• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jéžiši, to je hrozný! a ty je znáš?
29. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
luci: nene, neznám, jen si tak myslím, zdá se to být logické. Je to děsný...
29. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
mag: no to ještě nevím ...měla jsem jít se ségrou, ale té se moc nechce
kámošky, co to poslouchají jsou buď zdaleka a nebo neřidičky, což fakt nemůžu - potřebuju se o tu cestu podělit
uvidíme

maus: to je peklíčko....brr ...jako je to sice hnusné takhle říct: ale zaplať pámbu, že se to nestalo nikomu blízkému :cry:
29. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
hup: zkus se prosím zeptat mamky, jak přesvědčit dítě aby sálo i zasní mlíčko. když je ho hodně tak jí to jde, ale jinak to buď nejde nebo se jí nechce...moc díky
29. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
maus: mamča je na dovči v holandsku ...vrací se až v neděli ...jsou na lodi a mobil nemázapnutý (nebo nemá signál) - sms, co jsem jí posílala je furt nedoručená ... takpokud se nepotopili, tak až v po
29. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
hup: jasný :slight_smile:
29. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Tak pár foteček z Poděbrad, třeba na vás dýchne lázeňská pohoda :wink: Tam to pohoda byla, ovšem po příjezdu domů byl malej už tak utahanej, že předvedl bezva hysterák, tak jeli s manžou ven a já jsem doma. Už teda total KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/v-podebradech-29_7_2009
29. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
hup, a kde je ten koncert? docela si troufáš :wink:
29. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
saru: pěkné :dizzy_face: tvůj manža nechodí do práce? Mi připadá že jste pořád všichni spolu :sweat_smile: to bych taky chtěla...
29. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
mau: chodí, ale domlouvá si schůzky tak, jak potřebuje, takže občas je v práci o víkendu, zato v týdnu je přes den často doma. Pracuje hlavně navečer, když mají lidi už po práci :wink: Občas i jindy, ale většinou navečer a vracívá se tak na koupání, což je žůžo :dizzy_face: Taky jsem ráda, že má takovou práci :slight_smile:
29. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
saru: a co dělá? že by to manža třeba taky mohl dělat :wink: . Teď dělá od nevidím do nevidím. Dneska zase nepřijede domů :frowning2:
29. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
mau: finanční poradenství :wink:
29. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
saru: aha :slight_smile: tak to by mojeho asi nebavilo :sweat_smile: ale ta pracovní doba je skvěláááá :dizzy_face:
29. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahoooooooooj kočky

tak my měli den d.................. Vojta celý den řve a pořádně usnul až teď, vůbec to nechápu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

DAdu: to je mi moc líto, ale věřím, že ty to zvládneš, jsi hvězda

Mau: no vidíš, alespoň nějaké řešení :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Saru: super fotečky, ty jo, já bych tam skočila hned
29. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
sklen: třeba taky zuby? :sweat_smile:
29. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
Fakt nevím, před chvílí se vzbudil a zase řev, teď je v klidu, ale myslím, že už to dlouho nevydrží, no za chvíli půjdeme koupat, tak snad se uklidní

Dnes jsem doma sama. Manža na noční a Daník u babičky, ach jooooooooooooooooo
29. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
sklen: večer můžem splknout, když budeš chtít :wink: taky sama samotinká :unamused:
29. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
no tak to je super, to budu ráda, v televizi je stejně prd :unamused:
29. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
Jo Saru, máme stejné bodíčko, my máme ještě piráta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
Skleni, my taky, ale v 80, tohle je 74 :wink:
29. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
JJ, my taky 74, ale už mu to nevydrží :unamused: :unamused:
29. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Tak já se na chvíli loučím, už mi tam začíná hejkat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
Hup, tady jsem objednala ty puzzle... 2 balení...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24738211

Jdu vás dočíst
29. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
luci: nevím ...někde v polsku :sweat_smile:

saru: a to má takovou pohodu??? já co znám finanční poradce, lítají jak hadry na holi :sweat_smile:
jako chápu, že si dělá den podle sebe ... ale že v něm má takové mraky času
no nezbývá než závidět :slight_smile:

nik: díky
29. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
maus: nic si z toho nedělej.. manža kdyby byl třeba i rentiér, tak by byl v jednom kuse pracovně v čudu :wink:
29. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
hup: má :wink: On není workoholik, takže se nesnaží mít tisíce smluv, ale tolik, abysme si slušně žili a přitom měl čas na malýho :slight_smile: Jsou firma, která má v nabídce veškerý služby všech bank v republice,tzn. nenabízí jeden produkt, ale může zanalyzovat, co je pro konkrétního klienta v danou dobu fakt nejlepší (ať už jde o hypotéky, penzijka, životky, pojistky na auto,...), takže klientů je dost :wink:
29. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
saru: a ukoho dělá ..pokud to není tajné ..klidně do ip (ryze z profesnho hlediska :slight_smile:)

manža je v tomhle magor - v jedné firmě měl v dubnu ukončit působení, ale pokračuje, a k tomu tam začaly dělat nové a složitější transakce, takže časová náročnost ne že neklesla, ale zvýšila se
druhou máme vlstní (v té před tím má kousínek podíl)
no a aby toho nebylo málo před cca měsícem přišel s tím, že by investval do další ...jako pro jistotu, kdyby se v těch předchozích dvou nevedlo ....
jako fakt jsem neměla slov
komentoval jsme to: jako jasně, vždť máš ještě 1,5 dne o víkendu (cca půl precuje už dnes)a ty dvě hodinky ve středu, co hlídaš + spánek ..co ještě i nějakou čtvrtou
už jsemtrošku ironická - nemá záklopku
a tvrdí mi, že to je průměr
:grinning:
29. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
hup: mě manža taky v kuse předhazuje jak jsou na tom ostatní chlapi ještě hůř, že se nedostanou domů třeba týden a jak mám být ráda za to jak to je :rolling_eyes: to je asi všude stejný :sweat_smile:
29. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
tak tu teď dočítám...jsem na stránce o reh. souhlasím s hup.....nechávám Vojtíškovi volnost ať se hýbe jak chce.....dělal přesně to co Nela mismar....a teď je v poho a bez cvičení.....připadá mi to jak nová móda.....když byla Kačka malá měla hlavinku pěkně na stranu a nikdo nic neřešil, ani žádné správné držení........a je úúúúúplně normální....co vím Vojtovka se dělala hlavně u postižených dětí a teď ji cvičí každé druhé dítě
29. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
maus: jj ..je to o prioritách
manaž má extrémní potřebu jistoty - což v jeho podání znamená peníze
jasně, že žít za 10 tis. hrubého je na levačku ..ale od určité hladiny peněz už nehrají roli a je naopak důležité být přítomen ...
jenže on má tu laťku, kde už je dost někde úplně ...nevím kde ...
jako já chápu, že jsou nárazové akce,kdy maká od vidím do nevidím ...ale on má vyjímečné akce 51 týdnů v roce :sweat_smile:
třeba k tomujednou dojde,že prachy budou ....ale děti mu protečou mezi prsty ani nebude vědět jak
29. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.