• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Přidávám nadávací video poté, co dnes přijeli z rehabky :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=-Eq1MrruDo0

hup: zkus se na něj mrknout, fakt jsem se snažila, ale blafování se mi úplně vyvrátit nepodařilo, neb si Štěpula hrál na lemru línou. Ale aspoň částečně snad jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
28. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahoj holky

teda zrovna jsem shlídla Štěpulu a jen jsem zírala, ten Vám Saru zachvíli fakt uteče :grinning:
28. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
kett: my s tím počítáme :wink: Jak se máte vy, co Tomík?
28. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
saru: já ti dám tetu hup :grinning:
ale za nohu se nechyt ...předpokládám: že říkal něco v tom smyslu: matko, nedělej ze mě cvičenou opici ...se nebudu na povel předvádět :grinning:
28. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
jinak ondří n štěpuluvydržel hkledět celých 7 minut úplně konsternovaně
a to je dneska takový, že jej nic nezaujme na dýl než dvě tři minutky :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
hup: asi by si spolu rozuměli, oba jsou takový akčnější :grinning:
28. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
Mismar: trénujeme jen přetáčení na břicho. Z bříska na záda jí to nemám samotné dovolovat. Takže ruku pokrčenou dát k tělíčku a při přetáčení chytám hlavičku, aby nešla do záklonu.
28. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Nic jdu dělat rybízovo marmeládu....
28. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
jani: ono asi záleží, jestli se z toho bříška spíš vyvrátí - to by se jim určo nemělo dovolit ...a nebo jestli se opravdu řízeně překulují - takovou otočku předvedl u dr. a ta jen koukala, jak je na sebe opatrný, pěkně systematicky a pomaloučku :slight_smile: (tohle alepo mě nemá :grinning:)

saru: jj - až se potkají ve dvou letech, udělají z místa setkání kůlničkuna dříví :grinning:
28. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
Jsme zpět. Karolí spinká :slight_smile:
Byla jsem s manžou ve městě vyřizovat nějaké formality, chtěla jsem i rodičák, ale tam jsou jen do13 tak sjme to nestihli. Měla jsem malou v šátku, každej na mě hleděl jako bych měla hada kolem krku a nějakej děda se ptal jestli se nebojím že vypadne. paní v CK se ptala jestli z toho nebolí záda...
Asi si objednám tohle nosítko http://www.branakdetem.cz/ergonomicke-nositko-liliputi.htm ta cena je úžasná, recenze taky, takže do něj půjdu :wink:
28. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
maus: tohle je všude stejné - reakce jak přes kopírák :slight_smile:
28. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
hup: on ten šátek vzbuzuje pozornost i tak, no a já ho mám navíc zelené barvy, tak je takový výrazný :sweat_smile:
28. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
ahoj hvězdice
byla jsem dneska v DM a koupiala jsem nějaký příkrmy - jednodruhovou mrkvičku, pak brokolici a květák.
taky jsem koupila rýžovou a obilnou kaši Nutrilon

takže jsem připravená, čekám na scan od Hup :slight_smile:

myslela jsem, že kaši dám na noc. kamarádka mi ale řekla, že musím začít zeleninou, aby si malá roztáhla žaludek.
k mudr. jdeme v pátek, tak se jí taky poptám. není kam spěchat...
28. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
holky jak casto vyrazujete prckum obleceni???

ja jsem se k tomu konecne dokopala a nestacim se divit kolik oblecku je nam malych a kolik z nich jsme nemeli vubec na sobe :angry: :angry: . Vubec jsme vsechny ty veci nestacili unosit, pri druhem mimi budu rozumejsi a nebudu nakupovat jak urvana z retezu.
28. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
mag, já už jsem taky vyřazovala a máme to stejný, spoustu hadříku jsme měli na sobě třeba jen jednou :unamused: ...
28. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
kaca - vidis to, tobe kamaradka rekla, ze se musi zacinat zeleninkou a tady to nikdo neresi cim zacit..jak jsem psala uz v patek, nechapu tu jednu anglicanku, jak dava prikrmy 7-mi tydennimu miminku, dava mu baby ryzi :rolling_eyes:
28. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
mag: já vyřazuju průběžně - vždy u žehlení
28. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
ja mam s tim trosku problemy, nerada vyhazuju moje veci natoz od bobese..kdyz me se ty hadriky tak libi a ja se porad presvedcuju, ze ho do toho jeste narvu.. :sweat_smile: :sweat_smile:

ja uz chci druhe miminko, abych ho mohla oblikat do tech pidi oblecku :dizzy_face:
28. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
taky vyřazujeme průběžně, při žehlení (cca 1xtýdně, když se zadaří) :grinning: nemáme toho moc, takže nám spíš chybí, měla na sobě téměř vše, pokud to enbylo poděděné a nepasovalo nám to obdobím :wink:
28. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
maus: jj ..taky tak ... třeba od ségry jsem měla nějaké overalky na spinkání zimní (kuba je říjnový) ..ale to jsme nepužili, jelikož bych ondru upekla :sweat_smile: ....ale jinak jsem využila vše
taky jsem se dostala do stavunouze - třeba trička s krátkým rukávem a overalky na spinkání (kdo to mohl čekat, že bude takový žížal :grinning:)

kaci: zítra to snad bude :wink:
28. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
ségra má mimi konec března, ale je to špunt, proti Karolí, takže nám byly jeho letní věci jaksi dřív než bylo léto a tak, no. Kdo to mohl tušit :grinning:
28. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
u nás je teď fakt zábava jízda v kočárku - nesmí být ničím přikrytý, jinak to vykopne na zem a neustále se mi přetáčí na břicho, takže vlastně pase a diví se, že když kouká do boudy, tak nic nevidí :grinning: Takže teď jedině nepřikrytej a jezdit někde v lese, aby měl staženou boudu a mohl koukat na stromy :sweat_smile: Ach jo, je s ním teď fakt bžunda.
28. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
ad oblečení - vyřazuju každej druhej den a taky máme spoustu oblečků, které ani neunosíme. To ta moje mamka - neustále nakupuje, kyz náhodou jeden týden nic nekoupí, tak si z ní táta dělá srandu, jestli už nemá absťák a neměla by vyjet na nákupy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
saru: no tak u nás jsou stromy a obecně jakékoli rostliny absolutní hit - nejlíp, když do nich lehce pofukuje větřík ...pak na ně hledí jak uvytržení, chytá je do pacenek a samo se je pokouší cpát do pusiny :slight_smile:

v tomhle je mamka fakt normální - jako koupila neplánovaně třeba kousátko, když se ondrovi začaly klubat zubky ..ale to jsem spíš přivítala - jinak naštěstí ty babičkovské manie nemá
28. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
saru: díky za optání, Tomi je fakt zlatíčko, je strašně hodnej, se bojím abych ho nepřechválila, brečíme jen když je hlad, v noci se budíme na koji ve 2 pak v 6. Přes den teda kojíme po 2 hodinách, ale zatím to jde. Štěpula je fakt šikovnej, jsme na to video čučeli s manžou jak puci :grinning: Tom teda zatím jen pěkně drží hlavu, takovýhle akrobacie teda fakt ještě neumíme :sweat_smile:

Moc jsem vás nestihla přečíst, věci třídím průběžně, zatím jsme na 68čce, Tescový věci máme 3-6 měsíců, zjistila jsem, že spoustu věcí jsme měli opravdu jen jednou na sobě, takže teď průběžně nakupuju už věci na podzim, ale nepřeháním to tak jako při narození, stejně máme pár oblíbených věcí co nosíme, a zbytek leží ve skříni ladem. v
Naštěstí vůbec neblinkáme, takže není tak velká spotřeba oblečení :slight_smile:

Koukala jsem tak letmo do albíček, miminka dubnovek jsou fakt nádherný, výstavní kusy :grinning:

Dneska mě holky normálně zarazilo, že už je diskuze Duben 2010 to je mazec jak to letí :confused:
28. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Mag, vyřazuju průběžně, taky jsme podělili zářiovou výbavu, takže teď jsou na řadě zimní věci, ty fakt neunosíme :grinning: ale i věcičky, které jsem koupila já na MMB, jsme měli na sobě jen párkrát, to jsou ty na ven, ty se fakt nedají unosit. máme děsně moc body s kr. rukávem nebo bez, asi 20x, to nejde unosit. budu prodávat. taky nosíme 68, ale jen body kvůli plíny. kalhoty i kabátky jsou ještě velké, měří asi 63 cm.
28. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahojda tak mrkněte jak se ta Nela kroutí, asi to ukážu dr. ve foťáku ne?
Kettm zdravím hned jdu na Toma mrknout :wink:
Jinak my zatím vyřadily opravdu pár věcí a je fakt, že něco neunosíme, že máme oblíbený kusy, ale dnes jsem neodolala v Tescu slevám a koupila holkám krásný oranžový plátěný kapsáče co se nám budou hodit ke kočáru i když je to vel. 3-6m, tak jestli v tu dobu už nebudeme mít červený sporťák :sweat_smile: , ale dají se dát jako 3/4 tak je budou mít ohrnutý jako dlouhý a na podzim pod ně dostanou punčošky...
Jinak stromy jsou pro nás taky něco úžasnýho...
28. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
jj, stromy žerem taky
28. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
jé, tady se asi spinká, tak dobrou :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
zanet: kroutí se krásně, ale spíš jde o to, jestli to dělá často nebo jen vyjímečně a nebo když si ji dáš na rameno, tak se zaklání... jestli se zaklání, tak to dr. určo řekni
28. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.