• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: dohnal? :grinning: Nemá co dohánět, je přeci pořádně napřed :wink:
2. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
hup, to neni ručník, ale župánek :wink:
Já si zapisuju všechno, co Fífa udělá poprvý... Mamka to zapisovala i mně, tak to mam vsechno zdokumentovaný. Zrovna včera jsme koukali, že jsem se ve 4 měsících převalila z bříška na záda a v 5 naopak :wink:
2. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
saru: no jako to své nicnedělání :grinning:

nik: no každopádně v tom je fajnový :slight_smile:
já se taky snažím evidovat...ale dobrovolně se přiznám - nic moc :slight_smile:
dělám to "dávkově",takže i data jsou přibližná :sweat_smile:
2. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
hup: tak to dokumentuju podobně, některá data jsou jen přibližná, ale pár přesných zápisků mám. Píšu mu takovej deníček do obyčejnýho sešitu s tvrdýma deskama :wink: Občas tam nalepím i nějakou fotku. Ovšem jsem zvědavá, jestli to chlap někdy ocení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holčička by to, myslím, vnímala jinak, ale určo záleží na povaze, tak uvidíme... Kdyžtak to bude památka pro mě :slight_smile:
2. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
saru:ale úprvní zub budeme mít snad na minuty přesně, jelikož ho netrpělivě vyhlížíme :grinning:
btw. chlapi náhodoubývají kolikrát víc sentimentálnínež ženské ..jen blafují (to znáš :grinning:)
2. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
moje mamka říkala, že jsem byla naprosto klidný mimčo, takovej ten neustálej Štěpíkův pohyb u mě nehrozil. Přesto jsem v 6 měsících seděla, hned poté lezla, ale hlavně už v roce naprosto plynule mluvila, takže doufám, že ukecanej po mně nebude :grinning: Proto jsem šla do školky už v necelých dvou letech, protože už jsem říkala básničky. A dodnes se mi ta huba jaksi nezavřela :sweat_smile: :grinning: Ale prý mě někam posadila, dala mi jednu hračku a já si s ní 2 hoďky vystačila. To si u Štěpána nedovedu představit :wink:
2. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
hup: jj :grinning: :wink:
2. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
Já jsem taky byla klidný mimi a vypadá to, že Fífa bude po mně... :slight_smile: Manža chodil v 8 měsících... Já jsem spíš povídala pořád básničmy. Pořád jsem se na něco ptala... Kam mě posadili, tam jsem byla :sunglasses:

Jdu koupat zvířátko!
2. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
Hup, nám to máma psala do takových těch knížeček, první zuby, úsměvy, pohyby :grinning: A jsem za to ráda. První zuby jsem měla až v 8 měs., tak doufám,ž e v tomhle bude Máťa po mně. My mu taky děláme, nebo spíš vyplňujeme knížečku s fotkama a já píšu deníček ve formě poznámek :slight_smile: Proto si pročítám starého koníka a vzpomínám a zapisuju.
Saru, tak už vím, po kom je štěpino tak akční :slight_smile: ale že jsi dřív seděla než lezla?
2. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
tak já byla prý hodná, ale dooost čilá :grinning:
takže ondří bude asi po mě :sweat_smile:
nějaké samostatné hraní bez obecenstva - to mě nebralo :slight_smile:

saru: fakt jsi v roce plynně mluvila? :astonished: ..vždyť v roce umí děti tak 5 slov
to bys musela být ještě víc zryclená než štěpíno :sweat_smile:

luci: no to se u nás moc nevedlo :cry:
ale knížečku poctivě vyplňuju :slight_smile: a bloguju a fotím a natáčím :slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Hup, je to škoda. myslím, že ty knížky dostali naši v porodce, my se ségrou máme stejnou a brácha zas jinou, kde se zas nevedly zoubky. je to náhodou super si to po letech číst a třeba zjistit, že to mají děti stejně. my byli čilí oba, chodili jsme v 10 a 11 měs., tak co jiného čekat. raději bych dřív to mluvení :grinning:
2. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
hup: jj, byla jsem trochu úkaz, ale pohybově ani ne, chodila jsem až těsně před rokem. Ale huba mi jela neuvěřitelně, ještě nedávno jsem měla nahranou kazetu, jak jsem při ročních narozkách mluvila. Normálně jsem říkala věty. Ale bohužel se zničila, byla už ohraná a s páskem už nešlo nic dělat :frowning2: To mě fakt mrzelo :pensive:

luci: jj, dřív jsem seděla, vzala jsem to asi nějak opačně :wink:
2. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Já měla zub taky až v 8 měsících, ale třeba má ségra už ve 3, tak jsem zvědavá na Štěpína :sweat_smile:
2. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
saru: tak u nás jsou všichni normální :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: průměr :grinning:
2. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
dobré ranko
tedy tady je jak po vyněření :sweat_smile:
3. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Čaučau, tady to teda po ránu žije :sunglasses:
Noc OK, 21 usnul, krmení 01-04-06. Pak šel ke mně do postele a chrápali jsme do 9.

Musim dneska do DM, koupit mu ještě jednoho toho usínáčka. Asi vezmu tu samou myšku, včera jsem jí prala a fénovala, aby jí měl na noc suchou :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
dobre ranko,
tak u nas se jeste porad spinka
budu muset budit v 10 jsme objednani k doktorce

Holky taky vam deticky tak jakoby placou ze spani???strasne se prevaluje ze strany na stranu a pritom strida usmev s placem. Jake spatne sny by ty mimina mohla mit????
3. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
mag: ondra se občas budí s pláčem - ještě má zavřené očka a bulí
myslím, že může mít mraky hnusných snů - od porodu počínaje přes opuštění mámou, stresík z toho, že to nejde (chytat hračky, lézt, otáčet se) ....
myslím,že mouhou mít stejné stresy jako dospělí
prostě podle mě maslowova pyramnida potřeb funguje bez rozdlu věku - rozdíl je jen v naplňování těch potřeb
no a když vyjdu z toho, že tohle je stejné, musí být i stresy z neuspokojení stejné

vždycky ho vezmu, stujím do náruče a je po pláči

nik: na to je právě obrá ta sušička - až budou větší budou trvat na tom svém odrbaném, s urhnutým uchem, nevypratelným flekem... :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Mag, Fífa se dneska ze span řehtal nahlas... Brečí akorát, když chce jíst a to je pak řev jak blázen... :grinning:

Hup, to je mi jasný.. Tak odrbe obě najednou :grinning:

Vařim dneska poprvý od porodu květák - polívku a na mozeček... Tak snad projde.. Když prošlo i zelí a kynutý knedle... Bříško Fífu nebolelo ani nepamatuju :slight_smile: Klep klep klep
3. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Nazdárek!
Magis, Marťa ze spaní nepláče. jen po probuzení. Ani se nesměje ze spaní.
Nikulko, květák dělám večer, smažený. a chtěla jsem ho s br. kaší a manža tu kombinaci prý nezná. Fakt je to divné?
3. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
nik: to bych se fakt nebála ..vždyť už jsou velcí - neslyšela jsem o tom, že by dětské koliky pokračovaly po třech měsících :wink:

luci: no a co že ji nezná ..tak ji pozná ne :grinning:
znám lidi, co si dávají ke smaženému květáku rýži, což mi tedapříjde dost divoká kombinace, ale pokud jim to chutná... :slight_smile:
brkaše mi příjde naprosto normální :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Hojte holky

no dočíst vás asi nemám šanci.

Hup...prosím tě, tys někde psala, jak si vyřešila to Ondrovo zaklánění. Malý se už nezaklání, vymyslel lepší variantu, lehne si na bok, zakloní hlavu a ještě u toho dělá most a mává rukou. Začínám být z toho fakt nervózní a co hlavně vůbec nevím, zda to řešit a nebo to nechat tak. Se bojím abych něco zbytečně nezanedbala.
3. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
jo a my koliky máme pořád, sice už né pravidelně a né tak hrozné, ale pořád jsou a pořád kakáme jednou za tři dny
3. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
jitu: no jo ...ale to už asi nebude nedovyvinutím střívek jako ty novorozenecké, le spíš tím, že v nich má nastřádáno, ne
mě by taky pěkně rvalo, kdybych nešla tři dny :sweat_smile:
hele a to je v poho u um -u plně kojených to neva, ale právě že všude zdůrazňují, že se to vztahuje na plně kojené ...

jinak s tím polohováním - jsou taové ty válečky- mezi ně se vlastně zarazí (ale nic drastického - jsou měkké :wink:)
3. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na skok, ktere zoubky se prorezavaji jako prvni? vim ze spodni rezaky ale je mozne ze by sly prvni spodni spicaky na obou stranach? neni to blbost? neni nekde na netu fotogalerie se zoubkama jak se prorezavaji? dekuji za radu :dizzy_face:
3. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Kvi, určitě je to možné, mimi pak vypadá jak upírek ne? viděla jsem to.
3. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
kvi: jj ...je to možné ..taky jsem už o tom sylšela :wink:
3. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tak mam první neveselou zkušenost s MMB... Přišly ty puzzle - paní neuvedla ani zmínku o tom, že jsou vyrobeny v Číně. Navíc děsně smrdí a našla jsem je mezi nebezpečnejma výrobkama v EU!!!
Tak jsem jí napsala, že jí je vrátim... Čekam na odpověď.

Jedem je odpo koupit do Plzně... FUJ!
3. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Tak už mi paní napsala, že je samozřejmě vezme zpět...
Aspoň něco...
3. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
nik: no tak alespoň že tak :wink:
3. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.