• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Saru, to by jste nebyli vy, co? Máš geniální dítě :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Naše dítko : Neleze, nepřevaluje se, neroste mu ani jeden zub, v noci blbě spí, chce furt jíst...
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale miluju ho nejvíc na světě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je to vysmátý sluníčko :wink:
6. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Niky: jůůůůůů, nelam si s tím hlavu, my jsme na tom stejně. Teprve jsme začali pást koně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Skleni, já si nic nelámu, :grinning: Dyť je to normální. Aspoň si ižiju miminko :sunglasses:
Koně pasem krásně a už máme i při pasení povolený pěstičky :dizzy_face:
6. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
FAkt?, no to je super, to Vojtulín vůbec. Pořád v pěst a pořád v puse, i při kojení, snaží se mi pustit prsa a rve si tam místo toho pěstičku, když pozná, že z toho opravdu nic nepoteče, tak začne ječet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
niki+sklen: vždyť je to přece fuk, jestli jste napřed nebo ne, jsou to naše sluníčka a je jasný, že bychom je nedaly za nic na světě :dizzy_face:
6. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky,

právě jsme přišli z kyčlí, máme je výstavní, tak jsem ráda :dizzy_face:

Co je tady nového :slight_smile: , my taky nelezeme, zub taky nemáme, nepřevalujeme se, koně paseme,v noci jakž takž spíme, budíme se docela pravidelně 2-6, dneska o hodiný dýl 3-7. Přes den kojíme po 2 hodinách, no nic moc, ale člověk si zvykne, hlavně že to není v noci :grinning:

No nic, jdu luxovat, koupila jsem žampiony, tak si je uděláme s bramborem :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Já dnes zapékám kuřecí plátky, ale ne a ne se to udělat :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Saru: no jasný :wink: :wink: :wink:
6. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
My si asi dáme tuňákovej těstovinovej salátek, vařit se nám moc nechce, manža je taky nějakej přešlej, snad si to nebudem předávat :unamused: Štěpoušek si teď dal třetí mrkvičkum, zítra dáme bramboru :dizzy_face: Ke konci už to flusal, ale dal už 4 plný lžičky, šikula :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
ahojte,

u nás nic moc nového, malá vyžaduje hodně pozornosti, tak se sem nedostanu. Včera proběhlo první očkování, zatím vše OK. Noční spaní od 8.30 do 5.30 skoro každý den pravidelně, přes den tak po půl hodinkách :slight_smile:

Vývojové pokroky v normě, ale žádné zoubky ani plazení :wink:
6. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
6. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
ahoj holky,

akorat tlacim do sebe spenatek s bramborem a Willik pro zmenu tlaci do kalhot :grinning: :grinning:

Saru - pekne fotecky, malemu mrkvicka ocividne chutna. Jsem rada, ze tomu nasemu zatim staci mlicko a nejakou dobu to tak doufam zustane

rano to u nas vypadalo na hezky slunecni den, ale anglicke pocasi opet nezklamalo a zase prsi :angry:

neco malo jsem doma uklidila, ted si udelam kaficko a mrknu na dokument o cernobylu, co mi donesla vcera kamaradka / jo ale nejdriv jdu prevlict ten smradlavy uzlicek /
6. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
jééé tu nikdo není :astonished:
6. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
Zdravím po "dovolené" :sunglasses:
Nakonec jsem jela domů už dnes, zítra by se jelo hůř. Bylo nám tam fajn, Karolí byla moc hodná, vždycky se vyhajala v kočárku na zahradě...pohodička. Ale měla jsem absťááák :grinning:

Letmo jsem vás dočetla
saru: Štěpa je kluk šikovná a krásně papá :dizzy_face: jsem zvědavá kdy začneme my, ale chtěla bych co nejpozději.
Karolí za poslední měsíc přibrala taky už "jen" půl kila, ale není to pohybem, ale nedostatkem mlíčka. Je to pořád horší a horší...
A ooobrovská gratulace k zoubečku :dizzy_face: :dizzy_face:
Nás zatím jen svědí dásnčky, tak všechno dravě kouše.

Všechny nové fotečky jsou krááásnééé, jak jinak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A nejnovější zprávy z našeho koja: kojím pořád, pravidelně dávám UM v poledne a před spaním, zbytek času kojím, pokud to není po UM tak po koju nevydrží najezená ani 2hodiny, je to bída, ale bojujeme...
V noci se teď hodně budí, hlady a asi jí i trápí bříško, tak asi zase začnu dávat babycalm a uvidíme.
6. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahoj,
máme za sebou první velký výlet do ZOO...no a Vojtí nic moc. Za jedno mu bylo nejspíš vedro a za druhé chce koukat a ne ležet v kočáru, takže když se nenes tak řval, ikdyž byl úúúúplně hotový a chtělo se mu spát...řval :stuck_out_tongue_closed_eyes: zabrala až plína přes hlavu. Asi jak nic neviděl, tak usnul :slight_smile: Jinak se mu líbilo koukat na hýbající se zvířátka...hlavně žirafy :grinning: jeho výraz, když ji sledoval vypovídal, že něco tak velkého ještě neviděl :grinning: u slonů se mu nejvíc líbil vodopád a u surikat nevěděl, kterou má pozorovat dřív.....až na ten řev to byl pěkný výlet
6. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Karolí se poprvé přetočila na bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já mám takovou radost, je to holka šikovná :slight_smile:
6. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahoooooooooooooooojky

no tak u nás super nožičky, jsem ráda, že to dobře dopadlo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Všechny mimča tam ječela a náš Vojtí jen valil oči a házel úsměvy. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jůůůů, Mau vítej, tak to je sper, že se dovča zdařila a to převalení je také dobré :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to šikula.

Saru super fotky, je vidět, že ho Štěpula miluje zvířátka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Mismar,tak jsem konečně udělala pár fotek terasy, ještě není dokončená, bude tam dlažba a asi i zídka :slight_smile:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=421141&vImageID=3116412&vMoveINT=-5&vReferer=
6. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Maus, gratulace k přetočení!!!!!
Náš mrňous se trápí zoubkama, ale začal si rvát do pusy jen jeden prst a jakoby si objíždí dásně. no je to chytrej kluk, viděl to u mami, tak to dělá taky.
6. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Lusi no to je boooomba, fakt krásné fotečky
6. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
ahoj holky, dočtení asi nedám,
jen gratulace k pokrokům a zoubkům, maus - pořád ti držím palec..

naše nejvovější foto http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=425990&vReferer=/photos/daduda

včera jsme byli na druhých bodancích - Neli byla hodná, plakala maličko, má 6250 g a 64,5 cm takže spokojenost, asi si pije jen dle svých potřeb... :sunglasses:
6. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Dadu: to jsou super fotečky, hlavně ta s tou sekačkou. Hele malá je fakt úžasná, ona ti takhle vydrží ležet v klidu??? Ty jo, Vojta jak je pět minut bez povšimnutí,t ak ječí a ječí :rolling_eyes:
6. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
jo jo, Nelinka je zlatíčko hodně, pláče jen když má prdíky - to bývá večer chvilinku před spaním, jinak ne, poučena z minula, jsem ji nenaučila moc nosit se, ale ona je úplně jiná než Tomi, taková hodná a klidná, prostě za odměnu :wink: :grinning: , doufám, že to tak i zůstane... je to takový náš smíšek a když chce spát tak začne brblat, takže o nějakém řevu u nás není ani slechu, jedině Tomášek když se rozčiluje, někdy je horší než mimino...... :confused:
6. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Dadu: zááááááááááááávist velikááááááá, my máme doma herečku, normálně, když vidí, že pro něho nejdu, tak začne tak kašlat až se zakuckká a ví, že ho vezmu. pak je v poho, nebo jednou stačilo, abych natáhla ruce a byl klid, vyčůránek
6. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
holky díky :slight_smile:
luci: moc pěknej domeček, i zahrada, závidím :dizzy_face:
sklen: Karolí měla druhé očkování bez reakce, jen spala, tak neboj :wink:
dadu: děkují, jinak moc pěkný fotečky, všem Vám to moc sluší, nejvíc Neli :dizzy_face: :dizzy_face: ty kočičkový overálky máme taky, schválně, jakou máte velikost? :slight_smile:

Karolí taky vydrží ležet nebo ve fišerce a sama si hrát, někdy hodně dlouho, někdy chvilku, ale vydrží :dizzy_face: jsem za to moc ráda :slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
luci: holka šikovná, vyfotila mi terasu... ten bazén máte dobrej, taky by nám teď stačil :grinning: , hele jak velký máte pozemek? my máme 1200m2

maus: vítej zpátky, bylo tu bez tebe mrtvo :wink: , gratulace k přetočení, myslím, že Nela na to taky začíná přicházet, ale zase nějak hned to nečekám :slight_smile:

dadu: děda vytvořil super dílo na pískovišti, paráda :wink:

jo a ještě jak jsme se tu bavily o braní krve ve 3.měsíci, tak teda nevím, proč nám ji brali, ale Nelče zjistili, že má málo železa (po mě - beru ho doteď), tak bere jakési tmavé sladké kapky

nové fotky: http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela4Mesic02#
6. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
mis: pěkňučké :dizzy_face: myslím, že se Nelince začínají trošku dělat faldíčky :wink: :slight_smile:

Je mi jasný, že tu bylo mrtvo...to jen já tu smrdím pořád :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
6. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
MaU: neboj, já jsem tu taky, ale s tátou v zádech

Mis: no tak to nemá chybu, jsem se tu skvěle bavila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
mau: videiko je super, Karolí je fakt čipera :grinning: :wink:
6. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.