• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Hup: k tygříkovi, můžu ho dělat jen na říhaneček (držet a tlačit kolinka pod přich) jinak na nošení prej vůbec.
27. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
Taky asi chovam blbě... Fífa nejradši sedí na klíně.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Když ho poležim jako na miminko, tak hned řve a chce zvednout a koukat... :slight_smile:
27. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
niki: tak to je úplně jak u nás. Přece nebude ležet jako nějaké mimino :sweat_smile: Já myslím, že to dělá blbě asi 90% z nás. Bych to tak nehrotila...
27. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
já když sedím a mám ondru na klíně, nechávám ho ležet naštorc přes nohy na bříšku - takže pase koně, ale nedělá nic "zakázaného"
ono to totiž k tomu posazování docela svádí
a pokud sedím a můžu si dát nohy hore, udělám si v klíně takové hnízdečko a a do něj ho "posadím"
zády se opírá o nohy, nožky má pod bradou (což je sice občas mírně rizikové:grinning:) - ideální i pro hry atd
27. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
mauš: já bych to taky nehrotila, jenže pediatr nás posílá na REH a mluvil něco o Vojtovce...malá prokazuje náznak predilekce
27. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
ondra si právě narval do pusinky separačku - naštěstí nepoužitou :sweat_smile:
27. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
jani: však jistě, dokud není problém, to je jasné :slight_smile:

hup: člověk neví jaký mlíčko by jim dal a ono separačka je ta nej mňamka :grinning: :grinning: se budu inspirovat
27. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
maus: jj..přesně :grinning:
27. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Holky necháváte některá mimískům naočkovat ten prevenar?
27. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
vla: my rozhodně až později :wink:

Přidala jsem do alba pár nových foteček, Štěpula už zaujímá při spánku stejnou polohu jako já. Ale fakt úplně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda až na ten palec v puse :grinning:

hup: Štěpán si zas rve do huby papírovky, teď někdy normálně dásněma ukousl kus té lepicí pásky :grinning:
27. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
ahoj holky, tak my máme píchnutý synflorix a za týden jdeme na přeočkování, reakce nebyly žádné ťuk ťuk
27. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahoj holky
petu...naše emi není žádná elita, sice má zoubek, ale po místnosti nám rozhodně neleze :slight_smile:
jinak jak jsi psala,že jsi matíka plácla....uplně mi ho bylo líto. ty ty ty matko :slight_smile:
jitul...já nosím termosku s převařenou vodou, lahvičku s převařenou studenou vodou a prázdnou lahvičku, ve který to vždycky před jídlem smíchám ve vhodném poměru a nasypu nutrilon z dávkovače,
teplé bych si to netroufla nosit celý den, ale jak píšeš, rozhodnutí je na každé z nás

jinak emi pije 5x150-160ml vody + nutrilon.

moje mudr. vůbec neřeší, jak emi pase apod., tak doufám, že nám nic nezanedbá. nosím normálně na stojáka, když sedím, tak si jí posadím do jakéhosi polosedu do klína apod. takže asi dělám všecko blbě :unamused:
27. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
jé - saru ty máš nový účes
štěpula je fakt kořen, ale na 4 měsíce opravdu nevypadá :sweat_smile:

ad pojídání plín - tak ty látkovky mají i další výhody :grinning:

kaci: to je divné - nám dr vždycky zkouší reakce, volá na něj, vytahuje z pod něj plínu, nechává jej pást ....

jsem si říkala, jestli ten kurzík něžná náruč v těhu nebyly vyhozené prachy - ale jak vás tak čtu s tím polohováním dětí, asi bych to dělala stejně blbě a jsem ráda, že jsem tam šla
27. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj kočky

tak my měli super grilovačku, jsem si dala skleničku vína a jsem nějaká vláčná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vla: my jsme po prevenaru, na přeočkování cca 4-6 týdnů, reakce teplota
27. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
jejda Kači, tys mě špatně pochopila, já to nenosím celý den teplé, max. dvě dávky s tím, že to tak vyjde že to do cca 5 hodin vypije všechno, ono zase u nás je to, že se ten nutrilon v té vodě musí usadit a zbavit se vzduchových bublinek z třepání po namíchání, takže nemůžu dávat úplně čerstvě namíchaný, jinak zase máme bolesti bříška, takže ty dvě hoďky jsou akorát a ta dávka navíc se do těch 5 hodin zpotřebuje, takže žádná křeč.
27. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
holky já teď šlapala 40 minut na kettleru....uf uf
27. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=i_r63Sy5i9I

holky natočila jsem Vojtíka s těmi ručkami, jukněte, nejraději by je tam narval celé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Sklen...tys mě na to vínko navnadila, že bych si dala, už dlouho (asi týden, co jsme tu po internetu pili) jsem neměla.

Prevenar budu řešit až na přelomu roku

JInak u nás doktorka taky nic nezkoumá, poslechne srdíčko, vytáhne za ruce a max. mrkne na pupík, jestli není osypaný a toť vše, žádné pasení, reflexy - no aspoň jsem si nevšimla
27. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Naše doktorka teda zkouší. Dá Karolí na bříško, zkouší přitahování z lehu (jen lehce), chytne malou za hrudníček a naklání ji na obě strany a tak. Tohle teda nezanedbává. Jinak taky poslechne, prohmatá, prohlídne...

sklen: malej je boží :dizzy_face: karolí to dělá úplně stejně a ještě s takovou dravostí :grinning:

saru: sluší vám to :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
hup: jj, kámoška holička mi to trochu zastřihla, už mi to lezlo všude a Štěpula mě za to pořád chytal, tak jsem si to nechala trochu zkrátit. Stejně to s mým tempem růstu bude zas za měsíc dlouhý :sweat_smile:
A že na 4 měsíce nevypadá, to máš svatou pravdu, všichni mu tipujou půl roku :wink:

sklen: jó, pěstičky, to je nambr van i u nás :grinning:
27. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
mau: děkujem. Stejně mám nejradši tu, co mám teď jako úvodní foto alba, jak tam má malej odhrnutý uši od čepice. Tam bych ho úplně láskou snědla :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
jitu: óó..ty budeš krásná :grinning:

maus: jj..ta naše s ním taky kvedlá na všechny strany - bere to dle mého celkem z gruntu
asi bych dr. vyměnila, kdybych měla pocit, že se mu nevěnuje dostatečně

no tak u nás pěstičky jsou taky jedničky - ovšem dnes je možná o pakinku trumfnul kartáček (takový ten náprstek)
27. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
hup...no nevím, se bojím že zítra nebudu chodit :grinning:
27. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
jdu hajkat, mě to nějak zmohlo...tak dobrou
27. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
tak já mám starší, docela vyhlášenou mudr.,tak si říkám, že zkušeným okem pozná, kdyby se jí něco nezdálo. třeba to vidí, aniž to musí zkoušet. já nevím. zkusím se v pátek poptat...
27. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
holky dneska jsem se vyřádila na nákupech, mám nové bílé kratasy, proužkovanou námořnickou mikču-triko, hnědobílé triko s dl. ruk. a červené triko s kr.ruk.
ještě jsem si zkoušela džíny, ale tam jsem se ukrotila a nevzala je. všude jsou výprodeje, tak hurá do toho, at to nepropásnete:slight_smile:

tak dobrou všem co spí, asi taky půjdu
27. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
kaci: no já mám taky mudr, co jede už další generaci (na znamylekar má supr hodnocení)
ale že by byla takový profík, že púozná jak pase koníky aniž by ho položila na bříško, atd. no to asi dost těžko :sweat_smile:
na to bych se fakt nespoléhala :wink:

o výprodejích mi ani nemluv- couž mě to stálo peněz :grinning:
27. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
kdybyste měly\ chuť - fotečky z dovči apod. (moc jich tam není)
27. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
jsem trubka nedala jsem odkaz :grinning: http://hupcza.rajce.idnes.cz/
27. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahojda, tak jak jste se vyspali? jíá kojila třikrát do sedmé ráno, takže nic moc..
28. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.