě pryč, ale ty prsty tam má pořád

Mau: no to je fajn, že se přišla zeptat, to naši sousedi na to kalou, pořídí si loveckého psa, a nechají ho v kotci, on tam vysloveně brečí. Bych na ně nejraději někoho poslala. :angry: :angry: :angry:
27. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
mau: jj, to máš pravdu vlastně, to jsem četla, ale je pravda, že Ty vypadáš hodně mlaďounce :wink: Ber to tak, že je to naše deviza, i když ještě tak před 5 lety mě to děsně štvalo :grinning:

ad ruce v puse - nechávám ho, ať si je cucá, dudlíka už nemáme měsíc, tak ho nahrazujou hračky, plína a ruce. No co, stejně bych toho našeho akčňáka neuhlídala :wink:
27. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
skleni: myslím, že to bude tím, že už máš dvě děti. Dnes se moc nepředpokládá, že by měl někdo 2 děti brzy, dřív to bylo normál :wink:
27. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
taky ji nechávám, ať si je cumlá, začíná bojkotovat dudlík...Ono to nějak dopadne, prostě potřebuje dudlat a cumlat
saru: někdy mě to taky štve, ale asi by mi víc vadilo kdybych vypadala stará :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
dneska Štěpán zase flirtoval s babčama na poště. Hlavně, že předtím v kočárku brblal. ale jakmile jsme ho na poště vyndali, začal se usmívat na babču za náma, culil se od ucha k uchu, pomrkával, kulil ta svoje modrá kukadla, ta se z něj normálně úplně rozplakala :sweat_smile: Prý takový hodný a sladký chlapeček :grinning: jó, kdyby ho viděla, když zuří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
luci: promiň, jsem ti zapoměla napsat. Prsa se mi nenalívají, když vypila Karolí z obou tak 40-70ml tak je to hodně velká bída. Asi jeden den to bylo lepší po noci, ale teď už ani to ne :unamused: takže tak
27. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
jo u nás taky návštěvy furt říkají, jakého nemáme andílka a hodňoučké miminko...ale jen co za sebou zavřou dveře. Luki je děsně společenský, ale běda jak společnost odejde dřív než by si přál, to si pak vyžeru dvojnásob.

Sklen...Luki by se taky nejradši jen nosil, ale to jsme už dávno odbourali, sice si pořád myslí, že to jako ještě půjde když bude děsně řvát, ale né vždy mu to vychází, už jsem přešla do ofenzívy a už ho nechávám i sem tam se vyřvat, sice jsem u něj, koukám na něj, mluvím na něj, ale na ruky ho neberu, někdy ho ten brek i sám přejde (už začínám rozpoznávat, co je brek z bolesti a co vynucovací řev). Jo kolikrát řve jak nepříčetnej a já si k němu sedu, začnu se nahlas schválně smát a on se zarazí "pouvažuje" a pak se začne i on nahlas řechtat

Jinak my dudlík moc nemusíme odmalička, sice někdy na večer při usínání nepohrdne, ale jen co usne tak je dudlajz venku a přes den ho nechce vůbec (umí ho krásně obloukem vyplivnout :grinning: ), u nás na uklidnění zabírá čaj a nebo ruka v puse. Minule si mě oběma rukama chytil za vlasy, přitáhl k sobě (jsem se nebránila, nevěděla jsem, co chce dělat) a nacpal si můj nos do pusy a začal žužlat, jsem měla co dělat abych se z jeho sevření dostala aniž bych přišla o vlasy a aniž bych se udusila smíchem
27. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Maus...takže posílíš řady nás Nutrilonových???? Ti pak nakoupím nutrilon v polsku a dáme si sraz u Hupky, co???
27. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
jitul: zatím to vypadá, že budeme na Nutroši na spaní, uvidíme. Kojit bych chtěla dál a kombinovat to, když to půjde. Aspoň tak. Ale nějaký další srazík bych klíďo brala :wink:
27. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
saru: no že by mi v 31 tipovali, že vozím brášku to fakt ne :grinning: :grinning: :grinning:

sklen: neřeším ...
jednak to nede uhlídat
jednak to dle mého potřebuje jako stupíkek ve vývoji - vše co jde ožižlat
no a vůbec teď jak bojujeme s těma zubama
27. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
saru: ondra taky v pátek balil na schodech v hotelu nějakou hooodně strou paní :grinning:

jitu: ochmatáváníobličeje je momentálně jedna z nej zábav :grinning:
27. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
Tak jsme zpět z očkování. Tentokrát v pohodě, bez řevu :wink: Snad nebude mrzutej jako posledně..
Udělala nám i prohlídku.. Prý je to kluk jako buk :slight_smile: Hezky drží hlavu, byla jsem pochválená za pindíka, obvod hlavičky 42 cm a fontanela 1,5 x1,5 cm.

Jitu, řekla ti ta neuroložka něco na tu skoro uzavřenou fontanelu? Já jen že jsem ráno narazila na nějakou diskuzi, kde to taky někdo řešil a ta paní z toho byla docela špatná...
27. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
niki: tak to je bezva :dizzy_face:

s tou fontanelou jsem to slyšela taky, že by neměla zarůstat moc brzo :unamused:
27. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
maus, právě... aby měl mozeček místo... Ale pokud neni uzavřená úplně, tak je to snad OK... To by ta Dr. Jitul něco řekla...
27. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
niki: jo, pokud je tam škvírka tak asi dobrý. jsem někde četla, že lebeční kosti definitivně srůstají až asi ve 20letech.
27. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
hup....nevím proč, ale já mám furt nutkání mu do té hacky narvat ještě polštář, jako že by ležel celým tělem na něm
27. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Hup: já jsem nečetla, zato nedám dopustit na Matějíčka a jeho Prvních 6 let ve vývoji a výchvě dítěte.
Zajímavé a poučné čtení.
27. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
jo jinka prosím jak jsi daleko s tím skenováním těch příkrmů???
27. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
Nikul...a proč z toho byla špatná???? Mě ta doktorka jen řekla, že to tak brzo ještě neviděla, nic víc
27. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
JO a ještě jedna prosba hUP: Z oENKY POUžívám jojobový olej a dochází. Přemýšlela jsem nad nějakým jiným, ale prej ne všechny jsou tak "tekutý". Díky

JO a kdyby ještě měl někdo zkušenost s touto kosmetikou , tak pisněte. :grinning:
27. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Skleni, je to super mít malého natočeného už v porodce :slight_smile: Měl chudinka, pěkně šišatou hlavičku.
Saru, ten váš je ďáblík! ale vždy vypadá dobře naladěný, vážně hodně zuří?
27. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
jitu: klidně se stavte - však manža se ptá, kdy máme repete :grinning:

nik: to je dobrá hláška :grinning: "byla jsem pochválená za pindíka" :grinning:

jani: to je trošku o něčem jiném ...jinak samo matějíček, prekopová - to je klasika :slight_smile:

jitu: poslala jsem to po manžovi do práce, ať mi to nascanujou ...popoženu
27. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
luci: ono se nedá říct, že by hodně zuříil, ale dřív míval dny kdy za celý den ani nezabračel a teď občas najednou spustí, ale zas ho to za chvilku přejde - prostě myslím, že tam ty zoubky nějakou roli hrají :wink:
27. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
no já bych to s tou fontanelou ohledně mozku neviděla tak černě, kde by ten mozek jako měl růst když ta fontanela nezaroste, to jako by rostl tou dírou mezi těmi kostmi???? Ty lebeční kosti porostou tak jako tak stejně a už je podle mě jeno zda by tam zůstala škvíra 2 mm nebo 2 cm...teda dle mého laického pohledu. Ještě se teda zeptám obvoďačky až tam půjdu, ale nemyslím si, že by to měl být problém
27. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jitul, právě kvůli místu na mozek.. Ale fakt nevim, jen píšu, co jsem ráno četla na jedný diskuzi... :wink:
Mně o tom taky nikdo nic neříkal, na sonu hlavičky jsme taky byli :slight_smile:
27. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Skleni, kde máš video z porodky?

Taky mam jedno - 2 hodiny po porodu. :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=EdaX7tDHwa0
27. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
jitu, saru: jaké dáváte malému rozestupy mezi jídlem? hlíddáte mu to nějak víc, nebo dáváte kdy chtějí?
27. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.