• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
nik: máš nějaký link ..už jsme taky přemýšlela, kam ondru přešoupnu z deky (pokudse nezačne rychleji šoupat on sám :grinning:)

mis: http://hupcza.rajce.idnes.cz/Ondrasek_-_12.tyden/#P6130038.JPG, http://hupcza.rajce.idnes.cz/Ondrasek_-_12.tyden/#P6130039.JPG
ale tam ho mám trošku blbě daného - ten zadní by měl být výš, aby podepíral hlavičku
občas se mu to sice nelíbilo, tak jsem ho nijak nenutila a vytáhla jsme ho z toho, ale obvykle v tom usnul (stačilo tak 14 dnů)
http://www.detskyraj.cz/zbozi/7028-polohovaci-valecky- (nijak jsem to neprověřovala - asi to není nejlevnější)
dá se to používat i na to lukování - při poloze na zádech ho mezi to zarazíš
to samé při poloze na bříšku když má tendenci se překlápět
29. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahoj holky, jen vás pozdravím a jdeme zase ven nebo si hrát.
nik. to puzzle na zemi už máme, je to super věcička a jsou z toho i pěkný fotky, jak je to barevný :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
29. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
My máme taky puzzle na zemi :slight_smile: a dávam mu na něj deku ještě, on pak když je na bříšku, tak za to chytá a škrábe a nejradši by to "sežral" :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Tak jsme zpět, byli jsme na výletě v Poděbradech (teda výletě - máme to 10 km, takže asi tak :grinning: ), dali jsme si obídek a teď budem odpočívat. Později hodím nějaké fotečky.

hup: ad palce od nohy v puse - jojo, to má dítě dělat až cca v 8. měsíci, taky mě to překvapilo :wink: Jo, a taky mě nepřekvapuje, že to už skoro Onří dělá taky, vždyť říkám furt, že jste nám těsně v patách :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad povolené pěstičky - ty už má dávno, ale u nás zrychlených to asi nepřekvapí :sweat_smile: Myslím, že to není nějaký extra problém, pokud je má Filda ještě zaťaté, však on je povolí :wink:
29. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
ahoj holky už dva dny mám smutnou náladu, tak aspoň čtu vás, :sweat_smile: to by mi mohlo pomoc,
blahopřeju k pokrokům i zoubkům

proč mám smutno... :frowning2:

včera jsem byla na neurolce na kontrole, protože přišly výsledky z té magnetické rezonance, no dopadlo to dost blbě, mám tu plotýnku vyskočenou sice málo, ale blbě do vrtule...
závěr je takový, že je to sice starší úraz, ale protože přišlo druhé těhu, tak to moje páteř nezvládla a zbortila se směrem dovnitř a tlačí mi nějak na břišní stěnu, takže ani cvičit na břicho nemůžu, dle dr by mi to stejně nepomohlo, protože se musí nejprve dát do pořádku a na své místo ta páteř..
takže mi řekla, že musím na rehabku s postupem, dát do pořádku páteř, pak posílit všechny svaly skeletu a pak pánevní dno a pak bišní stěnu, říkala, že to bude dlouhodobý proces, ale musíme to zvládnout abych prý nedopadla na staré roky blbě
zítra jdu na rhabku tak uvidíme, na jednu stranu mě to mrzí, že mi těhu to tělo tak zničilo, ale nelituju, na druhou stranu zase budu mít péči a pokud budu mít vdrž a pevnou vůli, mohla bych mít dobrou postavu, ale to asi za hodně dlouho

ještě se mě dr. ptala, které těhu to bylo a jestli chceme ještě děti, když jsem ji řekla, že mi dvě stačí, tak mi na to odpověděla, že rozumná odpověď vzhledem k mé páteři...
29. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
dadu: tak snad to pomocí rehabky dáš brzy do kupy :wink: Ber to tak, že máš Nelinku a tu už ti nic nevezme, stopro to bude brzy OK :dizzy_face: A na postavu kašli, jsou důležitější věci :wink:
29. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Holky, juchůůůů, malej si začíná sám držet flašku, už to udělal několikrát a docela dlouho :dizzy_face: Ta by byla příjemná pomoc :slight_smile:
29. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
ona postava mě už netrápí, spíš ta páteř, včera jsem žehlila - je pravda, že jsem sice chtěla trhnout rekord v počtu vyžehlených věcí - ale večer mě to docela bolelo

a taky jsem ráda, že se to stalo u druhého těhu, mám dvě krásné, zdravé děti, tak jsem na 10000...000% spokojena :grinning:
29. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
dadu: přesně tak :wink: A neboj, páteř dáš do pořádku a bude vše zase dobrý :dizzy_face:
29. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
my jsme zpět z prochajdy :slight_smile: venku je příjemně :slight_smile:

saru: neboj, brzo si i to mlíko udělá sám :grinning: :grinning: :grinning:

dadu: přesně jak píšeš, máš dvě zdravé dětičky a když budeš trpělivá, tak se i ty záda dají do pořádku :dizzy_face:

Holky to naše kojení je parodie, fakt. Když už Karolí pije, tak jen chvilku, asi jen přední mlíčko a pak má hned hlad, že. Takže MM vypije prd nic, když jí dám Nutroš tak zbodne 120 i 150 a když jí to v půlce vezmu aby si krkla tak řve jakobych jí rvala hlavu. Má prostě hlad...Tak to postupně hodnotím tak, že kojit budu jen v noci a ráno - to mlíčko je a Karolí pěkně pije a zbytek budem asi na UM, protože to asi nemá cenu... :unamused:
29. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
msu: já už bych se s tím netrápila a udělala to, jak píšeš :wink: Vždyť je to pro Tebe jen zbytečný streas :unamused:
29. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
saru. díky za podporu, tak nějak bych to taky viděla :slight_smile:
29. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
a neboj, když přejdeš částečně na UM, tak si může Karolí držet flašku a budeš mít veget :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
saru: no to nevím, to umí je Štěpa :wink: A kojo bude mít jako "bonus" :slight_smile:
29. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
dadu- to je nadeleni, ale urco ti rehabky pomuzou a pak uz jen pevne nervy, zatnout zuby a cvicit, ty deticky ale za to urcite stoji

maus - nemyslis, ze kdyz prestanes prikladat malou i pres den, se ti prestane tvorit mlicko uplne??logicky cim vice prikladas, tim se vice mlicko tvori, tak myslim ze to funguje i opacne. ze kdyz budes kojit jen pres noc/coz mala skoro porad spinka/ a rano, ze to neni dostacujici pro tvorbu mlicka???
29. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
saru: a kolik hodin máte mezi jednotlivým krmením? A kolik ti Štěpa vypije na jedno krmení?
29. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
magisa: já nevím, uvidíme jak to půjde. Ale četla jsem že pro udržení tvorby mlíčka stačí kojit 24hodin...
29. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
saru - posli mi prosim link na youtube, jak se Stepanek plazi za tou knizkou, muj mi totiz neveri, si mysli ze prehanim :grinning: :grinning: , tak mu to vecer az se vrati z prace ukazu :wink:
29. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
teda :grinning: 2x za 24hodin :grinning:
29. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
maus - uz jsem myslela, ze jako kojit non stop :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
magis: no to teď tak mám - kojím skoro furt :grinning:
29. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
dad: no to je radost až na kost a to doslova, co :sweat_smile:
to bude dobrý neboj
tetě se zase začala bortit kolem 30 páteř a stačilo trošku vyposílit svalíky a za čas to bylo taky ok:wink:

maus: nonaše kojení je poslední tobou taky prča :sweat_smile:

včera jsme chtěla odstříkat do zásoby, jelikož jsme dostala na narozky ístky na u2 ....z hodinu dlachnění se mi podařilo nad rámec vymáčknout 100ml - bymě zajímalo, jak do úterka udělám zásobu na půl dne, když ještě v pátek jdu k holičce, takže potřebuju ještě dávku navíc :sweat_smile:
29. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
hup: no i kdyby malá nejedla, tak bych to odsávala aspoň týden, po těch 50ml :grinning: :grinning:
ale i když kojíš často, tak mlíčko máš, ne? apoň nějaké + :slight_smile:
29. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
holky viděly jste tohle: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=379924
musí být strašně silná :frowning2:
29. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
mau: teď s jídlem děsně vyvadí. ale bežně krmím tak po 3-4 hoďkách (v noci ted po 10 :slight_smile: ) a vypije 120-150 ml :wink:

magis: http://www.youtube.com/watch?v=jSE2mReAkOc :wink:
29. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
hup - jdes s manzou???nebo kdo ti bude hlidat Ondraska???

saru- dekuju, vecer mu to ukazu at si nemysli, ze si vymyslim

maus - nechci ani premyslet nad tim ze by se to mohlo stat mne :fearful:
29. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
saru: díky :slight_smile:

magisa: je to vážně hrozný a chce to hrozně moc sil :pensive:
29. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
dadu, tak to je fakt děsné!!!! ale ještě že se to stalo až po Nelince. ona ti bude dávat sílu, uvidídš!!! držím palečky.
Mau, tak fakt je to tak blbý s tím mlíkem? já teda ani nezkouším odstříkat, prsa jsem neměla nalitá už delší dobu. ale malému to stačí,tak snad dobrý. Chudák ta maminka, věřím, že jim to dobře dopadne. na prvních fotkách ještě šátek nemá, že by se jí to rozjelo až po porodu? ...
29. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
luci: no chemo začala asi až po porodu. Možná i kvůli tomu ten porod ve 36tt :unamused:
Jinak jo, to mlíčko je bída, Karolí se prostě nezasytí a jí prakticky pořád
29. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.