• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: Nelinka už faldíky má :grinning: ... Karolí výská úžasně :wink: , úplně vidím Nelču, tu hubičku při povídání má stejnou :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
sklen: nevím, jestli jsem ti pochválila tvé fotky, už včera jsem na ně koukala a nejkrásnější je ta, jak Daník drží Vojtu, krásně se tam smějou, parádní..... kluci rozkošní :wink:
6. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
luci: ještě ti musím napsat, že vaše zahrada je skvělá, tam není skoro nic k rovnání... fakt paráda, to dáte do kupy rychle.....
6. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
holky, díky za pochvalu domečku. Mis, manža to te´d o víkendu srovnal, jak je vidět ta hlína :grinning: a fakt už to tak nekodrcá :slight_smile:

dadu, super akční fotečky, vy toho stihnete :slight_smile: Nelinka musí být úžasně štíhlá, víc než Marťa, on má faldíky jen trošku na stehýnkách.
Mis, na fotce jak se koukají na televizi, je ti Neli moc podobná :wink: super fotečky z vany! a jaké má kukadla :slight_smile:
Maus, Karolí je povídalka, škoda že nevidím, co dělala s nožičkama :grinning:
6. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Hezký den, my jdem dnes na svatbu, tak se moc těším :slight_smile:
7. srp 2009 v 07:04  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:
Noc byla dá se říct super, kojo v 1:30, 4:00 a pak tak nějak průběžně, ale spala až do7 :slight_smile:
Děkujeme za pochvalu videa :slight_smile: Karolí byla hambatá, tak jsem jí nožičky netočila, ale tradičně s něma mlela a točila na obě strany. Po natočení se vlastně poprvé přetočila :slight_smile:

luci: užij si svatbu :dizzy_face:

Nám už konečně přišla pozvánka na vítání občánků, tak jdeme 11.9. odpoledne. Manža si bere volno, aby mohl jít s náma. Ale půlroční dítě do kolíbky fakt rvát nebudu, by to nemusela přežít :grinning:
7. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
Ahooooj, dneska bude zase krááásněěě!!! :sunglasses:
U nás noc naprosto dokonalá - Nellíska jsem krmila kolem půl osmý a první kojo v šest ráno!
Nás čeká první svatba za týden a pak ještě další dvě, ale dnaska jdu kamarádce na rozlučku, tak snad to tu všechno zvládnou! Mlíčko mají do zásoby a Radek mě naprosto ve všem zastane, takže mamka může jít do plnejch!
Tak a zrovna Nellinku vzbudily nějaký štěkající šoklíci.... :angry: :angry:
7. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoooooooooj kočky

Luci, tak si to pořádně užijte a ať je Marťa hodný :wink:

Misi: díky moc, ta se mi také moc líbí. Ale co to dalo práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mau: no tak to je moje řeč, nás to čeká asi až v listopadu a to se jim na to můžu z vysoka .......... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ránko, hvězdy :wink:
Noc opět bájo, krmení až v6 :dizzy_face:

mau je zpět, jupíííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Video krásný, Karolí bude treperenda, povídá krásně :dizzy_face:

mis: nelinka je zlatíčko :dizzy_face: Pěna jí moc sluší :slight_smile:

luci: téda, vy si bydlíte, máte to krásný :wink:

ad kolíbka a vítání - víte, jak my jsme v ní vypadali ve 3 měsících :grinning: No comment.
7. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Saru: a to jste jí měli ještě celkem pěknou, tady jí mají šílenou, nascenuji fotku s Daníkem, v té době mu byly také 3 měsíce a vypadal tam hrozně.
7. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Mě před chvilkou vzbudila malou uklízečka, jak na chodbě bouchla kýblem, všude je něco :unamused:
Tak jsem zvědavá jestli se dneska Karolí zase povede překulit se na bříško :dizzy_face:
Manža říkal, že jestli bude Karolí po mě, tak že mu praskne hlava :grinning: :grinning: jak kdyby byl on nějakej tichej či co :grinning:

Holky co jste dostali na vítání? Respektive co dostali prcci :slight_smile:
Ty velké děti v těch kolíbkách, to je fakt prča :grinning:
7. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Bré ranko,

nás vzbudila babi a tchán v půl 10 :sweat_smile: Noc super na naše poměry, kojo 1.15, 4.15 a v 8.00.
Zase je horko, tak pojedeme na zahradu koupat se...

Já jdu na rozlučku příští sobotu - hlídat bude mamka, protože D. jde taky. Necham jim tu jednu dávku mlíka, to by mělo na večer stačit. Nechci tam být do rána :slight_smile: Včera jsme to byli řešit se sestřenkou v hospodě na zahrádce - ona bafala na Fífu a on měl záchvaty smíchu - na celou tesasu. Takhle hlasitý a dlouhý řehtání jsem od něj ještě neslyšela - zdokonaluje to rychle :grinning: A ze sestřenky vypadlo, že už chce taky dítě :grinning: :grinning: :grinning: A když se jí ten její ptal, co teda chce - jestli auto nebo dítě, tak prej dítě :grinning: :grinning: :grinning: No, ještě bych jí dala zkusit 1 noc, co by pak řikala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Na vítání u nás nedávají nic... :confounded:
7. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
U nás, když jsem byla s Danečkem, tak jsme dostali knížku jak se tam zapisují údaje o mimi a kytičku a teď prý dávají vkladní knížku s 1.000,- a asi taky kytičku
7. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky zdravím při pátku,

právě jsme přišli z prochajdy, dneska slavíme výročí, přesně před rokem jsem zjistila, že jsem těhotná :grinning:

Na svatbu jdeme zítra, malýho beru s sebou a večer bude hlídat babička.

Na vítání občánků to bylo u nás super, dostali jsme balíček od nivei asi za 500,- (vlhčený ubrousky, různý krémy, olejíčky) kytičku, knížku a 5 000,- fakt jsme to nečekali, to vše od města, njn máme hold štědrý zastupitele :sunglasses:

Dneska jdu ke kadeřnici, budu se muset asi nechat radikálně ostříhat, protože mi šíleně padaj vlasy, vždycky mám pomalu plnej kartáč, je to hrozný, koukala jsem, že jste to tu psali a nejsem v tom sama ale vadí mi to, jak jsou ty vlasy fakt všude :angry:
7. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahoj
tak my jsme včera zase utráceli :slight_smile:
nakoupili jsme oblečení na nošení - hezké ...a drahé :slight_smile:

jinak ondří je šikulka - už se překuluje sám a pořád :slight_smile:

no a dneska si pouštěl sám kolotoč
respektive - natažení dojelo a já furt nechodila, tak si ho začal otáčet manuálně, aby mu to klingalo
krasavec inteligentní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pak taky aličce rozebral málem hrazdičku - dělal s ní psí kusy ...tta zuza se na něj mračila ..ts...jako by její děcka u nás nic nezničily :grinning:

zítra tu máme sešlost - cca 20 lidí ...tak jdu péct
7. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
kett: tak to jste měli teda super vítání, to bych brala :slight_smile:
vlasy mi padají hrozně pořád, holička sice říkala že pořád má co padat, ale já už vidím na hlavě daleko víc kůže že hrůza :confounded:
hup: tééda, a pro koho, pro Ondráška? :dizzy_face:
Těch rozbitých věcí ještě bude, že se budem divit :grinning:
Taky bych chtěla něco upéct, ale nevím co...
7. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
maus: karolí to sekne ..jako ostatně vždycky, že :slight_smile:

jj...pro ondru ...mají 30% slevu ..tak jsme nakoupili za dvojnásobek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

budu dělat http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3602 a tu buchtu s kokosem, co jsme měla na srazu a něco z listového těsta nslané
7. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
hup: a kde jste nakupovali? Karolí by taky potřebovala... Ondří bude jistě fešák :dizzy_face:
jinak děkujeme :slight_smile:
receptík vypadá úžasně, určiě upeču :dizzy_face: :slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahojte holky,

no já padam, teď jsem položila Maťku do postýlky a než jsem dosedla, tak byl tuhej :grinning:

Vlasy mi nepadaj vůbec, respektive sem tam nějakej, ale řekla bych že dokonce i míň než kdy dřív - tak asi jedinej neduh, kterej se mi vyhnul :grinning:

Hup: Jo, to už Matýsek taky zjistil, jak si pustit kolotoč :grinning: , má na to fígl - nedosáhne na něj ručičkama, tak se vysune v postýlce vejš, aby na něj dosáhnul nožičkou, a ještě chytne cíp polštáře, co má na boku postýlky, a mává s nim, dokud se netrefí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak dneska už se máálem přetočil na bříško, chybělo mu strašně maličko, tak počítam, že za víkend to nacvičí :dizzy_face: :dizzy_face: Holky, a když už se vám takhle točej, točej se na obě strany? Jemu ty pokusy totiž jdou zatim jenom jednim směrem, druhej jaksi ignoruje.. :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
maus: http://www.mamaja.cz/bioobleceni/biobavlna/

kdy vyrazíme do toho zoo? :wink:
7. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
hup: hm, to jste se jistě rozšoupli :sweat_smile: Moc pěkné, ale taky dost drahé, to bych chodila do konce života asi nahá, kdybych koupila Karolí tak drahý oblečení, to by manža nepřežil :grinning: nebo bych to nepřežila já :grinning:
Jinak zoo můžeme prakticky kdykoliv, já jsem většinu času volná, tak se přizpůsobím tvému programu :slight_smile: Klidně ještě do konce prázdnin bychom mohli :slight_smile:
7. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
A kam holky do ZOO, do Prahy asi nee, že?
7. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
kami: svatý kopeček olomouc :slight_smile: klidně přijeď taky :slight_smile:
7. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
pet: závidím to nepadání vlasů,mě padají strašně.... Matýsek je šikovnej, že si takhle bouchá do kolotoče

hup: v čem jsou věci z biobavlny lepší než z obyč bavlny? ta cena je totiž vážně hustá.... :astonished:

Nelča včera vymyslela nový cvik, lehla si na bok, prohnula se v zádech, zaklonila hlavu, pokrčila nohy směrem dozadu a chybělo jí asi 5cm, aby z toho svého tělíčka uděla kolečko :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
mě vymazali fotku? to jako proč????
7. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
ahááá, tak tam musím být já a ne Nelča :frowning2: .....

Kami: čekej smazání fotky adminem
7. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
mis - me taky smazali fotku, musela jsem si dat novou

holky potrebuju rychlou radu
delam poprve bramborove testo, uvarila jsem brambory, nastrouhala, dala vajicko a hrubou mouku a porad to lepi jak slak, chtela jsem udelat takove knedlicky a v tom parek
dala jsem presne mouku podle receptu 150 g na 1/2 kg brambor..
jak delate vy bramborove testo???

to vypada ze G bude dneska bez obeda :sweat_smile: :sweat_smile:
7. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
tak nebude, se mi ve finale ty knedliky povedly :dizzy_face: jeste ze tak
7. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
magi: tak vidíš. seš přece hvězda :dizzy_face:
já bramborový těsto nedělám, nemusím to a vadí mi že se to musí rychle protože pak to teče :unamused:
7. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
holky to je psycho ....alan našel v trámu přímo nad ondrovou postýlko vosí hnízdo - zrovna když tam byl, líhla se jedna mladá vosa ...brrr ...při představě, že by ondráška popíchaly mi je úplně zle :rolling_eyes:

maus:já jsme příští týden slaměná vdova ...takže by to šlo :wink:
(to oblečení je drahé jak sv*a, ale mám na něj záluskuž hoodně přes rok ..tak když byla ta sleva :grinning:)

mis: tonení o biobavlně, ale o tom, že to je rostoucí s dítětem -jsou to cca tři velikosti v jednom - různě to roluješa ohýbáš a ono to furt pasuje :slight_smile:

holky ondra se dnes točí jak o dušu a u toho cestuje po dece + se naučil couvat ....a při té příležitosti si zarazil kus hrazdičky mezi půlky :grinning:
7. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.