• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak hurá, dneska to dítě ne a ne usnout. Zapíchla to až teď. Ale snad už spí tvrdě a chvilku jí to vydrží :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Enz, tak to je náhodička!! a jak dlouho v něm bydlíte? to se budeme muset navštívit. Moc Stylů neznám :grinning:
Maus,já chtěla koupat, ale zjistila jsem, že neteče teplá voda... usnul mi na sedačce při kriminalistice.
31. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
luci - moc hezky domecek

nam zrovna volal domaci, ze jeden den k nam posle odhadce na barak, protoze nas domaci se rozvedl a musi se vyporadat s manzelkou. tajne doufam, ze nam tento baracek proda, moc se mi tady libi, dobre situovan, a uzasni sousedi.

My jsme akorat dokoupali, tak jdu vyzdimat prsa, uvidime jestli malemu bude stacit a za chvili prijde domu tatinek z prace, tak mozna bude nejaka romantika :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
luci to je teda náhoda :grinning: jsme tu 2 a půl roku....jinak koukala jsem, že to máte podle projektu.....my jsme udělali pár úprav.....takže to vypadá jako jiný dům :slight_smile: no přijeďte na návštěvu a uvidíš....
31. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
magis: jůů, to by bylo fajn, měli byste svůj domeček :dizzy_face: tak držím palečky, ať to vyjde a ať to není drahé :slight_smile:
31. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
holky, máte krásný domečky...
hlásím, že teplotku preventivně neměřím, ale každou chvíli na emíska sahám, zatím je v pohodě, zatím jsme teda bez reakce. tukám tukám, at to nezakřiknu
31. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
Magis, díky :slight_smile: a držím palečky, ať vám to vyjde.
Enz, máme taky pár úprav, třeba tu dvougaráž jsme si tam naprojektovali skoro sami a zrušili pár střešních oken, zmenšili dveře na terasu, ale zase na první pohled to vypadá stejně. Návštěva by stála za to :slight_smile:
31. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
Krásné ráno :sunglasses:
Noc dost stejně hrozná jako ta minulá. Karolí má prostě kakání a bříško jí nedovolí v klidu hajat...
Manža nakonec přijel ve22 a ráno jel znova, jinak to nešlo. Odpo jedem ke tchánovcům, manža bude měnit olej a zítra už pofrčím k našim. Určo budu mít absťák z netu :grinning:
1. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahojda, tak poprvé se malý vzbudil ve 4, tak aspoň že tak.. Zjistila jsem, že mám s sebou málo jednorázovek, no nevím,jak to do odpoledne vydržíme :frowning2:
1. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
luci: tak ho nech hambulatýho :slight_smile:
1. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Maus,zkusím to, má být vedro :slight_smile:
1. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojky, tak já můžu po dlouhý napsat, že noc byla BÁJO!

Usnul ve 21.15 a na papů se probudil až ve 4.15!!! Pak si cucnul v půl 7, vzala jsem ho do postele a do 9 jsme etě spinkali! :dizzy_face:

Jsem zvědavá, jaká noc bude dnes-- Počítam s horší variantou, radši :sunglasses:
1. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Nikul, tak takovou noc vám trošičku závidím :slight_smile: CHtěla jsem se tě zeptat,jestli na Fildovi bylo vidět, že za poslední měsíc tolik porostl? 6 centimetrů je fakt dost! :wink:
1. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Luci, je to hodně vidět. Hlavně špeky se trochu natáhly :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Nám se taky natáhly špíčky :slight_smile: Teda mě né, jenom Karolí :grinning: :sweat_smile:
1. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
dobre ranko holky,

tak u nas noc v poho.
vcera v noci jsem sledovala prcka jak spi, a nestacila jsem se divit kolikrat se ze sna smal, ale uplne nahlas a v zapeti zase pomrnkaval, by me fakt zajimalo co se mu zdalo, takove zmeny nalad

pocasi nam dneska opet nepreje, zase je zatazeno, mrholi :angry: takze see chytnu uklizeni

vcera jsem cely den mazala hlavicku olejickem a nehtikem davala ty supinky pryc, a dneska to vypada o hodne lip, takze budu pokracovat
1. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Magis, tak to mě nikdy nenapadlo sledovat prcka :grinning:
1. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Karolí se ještě nahlas nesměje, teprve začínáme. Moc se na to těším :dizzy_face:
Tady je vedro na padnutí :confounded:
Už mám skoro hotovej oběd, Karolí mi usnula v šátku...
1. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
My jsme byli ve městěv nakoupit - vzala jsem v DM ten čaj, jak mi radila Maus a ten megapack ubrousků - jedno balení (80ks) mi se slevovym kuponem vyšlo na 25 Kč :dizzy_face:

A koupila jsem si vitamíny pro kojící, páč se začínam rozpadat :sweat_smile: Po ránu mi děsně bolí chodidla, kůži mam vyschlou, nehty děsný... :grinning:
1. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Teď se nadlábnem, máme gnocchi s nivovou omajdou a pujdem na koupaliště. Dam malýmu ty Huggiesky do vody a vycachtáme ho :dizzy_face:
1. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
niki: tak to koupaliště závidím. Nebojíš se malého cachtat v té "špinavé" chlorované vodě?
A taky se rozpadám, hlavně už mi vypadala asi polovina vlasů, a pořád to nepřestává, děs :angry:
1. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
:astonished: mně taky děsně padají vlasy!!! začínám mít úchylku sbírání vlasů z polštáře a z postele, je to nekonečné. no a rozpraskane nohy mam od porodu. nemáte na to něco?
1. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
tak vidim, ze opet vsude stejne, ja na tom s vlasama budu za chvili hur nez Wiliam :grinning: :grinning: , kazde rano nejdriv posbiram z polstare ty moje, pak od Wilika a sem tam i od Gava, za chvili budeme plesata rodinka :sweat_smile:

pamatujete jak jsem si pred nedavnem zlomila zub vejpul??tak se mi rozdrtil dalsi :angry: , zuby to odnesou asi nejvice. A to beru vitaminy pro kojici + vapnik kazdy den. Mliko a jogurty taky papam, tak nevim co jeste bych mela...

Koupaliste taky zavidim, u me to teda nehrozi, leda ze bych se svlekla do plavek a stoupla si na dest :sweat_smile:
1. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
luci - jak rozpraskane nohy??? jako chodidla? popraskana kuze, nebo popraskane zilky?
1. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
teda magis, to je hrozné!!! Zubař ti neporadí?
1. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
magis: myslím že hořčík pomáhá vstřebávat vápník, tak to zkus k tomu přidat a prý se to líp vstřebává večer, jsem četla.
Zuby zatím drží, klep klep...to ti teda nezávidím, br
Vlasy už ani nesbírám, bych nedělala nic jinýho, je to fakt hrůůůza :unamused:
1. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
magis, jen kůže na chodidlech, je i dost tvrdá, to jsem nemívala.
Maus, mě ty vlasy nechce brát ani vysavač, musím to do něj nastrkat :angry:
1. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Maus, brouzdaliště pro mimi je čisťounký :wink:
My tu máme super koupák, i voda pro dospělý je průzračná..
1. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Vlasy mi naštěstí drží... Klep klep klep...
1. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
zubare mam rok zadarmo, jinac se pri kazdem otevreni pusy plati cca 600 Kc :angry: + zakrok, minule jsem se ho ptala co s tim a on mi jen rekl ze vice cistit zuby, tak nevim jestli si je mam cistit 10 x denne :sweat_smile:

luci - nohy jsem mela taky popraskane, ale kamaradka mi udelala pedikuru a porad si je mazu kremem od Sholl a musim zaklepat 100% zlepseni
1. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.