• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
no Mis, ale pekelně se ti to zkomplikovalo.. já to tak nesnáším chodit naúřady nebo s nima něco vyřizovat na dálku.. v každém případě po osobní návštěvě bylo porodné do týdne na účtě, to bylo příjemné :wink:
28. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z prochajdy. Malá ještě spí a je na zahradě. Mám otázku, proč se nesmí jíst jahody při kojení? Já dnes snědla 3 :pensive: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
28. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
tak myslím, že tři nic neudělají, já si sem tam taky jednu na zahrádce utrhnu,

nemají se jíst, protože jsou hodně alergenní, ta aby se mimča neosypala neměla nějakou alergickou reakci, jo a myslím, že ani jim se tak do roka nebo tak nějak nemají dávat, až jsou větší dětičky
28. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
jani: ahoj, je to alergen, malá by se ti mohla osypat. Já jsem taky neodolala a včera si trošku dala a dobrý, nejsme osypaní :slight_smile: tak držím palec ať taky nejste :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
janca: já už sežrala asi tak 5 vaniček :slight_smile: ...žádná reakcese nedostavila :wink:
jinak já jsem dneska manžu vyzvedávala od své kadeřnice a chtěla jsem se s ní domluvit, kdy by mi asi tak udělala trvču a ejhle, kamarádka jedna, neudělá mi ji dokud budu kojit, prý ty chemikálie přechází do mlíka, že prý to vydržím :confounded: :grinning:
holky já si včera ze srandy zadala do vyhledávače - CO NEJÍST PŘI KOJENÍ - no a vyšlo mi z toho, že pokud chci mít klid s prdíky tak akorát můžu lízat vzduch :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Dadu: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co i když ten se vrazí do mlíka - myslím, jako mlíko s bublinkama. Holky, jsem zvedavá, ale at není osypaná...miluju jahody. :frowning2:
28. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
jahody jsem snědla včera 2 a teď budu do zítřka sledovat, jestli se Nelča osype nebo ne, když ne, tak jahody jíst budu, protože to znamená, že jí to nevadí :wink:

dadu: jím všechno, prdíky mají i děti, které nejsou kojené, takže na to kašlu :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jani, stejně jako holky jsem si dala 2 a dva dny čekala na reakci :slight_smile: bylo to dobré. ale švagrové se malý obsypal :frowning2:

Holky látkařky, co dáváte mrňousům na noc, aby v tom dlouho vydrželi? Na ten 6-8 hodinový spánek.. já zatím dávala jednorázovky, protože s ebojím, že ani ve 3 čč nebude mít sucho..
28. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
luci: my dáváme na noc papírovku, páč je malá hrozně učůraná. Ale kdybych jí chtěla dávat na noc látkovku tak si asi koupím bambusku a ještě vkládačku, aby to pěkně sálo.

Malá dneska prdí...to je kanonáda :grinning:

Manža dneska přijede rozumně a už mi skončily krámy, tak asi vyrazím na gyndu. Auuuu, já nechciiiiii :frowning2:
28. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
mau to mi povídej, já šla na gyndu hned po šestinedělí, abych to měla co nejdřív za sebou, vyšetření brrrrr hrůza, těch stěrů co brala, no a ještě k tomu jsem pak zašpinila, doufám, že všechny výsledky budou dobré :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
dadu: no právě :frowning2: a ještě mi při porodu doktorka něco našla na čípku, bojím bojím...
28. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
mis...já jsem žádala o porodné poštou a notářsky ověřené kopie nebyly potřeba, stačili normální kopie

hup? kolikátý je zanka tt? držíme palečky at je vše OK!

akit - přesně si popsala, jak se cítí ženská, která nemůže plně kojit...konečně to někdo pořádně pojmenoval, přesně takhle jsem se cítila a ještě někdy cítím, když musím někomu říct, že skoro nekojím.
ale už to neřeším, mám kolem sebe dost holek, který taky nekojily, mají krásný zdravý děti a těmhle holkám nemusím nic vysvětlovat, vědí přesně, jak se cítí máma, které se nedaří kojit a nerozhodla se pro to dobrovolně.
obrečela jsem to a asi ješět nemůžu říct, že jsem s tím smířená, že se to nepovedlo...
btw) já jsem ta, které homeopatika nepomohla, resp. pomohla v tom, že se prsa nalila, ale emi se prostě dosyta nikdy z prsou nenajedla a plakala hlady i tak...skoro jsem si takhle zadělala na zánět, už jsem měla v prsou tvrdé bulky...
vzhledem k tomu, že se emi přisála naposledy před 24 hodinama (a tenhle denní interval už trvá 3 dny), myslím, že je s mým kojením definitivní konec :frowning2:

akorát mě štve, že mám předepsatný ten cerazette, od včera krvácím, že by mrcha??? vzhledem k tomu skoro nekojení cerazette asi brzy poletí a nechám si napsat něco "lepšího"...
28. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
kaco nic si z toho nedělej, příště můžeš kojit ukázkově,

já taky u Tomáška ztratila mlíko a nepomohlo nic, tehdy mi ty homeopatika nikdo nenabídl, tak nevím jestli by zabraly,
no a Tomášek už má 3 a půl a za tu dobu byl 2x nachlazený, jinak nic, ťuk ťuk na dřevo a mojí sestřenice malý - stejně starý jako Tomi, byl kojený 2a půl roku a je alergik a nemocnost je taky dost vysoká,
takže ty co se na tebe dívají skrz prsty, že nekojíš, že bude víc nemocné a tak bych poslala někam.
28. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
dadu..díky
28. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
dadu: no ale i to jen v omezeném množství a pokud možno vysokohorský :grinning: :grinning: :grinning:

já to neřeším ..zkouším ...a kupodivu můžu skoro všechno

luci: no u nás se zatím spí tak 4 hodinky v jednom zátahu a nad ránem tak 2-3, takže v poho vydržíme
ale jinak souhlas s mauskou

maus: tak držím palec, aby to byla jen zbytečnápanika :wink:

kači: tak to asi záleží na úřadu ...já se výslovně ptala a bylo mi řečeno, že musím osobně
ségra je 37
jinak kači ms a kojení fakt nesouvisí - to je blud . :sweat_smile: .....já kojím přes den co dvěhodinky a někdy i častěji a měla jsem ji jako první :wink:

jinak kaci - mě se furt všichni patjí jestli ještě pořád kojím :sweat_smile: ....jako příjde mi to jako otázka na palici ..a navíc, co je komu po tom, že
občas mám chuť jím říct, že ne, že ho krmím granulema
28. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
hup. si děláš srandu ale ségře malej chodil na granule a vždycky jak ji nesl tak u toho dělal "nenenene" páč věděl že nesmí :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
maus: no jak já dělal kynologii, tak jsem požívala granule pro psy mnohem dřív, než se začaly prodávat v obchodech ... bylo to tehdá drahé jak čert ....
tehdá před 15 lety stálo kilo asi půl sta ale kolik byla mzda, že
no a jeli jsme na výlet s gymplem ajá se sebou brala psa ..no a se sebou i granule
a tak jsme se ubytovali a rozprskli po chalupě ...no a příjdu do jedné místnosti a děcka mi říkají- do je dobré ty chipsy ..a já: jaké chipsy ...a oni: noo takové to, jak jsi měla v tom pytlíku ...a já: to bylo žrádlo pro psa ...a oni: néé, to bysme snad poznali, takové ty barevné (tehdá se ještě nedělaly gramule, byly tam takvé pufované kousky zeleniny, vločky a sušené kousky masa a něco, co připomínalo dnešní granule)..a já: no tak to bylo pro psa .... dost dlouho mi nevěřili ...a až uvěřili, tak se tvářili dost divně :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
hup. vždyť jsou v tom skoro samé zdravé věci, ne? tak ať si dají :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
holky to je fakt, já taky zkouším vše, akorát zelí nemám odvahu a smažený květák dopadl hodně blbě... ale bez takové čoklitky nebo oříšků a tak si to nedovedu představit

mamča mi vždycky říká zkus a uvidíš, no možná se trochu osype, ale co ať si zvyká a kupodivu to zatím vychází, sem tam je osypaná, ale co, to je taky příroda :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
hm, květák mě hodně mrzí, ten miluju, pěkně s novýma bramborama a okurkový salátek, mňami :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
maus:no to je nakonec fakt :grinning:

dadu: zelí jsem riskla jen trošičku ..a prošlo to
květák jsme sťapali bez potíží

maus....mmm...to zní dobře...kdyse můžu stavit :grinning:
28. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
holky, tak už se na mě malej regulérně směje, to je paráda :slight_smile: nejčastěji na přebalováku, když se na něm pokajdí :grinning: už jsme si dokonce povídali, fakt reaguje a brouká :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
hup: tak za měsíc, to už to risknu :wink: :grinning:
28. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
luci: malá je poslední dny taky jak smíšek a suprově brble, včera si stěžovala tatínkovi :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
no my jsme si dneska taky supr zkecli :grinning: ..ondra: hu..já: he ..ondra: hu..já: he ...nakonec jsme to vzdala já :grinning:
je to fajné ... ale trochu mám strach, žemu takta papulka pojede ikdyž bude mluvit ...to bude peklooooo :grinning:
28. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
jo hup, to mi připomíná, jak manža říká - no a v novém autě bude bez problémů fungovat rádio a mp3 a bla bla no a já na to, že a co vždyť tď nám rádio taky hraje a on a kdy, no a já na to, vždyť Tomi když sedne do auta tak brble furt a nezastaví se každý den, jen když spí
jedem autem a on co říká ta značka a co říká ta značka no a sami víte kolik je kolem cesty značek, ukazatelů a tak, :sweat_smile: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahoj holky, teda my máme den :confounded:

Od 10 hodin dopoledne mi řve, pak se posral až za ušima, musela jsem mu prcku umýt v umyvadle a ve finále si rozsekl asi tak 1 cm kůže na tváři nehtem, jsem řvala jak tur, doufám, že mu tam nezůstane jizva, má to malinko rozšklebený :cry: :cry: teď mi usnul, ale až se vzbudí tak mu to namažu infadolanem, snad to pomůže :cry: :cry: :cry: chjo :pensive:
28. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
ježíši Kettm, to je hrůza.. hlavně ta tvářička, aby mu to srostlo :astonished: jinak v umyvadle jsme dneska prcku myli taky, došly mi ubrousky. no a netekla moc teplá voda, tak ať si chlapeček zvyká :slight_smile:
28. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.