• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
holky mam prosbu,

jak jste psaly o tech homeopatikach ricinus communis 5 ch, tak mi je kamaradka poslala, uz jsem dobrala jedno baleni, asi pred mesicem, tak jsem napsala svagrovce at mi je koupi a posle. Dneska mi prisli, ale je to neco jineho. Pred tim jsem mela zelene baleni a ted mam modre a je na tom napsano ricinus communis 9ch, nevite na co to je???na netu nemuzu nic najit. Aby to treba nebylo na ukonceni laktace :angry:
1. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Mag, 9CH by mělo být na zastavení laktace, tak bacha..
1. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
!Ahoj kočky

no tak co se týče vlasůůůůůů, tak hrůůůůůůůza a děs. Nestíhám luxovat, 3 m po porodu to bylo super, ale teď, no nevím. Vlasy jsou všude.

Jinak dnes jsme měli mít srazík a skoro všechny holky to naposlední chvíli odvolali, no by mě kleplo, tak jsem se těšila, ale sama tam nepojedu. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Mg: myslím, že tyto jsou také v pohodě, když mi Hup posílaal mailíka, tak tam to také píšou, že se to může brát. Ale asi stejně jako ty předešlé, jen týden a pak pauza
1. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
jejda tak ted nevim, podpora nebo zastastaveni laktace???

holky kdyby jste meli cestu kolem lekarny nemohly by jste se mi na to poptat please???

nebudu je brat dokud si nebudu na 100 % jista ze jsou v poho

vyrazime s Wilikem ven za kamaradkou, tak vecer juknu
1. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
juj, tak to bych nerada špatně poradila, ale v tom mailíku to bylo, já tam půjdu až v pondělí, tak když vydržíš, tak se ti optám
1. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak Magis, taky jsem toho moc nenašla, ale na laktaci to nebude.. ještě půjdu kolem lékarny, tak se zkusím zeptat.
Skleni, to je škoda s tím srazem, ale zas abyst ë se neupekly, je fakt hic! vy máte doma bazén,že?
1. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
RICINUS COMMUNIS 5 CH
- dávkování: 5 granulí 2x denně
- použití: nedostatečná tvorba mléka

RICINUS COMMUNIS 15 nebo 30 CH
- dávkování: 5 granuli 2x denně
- použití: zastavení tvorby mléka, odstavení kojence
1. srp 2009 v 16:39  • Odpověz
lucie - takze 15 a 30 ch je na zastaveni, ale na co je ta 9 ch????
kazdopadne holky dekuju, pockam si do pondeli, jestli mi zjistite neco vic, na netu jsem fakt nic konkretnejsiho nenasla.
jen jsem psala svagrovce co mi to poslala a odepsala mi ze v lekarne jim jeste zduraznovala zeto ma byt na podporu laktace, tak ze nechape :unamused:
1. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak my teď byli na 2 hoďky u jezera, malej byl ve svým živlu, ležel si pod stromem ve stínu, povídal, řehtal se, koulel se po dece,bavili jsme široký okolí. pak jsem mu namočila nožky a děsně se mu to líbilo. Bude asi otužilec po mně, vůbec to s ním nehnulo, myslím, že by se klidně nechal namočit celej. Já tam vlezla, bylo to krásně teploučký, ale manža ne, je to poserka, prý to bylo studený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Pak přihodím pár foteček :wink:
1. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
Tak album tady už mám zaplněný, tak jsem to naházela do toho staršího:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=335579
1. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
saru, fakt povedené fotečky, jste suprová rodinka :grinning:
1. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoooooooojky, mag slibuji zjistím

my jsme také byli celý den u bazénu, jj Luci máme, ale jen takovou kaluž, až příští rok se rozšoupnem. Byla jsem tam tedy jen já a Vojta, Dandula byl s tátou u babi na c halupě pomáat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

JJ s tím srazíkem mě to mrzí, snad to vyjde jindy

Saru pěkné fotečky, tak to Vojtík nebude otužilec, strašně ječí jen když mu dám do bazénu špičku, je to srágora :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahojte ...

včera jsme tady mělitetu pavlu s malým štěpánkem - ten je opravdu malinký - ne jako tady tenhle náš :grinning:
i když je dubňátko, odvážel si od nás včera hromádku poděděných věcí, jalikož je o 9 cm menší než ondří :grinning:

dneska jsme byli na babinci - pohoda, klídek :slight_smile:
takový malý srazík maminy s dětma

jinak s těmi mosítky se přidávám k maus

kači: já i když máme taky manduku furt šátkuju - na doma, na zalívání zahrady atd. mi to nějak líp sedí se šátkem

vlasy mi začaly tak před dvěmi týdny taky brutálně padat ...ale včera jsem večer yla u kadeřnice a říkala, že zas tak strašné to není - tak snad to nebude horší :sweat_smile:

jinak holky máte hezké domečky :slight_smile:
taky se těším až si nějaký domek podle svého postavíme :slight_smile:

saru: taky vymýšlíme básničky z placu ....obvykle dobrý ...ale někdy mi z toho vyjdou příšerné paskvily ...dojdu až k nějakému rýmu a jsem jako v cimrmanovi: já bych věděl..no já taky,ale to nemůžeme použít
:grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
mis: na ten bazén máme úplně stejný názor - a manžovi připadá, že jsem totálně ujetá ...to jsi mohla říct hned u nás :grinning:
1. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Tak my jsme se cachtali na koupáku... Voda v brouzdališti moc teplá nebyla, tak jsme Fífovi namočili jen nožičky. A nějaká paní nám pujčila člun, tak jsme ho vozili... :wink: Pak jsme etě jeli na návštěvu k D. babi a dědovi.
Za celej den spal 1 hoďku dopoledne, a 2x 15 minut odpoledne... To je zas darda... Ale byl jako sluníčko... Pořád vysmátej...

Teď už je v postýlce a spí..

Fotky zde ... http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_5._mesic/#album

Saru, supeeer fotky! Štěpánek je taky správnej chlap! :grinning:
1. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
hup: ad bazén, přiznám se, žedo mé přestavy zahrady by se hodilo koupací jezírko, ale to asi neklapne :wink: , ale byla by to nááádhera
1. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
mis: jo tak to jsme na tom úúúplně stejně :grinning:
1. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj hvězdičky :wink:
My teď asi zas na chvilku vyrazíme k jezeru, než bude těch slibovaných 32 :sweat_smile: Vydržímš tam vždy max. 2 hoďky, my s manžou na to celodenní vyvalování nejsme :sweat_smile:

Děkujeme za pochvaly :dizzy_face:

hup: jj, já zas někdy končím rýmem absolutním :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

niki: taky máte krásný fotečky :dizzy_face: Filípek si to očividně užíval a vy taky :slight_smile:
2. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Nazdar kočky, přeji sluníčkový den! my se včera byli podívat na nádrž v Mlíkojedech, Petrova ségra s kamarádama tam stanovali a taky grilovali stehýnka, bylo to super. ale na spaní ve stanu by mě nenalákali. stačilo mi tam kojjit :wink: dnes jsem už vyzkoušela bazén, super. jen mohl být vyšší :grinning:
2. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky,

tak Fífa se dnes poprvý sám přetočil z bříška na záda :dizzy_face: Cvičili jsme a pak jsem ho dala na zem pást... Šla jsem podlít kuře a najedou řev.. Tak jsem si myslela, že ho to neba... A on tam ležel mimo podložku na zádech..
Snad se jen lekl a nebouchnul se třeba do hlavičky :pensive:
2. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Nikulko, Fífa je šikulka šikovná a neměj o něj strach. ptala jsem se mámy, kdy jsme se přetáčely my a taky ve 4 měsících, tak doufám, že to Máťa stihne :grinning:
Dnes chodím celej den v plavkách a i tak je mi hic. to je ale blbost v takovým horku vařit :grinning: ale když mi to manža pochválí, tak to stálo za to :wink:
2. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahojky, tak jsme zpět z výletu, nezmokli jsme, už jsme tu :wink:
Malej byl hodnej, tak jsme se chvíli pováleli na dece, když spinkal, tak jsme zajeli s kočárem na břeh a vlezli s manžou do vody :dizzy_face: Pak si Štěpula asi 45 min. pásl koně střídavě na mých zádech (kde mi neustále dokola rozvazoval plavky) a na dece, kde si hrál s kalhotkama od mých druhých plavek (hračky jsme zapomněli doma) :grinning: Je vidět,že je to chlap, vždycky ví, kam sáhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dávala jsm mu cucat šťávičku z nektarinky a to se jen olizoval :slight_smile: Motaly se tam kolem něj dvě asi roční holčičky, už teď se na něj ženský lepí :grinning: A on flirtoval jak divej - pomrkával, usmíval se jedním koutkem, nestačil jsem zírat :confused: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=335579&vReferer=
2. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Gratulace Filípkovi k otočce :dizzy_face:
2. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
:slight_smile:
Už je tu buřina... Bylo tu 36 st... Horko jak blázen... Fífa ale spokojenej :slight_smile: Otočku zatim nezopakoval, ale už krásně pase :wink: http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_5._mesic/
2. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
čauky

saru: už dáváš ovocné šťávky? není to brzy?

jinak jsem včera nahrála video, jak se ondra pokouší lézt http://www.youtube.com/watch?v=In5l5Wa1zM0
...ale už to není aktuální ..... o dos vypiloval za ten jeden den techniku
mám strach, že na dovolenou to už bude umět, takže to pak žádná dovolená nebude :sweat_smile:

a taky za posledních pár dní hrooozně vypelicvhal :grinning:
2. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
nik: tak to jste šikovní :slight_smile:
ale jak říkáš - bacha na otočky, někdy to jsou jen pády ..tedy alespoň u nás to bylo ze začátku neřízené skulení se ...a pak se fakt může praštit ... když už se pěkně koordinovaně otáčí, je to samo něco jiného
2. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
luci: nechápu, jak si to ty naše matky pamatujou - já už si dneska nepamatuju všechny poprvé od ondry ...podezřívám je, že si vymýšlejí :grinning:
2. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
nik: to má fífa fajnové ten ušatý ručník :wink:
2. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
hup: nedávám :wink: Jen jsem mu dala líznout a z fotky to vypadá, kdovíjak to nehltal, byly to asi 3 vteřiny :wink: Ale už jsem mu taky dala líznout šťávu z melounu, olizoval se jak divej :grinning:
ad lezení - teda Ondří už to dá velmi brzo, už přichází na ten princip střídání. hupinko, dovolená nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Taky mám vždycky pocit, jaký dělá pokroky ze dne na den, je to neuvěřitelný :dizzy_face:
2. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
saru: ondra se taky,když jím tváří, jako bych ho běžně krmila ze svého talíře :grinning:
vypadá to, že s jídlem problémy nebudou :grinning: (klep klep - raději to tu klepu, jelikož už jsem tady pár věcí zakřikla :sweat_smile:)

je to fakt supr -posledních 14dní jsme měla pocit, že se trošku zasekl ..ale to co udělal za tento víkend - jakoby to vše dohnal .... :slight_smile:
2. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.