• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak já nesouhlasím - u mě ondrou rozhodně vše hezké nezačalo ...prostě to jen hezky pokračovalo do dalšího směru :slight_smile:
4. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
To říkáš teď, ale až uvidíš, jak to uteče, tak obrátíš. Daník také nebyl andílek... no on tedy není ani teď :sweat_smile: , ale nevyměnila bych ho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo, musím se pochlubit, ten náš pecivál už konečně výýýýborně pase, ani u toho neřve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to to trvalo. už je to na jedničku s hvězdičkou
4. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jasně, že před TIM to taky bylo hezký, ale teď to všechno dostalo krásnou náplň..
Kdo to nezažije, nepochopí :wink:

jsem teď z Fifína udělala zase modela... Pak sem hodim fotky :slight_smile: Jdu se namalovat a naobědvat. Šel ven s mamkou, ve 3 máme střídání :wink:
4. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
ale já to nemyslím tak, že by ondra nebyl skvělý, úžasný, jedinečný ...nedala bych ho ani za nic.... jen můj život stojí na více nohách, které se doplňují ... mám náplň i vedle dětí
já totož nevěřím,že může fungovat, když jsou děti jediným smyslem života (minimálně mi to fungovat nebude na 100%) - myslím,že bych ondrovi nemohla nic horšího udělat - zadusila bych ho
4. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
NIky: tak to máš také dobré

já dnes Vojtíka nepoznávám, nají se a spí, jako novorozenec
4. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
4. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Niky, to byla boží fotečka :slight_smile:
Kami, máš fakt skvělé holčičky. jsou jako já se ségrou. akorát pak za 5 let přibyl brácha :grinning: Nelinka už má hnědé očička?
Nikulko, sestřenka k tomu ještě prostě nedospěla.. jako manžova ségra. bude jí 27, říká, že děti nechce, ani její partner. a přesto má vybrané jméno pro kluka a kdykoliv jsou kolem neteř nebo synovci, tak je jí líto, že si je nestihne pochovat. trochu si teda protiřečí!!!! A jsi úplně normální. řeknu ti, mně nechyběly hospy ani když jsem ještě nebyla těhotná :grinning: za prvé jsem si svoje užila a paření mi nijak nechybí. za druhé nemám ráda zakouřená místa, raději grilovačku venku nebo aspoň na zahrádce.
Jinak musím se přiznat, že se občas přistihnu, že tomu tak nějak nevěřím, že už jsem matka a mám Martínka, ono to přišlo tak nějak přirozeně, nebyl to tak obrovský skok, asi jsem na to byla nachystaná. je to fakt srandovní. Jinak jsem tak trošku začala vydělávat - doučovat angličtinu jednu holku na mateřské, už jsme to měly dvakrát a zdá se, že obě z toho máme radost. mezitím manža hlídá, tak jsem spokojená :wink:
4. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
niky ona k tomu sestřenka dospěje...jen aby nebylo pozdě...moje kamarádka děti nejdřív nechtěla, pak když manžel začal naléhat řekla později....ještě pojedeme támhle a támhle a najednou, když už se začali snažit ve 33 skončila v nemocnici a měla namále...srostlo jí tlusté střevo s vaječníkem, takže jí obojí museli vzít, přes rok měla vývod k tomu jizva přes celé břicho a mizivá naděje, že bude mít dítě...nevzdala to a než šla na další operaci podstoupila odběr vajíček...musela 2x,pže poprvé z toho nic nebylo...teď už je ve fázi rekonvalescence a čekání až uplyne rok a bude moci na IVF...moc jí přeju ať to vyjde
4. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
4. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
saru: ten dlabe jak starý profík ...doufám,že nám to taky takhle půjde :slight_smile:
4. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
hup: jj, docela to šlo :slight_smile: Čekala jsem, jak to bude flusat a neudělal to ani jednou, ale myslím, že to teprv začne. Teď to pro něj bylo nový, ale až ho to začne nudit, tak teprv uvidíme tóčo :grinning:
ad naše váha - nejsme drobečci, ale teď za měsíc přibral "jen" půl kilča, už asi nebudeme váhoví vítězové. I když minule nás vlastně trumfnul Vojta. A ted už i Filda :wink: Jak už začal sportovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak už něco taky vypotí :slight_smile:

Původně jsem myslela, že na příkrmy najedem později, ale je pravda, že Štěpán je velikej a už se hodně hýbe, tak proč nezačít :wink:
4. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahoj všem,
saru: To video je skvělý, sem se u toho tlemila :slight_smile:

My jsme zatim malí prckové, máme 5,55 kg. Dneska jsme byli na kyčlích, vše zatim ok, ale ještě nemáme narostlý jadýrka v kyčlích. Ptala jsem se, jestli to není nějakej problém, ale prý je to jako se zubama - někomu rostou dřív a někomu později. Kontrola za 3 měsíce.

Dobrá zpráva je, že se Anežka strašně zlepšila co se týká toho věčnýho řevu. Je vidět, že už má rozum a pochopila, že jsem úplně grogy :grinning:

Hup, Niki: Podle vašeho vzoru jsem si pořídila hacku a zázrak se stal - malá v ní spí jako dřevo. A to jsem si myslela, že se s ní budu muset dřít v šátku až do puberty celý dny :slight_smile: Paráda - samý dobrý zprávy.
4. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
saru šikovnej :slight_smile: zvládl to bez ztráty kytičky...............
4. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
Jůůů, já už se tak těšim, až budu Fífu krmit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Saru, malý je šikulka, ale já se na to netěším, tuším, že jídlo bude všude :grinning: mlíko aspoň není tak vidět :wink:
Lucyje, tak to máš super. mně manža hacku nedovolil.. prej nebude vrtat do nových stropů.. naštěstí je malý hodnější.
4. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahoj holky, Tomášek právě usnul, dneska brzo, asi ho to tatínkovo hlídání zmohlo. Byla jsem pryč, tak dostal malej poprvé mlíčko z lahve, zatím teda pořád moje :slight_smile: vypil 125 a asi ho to fakt zmohlo, jsem zvědavá do kolika vydrží spinkat.

Jinak u nás nic moc nového, v sobotu jsme měli asi ten spurt nebo jak se tomu nadává, malýho jsem krmila max co 2 hodiny i v noci, jako obdivuju niky, já jsem po jedný noci byla vyřízená. Normálně kojíme v 8, ve 2 a v 6, občas se nám poštěstí až ve 4 ráno, což je super.

Ve čtvrtek nás čeká kontrola kyčlí, doufám, že to bude v pořádku.

Saru: vždycky s manžou koukáme na štěpulu, to je teda éro, ty už jsi dávala mrkvičku? :confused: Já jsem slyšela že se může začít v 6 měsících, tak mě to překvapilo.

Skle: včera jsem tě nestihla na ICQ, jestli jsi něco potřebovala tak teď tam jsem:wink:

Jinak všem přeji pěkný večer a klidnou noc.
4. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
kett: prý když jsou děti větší a ještě na UM, tak se běžně začíná už ve 4 měsíci :wink: Kdybych kojila, tak ještě počkám, ale takhle mi to dnes i Dr. doporučila. Vždyť on je Štěpula vzrůstově nejmíň osmiměsíční, pohybově taky, tak prý už máme klidně začít :slight_smile:
4. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
lucyje: vítej :dizzy_face: Anežka je kóča :dizzy_face:
4. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
lucy: tak to je fajn :wink:

kett: a to si stěžuješ a nebo se chlubíš :grinning: co dvě hodinky krmíme normálně :grinning: ..uspurtu jsme jeli i co 3/4 hodiny a to i v noci (pak i u zubů)
4. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
saru:mi to přišlo taky brzy ..ale vy jste stejně celou dobu na um, takže to je ai fuk

no já si užívám kojení dokud to jde - navařeno vždy a všude a ve správné teplotě :grinning:

jo jinak ondrášek se začíná projevovat jako opavdový beránek
z jednoho prsa mi to teče líp a ze druhého hůř - jde to vidět i když třeba odstříkávám a nebo když se pustí, že z levéo to málo kdy stříká
a ten pachol začal bojkotovat to levé - prostě ví, že z pravého to jde bez práce ...normálně sevzteká a pak tucuje :grinning: ....v noci, ale když je rozespalý, bere, co mu do té tlamičky strčím
já mu dám :grinning: ....pěkně jedeme na střídačku - žádné takové fifrání :grinning:

no a taky jako závisláček - dneska s tátou chytnul hysteráček a bulel dokud jsem nepřišla - byla jsem na pedikůře -no už jsme měla nohy jak kopyta - nedá se svítit, musí si zvykat :slight_smile:

jo a na plavču jsem oba dostali pochvalu - ondra, že všechno zvládnul na jedničku a já jako šikovná maminka, která dělá i složitější prvky,kterých se obvykle maminky bojí ..jsme úúúžasná dvojka :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj ženy, malá dnes měla pěkný hysteričák...ne a ne usnout. Chtěla jsem se zeptat hučku máte všechny přírodní nebo máte některá tu oranžovou a do kdy bude malé v nich hušat? A poslední otázka...máte to všechny na háku nebo některá i na dveřní konzolce? Díky
4. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Hup, to mi malý dělal taky, taky se mu nelíbilo levé!! ale už je to dobré. no a hysterák měl včera, když jsem jela učit... bojkoval UM, dudlík, vše...
4. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
ahoj ahoj, tak my už vstali, dnes pojedem do práce se ukázat a dát si dobrý oběd :grinning: taky se těším na všechny ty obchody v Praze :slight_smile:
5. srp 2009 v 07:14  • Odpověz
Jani, my máme oranžovou na hrazdě mezi futrama :wink: Bude hušat dokud se tam vejde :grinning: Nemam představu...

Noc docela OK, papů v 1.15 a půl 6... Akorát po tom prvnim koju nemohl zabrat, padal mu dudlík, vrtěl se, tak jsem si ho vzala k sobě a byl klid :slight_smile:
5. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojky,
tak já jsem na nohou plusmínius od pěti - krmení Nellinky, během hodinky se se smíchem opět probudila a v sedm už byla zase vzhůru Amálka - kupodivu jsem fresh jak jarní květinka! Na oběd má dorazit moje mamka - včera se udila krůtí a kuřecí stehýnka, tak udělám kaši a okur.salát.
Jo a taky jsem si holky lupla ty homeopatika na laktaci, Neluška měla minulý týden věčný hlad, že jsem ji i párkrát musela dát docucnout Nutrilonu, ale už se začíná blýskat na lepší časy - mlíčka dost a Nellísek snad bez spurtíku :wink:
5. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
jani: my máme na háku a nebo ji vážu n lano na trám v pergole nebo na větev ...máme přírodní ..a použvat budem dokud bude poptávka :grinning:

jinak u nás byla veselá noc ...kole4 ho tak začay bolet zubky, žejsme skoro hodinu ledovali, masírovali, heřmánkovali ...ale pk zalomil až do osmi
5. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojky, tak ta naše kyselina se mi na jídlo vzbudila už v 23:00, o půl 4 a na konec byl vzhůru ještě o půl 6, no hrůůůůůůza, pak do tho Dandula, se rozhodl, že se k nám vetře tak nebo tak, ale přemluvila jsem ho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a vstávačka byla o půl sedmé. Acho jo

my měli na oběd špenátek s knedlíkem a opeč. párkem, mňamka. Tohle bych mohla pořád :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
ahojky :wink:
Tak my teď papali podruhé mrkvičku a šlo nám to skvěle :dizzy_face: Vážně - vůbec to nefluše, tak si pomlaskává, tvaří se sice vtipně, ale polyká, takže už jsme zvládli po troškách 3 vrchovatý lžičky :dizzy_face: Je to šikula :slight_smile:
Dnes spal od 19 do 6.15 - miláček :dizzy_face: Asi cití, že se peru s nějakou tou potvůrkou virózou, tak je zlatej. A celý dopolko si vystačil skoro sám na zemi, koulel se po obýváku a pořád se usmívá :dizzy_face: Reakce na očkování nulová, tak mám radost :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
skleni: super fotečky :dizzy_face: Vojtík Dandu za chvíli doroste :grinning: Kolikpak teď Vojta asi váží? My máme 7,6 a 70 cm :wink:
5. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Saru: no tak to ti závidím. Já se toho dalšího očkování děsím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

To je fajn, že to Štěpulovi tak chutná, to víš, je to zase změna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.