• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
enz ...dokonalé zmatení :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
Enz, super fotečky! Vojtíšek je asi vodomil ne? a zdá se mi, že má tmavší očička nebo ne?
3. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
jo Zdeni, to pěnové puzzle máte z globusu? vypadá to dobře.
Holky, mě strašně bolí záda!!!! stupňuje se to.. a taky mě bolí břicho tak na levé straně, to už chvíli po porodu. připadám si jak hypochondr.. fakt nevím, co to je..
3. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
enza - dekuju za link, mrknu na to
3. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
dobré ráno holky
jsem dnes první????? Lukáš měl blbou noc, furt se převaloval a skuhral ze spaní a jednou dokonce ze spaní zabreček, sice krátce ale intenzivně, manža málem vyskočil z postele jak se lekl. luki vypadá že by ještě spal, ale nejde mu to usnout, to má v poslední době dost často a pak je k tomu náležitě protivný, zabere až v kočárku, tak musí holt počkat, v sedm ráno se mi kočárkovat vážně nechce
4. srp 2009 v 07:11  • Odpověz
¨Nazdárek, dnes asi nebude den na koupání..
Jitule, náš taky zabere v kočárku nebo v lehátku..
4. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
dobré ranko - tak my měli večer trošičku problém usnout - respektive usnul, ale v 9 ho něco vzbudilo, tak jsme museli utěšovat ....ale ta 1/4 hodinky chrupal zase
ale noc bla cuper
4. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky, tak u mě pořád trochu teplota, jsem nějaká zpráskaná, všechno mě bolí, ale dnes už to vyležím :sunglasses:

Tak jsme byli na 4měsíční kontrole - dostali jsme včelku, měříme 70 cm a vážíme 7,6 kg, takže od minule moc nepřibral (teda vzhledem ke svému předcházejícímu standartu, kdy byl co měsíc, to skoro kilo :grinning: ), ale je to tím, jak se hýbe. Už máme určitě začít s příkrmama, velikostně prý odpovídá skoro roku, pohybově i kecáním taky, tak ať už ho prý taky krmíme jako chlapa :grinning: Začít pomalu se zeleninkou, na noc zůstat u mlíčka, když mu stačí a tak krásně spí :wink: U injekce řval, ale pak se hned zklidnil a demoloval v čekárně letáky, jeden natrhal na centimetový kousíčky, m hroznou sílu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

enza: krásný fotečky :dizzy_face:

mis: jsi jedna z vítězek naší tipovací soutěže :wink: Byla jsi skoro nejblíž, takže gratulujemeeeee :grinning: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Saru, máš doma už pořádného chlapíka, všechny se od vás budeme učit, hlavně ty příkrmy :wink:
4. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojky!!!

U nás noc super - vstávačka po 4 hodinách a chrupkání do půl 10... :slight_smile:

Ty puzzle jak má Enza vypadají úplně stejně, jako ty, co mi přišly včera... Už jsem objednala z e-shopu - v Plzni jsme je nikde nesehnali.. Vyrábí je HM studio a měly by mít atest...

Saru, hezký míry :wink: My už taky tolik napřibíráme - týden už se váha moc nepohybuje... Točí se mezi 7810 a 7890 :grinning: Asi se bojí těch 8 kg :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Nikul, tak už se vám tak krásně upravilo spaní? já jsem ráda, když to je po 3 hod., obvykle ale po 2!
Taky u vás tak štípou komáři? malý má asi 4 píchance na hlavě :unamused: má to dost naběhlý... je něco proti komárům na tyhle malé děti?
4. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
dobre ranko

u nas noc po delsi dobe uplne bajo, posledni kojo v 8 vecer a probudil se az ve 4.30 :dizzy_face: :dizzy_face:

Vcera jsem si zapomela dat vlozky do podprdy a to jsem nemela delat, rano jsem se vzbudila s velikanskym mokrym kolcem pod sebou. Prsa uplne nality, kez by to bylo takhle porad.

mis - vcera jsem delala ten hrasek na smetane a vynikajici, i muj si pochvaloval.

ale nevim co varit dneska, holky nejake napady???
4. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Luci, 4 hod. je ale pořád málo, na to, jak už spal... Ale jsem za ně ráda.. :grinning:
Fífa usnul v těch půl 9, v půl 10 jsem slyšela z postýlky zvuky, tak jsem se šla kouknout a on si povídal s kolotočem. Když mě uviděl, tak se začal tlemit.. Tak jsem odešla a on sám zase usnul...

Komáři u nás nejsou, na tý Moravě jich bylo ale hafo... Fífa měl pár štípanců, tak jsem mu to mazala Fenistilem...
4. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
dobré ranko,

luci to puzzle jsme zdědili, takže nevím odkud je..... už má něco za sebou, ale ještě něco vydrží :grinning:

očíčka bude mít Vojtí určo po manželovi hnědý a asi černý vlasy......prostě celý táta s mojí pusinkou

jinak ta bolest břicha.. tu mám na levé straně nad jizvou na dotek i při námaze...zítra jdu na Gyn na KO, tak mi prý bude dělat UTZ...a se zádama jsem byla ve čt na obstřiku a dostala jsem prďadlo na bolest.....takže Hypochondr nejsi :grinning:

saru: Štěpánek je teda chlapák :slight_smile: Vojtík má ve 4měs 6,640 a 66cm a to je o celé 2dny starší :slight_smile: no ale Štěpula je vlastně ve všem napřed, že?
4. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Enz, Vojtíškovi ta očička moc sluší. všimla sis, kdy mu začly tmavnout? No mě břicho na dotek nebolí, tak nevím.. vůbec nevím, k jakému doktorovi jít..

Nikulko, nám se taky velice zhoršilo spaní. Kojím malého okolo 23 hod. když jdu spát, a stejně se vzbudí už ve 3 nebo ve 4..
teď normálně nevím, jestli má na hlavě štípance nebo be´dary...
4. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahojky holky, tak počasí se trošku zkazilo, ale od zítřka už má být zase hezky. Jak je krásně, jsme pořád venku, takže jsem vás trošku zanedbávala, ale napravím se :slight_smile: , Taky mají dovču Radka rodiče (máme patro 4kk v jejich baráku), tak mají holčičky pořád společnost. Včera byli s Amálku v Zoo, tak jse aspoň vyžehlila, uklidila, osprchovala a už byli zase doma :unamused:
Ad štípance - poštípanej je jenom Radek a Amísek, moje a Nelušky krev jim asi nechutná! Mudra má dovču, takže na 3 měsíční půjdeme až s půl měsíčním rozdílem! Amálka už touhle dobou byla pěknej špekounek, to Nellinka má úplně jinou figuru dlouhá a hubená - asi po mamince... :grinning:
Proberu se fotkama a zase nějaký přidám, papa
4. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Luci, ono se to spaní zase spraví... Hlavně, že jsou zdraví :wink:
Takhle jsou stejně nejhezčí.. :slight_smile: http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_5._mesic/#Obraz0117.jpg
4. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
nik: jj :dizzy_face:
4. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Tak už tam jsou čerstvý fotečky!
4. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Kami, krásný princezny :dizzy_face: Taky chci takovou :wink: :wink: Za ty 3 roky :sunglasses:
4. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
kami to jsou krásná sluníčka :slight_smile: máš z nich radost viď?
4. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
kami, to jsou ale princezničky :dizzy_face: Jsou si hrozně podobný :wink:
4. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Holky díííky, jste moooc hodný! Radek a holky jsou moje všechno, větší štěstí mě v životě nemohlo potkat!
4. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Holky, mě dostává sestřenka... Ona si nějak neuvědomuje, že dítě neni pes... :confounded:
V pátek jsme měli jet na grilovačku do tý restaurace, kde budou mít hostinu. Je to cca. 30 km od nás... Mělo se jet v 5... Pak psala, že je to až od 7, tak jestli Fífu nemůžem dát k našim a jet sami... Ví, že kojim... Jako, kdyby to bylo vedle baráku, tak by to samo šlo, ale mě se bez Fífy ani nikam NECHCE! Navíc kvůli tomu, abysme šli do hospody... Jsem divná já nebo ona?

Ani nekomentuju to, že prej nebude kojit, aby si mohla kdykoliv jít na nehty, solárko, kosmetiku, do hospody...

Hm... no comment... Asi ještě neni zralá.... :grinning:
4. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
nik: sestřenka je frajééérka :sweat_smile: ..kolik jí je?

saru: tak to my se v tuto chvíli asi dohrabáváme na 7 kg (před 14 dny měl 6850)
4. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Niku taky znám pár blbek, který si myslí, že s miminkem jim končí celý svět :confounded: Já jsem to nikdy nehrotila a každý mi závidí, jak jsem bezproblémová maminka - jaký si to člověk udělá, takový to má!
4. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
hup, jako mně... 26... Ona si mylí jak řiká Kami, že s mimi všechno končí... Ale ona přijde na to, že s mimi právě to hezký začíná... :slight_smile: Jestli se teda rpzhodne mít někdy mimi... Tuhle řekla, že se jí to zatim hnusí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
nik: tak to je trošku obzvláštnice :slight_smile:
jako jasně, že určité věci se musí s prckm řešit jinak - ale že by něco skončilo? jo - některé věci mi příjdou nějak malichené a neřeším
pokud se jí to hnusí, je to jen dobře - prcek by si to asi pěkně vyžral - třeba dostane rozum :wink:

kami: přesně - to platí na vše ...a není pak co závidět
4. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahooooooooooooooooj kočky

tak já se přidávám k těm, co už to dostali. Já na to dnes koukala jako z jara. No hrůůza, ale nejvíc mě dostalo to, že tomu nic nepředcházelo, ani bolest břicha prostě nic. ach jo

Saru: no to je super, je to čilouš

Niky: nejsi, jsi prostě máma, ale klidně jí vysvětli, že i během kojení tyhle věci jdou zvládnout :wink:
4. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Hele já už si to bez dětí nedovedu představit, když jde Danda k babičce, tak najednou nemám chuť na nic, ani to procházení s kočárkem mě nebaví, děti jsou skvělé a jak říká Nik vše hezké s nimi začíná :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.