• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Nazdárek maminky :wink: , tak my jsme zpět z dovči, bylo to parádní, pořád na čerstvém vzdoušku..o to horší návrat byl včera do vyhřáteho bytu, navíc večer brutální bouřka, sem myslela, že nám uletí střecha..dnes nálada nic moc neb malýmu je tu buď vedro ( v chatě stabilní teplota 19st ) nebo si zvykl, že kolem něj pořád někdo skákal a nosil a povídal atd anebo už zapomněl, že je doma tady a ne na chajdě..no každopádně aspoň se vrátil ke standartu ve spánku a vstávali jsem až v 6:30 ( na chajdě vstával kolem 5 )
Včera se nám cestou podělalo auto, ale naštěstí jsme dojeli, ale bude to zase drahá záležitost tak jsem strašně nadšená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jéé, Nikul, to je smůla :frowning2:((((( Ale díky, žes to sem napsala, taky jsem je chtěla koupit.
3. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jo a přidala jsem nějaké fotečky..jsou tam důkazy pro nevěřící tomáše, že adam má jiné genové základy než ondrášek :grinning:
3. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Nikul..to jako takové ty na zem?? Koukala jsem na ně na mimiaukci, bylo jich docela dost za malou cenu, tak asi to bude tím. No ono hodně hraček je vyrobených v číně, bych se nedivila, že třeba i Lamaze
3. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Hup..myslíš, že bych to s těma válečkama měla zkusit??? A dá se mezi nima ležet i na zádech nebo jen na boku??? Právě jsem mu vysvětlovala, že to nemá dělat, tak se na mě koukal, jako jestli jsem normální. Ale je fakt, že mě to trápí, protože mi to nepřijde nějak přirozené a dělá to nejvíc před spaním, jako kdyby byl moc unavený, nemohl zabrat a tak vyjadřoval "protivnost" nebo tak něco, ale to dělá to i jindy, ale né už tak moc
3. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
jitu:jj ...k tomu by i měl přijít i návod...
dá se polohovat na zádech, bříšku i boku
jsou tam sucháče a těma se to podle toho posunují ty válečky
3. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
no zkusím to...škoda že se to asi nevleze do kočárku, tam mi to taky dělá
3. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
mm..do mutsiny určo nee ..nějak si neumím uvědomit co máš ty
3. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
mě se to tam taky nevleze, mám colletto
3. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Holky právě jsem asi po měsíci pořádně vysála náš koberec pod konferákem, který má vysoký chlup a co jsem tam našla svých vlasů by vydalo na paruku - masakr a to jsem už ostříhaná a pořád padají, jsme s Lukášem teď na tom stejně s tím vypadaváním a to nekojím, tak nevím
3. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahojky :wink: Tak mě už pár dnů bolelo celý tělo, dneska se přidalo malinko nachlazení a trošku zvýšená teplota, takže asi nějaká menší viróza, či co :slight_smile: Do toho se spouští mrška, takže jsem značně mimo, teď jsem chvíli spala, manža je naštěstí doma, takže se o prcka stará. Není to nic hroznýho, ale jsem jak rozlámaná :unamused: Asi ty změny počasí mi daly ťafku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra jdeme na čtyřměsíční kontrolu (no, uvidíme co já, ale snad budu do rána OK), tak jsem zvědavá na naše míry :grinning: :grinning: A dostanem včelku, tak snad to prďolka bude dobře snášet :slight_smile:

niki: taky jsem o puzzle přemýšlela. Dík, žes dala vědět :wink:

akit: krásný fotečky :dizzy_face:
3. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
ad vlasy - taky padaj, ale co, no, zatím jich je pořád dost :sunglasses: :wink:
3. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
no mě ty vlasy padaj tak, že jsou všude. Nedávno je měl prďola v hovínkách
3. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
jitul: :grinning: :grinning: Já jednou taky vytáhla Štěpínovi z prdýlky můj vlas :grinning:
3. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
ad puzzle: holky, ty levné puzzle nekupujete, jsou takové jakoby i dost umělé na povrchu, já si koupila na MMB "ojeté", ale naprosto krásně zachovalé, finančně to vyšlo jako nové levné, ale je to to opravdu pěkně pěnové, jsem s ním moc spokojená
3. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
ad vlasy: taky mi začaly šíleně padat, je to strašné, máme je taky úplně všude, musím co nejrychleji k holičce, aby mi to razantně zkrátila
3. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
akit: fotky jsou fajnové
jinak tatínek vypadá trošku jako můj ex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ad vlasy - onda se mnou drží basu - pelicháme oba :grinning:
mám pocit, že když mu podávám cokoli (hračku, dudlík...) vždy je na tom vlas
frekvence vysávání v tom nehraje roli
3. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Fífa měl zas záchvaty smíchu... Zkusila jsem to natočit, ale ubral na intenzitě.. Spíš začal ječet :grinning:
Ale stejně je to prča :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=xI7rJBI6KkU
3. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
holky nevzpomela jste si nektera na me s tema homeopatikama???
3. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
nik: tohle už je bezva ...
ondří se nejvíc řehní, když ho zvednu nad hlavu ...slintá a řehní se
3. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Hup, jojo.. To má taky rád :grinning: Akorát je moc těžkej na mě :grinning: :grinning: :grinning:

Už spinká. Dneska usnul už po 20..
3. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
nik: no je to taková posilka :slight_smile: ...ale ondří má "teprv" 7 kg a to jsem zvedávala víc :grinning:
3. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
ahoj,
než dočtu..... fotky jak se Vojtí o víkendu koupal v bazénu :slight_smile:

http://enza.rajce.idnes.cz/Vojtisek_18.tyden/#PICT5109.JPG
3. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
enz: on si tak kultivovně čte - ondra si rve tyhle knížečky do pusy, čímž je totálně splaví ..no nic :grinning:
3. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
hup asi máte knížky, který jsou prostě k sežrání :grinning:
3. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
hele hup, když si chováš Aličku příjde ti, že zvedáš peříčko? já jsem si chovala kamarádky 2měs holčičku a jak jsem ji vzala takovou silou jak Vojtíška tak mi málem vyskočila :grinning: byla tak lehounká, ale má přes 4kila
3. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
enza - hezoucke fotecky, Vojtisek ma porad tolik vlasku, tise zavidim.
3. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
jj - přesně tak to je s alčou :slight_smile:
nejlepší byla sestřenka, která ji držela když měla asi 2?5 kg a ptala se nás, jestli nám taky připadá tak těžká, že už jí nemůže unést :grinning: :grinning: :grinning:

jinak enz - asi bude knihomol - knížky on zkrátka žere :grinning:
3. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
mag díky...vlásky má, ale taky mu padají a zároveň rostou vpředu nové ...jo koukala jsem na ty homeopatika a našla toto...http://www.vseprozdravi.cz/homeopatika-monokomponentni/tehotenstvi-a-kojeni.html .....a vypadá to, že je máš na tvorbu mléka
3. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
mag: sorry na zastavení :sweat_smile: předcházím rukama mozek :grinning:
3. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.