• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Hup, fotečky jsou prima, určitě jste si to užili :wink:
28. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
DObré ránko, hvězdičky :wink:
Tady zas chčije a chčije :grinning:

hupinko: nádherný fotečky :dizzy_face: Jen aby si vás nevychutnali ochránci zvířat, manža chce zašlápnout žábu, Ondrášek dusí plyšáčka,... :grinning: Vypadáte spokojeně. Všichni tři :wink:
28. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

saru :grinning: :grinning: :grinning:

u nás je horkooo a jasno :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoooooojky

moc děkujeme. Tady to taky nevypadá růžově, zrovna, když jsme chtěli jet na výlet, ach joooo

Saru: moc ti to sluší, je to změna, šla bych do toho hned, strašně mi začaly padat vlasy,no hrůůůůůza

HuP: fotečky krásné, malej je boží s tím plyšákem :wink: :wink: :wink:
28. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojda děvčata tak šmíruju jaký je kde počasí, u nás zatím slunečno, ale má být hnusně a koukám, že už to jde asi do západu a je to v Kolíně :sweat_smile:
Chci jít nakoupit a nechci zmoknout :dizzy_face:
Dneska nám asi přijdou matrace do postýlek, koupila jsem kokos-molitan-kokos, tak snad budou dobrý, takže musím zajet ke kámoškám pro postýlky a od srpna asi půjde každá do své postýlky :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
zanet: jj, tady je fakt hnusně :unamused:

ad matrace - taky máme přesně tuto kombinaci :wink:

holky, takhle Štěpula před chvílí hladil naši Bibinku :grinning: Ta vystřelila pryč, jako by ji na nože brali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=367443
28. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
´žanetik, a kde spaly holky teď?
28. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Tak jsem zkoukla fotky a jdu vytírat....
Máme my to fakt krásný děťátka že? Jsme to plodily asi v dobrý měsíc :grinning:
Skleni ještě že máte malý pěstičky, to vám zkusím natočit Nelu ta tu ruku tak strčí skoro celou a ještě by tam dala druhou kdyby to šlo :sweat_smile:
28. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Luci spějí ještě pořád v jedné kovové ona je 140x70 tak spějí vedle sebe na šířku :wink: ještě mají 10cm vůli, ale oni se od začátku dost pohybujou, ale naštěstí většinou šikmo hlavičkami k sobě...ale máme dole bočnice a jednou se mi teď vzbudila Nela s hlavičkou puštěnou dolů, ve mě tak hrklo, že jsem od 4h už neusnula :frowning2:
28. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Zanet: tak to ti věřím, to bych se asi také lekla. :wink: :wink: :wink: :wink:

Saru: no to je Barbar Conan, mučitel jedna báseň, tohle dělal i Daník, od té doby se mu pes vyhýbá :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Čau čau, u nás noc tradiční - vstávačka po 3 hodinách... Ale už jsem si zvykla...
Jdu teď nakrmit kočičku švagrový. Jsou u moře a ona je tam chudinka sama..
Dnes mi přijde novej mobil, tak budu mít novou hračku :dizzy_face:

Matraci máme kokos-molitan-pohanka... A super.

Hup, krásný fotky! Ondráš krásně pase.. A ta žába... No comment :grinning:
28. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Dobré ráno :sunglasses:

saru: ty pííšeš něco o ochráncích zvířat??? :grinning: :grinning: :grinning:

hup: moc pěkný, určo to bylo super :dizzy_face:

My jsme měly bezva noc. Sice jsme kojily a kakaly, ale i tak jsme vydržely spát až do 9:15 :dizzy_face: takže spokojenost největší na obou stranách :slight_smile:

Matraci máme nějaké rouno, ale je příjemná :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
dobré dopolko, tady je pod mrakem, ráno pršelo. ale je příjemně, aspon není hic. pojedu do DM tak aspon vyzkouším nové tříčo s dlouhým rukávkem, teda jestli už je suché po vyprání :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojky všem,
já už ani naše vstávání nepopisuju, protože je to stále stejné - Aminka se kolem 4 budí na napití a Nellinka taky tak na první kojení a pak spinkají až do rána, jsou to velký šikulky! Taky tu je hnusně chvílema s deštěm, ale od zítřka mají být zase tropy, tak uvidíme!
Holky máte krásná mimča, všechny fotky jsou nádherný a Štěpánek je úžasnej :dizzy_face:
28. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
holky, kupujete plenky babylove v DM? vel. 3, jak to asi vychází finančně?
28. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
mau: já čekala, kdo mi to vrátí :grinning: Jojo, kaji se :wink:

kami: děkujeme :dizzy_face:
28. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
saru: naběhla sis :grinning: :grinning:

luci: já myslím že tak do 4,- ale nevím přesně, měla jsem jen č.2 :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
LUci:jj mám je, koupila jsem 100 ks za 309 kč, tak to vychází na 3 kačky za jednu.

Holky já jsem naprdnutáááááááá, už mi dovezli kočárek, tak tam volám, že mi nedali shrnutí reklamace a on na to, že vyměnili ložisko, neuznal jim výrobce reklamaci a že to prý mám zadarmo............... no já jsem nasraná. Tak kočár mám 3 měsíce a oni neuznajjí reklamaci, chápete to????
28. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Skleni, díky, to vychází suuper, a uplatnila jsi na ně ještě slevu z kuponu?
No to je gól, podle zákoníku práce na to mají přece měsíc ne????? je to děs!!! :confounded:
28. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Luci: to jo, ale oni jim neuznali reklamaci na ložisko. To prostě nechápu, kočárek je v záruce 2 roky, rozbije se po 3 měsících a já bych to měla platit :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Slevu jsem neuplatnila, zapoměla jsem je doma :sweat_smile:
28. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
skleni: to je fak děs :angry: :angry:

Tak se kluci vrátili z kontroly na rehabilitaci (zase po měsíci a půl). Takže pro mě vlastně nic nového - paní doktorka naznala, že motoricky odpovídá 7,8 měsíci. Prý se ho snažila přesvědčit, ať zabrzdí, že do školy ho stejně dřív nevezmou :grinning: :grinning: Prý je pohyblivý až neuvěřitelně. Stává se jí tam, že jsou děti o něco napřed, ale takhle moc už to prý dlouho neviděla :sweat_smile: A opět nás upozornila, že máme čkat brzké chození, ale tak s tím už tak nějak počítáme :wink:
28. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
vy máte v té knížečce slevu i na plínky č.3? já mám jen tu novorozeneckou a tam jsou jen č.2 :frowning2:
28. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
sklen: je to banda :angry:
saru: je to kluk šikovný :dizzy_face: Vám brzo uteče :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Saru to je šikula, no tak to se máš na co těšit, kamarádka to také měla, malý jí stál v kořádku jako tankista
28. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
holky: nestrašte mě :sweat_smile: Já tuším, že bude veselo, ale hlavně, že je v pořádku, šikulka můj :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Saru, to všechno z tebe vysál během těhu :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
maus: díky, že jsi se mě zastala :wink:
saru: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

saru: jako člověk je rád,m když jeho prcek není zaostalý ..ale teda zase takový extrém si fakt odpustím :sweat_smile:
i tak mám pocit, že to hrozně letí - a to to ondra zdaleka nebere dvojnásobnou rychlostí :sweat_smile:

nik: no to je fakt :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
saru: teď mě napadá - tvůj chlap chodís malým i k dr? :zipper_mouth: :confused:
záááááávist .... i když poslední týdny se to lepší
28. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme dnes byly poprvé na rehabce, paní Nelču zkoukla, budeme cvičit 3 cviky, zatím jsme dostaly první, při další návštěvě dostaneme další cvik, cvik je nebolestivý, jen Nelu omezuje v pohybu, což se jí nelíbí, tak u toho tak trochu mrčela, ale jinak ji paní chválila, že to s ní jde úplně v pohodě, cvičit musíme 4x denně

jitu: tebe z neurologie neposlali na rehabilitaci? máme to samé co vy, Nelča se prohýbá do luku, taky jdeme na sono mozku a taky nám budou dělat jakési metabolické testy z krve

jannca: taky už Nelču nedávám přes rameno, ani tygříka neděláme... přesně jak píšeš, pro ni to byl pokyn, že se má zaklonit
28. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.