• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Holky než vás dočtu..tak jsem z toho jelen. Málá se dnes poprvé otočila na bříško a to přes ten "slabší" bok. Jupí..
28. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
jani: šikulka :dizzy_face: jůůů :dizzy_face: naše je líná :unamused:

saru: taky závidím. Manža by nešel ani s náma, ne tak sám :rolling_eyes:
28. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak a jsme zase na břichu... :grinning: :grinning: :grinning: se radostí z toho pokakala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
jannca: jak cvičíte to přetáčení ze zad na břicho? jak má Z. polohovanou spodní ruku?
28. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
jannca: viditelně to cvičení pomáhá, když se malá už přetočila sama, to je supééér :wink:
28. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
jj, manža s ním jezdí na rehabku od začátku, na kloubky taky. K doktorce tady u nás chodím já, ale když se má jet do Kolína, tak ho vezme, objedou doktory, on si třeba něco vyřídí v práci (když je to jen nějaká rychlovka) a já doma zatím poklidím, uvařím, a tak. Já vím, je zlatej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Však si ho taky vážím :dizzy_face:

mis: 4krát denně? Uf, tak to budete mít fušku. My jsme tenkrát cvičili jen 2krát a i tak to byl záhul. Tak držíme palečky, ať vám to hezky jde :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
tak jsem byla v DM a koupila jsi ty Bybylove koupací plíny, tak ve čtvrtek vyzkoušíme :slight_smile:
Tak to naše holky jsou proti vám línější, ale už jsem zvykla a Nela se taky hrozně vykroucí, měla bych to říct dr.?
Ale zase ve spaní jsme hvězdy my :stuck_out_tongue_closed_eyes: , včera šly spát ve 22:30 vstávaly v 6h, v 7h jsme zalehly a vstávaly holky v 10h, pak jsem je převlíkla, nakrmila a v 11h jsme jely do Tesca, cestou v kočáru usnuly a spinkají pořád :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
saru: snad to nebude tak časově náročné, všechny 3 cviky se mají cvičit dohromady 10minut, takže jeden cvik asi tak 3 minuty a dělá se to na 2 strany, tak budeme cvičit 2x 2 minuty .... a tvůj manža se snad ani nenarodil na této planetě :grinning: , to je takový zvláštní úkaz :grinning:
28. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
zanet: tak to ti chrupkají krásně :dizzy_face: I když já si taky nemůžu stěžovat, většinou usne kolem 20hod. a spí do, 5, 6 hod. :wink: Ale přes den je pak o to živější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
zanet: já bych na to dr, raději upozornila, protože jestli to je opravdu na cvičení, tak je lepší začít co nejdřív, bude to jednodušší a rychleji se ta neřest odbourá
28. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky,

Mis, tak to jste dopadly dobře, viď, párkrát pocvičíte a bude to doma :wink: . My cvičíme taky cca.4krát denně - jak se povede, někdy víc, někdy míň. Teď má od neděle Matík blbou náladu ale (zoubky :frowning2: ), tak je to boj :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
ad rehabka - mě překvapilo, že plazení a lezení přichází dřív než držení se za prsty u nohou a cpaní si je do pusy. To paní rehabilitátorku vyšokovalo nejvíc, to prý děti dělaj fakt až ve třičtvrtě roce :confused: A v tom se náš mrňous fakt vyžívá, obzvlášť teď poslední dny.
28. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
pet: myslím, že to bude dobré, no uvidíme, jaký budeme dělat pokrok... první cvik je stejný co máte i vy, mačkám bod pod bradavkou(trochu blíže k hrudní kosti) a na stejnou stranu nataáčím Nelči hlavu... další cviky asi budou hustější (na boku a na bříšku), to bude Nelča ještě více omezená a to bude dooost vytočená :grinning: ..akorát je blbý, že paní teďbude mít 14 dovolenou, takže jdeme až 18. 8. :frowning2:
28. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Saru: To je super výraz - rehabilitátorka :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
jani: tak ondra když se tak podruhé, potřetí přetočil se sice nepos*, ale tak si prdnul, že se leknul a rozplakal se :grinning:

saru: ondra se vyžívá v držení piníka - děá to už dlouho ...ale poslední týden ho rozbalím a on lap a drží a nepustí - občas se teda chytne za koule :sweat_smile:
už jsem ho ohlížela, jestli na něm nemá nějakou vyrážku nebo něco, co ho dráždí...ale prd - on si ho normálně honí - pro radost :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
petu: jj, ten jsme zavedli, když tam začal Štěpán jezdit a hned se to uchytilo :grinning:
28. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
saru - já bych tě normálně odvelela do nějakých prosincových miminek, ať nás tady nedemoralizuješ :grinning:
28. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
hup: pinďu taky děsně tahá, teď jsem to tu někdy psala :wink: A šíleně u toho vzdychá, úchyla jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
zanet: oooo...to spaní ti tuze závidím
28. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
hup: búúúúú :pensive: :frowning2: Já chci být tady u vás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
saru: potahá a pak šup tu ručku do pusinky na prořezávání zubků ...fakt chutňoušek :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: jojo, jsou to chlapi, no. Co můžem chtít :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
saru: jako chápej - máš chlala, co ti jezdí s prckem k dr., k tomu čtyřměsíčního s aktivitou osmiměsíčního
jako, chápej - jak já si mám toho mého idelizovat,že je takový běžný vzorek (rozuměj chlapa), když ty tady hlásíš toto
no a u ondry si dycinky myslím, jaký je šikula, co už zvládne a po tvém výčtu uvažuju, jesti nejsem trošku nekritická matka
:grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
saru: hééééle ..teď mě napadá ...onehdá jsi psala, že ráda blafuješ .... hele ..že ty jenom blafuješ :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
hup: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To je pravda, třeba si to všechno vymýšlím :grinning: :wink: I když myslím, že na videu to docela vidět je, i když se před foťákem fláká :slight_smile:

ad manža - byla bych machr, kdybch odbývala se Štěpkou rehabku a do toho si tady s váma vykecávala :grinning:
28. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
ALe pravda je, že jsem žena zdatná, tudíž možná fakt blafuju :grinning: A pravdu se nikdy nedozvíte, chachááá :wink:
28. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
saru: :grinning:
28. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
ahoj kecalky, nez jsem vas docetla, tak jste popsaly dalsi dve strany :grinning: :grinning:

uz ani nevim na co jsem chtela reagovat, asi se u me zacina projevovat skleroooza :sweat_smile:

zkoukla jsem vsechny fotecky, no nemam slov, jak nam ty miminka rostou pred ocima, proste hvezdy nejvetsi

nas mrnous konecne zacal past koniky, jinac jsme se vsim nejak pozadu :confused: , zadne zoubky, pretaceni nebo snad naznak lezeni...porad se utesuju tim, ze jsme skoro nejmladsi

venku je aprilove pocasi, od rana nic jineho nedelam nez svesuji pradlo ze zahrady a davam na susak do vnitr a jen jak to udelam zacne svitit oskar, tak zas sup s nim ven a samo ze vylezou mraky :angry:
28. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
luci - myslim , ze jsi to byla ty, ktera jsi se ptala, jak dlouho jsem v Anglii?? Uz to bude neco pres 3 roky, tak dlouho jsem neplanovala tady zustat a ted to vypada, ze uz se do Cech nevratim. Ale kdo vi, treba se jednou Gav podda a prestehujeme se zpatky na Moravu.
28. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Tak mi ta fotka nejde stáhnout, ale později snad dodám...
A jinak náš tatínek s námi absolvuje všechny dr. všechna očkování a za 3týdny naušničky, jen s to v práci pak musí nadělat...i když podle mě by nemusel, stačí si vzít propustku, ale to jeho zaměstnavatel nezná ještě že tam zítra končí...
28. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.