• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Luci - nám se taky měněj, už jsou hodně zelený...po modrý ani památka :wink:
31. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Joo, to můžu potvrdit, Honzík má kráásný očička do zelena :dizzy_face:

Nik: A nevíš asi, co to je za herce, viď, ten Gavin? Bože já ho sežeru asi... :grinning: :grinning: Já si stahuju Přátele teď, jsem u druhý řady :grinning:
31. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
luci - hezke videjko, u nas se takle maly chova, kdyz ma hladecek, nataci hlavicku na stranu, otvira pusinky a pritom me vola, jako kde jsem tak dlouho,ze ma hlad :grinning:

vlasy - nam taky strasne vypadaly :frowning2: , uz mu nemam z ceho udelat ani kouhouta na hlave. A ma porad takove hnusne supinky ve vlasech a fakt nevim co s tim. Natiram olivovym olejem pred koupeli, ale zadne zlepseni nepozoruju. Zrovna dneska jsem se objednala k doktorce, tak v pondeli mi snad poradi co s tim.
Vzadu mame vlasku haba kuk, muzu mu udelat dva copanky :grinning: :grinning:

oci - mame takovou zvlastni barvu, je to hooodne tmava modra, tak jsem zvedava co se z toho vyklube
31. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Petu, je to Dermot Mulroney :wink:
31. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
maus - je smula, ze nemas rada tu koprovku, ja ji opet vcera udelala a podle meho ocekavani jsem se rano vzbudila jako Dolly Buster :grinning: :grinning: , takze prcek bude mit dneska hody !!!
31. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
31. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
magisa: no to bych asi fakt nedala. zvládnu hnusnou meltu i kojo čaj ale koprovka je moc :sweat_smile:
market: já jí dávám UM na noc a pak tak 1x-2x za den, ona má jinak hned hlad. uvidíme za měsíc jaký budou přírůstky...
31. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Nikul: Děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, už jsem si ho našla a slintam tu nad monitorem.. :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

Mag, Maus: No já bych koprovku taky nedala :sweat_smile: , i kdyby mi to mělo třeba zachránit život.. :fearful: :sweat_smile:
:grinning:
31. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
petu: máme asi stejný nechutě, co? :grinning:
market: a nemá Honzík hlad, když jsi mu ten dokrm zrušila? My jsme za poslední měsíc přibraly asi 500g
31. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
market- ma Honzik jeste porad ty supinky v hlave??psala jsi to myslim ty, ze je ma,ze jo???prave kdyz se mu je snazim odlupovat, tak to jde i s vlaskama, ja nechi doma plesounka hi,hi
31. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
magi: Karolí je měla taky. Teď už je má jenom na fontanelce. Natřela jsem jí to ráno olejíčkema pak během den olupovala, oškrábávala a vyčesávala tím dětským hřebínkem. Šlo to pěkně a bez vlásků.
31. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Aoooooooooooooooooj hvězdy

tak naše noc taky klasika, dnes to tedy krapet natáhnul do půl druhé, ale vstával o půl šesté a už neusnul. Dnes přes den střídavě hajá doma nebo venku, al doma už jen tak 10 min, aby se neřeklo si nestíhám ani odskočit :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
31. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
My si teď hrali asi pul hodky na pápá, děsně ho to bavilo a řehtal se nahlas, ale pak jsem šla dělat oběd a začal se vztekat. Tak jsem ho nechala, vyčůránka jednoho :grinning: A taky že jo, za 5 min. byl tuhej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Magi: jo psala, ještě se mu dělaj a vlásky stále padaj....Taky se mi odlupovaly i s vláskama...Atakyvypadá jak když ho oškubalo stádo ptačstva :grinning: já ho nafotím ze zadu až se vzbudí, abyste se všichni pobavili, to stojí za to :slight_smile:

Mau, myslím, že hlad má, ale ne po každým kojení...ted jsem kojila a vytuhnul u toho...ale někdy mu to nestačí..kojím častěji a z obou...nechápu, kolik toho děti tady vypiojou...Honzík vypije max 130...a je jak vepřík..
31. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
maus- ja to taky zkousela vycesavat a pak mam milion vlasku na kartaci a na kazde plince, co ma pod hlavickou taky. Jsem to naschval vyfotila, no vypada jak Hurvinek :sweat_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=373486
31. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Mag: hodně mu to promasti olejíčkem a pak jemně vyčesej všivákek, nám to zabralo, a vlásky trochu zůůůůstaly, ale ty nám vypadaly už před šupinkami
31. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Saru: Vojta se takké děsně vzteká, když na něj někdo nedělá kravinky, je to hrůůza pořádně nic neudělám :rolling_eyes:
31. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Magi, já měla úplně to samý co popisuješ...vlásky na plínce všude..Jestli měly vypadat, tak by vypadaly i bez šupinek..si myslím....měl úplně holou lebzu a ted už tam má chloupky, jakože vlasovej základ :wink:
31. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
mag: já myslím že tam ty vlásky drží jen díky těm šupinkám, že už jsou jinak mrtvé a stejně by vypadly, nevím
market: taky kojím z obou a často, ale aspoň jednou za den jí dám UM ať se pořádně nají a mě se zatím nalijí prsa :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
tak ja jdu namazat..tak litrem olejicku :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Mau, právě já si tohle říkám taky....jenže když jim dáme UM, tak se vytvoří jakoby mín toho mlíka. nebo to si myslím já...Jak to děláš? Já mu dám napít z prsou a pak mu dám UM, třeba 90ml a bud to dopije, nebo odpadne :wink:
31. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
petu: jj,Gavin je dooost dobrej, mě už se hrozně líbil ve filmu "Svatba mého nejlepšího přítele"a pak jsem ho viděla ještě někde, tady máš jeden odkaz, ale možná už jsi ho našla taky: http://www.fdb.cz/lidi/20737-dermot-mulroney.html?PHPSESSID=5e9386a4c278be99860deaa32d9fa54d

magi: myslím, že koprovku můžeš nahradit i jinýma omáčkama, ne? aby ti pak kopr nerostl i z uší :wink: , já si třeba dělám hrášek na smetaně, taky moooc dobrý, možná by šlo i kuře na paprice, fazolky na smetaně, prostě vše, kde je smetana a mlíko, ne?

taky máme šupinky a vlasy nám padají jen vzadu, jak pořád otáčí hlavičkou tam a zpátky
31. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
market: buď odstříkám a dám jí to a prsa, nebo jí dám Um a pak prsa an dojezení, nebo obráceně. Ale je to pořád stejný. Právě jak jsem ji týden vážila tak vím, že vypije fakt prd. Když dala an jedno kojo 40-70ml, tak toje fakt na jejeí váhu hodně málo. Nutroše dá i 150 a ještě se dobouchá u kozy, tak jí to přece nemůže stačit, si myslím
31. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
holky já se tak těším na to nosítko, má přijít příští týden :dizzy_face: šátek se mi obvykle nechce vázat, tak se fakt těším :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
maus: tak pak určitě napiš jaké je, jak se v něm Karolí bude líbit a tak....., líbilo se mi, mělo hezké barvy, taky chci nějaké pořídit a to "tvoje" bylo i za dobrou cenu....
31. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
mis -hrasek na smetane zni dobre, mam hrasku plnou lednici. Napises mi recept???
31. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
i v recenzích psali že se to vyrovná manduce a ta cena je úžasná. Já jsem chtěla hlavně ergonomický :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
tak my mame nositko z chicca a zrovna vcera jsem ho zkousela. Vystihla jsem pulhodinu, kdy prestalo prset a sup maleho do neho a ven, dokonce v nem i usnul.

mame presne tento :
http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=540826
31. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
holky, nechtěla byste některá sadu 5 bodyček s krátkým rukávem? Koupil je dnes manža, jsou krásná, sice velikost 3-6 měsíců, ale na nás fakt krátká :grinning: Řekla bych vel. 68-74. Myslím, že většině vašich dětiček by byla OK. Samo kromě Ondráška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=340915&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php%3FvJustAddedEntryID%3D340915
31. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
magi: nic proti, ale do toho bych Karolí nikdy nedala. Jsem obrovský odpůrce klokanek ve kterých dítě visí. Maximálně snad na pár minut, ale spíš ne. mě by se to taky nezamlouvalo tak viset. Ale znám spoustu mamin co je mají a používají, jejich děti žijou, tak to asi taková hrůza nebude... :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.