• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Luci, Fífa je zdatnej. Už má skoro 8 kg :grinning: :grinning: :grinning:
Počkej, až se začne učit dávat dudu do pusy :grinning:

Jsem se zamilovala do týhle fotky http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3089391&vReferer= :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
30. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
30. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
luci: věř tomu, že i Martínek je schopen vypít to, co Filípek, Nela to zvládne taky, kde jsou ty časy, kdy kojení trvalo 30 minut, teď většinou za 5 minut není co řešit

niku: Nelča se taky pokouší nacpat dudlík do pusy, aleta koordinace rukou ještě není nejlepší, a nejvíc mě pobaví, když si za dudlík zahákne prstík a teď tu ruku chce dát pryč a zároveňale chce i ten dudlík v puse, to je pak přetahovaná kdo z koho, jestli ta pusa ten dudlík udrží nebo vyhraje ruka s prstíkem :slight_smile:))

niku: a ohledně povolených dlaní, na RHB mi paní poradila, abych Nelči dala ručičky tak, aby paže a tělíčko tvořily takové áčko, když jsem to s ní 2x procvičila, tak ty dlaně hned povolila :wink:
a fotky máš nádherné, ty detaily jenom obličeje jsou úžasné..... :slight_smile:
30. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
A bacha, budete mít novýho správce tabulek... Už to házim na youtube...

Mis, a to mu ty packy mam jen roztáhnout, nebo co s nima???
30. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Fífa je trochu línej, ale počítače už ho berou... :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=RXuej-nqZUA
30. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
niku: nene, stačí jen, když jakoby ty lokýtky bude mít před tělem (jakoby pod nosem :wink: ) a ne pod tělem... ale možná už je tak fífa mívá, Nelča si lokýtky vždycky držela pod tělíčkem, i já jí je tak přidržovala...... blbě.....
30. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
niky - asi si chtel dopsat svoje nove miry :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
niku: no tééda, Fífa je skvělej novej správce, šlo mu to báječně, šikulka :wink: :wink:
30. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Mis, asi jo, Marťa se taky dost zrychlil v tom pití, jen nevím, kolik toho dá. ale hlady nebrečí, tak mu to asi stačí. A to cvíčo s těmi pěstičkami asi taky zkusím.
30. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Magi, asi jo... Mlátil do toho teď půl hodiny... Teď papá a snad usne...

Mis, jakože lokty v úrovni ramen, jo?
30. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
niku: lokty před ramena
30. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
no Nelinka byla dnes večer vzorná.... v 6 jsem ji vykoupala, od 6:30 do 7:15 si zdřímla, pak jsme si trošinku pohrály, dostala napít a šupky hupky do postýlky, kde to zalomila do 5 minut, takže dnes večer už od 8 máme klídek :wink:
30. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
30. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
luci: máš někde fotky vašeho domečku a zahrady a terasy a tak?
30. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
niki: Filípek je teda machr, to bude nějakej "ajťák" určo :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Mis,jo tak... Tak já to zítra zkusim.. Teď Fífa vymlasknul běhěm 6 minut 125ml, takže nedostatek mlíčka asi neni.. Dala jsem ho do postele bdícího, tak uvidíme, jestli usne.. Už je jeho čas..

Maus, super video. Karolínka je krásná... Ty její kukadla!
30. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Maus, asi jo... Po tatínkovi :wink: Fyzicky bude trochu línej, ale v hlavičce to mít bude :grinning:
30. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
maus: náhodou je Karolí moooc šikovná a pořád je krásná :wink:
30. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
niki: děkujeme, taky po tatínkovi :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
maus:začíná to zapadat (to s tou saru) :grinning:

nik: jj..dudlík už taky zvládáme - sice včera si ho bodnul do ucha, ale obvykle se trfí :grinning:

enz: halsitý smích miluju ..jak se směje až se zajíká

nik: kubovi jsem musel dycinky posílat t-zers na icq :grinning:

maus:já žeru ty její kukadla
30. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
holky díky
hup: já taky, má je krásný :dizzy_face: si ji musím pochválit, kočku naší :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Mis, mám fotky, ale spíš vnitřku, na tom jsme poslední dobou pracovali, ale uděláme nové a pošlu ti odkaz jo? ale zahrada nic moc, manža to pomalu čistí od různých "zbytků" ze stavby. te´d tomu ale vévodí bazén z Globusu :grinning: náhodou na sraz by se takový hodil :grinning:
30. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
:sweat_smile: Mau, Karolí je nádherná. už jsem se ale lekla, že se na bříško přetočí sama. ne lekla, jako že by to bylo docela rychlé víš :sweat_smile:
vidím, že taky dělá luk, ale náš u toho děsně řve a zuří
30. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
ona je opica zvědavá, kouká všude možně :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
teda hvězdy, ta videa jsou boží :dizzy_face: :dizzy_face: Fildu jako nového správce beru všema deseti, takže míry teď máme posílat asi jemu, viď, niki? :wink: Má už nějakej svůj nick?

mau: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Co dodat, já Karolí žeru už od narození. Je to šikulka :dizzy_face: Jo, a závidím takový klidňoučký miminko. Víte, každej má něco. Náš Štěpula je napřed a Karolí je zas tak nádherně klidňoučká, že tohle vůbec neznám. Jak jen tak leží, skoro se nehýbe a kouká a povídá :dizzy_face: Bez toho neustálýho kopání a hejbání :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
mau: a taky bych řekla, že se brzy přetočí, jak říka luci. Jde na to dobře :wink:
30. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
saru: díky :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
mau: škoda, že bydlíte tak daleko, třeba by toho našeho aktivistu zklidnila :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, a určitě by ho uhranula pohledem. Mě totiž uhranula. Ale oni by se možná uhranuli vzájemně, Štěpán je má taky obrovský, akorát světlejší :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
no, taky si myslím, že by se uhranuli zároveň, oba jsou to okáčci :dizzy_face: A zase až tak daleko to není...
Se těším na celorepublikový srazík :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.