• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
magi: na drobno nakrájet trochu cibulky,zesklovatět na másle,já tam pak naliju sterilovaný hrášek, nechám prohřát,mezitím smíchám hladkou mouku s trochou smetany, přes sítko naliju do hrášku, pak naliju zbytek smetany a případně i trochu mlíka,většinou dělám takovou lehce řidší tu omáčku, určitě řidší než koprovku... když nezapomenu, tak tam dám i trochu masoxu a když ji chci trošku kyselejší,tak tam kápnu citron... no, recepty psát neumím, tak snad to pochopíš :wink:

maus: hoď sem odkaz na to tvoje nosítko,všimla jsem si, že jsem si ho zapomněla uložit, děkujúúúúú :wink:
31. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
tady v tom návodu jsou ty fotky: http://www.liliputi.sk/download/liliputi-ergo-nosic-navod.pdf
magi: snad jsi se neurazila, nemyslím to špatně, jen jsem napsala svůj názor a je mi jasný že nemůžou všichni souhlasit
31. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
mau...od tý doby co máme manduku, tak jsme šátek nepoužily. kaorlí je kočka okatá :wink:

ad vlásky) no skoro bych řekla, že mám doma taky petra jandu:slight_smile:
očička zatím spíš modrá, ale už se trošku mění, já tajně doufám, že půjdou do zelena :dizzy_face:

jinak kočky, jsme zpět od mudr., emi dostala hexu, plakala jen malinko, asi 15 sekund. zvláští, že začala plakat ne když jí píchli, ale až když byla jehla venku. v tu chvíli jí to asi začalo pálit či co. no ted spinká, tak doufám, že budeme bez reakce.
váží 6950g, měří 68 cm. paní doktorka říkala, že je šikulka a moc pěkná. s příkrmama mám ještě aspon měsíc vydržet, poku jí UM stačí a takhle pěkně prospívá, tak prý nemusím spěchat. tak spěchat nebudu :wink:

neudržela jsem se a přestavěli jsme kočár na sporták. holky je to paráda. zkusila jsem jí do toho na pár minut dát a to jste měli vidět ty oči, vykulila a všecko kolem sledovala.
tak ho vyzkoušíme, a pokud se osvědčí, už u něj zůstaneme. korba nám je na délku pořád ok, na šířku taky, ale nemůže v ní rozhodit ručičky. vždycky když jsem jí z korby vytáhla na deku, začala se protahovat a roztahovat jako kotě.
tak ve sportáku by to mělo být lepší

tak jdu něco dělat-vařit ptáčky, balit na týden na chalupu, pověsit prádlo a tak
31. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
kaca: děkujem :slight_smile:
a gratulace Emi ke krásné váze a k hexa vakcíně. holka šikovná, statečná :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
mau kolik váží a měří karolí?
31. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
maus -kdepak ja se jen tak neurazim :wink:
My jsme ho zdedili po synovcovi, takze jsem to nejak neresila. Maly byl vcera spokojeny, takze to nejak nehrotim. Je tam stejne napsano ze do 9 kg, takze na dlouho to nebude a pak si poridim neco jineho.

mis- pochopila a dneska asi udelam, koprovku akorat dojidam a hrasek uz mam venku z lednice :dizzy_face: dekuju za receptik
31. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
mis, ten recept zní dobře!!! příloha brambory???
Magis, já malému mazala hlavičku indulonou a tak za hodinku česala hřebínkem. vlasy ani nepadaly, ale šupinky zmizely. ale dělala jsem to aspoN 2 týdny.
31. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
magi: to je fór, taky jsem dnes dojedla koprovku :wink:

maus: díky moc za odkazy, hlavně ta diskuze na slovenském koníkovi je supr, dost mě to přesvědčilo, taky koupím, to Martina klepne :wink: , ale Nelče se šátek moc nelíbí, no ještě s ní vyzkouším nějaký jiný úvaz, abych ho hned nezavrhla...
31. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
my jsme ty šupinky měly procedůru na jeden den :slight_smile:
magi: to jsem ráda :slight_smile:
kaca: já teď nevím přesně, ale tak 7,3kg a 68cm :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
luci: jj, příloha brambory a někdy, když mám chuť, tak si k tomu ohřeju jeden nezdravý vídeňský párek :astonished: :wink:
31. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
maus: to jako, že jsi ty šupinky naolejovala a vyčesala během jednoho dne? chápu to dobře?
31. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
mis: manža mi řekl že kdyby manduca stála tohle tak si jí můžu koupit, takže když jsem tohle objevila tak jsem mu to vlastně jen oznámila a on souhlasil :slight_smile:
zkus si Neli uvázat do nějakého sedacího úvazu a uvidíš :wink:
31. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
luci: nezapomeň na mě s těma fotkama domečku, taky nafotím, ale jen zvenku, vnitřek se nehodí ukazovat, máme všude starý nábytek :wink:, vyfotím když tak jen kuchyň a jídelnu a kousek obýváku :wink: , album máš na střeše?
31. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
maus: když ale já nevím, jestli můžu, když ještě nedrží hlavu :unamused:
31. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
já chci takýýý vidět fotky domečkůůů :slight_smile:
mis: ano, ráno jsem jí to namazala a pak během dne vyčesávala a odškrabávala šetrně nehtem, šlo to pěkně :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Mau :astonished: :astonished: :astonished: Vy máte stejně jak my.... :grinning: doktorka říkala, že je to váha půlročního dítěte :grinning: akorát Honzík má 62cm
31. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
mis: však ty uvazy jsou i tak že ti to tu hlavinku podrží, však jen chvilku, abys viděla reakci, ne na půl dne, to bude v poho :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
market: Tak Karolí je o 14 dní starší a je delší, no. Nám doktorka na váhu nic extra neříkala, že prý u kojených je to OK. I podle těch slavných tabulek jsme v normě, takže jsem klidná :slight_smile:
31. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
no, já jsem taky zvědavá, jak jsme vyrostli. Ale jak se začal tak moc hýbat, tak má o dost menší bříško i kejtičky, takže myslím, že nějaký extra šok to nebude. Budeme mít asi k osmi kilům, ale taky určo min. 70 cm :wink: A Dr. minule říkala, že strašně rozhoduje každý ten cm navíc, že se nedá porovnávat váha dítěte, které má 63 cm a dítěte, které má třeba 66 cm. Tak teda nevím,ale asi to dává smysl :wink:

Taky chci vidět domečky :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
maus: jsem blbá, už jsem to nastudovala, asi něco vyzkouším, jak půjdeme s Bertou na procházku
jjj, odkaz na domeček hodím sem, aby ses taky mohla kouknout :wink:

Nelča už taky kyne, včera vážila 5,7 kg, má krásné faldíky

kdo chce mrknout na nějaké fotky, tak tady: http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela4Mesic02#, ale jsou tam hodně fotky ze srazu a pak i "ukradené" fotky od Hup, ty Nelinčiny detaily jsem si dovolila zkopírovat, jsou tot totiž krásné fotky
31. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
mis: nádherné fotečky :dizzy_face: Taky u Nelinky vidím něco z Tebe :wink:
31. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
mis: moc pěkný, opravdu :dizzy_face:

už tu dlouho nebyla Barča, že? Se někde dovolenkuje, nevíte?

saru: na těch centimetrech k váze určo něco bude :slight_smile:

U nás aby se to nepletlo, tak manža přijede až po půlnoci, aby nemusel zítra do práce, tak to odjezdí dneska v noci... No a v neděli už pojedu k našim, tak se nám ten víkend pěkně zkrátí... :unamused:
31. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
holky, musím vám sem něco hodit, i když jsem slíbila žádná videa. Ale nebojte, tohle oslavuje mého génia, ne Štěpánova :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nudili jsme se při hraní, tak jsem to chtěla trochu zpestřit, hihi :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=QU0OPgCjDbk
31. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
mau: to je na pytel, viď? :unamused:
31. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
saru: no teda smekám :grinning: seš fakt dobrá :dizzy_face: :dizzy_face: ¨
a jo, je to naprd, já to vím a chápu že to jinak nejde, ale štve mě to pořád... :angry:
31. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
mau: viď? asi se tím budu živit :grinning: Jsou to rýmy na úrovni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
saru: jj, aspoň malou sbírku básní :wink: :grinning:
31. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
tak jsem zavedla album domečku, ale je tam jen pár foteček, zatím... http://picasaweb.google.com/vrabi.m/NasDomecek#
31. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
mis: no krááásnej domeček, já chci taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a je to jen přízemní, že? Moc pěkný :dizzy_face:
31. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.