• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
enz: já už v něm teda nekojím, jen houpu, ale je fajn :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
enz? beztak jste ji nechtěli sníst jen proto, že je taková prťavá :grinning:

maus: no to bychom mohly ...hele já taky nemám známku ..ale vyměnila bych s manžou auto :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
hup: odhalila jsi mě :grinning: :grinning: z té by žabí stehýnka nebyly
30. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
mau je super ....jsem ho z pokojíčku, kde jsem ze začátku kojila, přestěhovala do obýváku, takže je pořád v pohybu a houpu v něm i krmím
30. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
taky ho máme v obýváku :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
hup: jde to i bez známky :wink: tak až budeš mít čas u chuť tak písni, domluvíme se :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahojky, prolítla jsem posl. dvě stránky, tak reaguju :grinning:
na kojeni.net jsem četla, že podle množství mlíka, které odstříkáme se nedá posuzovat, jestli ho je dost, prý je to jen o šikovnosti, jak umíme odsávat a mimčo si prý dokáže vytáhnout z prsu až 10x tolik... :wink:

a hup, kousek od Spišské nové Vsi jsem 12 let bydlela :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
holky je tu někdo kdo ještě nemá očkování?......teď už mohl být...TBC má zhojený, ale zase byl v domácnosti s marodem s angínou, tak jsem mu ho zase odložila až na 5.měsíc......přiznám se, že z něho mám hrůzu, kvůli anamnéze z mojí strany, aby neměl nějaké silné reakce :confounded: ale naočkovat ho nechám, jen nevím jestli Hexou....
30. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
enz: sem si myslela :sunglasses:

pebi: tak mi ti to tam pozdravíme :slight_smile:
máš nějaký tip na výlet, co stojí za to vidět :slight_smile:

enz: ještě taky nejsme

maus: jj
30. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
pebi: u mě to ale platí, protože když Karolí pila z prsu a pak jsme ji zvážila tak to to bylo taky tak těch 50 :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
hup: taky kvůli TBC ? a necháš ho teď ve 4měs nebo ještě počkáš?
30. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
enz: taky
byli jsme minulý týden ještě jednou píchnout ten vřídek ..ale zdá se mi, že už to má v poho ..příští týden se půjdu zeptat a nechala bych to píchnout
ale dr. říkala, že to je v klidu ... jsme domluvené až na září s tím, že pokud se to zlepší dřív, píchneme i dřív, ale to září prý vůbec neva ...
takže jsem v klidu ...ale odkládat to zas jen tak nebudu ...zas tak moc v klidu nejsem :grinning:
30. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
holky, nás budou taky píchat až teď příští týden :wink: Minule to měl ještě trochu zarudlé, tak Dr. řkala, že není kam spěchat :wink: Ale hnis v tom neměl teď už to skoro není ani vidět. Půjdeme asi příští úterý, jsem taky zvědavá, jak jsme zas vyrostli. A a ni nechci vidět, co řekne Dr., až uvidí, jaký dělá psí kusy :grinning:
30. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
my taky nemáme očkování, jdeme zítra. tak snad už včelku dostaneme. měly jsme odklad o měsíc kvůli vřídu

emi vytuhla, já jsem taky nějaká přejetá

mau a holky: příští týden budu taky vegetit u našich, se těším, akorát budu bez koně

holky já furt řeším, jestli jet do toho chorvatska nebo ne. fakt nevim...
30. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Zdravím vás...malá spí a já pojídám polívku. Pozdní obídek.

Mauš: jak jsem četla. Tak já na zadní mléko používám odsávačku. Nejdřív odsaju přední...bo se mi vždy zalyká vzduchem. Dělám to vždy před spaním...odsaju tak 50 ml z každého prsénka. Když to neudělám, tak se mi pravidelně za cca 3 hodiny probudí.
30. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
taky budu u našich bez koně, ale snad to zvládnu :slight_smile:
Karolí teď taky usnula :dizzy_face:
Do toho chorvatska bych asi jela, Emi je hodná, tak si myslím, že byste to zvládli :wink:
30. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
jani: já se právě bojím že když odsaju těch svých 50 tak už tam pro Karolí nic nezbude...ale zkusím to. Teď bych mohla, karolí spí a pak bude papat :slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
mau...to jo, emi je hodná, ale tak všechno kolem co kdyby...člověk je najednou opatrnější
30. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Mau: možna bych v tvém případě tolik neodsála...já totíž hooodně stříkám (vypuzovací reflex) a mléka mam fakt hodně. Zkus polovinu
30. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
hup spišský hrad, slovenský raj, Markušovce - hrad, zámek, ...Levoča, těžko říct, co by vás zaujalo :wink:
30. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
jo a jedu tam 22.8. sestřenici na svatbu :slight_smile:
30. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
tak jsem za 20minut odsála 100ml. Než se Karolí vzbudí tak se tam ještě něco dotvoří a když jí to nebude stačit tak jí dám to odstříkané. A když ne, tak příště teda odstříkám míň :slight_smile:

kaca: no to je těžký, musíte si to promyslet :unamused:
30. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
Lucka: Otevřenou krabici od cizího člověka? :sweat_smile: :sweat_smile:
30. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
někdo mi vyměnil dítě :confused: :confused: :fearful:
už spí víc jak dvě hodiny, vždycky otevře oko, dvakrát si cucne a znova vytuhne. Tohle neznám, to není moje :sweat_smile:
30. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
Holky, zas nějaká videa pro pobavení 1) abyste viděly, k čemu nám právě slouží fišerka :grinning: 2) a proč teď skoro nechce papat Sunar (má totiž něco lepšího), upozorňuju, že ho to od rána nepřešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to opičák :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=wwGENS3C-Uk

http://www.youtube.com/watch?v=LHxgxfjLiyU
30. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
mau: náš dneska vytuhnul na chvíli dopo i odpo, taky nechápu :sweat_smile: Asi budou zas nějaký změny v počasí, protože já teď před chvíli vytuhla s ním :grinning:
30. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
saru: musím podotknout, že štěpula snad ani není normální :astonished: :astonished: :astonished: , fakt je naprosto úžasnej, neskutečnýýýý... :wink: :wink:
30. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
mis: děkujem :dizzy_face: Musím podotknout, že je to skutečný, ale poslední dobou jsem za ten den úplně kaput :sweat_smile: Věčně nosit na deku a zase na deku a zase :grinning:

a co vy? Jak jde cvičení? :wink:
30. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
saru: ani nevím, jak nám to cvičení jde :wink: , Nela je někdy v pohodě, někdy u toho mrčí, přece jen jsme byly na první lekci teprve v úterý, takže je brzo to hodnotit, ale my jsme holky šikovný, půjde nám to a Nelča bude krááásně rovná :slight_smile:
30. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.