• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
luci: doufám, že jo, fakt jsem to ořvala ale bohužel s tím už teď nic neudělám :cry: :cry: :cry: snad nebude mít jizvu :cry:
28. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
dadu: to ségřin kuba kecá do řízení - chlapi to mají asi v genech kecat do toho ženským :grinning:

kett: přečti si mou hovínkovou story ..třeba tě to rozveselí :wink:
neboj-to bude dobrý - obdráš občas chodí opravdu jak bojník - dodrápaný :wink:
28. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
Tak my byli teď přes 3 hodiny venku, jsem celá uťapaná... Filda se nadlábnul a potom jsme kecali... Už je to príma pokec :wink:

Kettm, neplač.. To bude OK... Včera jsme zrovna řikali, co nás všechno ještě čeká... Rozbitý kolena, pády... Toho ještě bude... :angry:
28. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
tak jsem po kontrole na gyndě a žijůůů. Vůbec to nebolelo. Všichni se divily jak velký dítě jsem to plkla a pani doktorka říkala ža další děti bývají větší. Tak teda nevím, jestli bude mít Karolínka sourozence, pětikilový by se rodit nechtělo :confounded:

ket: neplač, to bude dobrý. A chlapi s jizvou jsou sexy, ne? :slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
nik: no a pak ta peberta ..ještě si užijem srandy kopec :grinning:

maus: tak vidíš, panikářko :grinning:

hle ..jinak ségra je doma a nic ...
28. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
čauky hvězdy, tak jsem opět tu

jsem moc dobře nedopadla. Zítra jdu na čištění pod narkozu. V nemocnici mi tam nechali kus placenty a budou mi to čistit.Prý bych mohla dostat otravu.

Vojtík byl na jedničku, krásně prospívá, akorád je krapet línej
28. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
sklen: tak to je mazec ....to jsou fakt idioti ...bych si na ně stěžovala (minimálně)
28. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
Hup: no jo, ale teď na to nemám náladu. MOdlím se, aby to bylo v pořádku. NOrmálně to prý je na ležáka, ale on mi to kvůli Vojtulkovi udělá ambulantně. Je to super doktor, tak snad ví co dělá. Jsem fakt posran.

Mau: neboj, Vojtík byl taky menší než Daneček. Za to teď to dohnal. Má 5:800 jsem myslela, že si tam kleknu. :grinning:
28. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
sklen: a jak se pozná, že tam zůstal kousek placenty? normálním klasickým vyšetřením?
28. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
JJ, bylo mu divné, že stále špiním, tak mi udělal sono a pak i to vnitřní a normálně to bylo vidět na monitoru. Prostě velký bílý flek. :cry: :cry: :cry:
28. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
sklen: tak to je fajn, že ti to alespoň bude dělat někdo, ke komu máš důvěru ...držím palec ...ale i bez toho to bude jistě v poho :wink:
28. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky,
Tak se mi zdá, že já tu mám jediná řvavé dítě :rolling_eyes: :slight_smile: ale jinak si v mezičase broukáme, pousmějeme se a zkoušíme lézt.

sken: to je teda nepříjemný, dělali Ti ultrazvuk než jsi odešla z porodnice?

kaca: s tím kojením jsme na tom stejně. Všichni vždycky: kojíš? a já už skoro lžu že jo, než to dokola všude opakovat.

Kettm: to se mu určitě zahojí!
28. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
Hup: jo to jo, on je moc fajn. Dnes byl ale docela vážný.Tak uvidíme. Zítra určitě písnu.
28. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
Mich. právě že ne. Zkontrolovali mi jizvu a odchod.
28. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
sklen: no právě jsem si říkala, jak je možný že by Ti na to nepřišli. Mě ten ultrazvuk dělali. Ale díky bohu že Ti to našly alespoň teď.
28. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
mauska: no chlapi s jizvou sexy jsou, manža má na obličeji jizvu od psa, asi to chtěl mít Tom jako tatínek :frowning2:

skle: no to je mazec, tak hlavně aby ti to dobře vyčistili a měla jsi pokoj, to je teda fakt síla :angry:

Holky no furt to vypadá strašně, namazala jsem mu to tím infadolanem, furt si to drbal asi ho to svědilo, pak jsme se vydali na prochajdu, teprve po druhý taky s taťkou a po 10 metrech začalo lejt jak z konve, no dnešní den je fakt "výstavní".
28. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
ket: my jsme s tou vycházkou dopadli stejně. Akorát bez taťky. Neboj se,ono se mu to zahojí
28. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
micha: snad jo, má to přesně jak taťka, na pravý tváři pod okem asi tak 1 cm šlinec a trochu rozjetej, bych se za to nejradši fakt neviděla, přitom kdo to mohl tušit, ale fakt si to vyčítám :frowning2:
28. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
ket: myslím, že si nemáš co vyčítat. Prostě se potatil, a těch modřin bude určitě ještě spousta. To bude dobré :wink:
28. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
JJ, pevně v to věřím.

Ket: neboj, bude dobrý. Malým dětem se to hojí rychle a třeba tam nic mít nebude.
28. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
kett: nezlob se na mě, ale podle mě šíleně vyšiluješ kvůli jednomu škrábanci
neznám ani jedno dátě, které by se nedodrápalo
co prosím tě budeš dělat až nastane opravdu nějaký problém :sweat_smile:

mich: pokud zvládáte i hraní, pak to nenítak strašné ..mám kamarádky, které v prvnich třechmesících neviděly nic jiného než slzy a řev ...o úsměvu natož hraní si tak akorát mohly nechat zdát
nemysli, že ondra neřve ..a to deně ...někdy pár minut, někdy dvě hodinky ....někdy má třeba pár dní v kuse, kdy mrzakuje ...no a ...jakého jsem si udělala, takového mám :slight_smile:

sklen: oni ti nedělali utz při propuštění? :astonished:
kámoška měla po císaři totéž ....to bych řekla, že by se naopak mělo stávat míň než u přirozeného
28. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
sklen: to je mazec, jsem myslela že dělají UTZ všude v porodnici. A malej váží skoro jako Karolínka, akorát je mladší, teda :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
Hup: nedělali. Hele tam snad nikomu. Ta co tam ležela se mnou, tak taky odpochodovala bez prohlídky. Jen kouknou na šití a adijééééééééé.
28. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
Mau: já jsem se také zhorzila. Daník měl při porodku 4,30 a v 6 týdnech 5,2. Čekala jsem přes pět kilo, ale tohle fakt ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: JJ mám dobré mlíčko.
28. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
mě zase zapoměli kouknout na šití, viděla ho jen sestra, na další vizitě jsem nebyla, byla jsem na tom UTZ myslím, tak to nikdo neřešil...ale UTZ dělají všem...
28. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
Hodím kdyžtak do alba nějaké nové fotečky našeho "solmálce" :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
sklen: no to je gut ...hele tam mě tam tím utz šmrdlil pěkně dlouho ..jako sice to nemusím ..no ale alespoň má člověk jistotu, že
a gyndař po šestinedělí zrovna tak ..dokonce tam lovil i vaječníky, jestli jsou ok ..což sicenechápu, rpoč by neměly být ..no ale alespoň vím, že tam jsou :grinning:

héééj ..já nehraju ..máme největší žížalu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
28. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
skleni, to je hrůza, to je na žalobu, v americe bys z toho vytřískala pár tisíc... :angry: :grinning:

ale hlavně když ti pomůžou teď...budu ti držet palec

ket - stříhej nehty a neboj ono se to spraví než se ožení, toho ještě bude :wink: :grinning:

jo a když mě pouštěli po císaři jak po 1. tak po 2. tak mi ani jednou nedělali utz.
až když mě začalo bolet to břicho tak mi dělali utz venkovní i vnitřní, jinak se na to vykašlali taky, zřejmě je to drahé vyšetření pro naše zdravotnictví :confused: :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
maus bez urážky to je ale macek.... :wink: :grinning: , ale ne je moc krásná a má krásné kukadla :slight_smile:
28. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.