• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
už se preou ..už se perou :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
sem to říkala, že si ty čumáky namelou :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Mis : A to je nějakej problém????? protože Honzík se chová stejně a nikdy mě nenapadlo, že je to problém...Ještě jsem to nečetla celý, ale řekla ti to Mudra? protože ta moje takhle Honzíka nezkoumala, tak teda nevím....
29. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Mau, ale nakonec proč ne? jednou to přijít muselo, aby baby na vsi měly o čem žvanit :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
ale ne
já to beru tak - aličku neléčí, jelikož se jí to upraví - ta má zcela jasný defekt
a prohýbání do luku, které má 90% dětí se mohutně rehabilituje
tož selský rozum mi to nebere :grinning:
spíš mi to směřuje na bodíky a úhrady od pojišťoven :wink:
Karolí se taky prohýbá do luku, ale není tak furt, tak to neřeším. Jinak je "celkem normální" :grinning:
holky, kdyby to Nelča dělala jen chvíli, tak to neřeším, ale ona to tak už dělá víc než 2 měsíce, a to mi už normální nepřijde, ze začátku třeba spávala na obou stranách hlavičky, měsíc už spí jen na pravé, takže ji má i placatou, sice je hezké, že mi nějaké věci dojdou, takže je nedělám, nebo že během dne si Nelu otáčím tak, aby byla zase na levé straně... já nemám načteny žádné knihy "Něžná náruč" a jiné, takže mě ani určité věci dojít nemůžou... a to, že jsme šli na rehabku, není zase tak hrozné, nikdo tam Nelu nemučí, ani doma ji nemučím.....
29. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
jo a spát miminko na bříško by mě ani nenapadlo a v noci spí jen na zádech......tak já jsem asi divná, když vidím, jak se to tu řeší...
29. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Hup, asi to tak budde, že prohýbání do luku dělá většina dětí, aspoň podle toho, co si tady píšem. taky to nechám být. můžu se zeptat při další kontrole dr., kdyby se to zhoršilo.
Markétko, jak je? :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
market: jak bojuješ s kojením, je to lepší?
29. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Holky, koumam tady něco s tim novym mobilem. Nechce mi někdy ukazovat jména, přestože to mam uložený.
Můžete mě někdo zkusit prozvonit??? Kuju :sunglasses:
29. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
mis: a vo tom to je
já si to raději načtu sama a ty jdeš raději k odbornkovi :wink:
oboje je ok,pokud to vyhovuje tobě a prckovi:wink:
nakonec to, že to dělám jinak bylo zjevné už u toho, jak jsme probíraly porod :wink:

market: vidíš - a ségra dáva alču zrovna na bříško - prostě má se spaním jinak problémy ...kubík naproti tomu na bříšku nespával .
asi ji zkrátka zapomněli zahrnout dotabulek
29. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Petu, dík :slight_smile: Viděla jsem tě, tak snad to už fachá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hele, jak se jmenoval ten odbarvovač na prádlo, jak si používala? Mně pustili šaty a manža má teď růžový trenky :sweat_smile:

Malej jezdí s prababi, až přijedou, naložim nás do auta a pojedem na zahradu. Sluníčko svítí jako blázen :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
já to nechci řešit slovně, prostě jsem na to upozornila dr., poslala mě na neurologii a odtud na rehabku, není to zase tak hrozné a myslím, že když už teď vím dost věcí, co dělat a co nedělat, tak to bude brzo v pořádku

niki: ty moderní technologie :grinning:
29. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Já dávam Matýska spát na bříško občas přes den, kvůli jeho krásnýmu zkrácenýmu krku, co neni vidět :grinning: - ale v noci jenom na zádíčka :slight_smile: .

Nik: Ty bláho já už vůbec nevim.. Ale maj ho všude, je to taková malá kravička, mají to v DM i Schlecker atd., stálo to kolem 70,-. Ale máma mi tvrdí, že existuje i za 20,- a službu to udělá stejnou, na ten jsem ale nikde nenarazila, bohužel :grinning:
29. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
nik: u mamky ve firmě dostali všichni nové mobily - samo, že skvělé
a najednou začly všem kolabovat - nedovolai se, nezobrazovaly se jim hovory zmeškané, vypínaly se jim uprostřed hovoru ... jako obchodníci byli celí nadšení :grinning:
ale snad to nebude i přpad toho tvého :wink:
29. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
petu, tak to vyrazim do DM. Já to nikdy nepoužívala, tak snad to tam objevim :wink: Aby kluci nechodili v růžovym :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

mis, my cvičíme když je nálada... teď po tom očkování ho nechávam v klidu.. ale na bříšku už se mi zdá stabilnější, hlavičku drží v 90 stupních... Akorát ty packy moc nechce vytahovat, když mu je dám podél těla... On je k tomu pasení vůbec nepotřebuje :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, a vaše děti mají povolený pěstičky, když pasou? Fífa má pořád pěstičky...
29. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Luci, Mau, díky za optání...S kojením je to ok...ani jsem proto nic moc neduěala...Jen na noc mu dávám nutrilon, jinak vůbec..a někdy ani to ne...

Co vy holky s kojením?

Jo jinak já právš slyšela, že nabříško spát se nemají dávat, protože si leží na srdíčku.

Mis a co má přesně za odchylky? protože mě to přijde normální a Honzík dělá to samý co nelča..Taky nezpuští nohy atd..
29. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
hup, nestraš :sunglasses:
29. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
na bříško spát nedávám, protože Nela má pořád zvednutou hlavu a nepoloží ji a nepoloží :wink:

niki: od včerejška má Nela na bříšku povolené obě ručičky, chytá po hračkách a hraje si snima, jen ji musím jistit, aby v zápalu hry nepřepadla na záda...

market: odchylky :grinning: , v noci spí jen na pravé straně, i když ji hlavu dám nalevo, tak do pár minut ji má zase napravo, z toho má placatou hlavu :slight_smile: , pak v poloze na tygříka nespouští nohy, když ji dám na rameno říhnout, tak si nepoloží hlavu, nikdy si ji nepoložila, prostě je pořád prohnutá, na bříšku sekoukala jen napravo, ale to už jsme odbourali, dá se říct, že na bříšku už kouká na všechny strany stejně, ale když ji nepřidržuju (jen lehounce), tak má tendence se stáčet zase vpravo a přepadávat na záda.... toť vše :wink:
29. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
karolí když pase tak tu hlavu nepoloží ani kdyby nevím co bylo. radši začne ječet ať ji otočím, ale sama si neodpočine :grinning:

market: my bojujeme pořád. Nutroš dávám na noc a někdy i odpo, když není MM, začínám si myslet, že je malá líná si vytáhnout to zadní mlíčko, proto má hned hlad. ale nevím jak na to :unamused:
29. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Nik: Matýsek měl pěstičku na tý levý ručičce, co má slabší, ale teď už je to lepší, teď už roztahuje obě dvě :slight_smile: . Filípek se to naučí taky :slight_smile: , podle mě je "horší" když je to nerovnoměrný, než když má obě nastejno a ještě pěstičky. Koneckonců času na to má ještě dost, né? :slight_smile:

Market: No na bříško se nemá dávat kvůli syndromu náhlýho úmrtí, protože tam je pak větší riziko, ale když máš mimčo pod kontrolou, třeba přes ten den, tak proč nééé :slight_smile:
Anebo taky je blbý, když si blinkne a máchá si v tom čumáček, no :sweat_smile: , se musí vysledováát :grinning:
29. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
jo a pěstičky začala povolovat někdy teď :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
No, to spaní na bříšku - Matýsek takhle taky neusne, taky si tu hlavu nepoloží :grinning: - já ho uhoupu v ruce a pak ho an to bříško položim spícího, tak to pak jde :wink:
To už musí bejt, když si položí hlavu při pasení, to už musí bejt hóódně unavenej - a když už, tak rovně, přímo na hubičku :grinning: :grinning: - a to si pak leham k němu na deku a zjišťuju, kudy dejchá, protože to fákt nechápu :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
petu: no přes podlahu, kudy asi :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Fífa žádnou stranu nepreferuje...Jen má ty pěstičky.. Řikam, že až budfe chtít, tak je povolí :wink: Na to máme asi tu masáž...
29. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
nik: ondra už má otevřené obě ...
na cvíču tkyplašili, že už by je měl mít otevřené a že se bude muset cvičit
prdla - otevřel je za čas sám

ad hlavika u pasení
ondra ze začátku taky mělhlavinku vzyčenou až do padnutí ...ale položit - to ne - potupa největší
mám dojem, že když to zvládnul a naučil s to, občas si ji klidně položí
(příjde mi to, jako že kyž už to má v malíku, je víc v klidu a tak to neprožívá :slight_smile: - nakonec to tak á plno lidí i v dospělosti, že :grinning:)

mis - nezkoušela jsi polohování mezi válečky?
29. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tyjo, babi už jezdí 2 a půl hodiny... :confused: Já už chci jet na zahradu! :grinning: :grinning: :grinning:

Uvidíme, co ty pěsti... Snad už je taky uvolní...

Objednala jsem malýmu takový ty pěnový puzzle na zem, tak bude mít kde vegetovat... Hrací deka je malá a plovoučka studená a tvrdá...
29. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
hup: o válečkách jsi tu už psala, ale zapomněla jsem se tenkrát zeptat, jaké válečky a jak to děláš.... takže se ptám teď :wink: , když tak mi hoď nějakou fotku i s Ondrouchem, abych měla lepší představu :wink:
29. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
no já skoro nemůžu říct, jestli má marťa při pasení pěstičky, protože neustále v nich neco drží :grinning: plínu, hračku,druhou ruku. spát na břicho dáváme, jen když nic jiného nezabírá, necháme usnout a pak překulíme. ale přes den ho na bříško dávám často, ať posilujeme zádové svaly.
29. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.