• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis: o tom vůbec nepochybuju :wink: :dizzy_face:
30. črc 2009 v 17:13  • Odpověz
saru: ok ..tak neblafuješ :grinning:

pebi: no to tam zrovna budem :slight_smile:

kaci: no vzhledem k tomu, že furt říkají, jaké tam jsou pekelné vedra, odložila bych to minimálně na září, pokud by už to muselo být
30. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: :grinning: Ještě to taky může být fotomontáž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
saru: vidíš, to mě nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
saru: no musím uznat že se ti to povedlo moooc pěkně smontovat :grinning: :grinning: :grinning: ty stejně kecáš, bůhví kdy jsi vlastně rodila, beztak už má Štěpa aspoň 9měsíců :wink: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
maus: no jasně ..nakonec ani velikostí neodpovídá, že jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
tak nevím, jak je to možné, jeden den je dítě uřvané a druhý je zas zlaté, dnes byl hodně na dece a pod hrazdičkou a občas jsem o něm ani nevěděla :grinning: hned jsem mu odpustila, že si trochu uprdnul a musím prát deku :grinning:
30. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
saru - nestacim se divit, Stepa je bonbovni :grinning: :grinning:

maus - 100 ml?? tak to je dobre,ne??

prestalo na chvili prset, tak jsme rychle vybehli na mensi prochazku, uz jsem to potrebovala jako sul
30. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
30. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
luci: taky šikovnej :grinning:
hup: no, prej na apríla, to určitě :wink:

Taky nahrávám video, ale asi ho sem ani nedám, páč je proti saru strááášně nudnýýýý :grinning:
30. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
magisa: ani ne, páč jsem kojila naposledy asi v10, v poledne dostala Nutroš a odstříkávala jsem v15, za takovou dobu teda žádná sláva :sweat_smile:
30. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
lucie - ja jsem o tom dneska slysela v radiu, jsem myslela ze jsem se preslechla a ono ne, chudak mamina :unamused:
30. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
Mausko, tak se obávám, že proti Štěpulovi budou všechny mimi nudné :frowning2: možná by si saru mohla dát na chvíli pauzu :wink:
30. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
holky, OK, dám si chvilku pauzu :frowning2: Když mě to natáčení tak baví :slight_smile: Ale zase chci vidět ostatní hvězdná dubňátka, tak budu chvíli odpočívat a budu dávat jen fotečky, OK? Já nechci k prosincovkám :pensive:
30. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
Magis, tak to jsou mezinárodní zprávy teda :slight_smile: Jak je to vlastně u vás s mateřskou a rodičovskou, jak dlouho trvají? ptám se, protože ségra, co je v Irsku, bude mít placeno jen 9 měsíců :angry:
30. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
saru dobrý video, jen mě osobně teda trošku zklamalo. čekala jsem, že do tý fišerky vyleze, sedne, připoutá se, pustí si vibrace a začne se houpat :wink:
30. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
kaca: no vidíš :wink: A ostatním to připadá moc :grinning: Tak to mu musím říct, aby se víc snažil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
holky v čem zmenšujete videa? Já je mám obrovský a pak se to nahrává týden... :unamused:
30. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
jinak emi už kouká i druhý zoubek. není ještě zcela venku, ale na dvou místech už ho vidím...tak ještě abychom zítra přežily tu hexu...bojim bojim
30. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
mau: a už bude to video? Já se na Karolí moc těším, princezničku jednu :dizzy_face:
30. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
no je veliký, tak to děsně trvá...
30. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
saru, jj řekni mu :slight_smile: na štěpánka je tohle už "normální" :slight_smile:
je to šikula :dizzy_face:
30. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
mau, IP :wink:
30. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
kači, vy jste zas zoubkové hvězdy :dizzy_face:
30. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
a ja jsem hvezda sama o sobe :grinning: :grinning: :grinning:

saru- ja chci taky IP :wink:

luci - ja mam narok na materskou taky jenom 9 mesicu, pak jeste 3 mesice neplacene + 1 mesic neplacene pro kojici maminky
rodicovsky prispevek tady neexistuje, takze si ho budu vyrizovat v Cechach, na to mam pravo.
Tak samo jsem tady nedostala zadne porodne, tak jsem si ho vyrizovala v Cechach a uz mi ho pred tydnem poslali na ucet.
30. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
aha to jsem nev+děla, že sedá dostat porodné při porodu v zahraničí..
30. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
My jsme přijeli před chvilkou ze zahrady a od tchýňojc. Fífa už je vykoupanej, napapanej...

Schválně jsem ho zvážila, co vypije - přesně za 5 minut vypil 130 ml... Což je dost, myslim... Takhle pil, i když spal těch 7 hodin.. Teď tu mlátí do hrazdičky :wink:

Před koupáním jsem mu masírovala packy a on měl záchvaty smíchu. To je prča, jak se řehtá nahlas :dizzy_face:
30. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Jo, a co je ještě prča... Snaží si cpát dudlík do pusiny... Vždycky si ho vyndá a snaží se tam zase strefit.. Semtam se mu to ale povede :sunglasses:
30. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
niky o to se Vojtí také snaží.........to řehtání nahlas je krásný.....někdy mám pocit, že to udělá jen tak, abych se smála :slight_smile:
30. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Nikul, tak to fífa pije docela rychle, už je zdatnej :slight_smile: no náš dudlík nechce, baví se tím, jak ho vyplivuje. naučím ho to někdy??????????
30. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.