• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Nebo mě napadá fakt závislost na koze :sunglasses: :grinning: , jinak nevim :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
niki: a zkoušela jsi ho vážit kolik vypije?
30. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Maus, po dovče ještě ne, ale asi to dneska zkusim... Spal takhle naprd už předtim a to pil kolem 150ml...
30. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
hm, tak to teda nevím, asi nějakej vrtoch. u ná je to jasnej hlad...
30. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Maus, už je to ale měsíc... A pořád horší a horší, přijde mi.. :angry:
30. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
jako u nás, akorát ty máš mlíčko. já fakt nevím. obecně je prý 3-4měsíc na kojení nejnáročnější, děti začínají vymýšlet...zkus vydržet, jak všude radí jinak nevím :sweat_smile:
30. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj,
tak já se pomalu začínám přidávat ke zhoršenému spaní......spal krásně od 20 do 4-5 , ale teď má už asi 10 dní mezipřistání mezi 1-2h....nekrmím dám dudu a čaj, páč není úplně vzhůru jen sebou mele a kope...zkusila jsem znovu Karpa, ale stejně dnes zase kníkal a aspoň zvedal nohy .....jestli je to tím vedrem a má žízeň? nevím :unamused:
30. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
ahoj maminy,

tak u nas opet pocasi o nicem, dokonce byla i bourka coz tady je ojedinely ukaz, takze to vypada, ze budeme opet cely den doma :angry:

U nas spanek taky nic moc, ale jak vidim je to skoro vsude stejne. Usnul kolem devate a pak kojo ve 2 - 6 - 8 -10. Prsa mam taky mekke jak zvykacky, ale dneska si jdu udelat opek koprovku, tak zitra rano se prcek poradne nadlabne.
30. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
magi: a když bys místo koja odsála, tak odsaješ kolik, nevíš?
enz: tak když mu stačí čaj a dudu tak to jde, ne? :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
jo a je tu děsnej pařák. Asi ani nepůjdeme ven, možná k večeru, páč je to fakt děs :unamused:
jako nenříkám, ať je hezky, ale třeba 22C by bohatě stačilo :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
enz, a jakej dáváš čaj? Fífovi fenyklovej nechutná... Ani vodu nechce... :unamused:
30. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
niki: švagrové malej je taky v čaji vybíravej. Ale zachutnal mu ten BIO fenyklový z DM. Nezkoušela jsi? Karolí taky chutná víc než voda :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
nezkoušela. tak ho koupim a uvidíme... snad pak ty ovocný budou lepší...
30. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
niki: ale možná jen nemá žízeň a stačí mu MM :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
ten bio fenyklovy cajik piju JA a mne chutna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mam asi 8 druhu cajiku kojicich a detskych, ale jen pro sebe, malemu jsem jeste cajik nedavala, neni ani treba, kdyz u nas nejake poradne vedra nejsou :unamused:

maus - ja si sem tam zkousim odstrikat a pak to davam malemu pres lahvicku, vetsinou odstrikam 100 ml a to je z obou prs, takze nic moc

a kdyz mu sem tam davam UM tak kolem 130 ml a je spokojeny
30. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
nejvice co se mi kdy podarilo odstrikat bylo po ranu 220 ml a to jsem povazovala za velky uspech
30. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
magisa: no to je výborný. Tolik teď nemám snad ani ráno :sweat_smile: No a odpo nebo večer odstříkám tak 50 z obou, strašný :confounded:
30. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
já mám fenyklový od HIPPu, ale dávám mu tam jen pár zrníček a někdy i jen vodu.......

mau: sice mu to stačí, ale trvá mu než zase pořádně zabere, takže se mrská a já jsem vzhůru s ním....někdy teda padnu a pak koukám, že je 5h :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Hele holky, čtu jen poslední příspěvky, ale já ted byla u dětský a ta mi říkala,že kolik si vezme mimčo vody, nebo čaje, o to mín si vezme mlíka....Tak já nevím..
30. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
kaci: já teda mám kluka ...ale co to je za blbost, že tě dr. nenechá držet tvé dítě ...to je tvé právo ..vůbec bych s ní o tom nediskutovala

nik: pr tohle hladové vstávání může být jedním z projevů růstu zubů ...

enz: karp na tohle nezabírá...to je fakt ..taky jsem zkoušela

já jsem vodu dávala jen když to přelezlo třicítky a ondráškovi se mírně zvýšila teplota ....ale stejně si vzal vdu jen jednou ...a pak už nkdy nechtěl ...nenutím
stejně mu stačí mm...kdyby ne, bral by i tu vodu :grinning:
30. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Karolí teď do všeho dravě kouše. I když ji mám na klíně tak se mě třeba chytí za ruku, přitáhne se a zakousne. Asi taky blížící se zuby, asi už ji to svědí, žabku :unamused:

Já nějak těm granulovaným čajům něvěřím, podle mě je to jen předražená chemie, nevím no

souhlasím s market, asi to tak bude. my jsme čaj přestaly dávat spolu se začátkem krize

Teď vysosla 150Nutroše, hladoveček můj mrňavej :grinning:
30. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
maus: jj :wink: zubky jsou tu :slight_smile:
jsem zvědavá, kdy vyraší ... deska v plavču žižlal rybu (hračku, abynedošlo k omylu :grinning:) tak usilovně, že se instruktorka smála
doufám, že druhá vlna neudeří na dovči
:sweat_smile:
30. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
hup: a už je tam Ondrovi něco vidět nebo ho to zatím jen svědí?
A kdy jedete na dovču a kam? Jsem zvědavá, já vím :grinning:
30. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
maus: houby u jde vidět..ani cítit ...navíc mu opadli ten otok a zarudnutí
ale prý zubky rosto ve vlnách a jeto normální ....tak čekámna úder té další :grinning:

jedeme se ségou a její rodinkou někam na sloensko - kdesi u spišské nové vsi
tam je hezky - dají se tam dělat rozumné procházky
30. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
hup: tak to máme asi taky teda ty zuby :unamused:
Jé, tam to znám. Babička bydlela v Kežmarku, je tam hezky :slight_smile:
My asi letos nikam nepojedem, ještě uvidíme. Já jen příští týden budu vegetit u našich, se těším :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
já myslím, že u nás to zoubkama nebude.............Kačka měla první ve 13.měs a už od 4.měs jsme hledali, páč slintala, pořád něco v puse a všichni říkali, že to jsou zuby a ono prd :slight_smile:

hup jsem si vzpomněla jak máš tu fotku se žábou, tak my máme taky....přiskákala Vojtíškovi do bazénu a my jsme ji teda zašlápnout nebo sníst něchtěli :grinning: :grinning:
http://enza.rajce.idnes.cz/Vojtisek_17.tyden/#vojti_037.jpg
30. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
maus: tak se stav do rybí :slight_smile: ...uděláme nějaký výletek :slight_smile:
ještě manžu lámu na prodloužený víkend v září na eko farmu se známýma ..jenže to on né, jelikož tam jsou zvířata (kupodivu, že :grinning: ) ....no tak asi nepojedemnacelou dobu, ale výlet za nima si udělám sama s ondrou
30. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
enz: ty máš taky to houpací kojo křeslo z Kika? :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
hup: tak přijeď ty sem. Mohli bychom třeba do zoo :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
mau: mám :slight_smile: to bylo první co jsem si v těhu koupila..... :grinning:
30. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.