• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahoj holky,

skle, super fotky :wink:
5. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
sklen: tohle považuješ za hrůzu???? ..já za výbornou noc :grinning:

saru:to se máte ....já čekám na vzbuzení, pak jdeme zkontrlovat ramínko ...no a možná i naočkovat..tak snad dopadneme jako vy ....ale nevím nevím,ondra je cíťa
5. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
hup: u nás jsem cíťa já :grinning: Štěpula je naštěstí po manžovi :slight_smile: Ale určo to Ondrášek zvládne na jedničku :wink: Štěpula kvičel u injekce, ale hned, jak ji vytáhla, zmlknul - prostě chlap, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: V porodce u TBC ani nekvíknul a když mu doktorka mačkala hnis z ramínka, tak taky ani nekvíknul, ale včera trochu jo :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
saru:no u hnisu když mu to píchaly, ok ..pak se podivily, že nic ani u mačkání a on spustil :grinning:
asi vyčíhnul příležitost být poliutovaný ...no a jak to mají i ti velcí chlapečci rádi, že :grinning:
5. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
hup: jj :grinning:
5. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Hup: no jo, každý to má jinak. Vím, že existují i horší noci, jako třeba ty tvé, ale pro mě zatím byla hrůza tahle. :wink:

Neboj, Ondra to jistě zvládne, je to velkej mužskej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kett: děkujeme za pochvalu, jsem ráda, že se líbí
5. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Saru Vojta měl měl naposledy 7,3 kg, je to cvalda, hlavu má jak starosta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Čaute,
koukam že Mauska je fuč a tady to chcíplo :grinning:

Holky kojičky, chci se zeptat - co vaši prcci při kojení, spolupracujou? :sweat_smile: Matýsek u toho totiž začal dělat strašný švíky - dvakrát si cucne, pustí se, čučí, zas si cucne, zas se pustí, směje se na mě, pak zas 2-3 krát cucne, zase se pustí - no hrůza, je to s nim na půl dne. Neni to tim, že by nebylo mlíčko, to by se neřehtal, kdyby mu tam nic neteklo, že jo :grinning: :grinning: , ale prostě takhle blbě pije, a to se snažim, aby ho nic nerozptylovalo, tak já nevim co už.. Když už na to nemam a finíto, tak má za chvíli hlad - viz. třeba včera večer, po koupání se najedl, dali jsme ho spát a nespal a nespal, než jsem mu musela za hoďku dát ještě cucnout.
Nemáte někdo nějakej fígl, co s nim, nezbedou? :confounded: :confounded: :sunglasses:
5. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahoj holky, my dnes byly na kontrole, Nelča dostala 1.vakcínu hexy, čekala jsem jak z toho bude spavá a prdlajs :wink: , usnula až po 4hodinách..... akorát nemám nic na teplotu, tak raději zajedu něco koupit, co kdyby náhodou..... jo a váží 5,84kg a měří 62cm

petu: mě to samé dělala Nelča taky, vydrželo jí to asi týden a pak ji to zase přešlo, ale ke konci kojení ty opičky dělá pořád, to je občas sranda.....
5. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
Ahojky, tak to je jako u nás, na Vojtu zabralo to, že si ho dám na bok a on si jednou ručičkou drží prso a druhou má buď pod prsem nebo u těla a je klid. Tak to třeba zabere i u vás. :grinning:
5. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
pet: ondra dělá vylomeniny pokaždé ...když už jenapitý, normálně sebaví .... no a vzteká seu levého, jelikož málo teče (rozuměj u pravého nemus tahat a crčí,kdežto tady musí párkrát sosnout, aby to rozjel), tak si myslí, že vyměnku a přehodím ho napravo ...ale já jsemtaky palica :grinning:
5. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
Mis: to je krásná váha, to byh si také přála. :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
sklen: podle Vojtíka je to sice málo, ale když ji musím v náručí uklidnit a nosím ji v kuse třeba 15 minut, tak se hooodně pronese :grinning:
5. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my máme taky dnes po kontrole..Adam má 7300g a nevyrostl ani o cenťák ( nebo ho minule mudra změřila blbě ) ale hlavu má jako 44,5 cm :confused: Dostal 2.hexu a je protivnej až někam :unamused: ale u něj je to zase výjímečný stav, tak jsem v klidu ( aspoň mám šanci uvědomit si jaké mám za normálních okolností doma pohodové dítko :dizzy_face: ). Ptala jsem se, zda bychom neměli jít s TBC na kalmetizaci a ona povídala, že v Brně to stejně probíhalo tak, že řekli pupínek má 2mm a šlo se domů, tak se to nějak zrušilo..asi tomu rozumí, taky je to paní v letech, tak snad to vyhodnotila dobře ( navíc když už máme 2.očkování za sebou že :sweat_smile: )
5. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
.no my dneska na kontorle na plicním opět neprošli ....jdme za tři týdny znovu
ale zase jsme byliza hvězdy - ondra tem bavilvšechny okolo, dokonce i přivolali další, ať se na něj příjdou kouknout :grinning: ....prostě tam balil všechny baby :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
Hup: no někdy začít musí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

počkej, ten vám dá ještě zabrat :wink:

Mis: to věřím, sestřenka má taky tak těžkou holčičku a někdy jí bolí záda docela dost. Ta je totiž pořád nosící :sweat_smile:
5. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
ahoj, tak my jsme doma z Prahy, návštěva ve firmě proběhla dobře, tím, že tam nebyli dva šéfové, tak se mnou mohly holky kecat, jak dlouho jsme chtěly, takže od 11 do 14,40 :slight_smile: obídek jsme si dali na terase, pizza se špenátem a lososem. domů jsem dojela v pohodě, žádná nehoda. pak jsme si s Máťou dali ještě bazének. NO prostě príma den :wink:
5. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
luci: bazének? jak je u vás? tady bylo zataženo a do 20 st. :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
jj tady bylo vedro. ale kolem páté se to už začalo zatahovat. malému jsem namočila nohy, má asi 24 stupňů a nebrečel :grinning:
5. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Luci: já myslela , že jsi psala že máte i čokoládovou IB? Jinak jsi mě navbadila, asi písnu do Anglie.
5. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Nik: a máte tu oranžovou s bílou nebo s tím hnědo- červeným. Kamarádka ji chce a netuší jaký je v tom rozdíl. Nemáš foto?
5. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jani,máme, jen jsem ji ještě nesthla vyfotit :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
6. srp 2009 ve 02:40  • Odpověz
ahojky, dnes bude určitě hezky, sice musím uklízet, ale bazének si dám :wink:
6. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
obré ranko
luci toznískoo jako provokace - unás je šedá deka :rolling_eyes:
6. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahojky :wink:
Tak hlásím první zub úplně venku :dizzy_face: :dizzy_face: Váčky už tam byly dlouho, ale dnes už kouká špička, hlavně už se dá trochu nahmátnout :slight_smile: A to byl zrovna poslední 2 dny jak sluníčko a obě noci prospal celé, dnes opět až do 6 :dizzy_face:
Je to moje zlato :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahooooooooooj hvězdy

tak tady je také krásně, akorád trochu pofukuje vítr. Dnes jedeme na nožičky, tak jsem zvědavá, jak dopadneme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
skleni: držíme palečky :dizzy_face:

mmch - teď jsem koukala na tu dáseň a myslím, že druhý bude rychle následovat :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Saru: no tak je mazec, vy tedy jedete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
saru, tak to máš kliku :slight_smile: já dnes měla špatnou noc. to, že se malý probudil v 1 a ve 4, to bych mu odpustila. ale pak plakal, že ho bolí dásně. naštěstí jsem koupila cal gel. musela jsem mu to mazat dvakrát, aby to zabralo, a uprostřed noci jsem ho houpala. v 5 teda usnul, no a v 6 měl zase hald :unamused: no a více méně pak už nespal.. naštěstí přes den je to fajn. koukala jsem mu do pusy, dva kousky už tam jsou vidět, myslím že trojky dole
6. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.