• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
29. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
fakt božííííí :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Je to super. Miminka jsou prostě nádherný :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
market: ale hvězný ty jsou lepší, neuděláme si vlastní reklamu :wink: :grinning:
29. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Hup: tak to tě jenom ctí :grinning: Závist je hnusná vlastnost :wink:
29. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
sklen: já už fotila ondru ve firmě ...a nevšimla jsme si, že za ním je poutač ..no a ve finále to vypadá jak reklamní fotka - název firmy a pod tím pase koně ondráš :grinning: :grinning:

market: :grinning:
29. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Sklen. tak to je jasná věc :wink: Kam se na nás všichni serouuu :grinning:
29. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
no nic ..jdu chrupat -projektový tým napsaný, takže mám do pátku splněno ....jsem šikulka .... :grinning:
brou noc
29. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Hup: no máš jednčku s hvězdičkou

já jdu také, tak se mějte krásně hvězdy
:wink:
29. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
market: ty teda jedeš :wink:
29. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Markét, tak tos mi teda rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: řikala jsem to manžovi a taky se tlemil.. Fífa by se k prckum taky přidal :sunglasses: Ten rád plácá bábovičky a taky už říká básničky!!! :grinning: Sem tam si s náma začudí vodnici, ale pšt... :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:

Jdem taky do pelechu, dali jsme si moravksý vínečko, brambůrky a kolem půlnoc zase vstávam, tak musim něco naspat :grinning: :grinning: :grinning: Pápá!
29. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
tak já když dorazím, tak se tady spí. tak já taky jdu. brou noc :wink:
29. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz
Dobré ranko hvězdičky

tak dnes to vypadá na pořádný pařák. Už se nemůžu dočkat. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

HOlky já mám to moje dítě místo hodinek, už 5 den vstává v 1 a v 5. ale dnes to do sedmi nedotáhl, tak jsme od 6:15 na nožkách.

Přeji s luníčkový den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
ahoj ahoj, skleni, taky se nemůžu dočkat, už máme napuštěný bazének, tak ať se pěkně prohřeje voda!!!! Petu, zatím jsem kojila jen 2x! i když poprvé jen o hodinu později, než obvykle - ve 3:30.
30. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

tak já měla v noci s ondráškem důraznou promluvu
poslední dobou spí fakt hroooozně - což jsme už psala
ale včera, resp.dneska to dotáhnul k dokonalosti -začal bantovat už v jednu v noci :angry:

takže jsem mu vysvětila, žeexistují lidé, kteří ke svému životu potřebují spánek a já k nim nějakou nešťastnou náhodou patřím atd. vlídná jsem teda nebyla vůbec, ale ni jsem neřvala nebo tak něco
pak jsme mu dalal pusu, že ho mám ráda, ale fakt to takhle jako nejde ...a
hele - ono to fungovalo - z intervalů 45min-hodina se to natáhlo na 3 hodiny :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
ahojda, nechci provokovat, ale emi spává tak od 20-21.00, jak se jí to povede, do cca 5:00. a pak po jídle usíná.
dneska třeba spí od 6 doted :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahojky :wink:
My opět bezva noc - jidlo v 19, pak usnul a vstával na jídlo v5 :dizzy_face:

hup: ty jsi ale vtipalka, takhle akční ještě není :grinning:

market: :grinning: :grinning: :grinning: My včera na výletě v Poděbradech počítali Pythagorovu větu, ale nějak jseh ho nestíhala, protože u toho běhal a vykřikoval nhas vzorečky :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
kaci: jako usíná luxusně - v osm
ale od jedné hodiny to nešlo

ale buď v klidu -takhle krásně jsme to už taky měli :wink:
u dětí to je tuze vrtkavé

teda ne že bych ti přála, aby se ti to zvrhlo - jen jsem si taky myslela,že už máme vyhráno :wink:
30. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
nhas znamená nahlas, ne, že bych vás podceňovala, jste hvězdy chytré, určitě jste si to domyslely :grinning:
30. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
hup: neboj, bude líp, taky tuším, že děti mají střídavá období :wink: Od narození spí teda luxusně, ale třeba to přejde, kdo ví :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Krásné ráno, hvězdy :sunglasses:
U nás klasika, šla spát ve 20 po 150nutroše a jedné koze usnula hned. Pak kojo ve 3:15, 6:00, 7:00, 9:00 a teď znova spinká. Na další jídlo už udělám UM, páš kozy jsou po tom ranním maratonu jaksi vypité.

ad vstávání: taky už jsem to měly od 20 do 5 ale je to fuč :sweat_smile:

hup: Ondrášek je rozumný klučina, dá si říct :wink:

saru: :grinning: :grinning:

Manža to včera nestihnul domů a dneska přijede taky až bůhví kdy :rolling_eyes: mě to fakt štve...
30. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
maus: no doufám, že mu to nebudu muset opakovat :grinning:

jinak s tou rozumností - o tom by se dalo s úspěchem pochybovat
včera celý den jakoby prděl pusou a tvořil u toho bulbiny - jako od těch 5 ráno a ještě i v postýlceu ukládání - přestal jen u papání a nebo když ho něco mimořádně zaujalo (aleto jen na ten první moment)
dneska zavedl inovaci - vyprdí si ty bulbiny a pak je vcucne zpátky do pusy
úžaná zábava :sweat_smile:

maus: hele já asi budu muste dát tomu mému chlapovi za pravdu, že jsou na tom i hůř :confused:
30. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
hup: to já vím, že má pravdu, když to říká, ale mě "ostatní" nezajímají :angry:
Karolí taky vždycky na něco přijde a pak to pořád dělá. Ráno začala vískat, a dělala to asi hodinu a pořád přidávala na intenzitě :grinning:
30. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
holky, tak se mi zdá, že děti, co jsou na UM asi spí déle, ale asi to bude tím, že je to víc zasytí. však je i krmíte méně často, tak 6-7x ne?
30. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
hup: abys to nepochopila špatně, prostě se nechci tak moc blížit těm kdo jsou na tom hůř, víš. I když manža má pocit že je to pořád vlastně bezva.
30. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
maus: taky mu říkám, že mě ostatní nezajímají ... že nikde není psáno, že jim to jejich manželky tolerují nebo že z toho nemají konflikty
no a když chce mocí mermo srovnávat, předhodím mupár vzorových tatínků :grinning: ....když na tom tak trvá :grinning:

ale abych mu nekřivdila - trošku se to lepší - s občasnou atakou workoholismu :grinning:

jako prča byla po tom srazu - jak jste se bavily o dovčích a padlo tam něco, že manža chce, tak asi pojedem ..no to jsem měla na stole celý týden. jak on je utlačovaný a já dominantní

jako já určo dominantní jsem - ale o tom, kdy příjde se v lepším případě dovídám v ten den ráno formou oznámení, o jeho dalších akcích taky formou oznámení nikoli domluvy
svou dominanci můžu projevit například v tom, co uvařím, upeču nebo kdy uklidím - klidně si můžu zavelet :grinning:
30. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
hup: já se dozvídám kdy manža přijede domů až tak dvě hodiny před příjezdem a ještě to neznamená přesný čas, páč se to může každou minutu změnit :unamused: a velet si můžu asi taky tak jak ty :grinning:
a jak si se ptala na ty svrchňáčky tak ty bummies jsou bezvadný. I na Karolínčeny tlustý kýty sedí bezvadně :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
maus: já potřebuju spíš na tenké nožky ..tedajá ne, já mám festovní, ale ondří je žížal :grinning:
ale dík za tip
tak já už mám koeficient :grinning:
30. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
luci..jj, krmím 6x denně
hup. uvědomuju si vrtkavost toho spaní, už ale trvá 4 měsíce a když to někomu vyprávím, tak klepu na vše co nehoří, abych to nezakřikla :wink:

holky zase řeším naušničky, můžete mi prosím písnout do IP, jestli jste nechali nastřelit nebo píchat, a jak to holčičky snášely, plakaly apod.? já se čím dál tím víc přkláním k nastřelení.
vím, že u píchání by mě asi mudr. nenechala, a co jsem tak četla, tak prý dětičky svazujou do pleny, nebo je pevně držej, aby sebou nemrskali
u nastřelení je může rodič držet na klíně a držet ručičky, sestra drží hlavu a pic a je to.

já prostě emi nenechám nikde za dveřma samotnou, aby jí tam svazovaly. no fuj.
30. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Čauky, Hup... Super domluva Ondrášovi... :grinning: Já už byla v noci naštvaná, ale pak jsem si řekla : Hlavně, že je zdravej..... :grinning: :grinning: :grinning:
Usnul ve 21, kojo ve 23.30, hned usnul.. kojo ve 2... hned usnul... brekot ve 4... stačil dudlík... kojo v 5.30... pak jsem si ho vzala do postele... v 7 zase jedl... mrskal sebou, páč chtěl spát na boku... to se mu povedlo a chrápali jsme do půl 10...

Hele, neni možný, že mu nestačí moje mlíko? Přece nemůže mít pořád takhle hlad... Mlíka je dost, táhne krásně i to zadní... Nechápu...
30. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.