• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
dadu: já se neurážím, já vím :grinning: a kdybych náhodou zapoměla tak to pořád všichni říkají :grinning: očička má po taťkovi :dizzy_face: děkujem
28. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
maus: no tak takový pupoň nemá ondří ani bezprostředně po jídle :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
jinak ségra je v porodce ...sice má kontra, ale otevřená není vůbec ...ale kvůli té plodovky tam už zůstala
28. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Mausko, Karolínka hezky vykynula z toho mlíčka :slight_smile:
Dadu, mě po císaři taky nedělali ultrazvuk.. v pondělí jdu na gyndu na první kontrolu.
Hup,ségře se to taky natahuje..
holky, jak dlouho budou ti naši miláčkové mít taková zvláštní nezpevněná bříška,
28. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Holky díky za podporu. Tak já jdu hajat. Zítra ráno na mě myslete. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mau: je nááááádherná. K nám se hodí nejvíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jé, malej mi spí a tady je tak mrtvo :unamused:
28. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
mau:Karolínka je krásná, nejvíc se mi líbí ta fotka v těch bílých šatičkách.
Hup: Tvojí sestře držím palečky :wink:
Lucy: ty takhle ponocuješ? :grinning:
28. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
holky já vám nestačím, jak to, že máte tolik času na psaní?

jak jsme dopadli u doktorů se rozepíšu zítra, mám jen dotaz na ty co to vědí - kolik ml vám pijou denně ratolesti????
28. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Mich, já vždycky :slight_smile: ale dnes možná půjdu chrnět dřív.
tak se mi zdá, že mi tu chybí pár děvčat, jako Market, Vla, Petu, Mi83.. že by je miminka tak vytěžovala?
Jitul, pro mě je net trochu relax, takže si čásek vždycky nějak najdu :wink:
28. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
jitu - tak kolik ml nevím, ale jestli chceš tak ti spočítám kolim minut, kojím podle hodin :grinning: :grinning: váhu doma totiž nemám :confounded:
28. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
luci máš pravdu, na market jsem už taky myslela...?? Doufám, že nemá problémy :angry: :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
jitul : každé 3-3,5 hodiny 150ml. Večer obvykle naposled kolem 20.00 pak okolo 2 ranní, v 6:00 a poté najíždíme zase na ty 3 hodinové intervaly.

Lucy:já dnes schrupla hodinku u malého v obýváku, fakt to bodlo :grinning:
28. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
jitul:vím, že taky máte problém s ublinkáváním, my přes den taky. Koupila jsem to ze svatojánského chleba / teď přesně nevím, jak se to jmenuje/ na zahuštění, ale ještě jsem to nezkoušela.
Poradila Ti něco doktorka?
28. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Micha, tak to se mi ještě nepovedlo, právě ožiju, když to mrňous zalomí, jakože s ním toho moc neudělám :grinning: ale měla bych odpočívat, když v noci mě spát nenechá (od dvou do tří jsme byli vzhůru :astonished: )
28. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
to jsme na tom stejně, ale už mi dochází že musím víc spát. Od dvou do tří jestli myslíš ráno jsme vzhůru každou noc :confounded:
28. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
aha, tak to je u nás výjimka. akorát musím pořádně uspávat od pěti, když se vzbudí na kojení, pak už spát nechce... jinak je hodnej a spinká. Věřím, že i vám se to zlepší :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
no uvidíme :slight_smile: dokud v noci spí, tak je mi to tolik nevadí. Jdu na kutě, pa a dobrou klidnou noc :grinning:
28. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
dobre ranko girls :dizzy_face:

Vcera byla u me sestricka na kontrole, tak jsem byla mirne vyklepana, jestli konecne malutky neco pribral. A to neustale kojeni a odstrikavani mlicka melo uspech Williamek pribral HURAAAA vazime 4.06 kg a merime 55 cm jsme moc stastni /na Karolinku nemame :sweat_smile:/

Nikul- pristi tyden nam bude 6 tydnu, tak ve stredu mi prijde sestricka opet na kontrolu na vazeni, tak ti potom nahlasim nove miry, at je muzes zapsat do tabulky :dizzy_face:

Holky jedna otazecka?Jak dlouho jste meli ocistky. Prdola bude mit zitra 5 tydnu a ja se bez vlozky porad neobejdu

Hup- ze Zance drzim palecky :dizzy_face:

Jinak uz jsme jakz takz zahnizdeni v novem baracku, uz jen nejake dovybalovavani a upravy

Preju vsem hezky slunecni den :sunglasses:
29. kvě 2009 v 06:34  • Odpověz
Dobre rano maminky. =))

Nestiham přispívat ale nakukuju, miminečka jsou nadherný :dizzy_face:

Naše malinka toho až tolik nespapa, ale i ta trosicka ji staci, ona si stejně vezme co chce a prospiva krásně, za tejden tak cca 300g. Denně tak vypije 500ml Beby.

Nevím jestly je to tim přikrmem ale asi určite jo, malinka je v noci boži, večer v osum si veme jenom 30ml a spi mi až do pul 4 a pak stava před osmou. :slight_smile:

Když budu mit víc času tak hodim nejake nove fotečky naše lásky. :wink:

Chci se zeptat taky vam moc miminka přes den nespinkaj?? Naše tak cca 2 hodky v kuse a pak ma už jenom lehke spani, zdrimne si na 15 min a je vzhuru... :confused:

Jinak nas trapi prdi´ky, ale už mame kapičky tak snad bude vše ok. :unamused:

Mag. očistky jsem měla taky dlouho, tak si z toho nic nedelej, kazdy to mame jiny... A ja i tet po šestinedely se necitim nejak ve forme..
:rolling_eyes:
29. kvě 2009 v 07:09  • Odpověz
holkýýýý ...novináááá
máme další přírustek do rodiny ...jmenuje se alice a je to malinký hovňousek - 2,3 kg ..narodila se minutku před půlnocí :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
jalka: když ondra spinká 2 hodinky, tak říkám, že konečně po týdnu zase jednou spal :grinning:

mag: jáměla očistky jen krátce ...ale šestinedělí jeod toho, aby se dávalo tělo do kupy ...takže to je dle mého v normě

jinak my měli "pohádkovou" noc ...ondra chtěl papkat co 1,5 - 2hodiny ....ech
29. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
Pěkné ráno :slight_smile:
Holky, díky za pochvalu našeho drobečka :grinning: šatičky máme od Kaca007 :dizzy_face:

sklen: no jo, k Vám máme váhově nejblíž :wink: taky se tě každej ptá jestli ho jen kojíš?

luci: jestli myslíš ty miminkovské tvary, tak to bývá tak do dvou let, odhadem :slight_smile:

Hodně holek chybí, nejdýl Míša. Ale dlouho tu nebyla i Vlastička, Stánička a Markétka. Asi toho mají holky moc, snad jsou OK.

magis: gratulace k přibývání :dizzy_face: Jinak očistky: na vložku to bylo asi 14dní po porodu a pak už jen intimku, špinila jsem jen občas.

jalka: Přes den spí Karolínka taky, nevydrží vzhůru dýl jak dvě hodiny, pak už je protivka umrčená. Někdy spí hodinu, někdy jen 15minut, ale potřebuje si takhle dáchnout. Dýl vydrží po obědě v kočárku nebo v autě. K večeru už ale bývá unavená pokaždé, že po té 20 jde spinkat :slight_smile:

Tady je dneska ošklivo, zima, asi bude pršet...a já mám spoustu práce. Aspoň tu blbou koupelnu a umýt podlahu :rolling_eyes:
29. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
hup: obrovská gratulace k Aličce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my měly tradiční noc. kojo ve 20:00, 2:15 a 5:40 no pak už nespala, až teď usnula, ale určo jen na chvilku protože bude hlad :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
Zanka, moc a moc gratulujeme k holčičce!!!!! ať jste všichni moc a moc zdraví a šťastní:wink:

Magis, vy jste měli nějaký problém s kojením jo? malý ti moc nepřibývá,viď? teď už jsme ho předehnali, už v měsíci jsme měli 4 kg, teď asi 4,5 kg v 6 týdnech, dnes mi to přesně změří doktor. Jinak očistky jako takové jsem měla asi 3 týdny a pak 2 týdny jsem ještě nosila mini vložky. Teď už bych nemusela, ale je to zvyk :wink:

Jalka, mě spí malý přes den podle počasí.. když je takhle hnusně, tak docela spí třeba dvě hodiny, pak se krmí, chvíli vzhůru a pak zas usne, ale musím ho uspat v lehátku. někdy naspí přes den jen hodinku a je protivný, určitě mu ten spánek chybí.

Hup, nám se ty noci taky zhoršují :frowning2: vzhůru jsme byli od jedné do dvou, pak od čtyř do pěti, malý se nasosá tak pět minut a pak křičí (jako by tam neměl mlíko????) a nechce spát, tak ho musím nějak ukolébat. a v půl sedmé opět... no v půl osmé jsme vstanuli a zase si jen cucnul :confounded: modlím se, aby to bylo tím spurtem, doufám, že se to zase vrátí do správných kolejí a bude se kojit normálně bez řevu :frowning2:(((((
29. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Mausko, jak dáváš malou spát v osm večer, to už je do postýlky? ptám se, protože my máme postýlku v patře, tak nevím, jestli by mi tam drobek spal sám a jestli bych ho slyšela brečet až dolů.. ale vím, že by to pro něj bylo nejlepší.
29. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
luci: jo, do postýlky. Ona už je tak zvyklká. Zavážu ji do zavinky, je už skoro tma, ticho, tak chvilku kouká, někdy chvilku dýl, ale usne, nepláče, neprotestuje. Funguje to tak skoro od začátku a vím, že když usne tak vydrží spinkat aspoň do těch 2. nechám ji tam samotnou než usne, chodím se jen dívat jestli je všechno Ok a jestli už usnula. Ale přes den málokdy usne sama, to ji většinou houpu v náručí a ona usne :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno děvčata!!!
Tady prší, fouká vítr hrůza.
Dnes jsme měli neskutečné ráno. Malý se probudil, žádný řev, jenom už trochu natahoval než jsem stihla udělat jídlo. Poté zase spánek /tedy po opakovaném dávání dudlíku:slight_smile:/ do 7:00. Zase žádný řev, ale úsměvy :fearful:
Poté jídlo, šup do kočárku, krátká procházka a žádný řev??? Zase jídlo a teď spánek!!! jsem z toho nějaká mimo :grinning:
Dnes jedem na kyčle, tak snad to bude o.k
Včera večer na mě čekal v postýlce nádherný prstýnek za Juráška, byla jsem mooooccc šťastná.

Luci: my taky dáváme do postýlky jako mauska. Koupání, masáž, krmení a šup do postýlky. Už ví, že odtamtud ho nevyndáme tak klidně 1 hodinu čumákuje a pak usne.
A mezi námi do prvního krmení spíme v obýváku, takže je v ložnici tak od 20.00 do 1:00 sám.
29. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Hup: Gratulace k holčičče, pěkně se Vám ten rod rozrůstá :slight_smile:

mag : očistky mi skončily je to pár dní, poté jsem dostala hned menses. Takže přesně 6 neděl
29. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
hele ...ségra měla porodd....ještě o půl desáté skoro žádné kontrakce a před půlnocí byla alička na světě :slight_smile:
no - ještě, že si švagr přebookoval ten let - jinak by přijel s křížkem po porodu :grinning:
neměla žádný náastřih ani steh, ani žádnou medikaci
29. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Hup: šťastná to žena, i když já si teda taky stěžovat nemůžu :wink:
29. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.