• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: jjj, jen přízemní, schody jsem nechtěla, člověk nikdy neví, co bude mít s nohama, takže schody by byly omezující :wink: , domeček je fajn, ale všechny peníze jdou do domečku, dovolená nehrozí, jedině, že bychom zakopli o kufr s prachama :grinning: , má to plusy a minusy :slight_smile: , ale já jsem spokojená, jen by to chtělo tu terásku, abych se měla kde usadit, takhle je to takové divné, abych si sedla v oraništi :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
však budeš mít brzo krásnou zahradu a hned bude líp. Taky jsme chtěli jen přízemní domeček. Třeba když taky zakopneme tak se dočkáme taky domečku :grinning:

My jdeme na prochajdu :slight_smile:
31. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
mis, jo už jsem něco vyfotila, ale není to¨nic moc. jak jsem říkala, zahrada se teprve bude upravovat a fasádu nemáme. náš dům vypadá líp zevnitř :grinning: to my na dovču pojedem, hurá"!!! právě jsme se o tom bavili s manžou, že bez moře nemůžem být, to by musela být strašná krize, abychom na to neměli :sweat_smile: jo a terásku máme zase my :grinning:

Mausko, a kde zakopnete? :grinning:
31. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
saru: fakt dobrýýýýý, ale doufám, že jsi to nevymýšlela z fleku? tos už měla připravené dopředu, že jo? jestli, ne, tak mě z tebe fakt klepne... básnické střevo teda máš :grinning:

maus: taky půjdeme na procházku, až se mrně vzbudí a nají :wink:
31. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
Mis, koukám, že to máme vše naopak, kdyby se ty naše baráky daly dohromady, tak je to dokonalé. máte to moc hezké. tam co je tráva, to vypadá fakt super. kdy jste zkolaudovali? a bude bazének?
31. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
luci: tak to my v té krizi jsme, na moře nemáme, to bychom museli úplně zrušit úpravu zahrady a to je teď pro nás priorita, aby to příští rok už bylo funkční, aby si Nelča měla kde hrát.. u nás je to s terasou náročné, protože bude mít přes 30m2 a bude ze dřeva a ještě je nutná pergola, takže se bude dělat až příští jaro :wink:
a kam se chystáte k moři?
31. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
mis, chudák Neli mezi pytli mouky :grinning: nevzteká se, že nemůže hýbat s hlavou¨?
Maus, Barča je na chatě, psala myslím že na dva týdny :slight_smile:
31. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
luci: kolaudovali jsme v dubnu, byla to tak trochu fraška, měli jsme všechno OK... bazén nebude, nadzemní se mi nelíbí, v zemi by se mi i líbil, ale nelíbí se mi zastřešení a dokud neodrostou děti, tak bazén prostě nebude, nechci, aby se mi utopily.... a není to vůbec hotové, plot je zatím provizorní, bude celý dřevěný, ale zatím je z 80% pletivový... a ta tráva byla jen takový hokus pokus :wink: , ale vyšlo to
31. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
luci: tu mouku mívá jen chvilku, jasně, že se začne po chvíli vztekat :wink:
31. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
mis: jojo, vymyslela jsem to asi minutu předtím, a když jsem to pak říkala, tek jsem musela děsně myslet, jak to vlastně bylo :grinning: Proto, ty dramatický pauzy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Nejumělečtější verš je: Koník Toník není poník :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
saru: jsi vážně dobrá :wink: , mětakyobčas napadne nějaký verš, ale tolik veršů naráz?..... no to ani omylem :grinning:
31. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
saru - pisu si jednicku + :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
luci: no to právě nevím kde zakopnu :grinning:
my na dovču asi nepojedem, ale ne z finančních důvodů, ale tak vůbec to asi nevyjde. nevíme kam, nemáme kdy,...

prochajda byla super :dizzy_face: byla jsem v hračkářství, synovec bude mít svátek, tak jsem se vyřádila :slight_smile:
31. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
Mis, a nechávali jste si¨stavěT? my stavěli sami. Jak dlouho to trvalo?
31. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
luci: a kde máš ty fotky???
31. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Maus, mám je na ecards, ale jde o dokumentaci stavby, takje jich tam moc.. snažím se udělat minialbum pro vás, co by mohlo být zajímavé :slight_smile:
31. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
luci: no, sem s ním, až bude :slight_smile:

jsem zase dělala Karolí čistku v oblečení, vyřadila jsem toho opět dost :sweat_smile: jí budu muset průběžně zase něco dokoupit :slight_smile:
31. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
tak tady je pár fotek domu
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=421141
terasu a zahradu mám zatím ve foťáku, dodám :slight_smile:
31. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
luci+mis: teda máte kouzelný domečky :dizzy_face: Taky bych jednou v budoucnu chtěla do domku a ještě víc do přírody :slight_smile: Ale zatím jsme spokojení, byt máme velkej, takže si rozhodně nestěžujem. Je to cihlovej barák, takže zdi tlustý :wink:
31. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
luci: a co nové fotečky? pěkně s fasádou? a tu terasu chci vidět.... :wink: a projekt máte z G-servisu, že? my si nechali dělat vlastní přesně na náš pozemek a garáž nemáme, prosadila jsem pouze kryté stání, které teda ještě není hotové :grinning: .... jo a nechali jsme si stavět (my pokládali jen polystyren na podlahy, Martin dělal sádroše, malovali jsme taky sami, pak jsme pokládali plovoučky), máme dřevostavbu, nízkoenergetický domek, začali jsme stavět loni v únoru a v srpnu se stěhovali :wink:
31. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
luci: jůů, no pěknýýýý :dizzy_face: :dizzy_face:
A nejlepší to bude, i u Mis, až to bude komplet hotové, že? :slight_smile:

My si taky nestěžujeme, manža by neměl čas lítat kolem baráku, ale byt máme malej, to zase jako jó. Ale nevadí, jsou na tom lidi i hůř :wink:

byste nevěřily, kolik kilometrů se dá naběhat po tom našem pidi bytu s golfkama, aby to dítě usnulo :grinning: ale už spí :slight_smile:
31. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Mis, my ještě fasádu nemáme :slight_smile: v září bude do lepidla a barva až na jaře :slight_smile: to jste to zvládli fakt rychle. a čím topíte? My začali taky v únoru, v dubnu jsme se stěhovali. kolaudovat budem asi v prosinci. do kolaudace musí být hotový plot.
Sar, Mis, díky :slight_smile: ono to rozhodnutí stavět dům vyplynulo i z toho, jak a s kým jsme bydleli, takže jsme k tomu prostě dospěli. A jestli by můj manža nepostavil dům, tak už nikdo :slight_smile:
teda holky, vy fakt blbnete s těma sporťákama..
31. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
jsem teď na návštěvě u tchýně bez tchýně - u nás se totiž dodělávají lišty u podlah a ten řemeslník u toho poslouchá děsnou muziku, tak jsem raději s malým zdrhla a tchýně je na chatě. mají tu tv s tím settopboxem. nějak mi to nefachčí. nevíte, jak na to?
31. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
luci: my jen svátečně po bytě, jinak ještě ne-e :slight_smile:
settopbox neznám, bohužel :unamused:
31. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
luci: bylo to hodně rychlé, vždyť stěny a příčky byly hotové za jeden den :wink: , přijel kamion a z něj sundávali celé stěny :grinning: , máme podlahové topení a elektrický kotel
31. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
jééé luci vy máte baráček jako my :slight_smile:
31. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Mis, tak to jo :slight_smile: žádná dřína. a tu podlahovku máte v celém baráku?
enz fakt? taky máte stÿl?
31. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
luci: jjj, v celém baráku kromě technické místnosti
31. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
luci no máme, akorát zrcadlově otočený, takže nám garáž vychází na pravé straně
31. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.