• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
a komu se ještě změnily očička? Povídejte. čekám, kdy to přijde na nás.
30. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
luci: Štěpán je měl úplně světlý, teď trošku tmavnou , chytají takovou tu výraznou modrou, jako má manža. Tak třeba bude mít aspoň oči po něm :wink: Hele, koukám na fotečky, už mockrát mě to napadlo: víš, že je Ti Martínek hrozně podobnej? Máte úplně stejný rysy :wink:
30. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Asi si půjdu číst, ať pořád nekoukám do notebooku. Tak dobrou noc, hvězdičky :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Saru fakt? tak to děkuju :slight_smile: taky se mi zdá, že se šklebí stejně jak já :grinning:
30. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
30. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
tak hezké ráno přeju :slight_smile:
31. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
Zdravím holky,
tak noc děs běs. Lukimu asi taky začínají růst zoubky, má červené dásně, furt cosi "kouše", slintá a je protivka. Bude to holt cíťa.
31. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky,
koukáte někdo na Přátele, viděly jste je včera večer? Za chvilku je budou opakovat (na Primě) a je tam jeden bóóží herec :dizzy_face: :dizzy_face: , neznáte ho někdo? Hraje tam nějakýho "Gavina", co pracuje s Rachel, no já jsem z něj paf..

Jitu: No užijem si asi fakt všechny, se zubama...
Holky a znáte někoho (miminko), komu vyrostl jako první horní zoubek, né spodní?
31. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
tak holky, Luki už sám drží flašku asi tak víc než týden, akorát když není úplně plná, tak musím hlídat aby necucal vzduch - ještě si jí neumí naklonit. a máme dneska přesně v 3,5 měsících 6,4 kg (měřit se mi nepovedlo, děsně sebou šije)
31. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
u nás teda dudlík už není "IN". Už ho nechce ani na spaní, jen když je hodně přetažený tak ho chvíli má, dává přednost té skleničce s čajem, ale tam musím odhadnout, kdyuž ji pustí, aby mu nespadla na obličej
31. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahojky :wink:
Noc opět bájo, jako vždy jídlo v 19, vstávání na jídlo v 5, a pak spal do 7,15 :dizzy_face:

ad flaška a dudlík - dudlík už vůbec nechce měsíc, nahradily ho hračky, ruce, plína, vlastně cokoliv :grinning: Flašku si taky drží sám, ale ne plnou, přesně jak píše jitu :wink:

Zítra máme 4 měsíce, ale k Dr. půjdem v úterý, tak jsem zvědavá na naše míry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
Petu....přátelé jsem si právě pustila a hned po tom je můj oblíbený Mash, takže vlastně v té době koukám skoro každý den, většinou u toho trochu uklízím a nebo jsem u PC, protože Luki v tuto dobu si ještě chvíli (cca 10 minut) vystačí sám, tak vždy k němu na chvíli zajdu (je pod hrazdičkou), smějemem se na sebe, tak ví že tam jsem a já pokračuju dál a za chvíli se za ním zase stavím....no dneska to ale nevyjde, už bulí
31. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
holky, mrkněte na to naše video :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
luci, zrovna jsem ho zkoukla :dizzy_face: Marťa bude taky pěknej ukecánek, co? :wink: Je super :dizzy_face:
31. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
A podobnej je Ti teda hrozně :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
jj, Saru, kecá dost, dokonce i u kojení, no a pak přestává jíst :grinning: dělají to vaši prckové taky?
31. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
to víš, že jo :wink: Mají teď období, kdy objeví nějakej zvuk, a pak si s ním hrajou :slight_smile: Taky budem mít asi drbnu :grinning:
31. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
holky jsem úpně zničená, Lukimu začly vypadávat vlasy, ale dost rychle, už má skoro kolečko na hlavě. asi budu plakat :cry:
31. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Krásné ránko :slight_smile:
luci: Marťa je hezkej ukecánek :dizzy_face: a je ti moc podobnej :slight_smile:
zuby: nám se asi taky klubou, už má i červené nafouklé dásničky :frowning2:

Noc byla příšerná, hodně se budila na dost dlouho. Kojo od 00:00 do 1:00 pak od 3:00 do 3:45 a pak byla zase vzhůru a vzhůru, no příšerný. A pořád u kozy a nemohla se dojíst, vypila obě a pořád málo a nespala. nevím jestli je to zubama nebo mlíkem :rolling_eyes:

jitu: s vláskama si hlavu nelam, oni mu dorostou :slight_smile: Karolí taky padají, kolečko už máme pěkně dlouho a na plíně co má pod hlavičkou jsou pořád vypadané vlásky. to bude dobrý :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Ad. vlásky - Matýsek je plešounek taky, vypadaly mu, jenom vzadu má takovej pruh a la Petr Janda, no vypadá jak blázen :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Jíťo, my máme kolečko už několik měsíců a Karolí taky, viď Maus? no my měli jednu z nejhorších nocí.. ne že by ji proplakal, ale kojit 4x je fakt moc.. sama jsem mu dala ve 23:00, pak chtěl ve 0:40, pak co dvě hodiny.. jo a ještě k těm vláskům, Martínkova "teta" mu říká důchodce :unamused: jako že má vlásky jen nahoře a dole hodně tmavé, uprostřed nic!
31. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
dobré ranko

tak unás vlásky drží

flašku nedrží, jelikož vlastně ani netuší, co to je :grinning:

dudlík u nás ještě jede ...ale taky o poznání míň ..z jasné jedničky se přesunul do celého stádečka oblíbených žužlacích předmětů :slight_smile:

ad očička - dr. mi na minulé kontrole říkala, žeto, že mám momentálně poměnky jak vyšité absolutn ěnic neznamená, že zelená to můžebýt klidně a při troše štěstí/smůly se to může smýknout až na tu hnědou,že očka dělají divy
31. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
jinak my včera v odvečer měli s ondrou bezva hru ..jen nevím, jestli kdyby nás viděl někdo z mravnostní policie, tak by mě nezavřeli :grinning:
pololežele jsem na zádech a ondří byl na mě na bříšku a snažil se po mě lézt, jenže jak toještě neumí, tak to bypadalo jako by na mě dělal spíš kopulační pohyby :grinning: ...a kdyžse konečně dosunul až k mému obličeji, tak šíleně zavýsknul - prostě radost až na kost
no a pokaždé,když se mu to povedlo, tak jsem mu dala pusu na jednu a nebo druhou tvář a on se úplně zajíkal smíchy ...
škoa, že jsem byla doma sama a tak to není na videu
31. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Hup, tak to jste měli krásnou zábavu, to můžete praktikovat častěji. asi to taky zkusím :grinning:
31. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
hup: tuhle hru hrajem taky, problém je ovšem to, že i když má nohy mezi mýma (to taky nevypadá zrovna slušně :grinning:, tak mi rukou dosáhne až na brýle, takže mi chytá za ně a tahá za vlasy, já ječím a on se řehtá. Jenže nohama bohužel kope do jizvy a to docela bolí, takže to vždycky vydržím jen chvíli :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
škoda, že jste to nemohli natočit :frowning2: To mohla být super podívaná :grinning:
31. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
vlásky nám taky nepadají, ale my jich ani nijak extra moc nemáme, jen vzadu je mega háro :wink:
31. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
saru: nemám ani brýle ani jizvu, takže u nás to je docela zábava :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Bré ráno,

takže první půlka noci docela OK, pak standard. Vážila jsem, tak to vypadalo následovně...

Usnul ve 21, předtim vypil 125 ml(hoďku a půl předtim 130 ml)
01.00 - 135 ml
04.00 - 165 ml
5.45 - 115 ml
7.30 - to už jsem ho měla v posteli a dala mu ve spánku

Myslim, že jídla má dost, je to prostě otesánek... V ty 4 jsem zkusila podle tý knížky nedat mu hned prso... Ale dát dudlík, pomazlit, zkusit čajík... Ale bez úspěchu... Intenzita řevu se stupňovala. Zabralo prso...

Luci, vidim, že Martínek má taky svý dny... :confounded:
Video je super :slight_smile:

Petu, Přátele znam nazpaměť. Mam všechny díly na DVD a pouštim si je etě před spanim :grinning: Gavin je dooobrej :slight_smile:

My jsme skoro plešatý, vlásky máme, ale kraťounký a světlounký... Jen okolo hlavy máme delší a tmavší - takže taky Petr Janda!! :sunglasses:
31. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahojte...

Mau,mě doktorka říkala, že má přes den normálně kojit a dát mu nutrilon jen na noc..My to teda máme hlavně kvůli váze, protože je moc, ale když máš pocit že není dojezená, tak jinzkus dát umělou...já taky nevěděla proč malej řve, ale když jsem mu dala nutrilon, okamžitě usnul :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.